Paaraak daudz prasiibu pret sievieti?

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien velk uz kaskji. Laikam nevajadzeeja lasiit caali. Bet nu radaas sekojoshanas paardomas par to, vai muusdienu sievietei uzstaadiitaa latinja nav paaraak augsta.
Saaksim kaut ar buushanu maatei. Ja tev ir kjeizars, nespeeja palikt staavoklii bez maaksliigaas apaugljoshanas, stimuleetas dzemdiibas, atsaapinaatas dzemdiibas, nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti, nemieriigs beerns, histeerisks beerns, ja tu atceries par savaam primaarajaam vajadziibaam un nedod dievs, izlem ka ieieshana dushaa ir svariigaaka par bumbas speeleeshanu ar beernu - uzreiz esi slikta maate, lai gan visbiezjaak shie faktori pat nemaz nav no sievietes atkariigi. Maajas uzkopshana - vienalga, cik stundas straadaa vai cik nogurusi nebuutu, bet aukliiti, maajapkalpotaaju ir kauns njemt, jo tad skaitaas, ka esi izgaazusies kaa sieviete. Ja seedi maajaas un auklee beernus, taatad esi slinkje, kura seezj viiram uz kakla un parazitee. Ja straadaa paaraak ilgas stundas, tad esi egoistiska karjeriste, kura ir slikta sieva un maate, jo beerni ar viiru sanjem paaraak maz uzmaniibas. Tad veel tam visam pa vidu ir jaapaspeej izskatiities ideaali, nedriiksti buut nogurusi, nedriiksti buut bez augstaakaas izgliitiibas un veel ir jaagrib sevi attiistiit visaados kursos.
Vai tieshaam tas viss ir reaali? Vai taas 24h diennaktii ir pietiekamas, lai visu to apdariitu? Protams, var arii sevi izdziit liidz peedeejam, bet vai tas ir to veerts? Skatos, daudzas pat sliikst depresijaa deelj taa, ka nespeej izpildiit visus ideaalaas sievietes punktus, bet tai pashaa laikaa neapzinaas to, ka teorija no prakses pamatiigi atskjiraas.
21.01.2014 17:28 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Seimra, sēdēt cosmo.lv un drukāt savas problēmas caurām dienām un plēsties ar citām meitenēm, kura gudrāka un kurai viss labāk. :D
21.01.2014 20:34 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Klarlack, tā parasti dara tikko izlīdušās no mājas. :D Tai vecumā nav būtiski, kurā mājā par mēbeli būt, galvenais laba dzīve un nav jāstrādā.
21.01.2014 20:36 |
 
Reitings 50
Reģ: 18.01.2014
Nu nez, mans vīrietis strādā līdz vakaram, n es viņu gandrīz vienmēr ( ir izņēmuma dienas :D piem, kad neesmu majas vai kaut kāds čp) sagaidu ar vakariņām. Man būtu neērti, neomulīgi, ka es visu dienu esmu mājās, viņs pelna naudu, nodrošina ģimeni, bet es pat ēst nevaru uztaisīt! Un īstenībā, ja ir no kā, tad tā nebūt nav problēma. :)
21.01.2014 20:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Seimra, ja jau tu sēdi mājās, tad jums ir vecmodīgais ģimenes modelis. Te ir runa par to, kā būtu, ja tu strādātu un vēl tēlotu mājsaimnieci pēc pilnas programmas.
21.01.2014 20:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Šitāds variants parasti ilgi neturpinās. Jo tāda sieviete ir kā mēbele. Bet mēbeles ar laiku apnīk un gribas kādu jaunāku modeli, smukāku dizainu Un ja arī neapnīk, tad skaistums ar gadiem zūd un vīrietis atjaunina savu "mēbeli", nopērkot vietā jaunu 20-gadīgu zaķi

Ne vienmeer. Sievietei ir arii citas funkcijas, kaapeec viirietim vajag vinju blakaam. Ne jau deelj taa, ka sieviete gatavo eest, tiira maaju un straadaa, uzreiz vinja kljuust viirietim interesantaaka un neskaitaas meebele. Ir ljoti daudz augsheejaa vidusslaanju sievieshu, kuraaam ir maajkalpotaajas un kuras nestraadaa, bet vinju viiri ar vinjaam nodziivo kopaa muuzju.
21.01.2014 20:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
No mājsaimnieces tēlošanas jau nu tiešām sieviete interesantāka nekļūst. Viņa tikai atvieglo vīrieša dzīvi, tas arī viss.
21.01.2014 20:43 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
jā, būt mātei un sievietei ir grūti, bet kāpēc jātēlo upuris un jānes nasta, kuru nevar panest? būt tēvam un vīrietiem ir tikpat grūti. vienam otru ir jāatbalsta, tad viss būs kārtībā.
21.01.2014 20:43 |
 
