vai tas ir normali?

 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Man draugs mani sodien parsteidza. Nepatikami. :( Vinam ir meitina no ieprieksejam attiecibam. Parasti ir ta, lai man vinjas mamma nebutu jasatiek, tad vinjs no ritiem vinju aizved uz darzinju un vakara mamma iznem kad ir vinjas diena.visu laiku viss bija ok. Lidz sodienai, ka viņš pateica, ka rit bernudarza vecakiem tiksanas, lai apskatitu bernu darbinus, ko vinji izveidoja decembri-sakara ar ziemassvetkiem. Un tad vinjs pateica, ka vinas mamma pec tam atnaks pie mums paciemoties lidz meitas aizmigsanai.apm.lidz pulkst 20:00.Jo sonedel maza pie mums. Tas ta notiekot 2 reiz gada.
Man vnk pietruka vardu..Jau kops pirmas dienas kops dzivojam kopa pateicu nevelos vinja bijuso-mazas mati satikt. Lai gan atbildeja, ka tas tik maza pilseta ir neiespejami, uz ko atbildeju ok uz ielas satiekot pasveicinat jau varu. Ka ir ar jums?Ta ir lieka griezsirdiba vai pamatota? Jo man vinja nepatik ne pec izskata, ne pec ta ka vinja ir smeketaja,pati nesmekeju un neviens mana gimene nesmeke. Un nepatik vinjas netiriba. Ko var redzet panemot mazo vakara no bernudarza pec vinjas dienam. Zalu sprices nemazgatas un netiras un drebes tapat. Un vai vispar tas ir normali?
21.01.2014 18:40 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Bet bērnam šādas ciemošanās reizes, īpaši ja viņš tiek raustīts no viena, pie otra, nāk tikai par labu. Tā ir tāda, kā drošības sajūta, ka ABI vecāki tomēr ir viņam blakus. Un kā tad būs dzimšanas dienā vai citos bērna svētkos? Ja tavam vīrietim ir aizbildniecības tiesības, tu neļausi mātei nākt uz svinībām vai svinēsiet atsevišķi? Tev tas vienkārši ir jāpieņem, ka bērna māte vienmēr būs kaut kur līdzās...


saprotu un pienemu un nakam menes mazajai bus dzimene.saprotu un pienemu ka tadas reizes nak un svinam kopa..bet tapat vien,ka nak..
laikam vnk esam vel kopa parak isu laiku un nejutos drosi par musu attiecibam. japarvar pasai sevi! paldies jums
21.01.2014 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits