Paaraak daudz prasiibu pret sievieti?

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien velk uz kaskji. Laikam nevajadzeeja lasiit caali. Bet nu radaas sekojoshanas paardomas par to, vai muusdienu sievietei uzstaadiitaa latinja nav paaraak augsta.
Saaksim kaut ar buushanu maatei. Ja tev ir kjeizars, nespeeja palikt staavoklii bez maaksliigaas apaugljoshanas, stimuleetas dzemdiibas, atsaapinaatas dzemdiibas, nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti, nemieriigs beerns, histeerisks beerns, ja tu atceries par savaam primaarajaam vajadziibaam un nedod dievs, izlem ka ieieshana dushaa ir svariigaaka par bumbas speeleeshanu ar beernu - uzreiz esi slikta maate, lai gan visbiezjaak shie faktori pat nemaz nav no sievietes atkariigi. Maajas uzkopshana - vienalga, cik stundas straadaa vai cik nogurusi nebuutu, bet aukliiti, maajapkalpotaaju ir kauns njemt, jo tad skaitaas, ka esi izgaazusies kaa sieviete. Ja seedi maajaas un auklee beernus, taatad esi slinkje, kura seezj viiram uz kakla un parazitee. Ja straadaa paaraak ilgas stundas, tad esi egoistiska karjeriste, kura ir slikta sieva un maate, jo beerni ar viiru sanjem paaraak maz uzmaniibas. Tad veel tam visam pa vidu ir jaapaspeej izskatiities ideaali, nedriiksti buut nogurusi, nedriiksti buut bez augstaakaas izgliitiibas un veel ir jaagrib sevi attiistiit visaados kursos.
Vai tieshaam tas viss ir reaali? Vai taas 24h diennaktii ir pietiekamas, lai visu to apdariitu? Protams, var arii sevi izdziit liidz peedeejam, bet vai tas ir to veerts? Skatos, daudzas pat sliikst depresijaa deelj taa, ka nespeej izpildiit visus ideaalaas sievietes punktus, bet tai pashaa laikaa neapzinaas to, ka teorija no prakses pamatiigi atskjiraas.
21.01.2014 17:28 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu taisnība jau ir, bet man kopumā uz citām nospļauties, jo daru kā es gribu un kā man labi.

Padomu cālī prasu un kā par laimi manā grupiņā ir foršas meitenes, kas tiešām palīdz ar padomiem.

Par supersievieti netaisos - galvenais, lai bērns ir paēdis un pati arī, lai vismaz kaut kāds piens saglabājas, jo savam bērnam tāpat esmu labākā, un kopš man ir mazais, tā vīrietis pats sev ēst taisa, jo es nevaru ēst to, ko viņš, kā arī māju tīra viņš, man galvenais ir auklēt un pabarot bērnu un atpūsties, jo naktīs es 'mazo pieskatu. Kā arī man māja principā vienmēr ir kārtībā, līdz ar to tikai jāizmazgā.

Un sievietes tiešām pašas vainīgas, jo atļaujas sevi tā nostādīt un nerunā citiem pretī.
21.01.2014 19:50 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Dominika ir liels malacis, ta patiesam ir liela uzvara vispirms jau cina pasai ar sevi un tad ari parejiem. Super!
21.01.2014 19:53 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Piekrītu, ka prasības sievietēm ir neizpildāmas. Bet nepiekrītu tam, ka katra sieviete pati sev tādas prasības izvirzi. Un cēlonis nav feminismā, jo feministes ir par vienlīdzību- abi iet uz darbu un rūpes par māju/ģimeni dala uz pusēm. Neviena feministe nemūžam neskraidītu pakaļ vīrietim ar putekļu lupatu vienā rokā un zupas katlu-otrā!