Reitings 50
Reģ: 18.01.2014
Nerea , es tā kā atbildēju uz attiecīgu komentāru, jo te bija ieraksts tieši par to, ja sieviete visu dienu ir mājās un vīrs ir tas, kas apgādā ģimeni utt.
Katrai ģimenei savs modelis :) un šobrīd tikai man tuvi cilvēki zina, kāpēc redz man ir tas vecmodīgais modelis ģimenē. :) Situācijas taču ir dažādas, kad bija iespēja, tad arī strādāju. :)
21.01.2014 20:43 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
starp citu, tas ir mīts, ka sievietei ir jānēsā melna mežģīņu apakšveļa un jāsmaržo pēc jasmīniem, lai vīrs neietu pa kreisi. glancētu žurnālu un dāmu forumu izdomāts mīts, nekas vairāk.
21.01.2014 20:46 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Vairāk kā lieliski teikts:

jā, būt mātei un sievietei ir grūti, bet kāpēc jātēlo upuris un jānes nasta, kuru nevar panest? būt tēvam un vīrietiem ir tikpat grūti. vienam otru ir jāatbalsta, tad viss būs kārtībā.



starp citu, tas ir mīts, ka sievietei ir jānēsā melna mežģīņu apakšveļa un jāsmaržo pēc jasmīniem, lai vīrs neietu pa kreisi. glancētu žurnālu un dāmu forumu izdomāts mīts, nekas vairāk.

Visu cieņu autorei! :)
21.01.2014 20:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zili rudzi-tiesi taa!
Tagad buudama jau otraa lauliibaa un sasniegusi taadu tiiri smuku skaitli kopaa,esmu sapratusi vienu lietu beidzot(labaak veelaak ,kaa nekad),ka viss laikam atkariigs no pasiem,ko uzskatam par savu perfekto dziivi...Te katram savs skatiijums ,un arii viirietim par so perfekto dziivi atkal buus savs...
Es esmu uz pareizaa cela laikam beigu beigaas,jo vairaak vai mazaak daru tiesi to ,ko veelos...Es vairs nedomaaju,ka tas jaadara tiesi sodien...Censos dariit lietas,kuras man gribaas dariit tiesi sodienas noskanaa-es domaaju tiesi kaut ko taadu,kaa maajas darbi,daarza darbi,savi hobiji.
Esam ar viiru paarunaajusi,kas kuram ir tas patiikamais ,runaajot par sadziivi-eest taisiisana piemeeram.Es neredzu ,ka man buutu vinam jaanem nost sis darbs tikai tapec,ka tas ir sieviesu darbs .Redzu,ka vins to dara ar miilestiibu un lauju.Es kaadreiz gribu kaut ko restaureet-kaadu meebeli...vins redz,ka man tas loti patiik,kaut pats to izdariitu labaak...-nekaadu probleemu.
Laikam vidusmeers visaa ir tas ,ka abas puses ir nodarbinaatas...bet taa mieriigi,bez stressa,ar patiku.Viss ko dariisim ar patiku un prieku ,noteikti dos lielaakus auglus.
21.01.2014 21:08 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Pirmkārt, liela daļa cālī ir skaudīgas, kašķīgas, nenovīdīgas sievietes.

Bet par tēmu. Manuprāt, vēl lielu lomu spēlē mazvērtības komplekss sievietēs. Kaut kāds nepareizs audzināšanas kods: "Labas meitenes nerunā pretī", "Kas tevi tādu precēs, ja 12 gados vēl cepeti nešmorē; kas tevi precēs, ja tev istaba tik nekārtīga", "labām meitenēm drēbes vienmēr tīras un kārtīgas". Ja tu nedarīsi visu to, ko sievietei jādara, būsi slikta.
Kaut kā tā.
Pēc sevis spriežu, esmu slinka- pēc darba nemazgāju grīdas, dažreiz aizsūtu vīrieti ēst uz kafejnīcu, bet reizē arī izjūtu vainas apziņu, ka ar to visu netieku galā un nejūtos nekāds mājsaimniecības guru. Reizēm domāju, kā ar bērniem tikšu galā, ja tagad pa grīdu suņa spalvas. Kad strādāju, bet vīrietis, piemēram, gatavo, tad man sajūta, ka neesmu to pelnījusi, bez maz vai- jāatraujas no darba un jāgatavo, upurējot stundas miegam. Bet pati arī apzinos, ka šādas domas jādzen prom.
21.01.2014 21:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jasaka tā,ka neviens cits izņemot mūsdienu sievieti pašu nav sevi iegrūdis šajā bedrē. Paskatities apkārt grib veidot veiksmīgu karjeru,nodarboties ar hobijiem,aplaimot vīru un vēl kaudzīti bērnus izaudzināt,pieradina sabiedrību pie šāda sievietes modeļa,bet kad saprot,ka neies cauri, tad čīkst.
Ko sēsi,to pļausi. Lūk, ir rezultāts.
Sieviešu žurnāli ir pārpildīti ar informāciju kā būt visur un paspēt visu un pietam kā aplaimot vīrieti,vīriešu žurnālā par seksu un kunilingiem,romantiskām pastaigām un dāvanām nav tik daudz kā sieviešu žurnālos.