Tās neizpildāmās prasības izvirzīja sieviešu skaudība. Ja kolēģei vai priekšniecei spīdoša karjera, tas pārējās trin mēli, ka tā jau vecmeita ar trim kaķiem un kas gan tai neveiksminiecei atliek, kā taisīt karjeru. Ja vīrs aiziet pie citas, tad sieva ar draudzenēm trin mēli, ka tā palaistuve ir bez izglītības, bērniem un to vien dara, kā sevi pucē, lai kaut kā kompensētu savu neveiksminieces statusu. Ja kādai patrāpās bagāts vīrs, kas viens var uzturēt ģimeni, ļaujot sievai mājās audzināt bērnus, pārējās trin mēli, ka tā dīkdiene, liekēde, kas ne sapucēties māk, ne karjeru taisīt. Ja kādai tomēr izdodas visu iepriekš minēto apvienot, tad, protams, citas sievietes trin mēli, ka tā jau tāda sekla būtne- ne ceļo, ne izglītojas kursos. Un ja nu kādai izdodas arī to paspēt, tad skauģēm jau vēl nav gana- paziņos, ka sieviete ir neveiksminiece, jo uz vēdera nav sešpaka un krūtis arī tikai knaps B izmērs. Un ja arī to izdodas, tad vienmēr var paziņot- cenšas jau tā sieviete bez gala, bet nu ar tādu krokodīla seju nekas cits neatliek :D

Ne jau vīrieši tādas lietas runā vai internetā raksta. Skaudīgas sievietes! Palasiet komentārus par to sievieti, kam Rimi bērns piedzima. Tā ir priecīga ziņa- jaunai sievietei viegli, ātri piedzimst trešais bērniņš! Māte bērniņu mīl, ir tētis, ir vecmamma, visi laimīgi dzīvo savā mājā. Bet nē, skaudīgās sievietes met žulti par to, ka redz, sievietei karjera ne tāda, nauda ne tik, cik vajag, vīrs ne tāds, māja ne tāda, kārtība ne tāda, bērnu par daudz, izskats ne tāds utt. Wtf?! Tādai sievietei vajadzētu piešķirt visus iespējamos pabalstus, lai padarītu viņas ikdienu vieglāku, jo viņa taču audzina nākamo paaudzi, ko mums tik ļoti vajag pašreizējā demogrāfiskajā bedrē. Turklāt tie bērni taču piedzima normālā ģimenē- ne dzērāji, ne narkomāni, ne kādā citā ziņā slikti cilvēki. Nu un, ka nabadzīgi dzīvo?

Un tas skaudīgo sieviešu bumerangs nāk atpakaļ- ejiet, nu pamēģiniet būt perfektās! :)
21.01.2014 19:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zhanna+++
21.01.2014 19:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Domaaju, ka ir arii skauzj taam, kuras dziivi njem vieglaak. Pashas arii taa gribeetu, bet bailes no sabiedriibas nosodiijuma, pashas izdomaataas prasiibas pret sevi utt. neljauj to iistenot.
21.01.2014 20:01 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
A kas tos vīriešus audzina? Sievietes!

Neviens Jums neliek uzņemties visu, visu, ja būs harmoniskas attiecības visu darīsiet kopā, nevis, Tu, mīļais paguli, es te visu izdarīšu.

Man par laimi slinķi nav gadījušies, esmu ar dzīvi un dzīves apstākļiem apmierināta. Mēs pašas veidojam dzīves apstākļus kuros dzīvojam.

Ir bijis, ka dodu mājienu ka vannas istabai durvis vajadzētu saraisīt. Atbilde - vēlāk. Ok, vēlāk, atnesu visus instrumentus, teicu tā, es eju Tev varoni pīrāgu uzcept, Tu, lūdzu, durvis salabo. Nebija ne jālamājās, ne jāraud, viss tika paveikts 5 min, laikā un pīrāgu kopā cepām.
21.01.2014 20:04 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Sieviete mājās ir ķēkša, santehniķe, veļas mazgātāja, medmāsa, psihologs,tehniskais darbinieks,skolotāja, medmāsa,ekonomiste, grāmatvede,šuvēja un mīļākā...Bet vīrietis redziet ir piekusis, jo stādā.
21.01.2014 20:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nezinu, gan. Lai citas sievietes mokās un tēlo tās supersievietes, es gan dzīvošu, kā gribu. Un ar vīrieti, kas man ļauj būt man.
21.01.2014 20:09 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nerea, daudziem super sievietes nepatīk un viņi to ir teikuši , ar piebildi, priekš kam tad vajag mani, ka viņa pati visu var???!