Par grūtniecības un dzemdēšanas tēmu,kas ir pieminēta nekomentēšu neko sīkāk,jo tas,kas tur ir aprakstīts ir vienkārši debīlisms un to var izdomāt tikai krēslā pirdējas no cāļa.
21.01.2014 21:32 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Kaut kāds nepareizs audzināšanas kods: "Labas meitenes nerunā pretī", "Kas tevi tādu precēs, ja 12 gados vēl cepeti nešmorē; kas tevi precēs, ja tev istaba tik nekārtīga", "labām meitenēm drēbes vienmēr tīras un kārtīgas". Ja tu nedarīsi visu to, ko sievietei jādara, būsi slikta.
Kaut kā tā.


Piekrītu šim. Tāpat uzskatu, ka pie daudz kā vainīgas arī jauno meiteņu (māmiņu) labiņāsmammas, kas pašas rāvušās melnās miesās un uzskata, ka tāpat viss jāvar viņu meitām "kad man bija mazi bērni, māja vienmēr bija perfektā kārtībā, visu vienmēr paspēju, ne vienu brīdī nebija tā, ka stāvēju tukšām rokām, neko nedarīdama " un tādā garā, it kā atpūsties un kādreiz kaut ko negribēt darīt būtu grēks:D
21.01.2014 21:53 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ta nu gan problēmas. :D No sērijas - pati izdomāju-pati apvainojos, tikai šeit ir pati izdomāju savus pienākumus, pati nevaru to visu laicīgi izdarīt, pati esmu vainīga, tāpēc esmu tizla. :D


Vai tad vīrieti nevar izkomandēt, lai šis kādreiz sakārto māju un uztaisa ēst? Mēles nav, lai varētu izrunāties par pienākumu sadali mājās? ?


Kopumā mazāk vajaga lasīt sieviešu muļķību žurnālus, visādus stulbo sieviešu rakstus un domāt ar savu galvu un beigt tēlot visvareno sievieti un atļaut arī vīrietim darīt kaut ko sievietes vietā.
21.01.2014 22:02 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
krista + 100
Es to saucu par destruktīvos perfekcionismu pret ko tepat cosmo diskusijās esmu iebildusi, bet kad tu atļaujies iebilst pret kādu no destruktīvajiem perfekcionistes pienākumiem, tad tevi nosauc par zeltraci, pelēko peli, nekoptu mājsaimnieci vai kāda cita veida lūzeri.

P.S. Vai jūs dzīvē uz ielas/veikalā/operā/bankā esat redzējušas Mrs Cāleni Perfekto?
Nezinu kur viņas dzīvo, bet šādas būtnes nekad neesmu sastaspusdi.
21.01.2014 22:27 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Kas vienam melns, tas otram balts. Manuprāt, jāatrod stāvoklis, kurā pati sieviete jūtas vislabāk un nospļauties ko domā pārējie. :)
21.01.2014 23:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ģimenes, saimniecības un bērna aprūpē vīrietis var visu paveikt. (izņemot dzemdēt bērnu un barot ar krūti)
Var normāli un regulāri iepirkties, pagatavot ēst, pieskatīt bērnu, sakopt māju. Un strādāt.
Var pielāgot ikdienas darbu ar ģimenes vajadzībām.
Parasti gan tas ir slinkums un nevēlēšanās neko daudz palīdzēt. Zinu vīriešus kas speciāli kaut ko ilgāk ņemās un gurķojās pa darbu lai mājās būtu vēlāk, kad viss jau padarīts.
Un visas atrunas- nemāku, nesaprotu nezinu - muļķības. Visu var iemācīties.
22.01.2014 09:31 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Zinu vīriešus kas speciāli kaut ko ilgāk ņemās un gurķojās pa darbu lai mājās būtu vēlāk, kad viss jau padarīts
.

Dionysus, es arī tādus zinu un vienmērpiedomāju 100 punkti viņš mājās saka un sieva arī domā, ka vīrs taču nevar, jo viņš daudz un ilgi strādā.
22.01.2014 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
Vai tieshaam tas viss ir reaali? Vai taas 24h diennaktii ir pietiekamas, lai visu to apdariitu? Protams, var arii sevi izdziit liidz peedeejam, bet vai tas ir to veerts?


Nē, un tas nemaz nav vajadzīgs. Galvenais- pašai apzināties, ko gribi/negribi darīt un kāda gribi vai negribi būt!
22.01.2014 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits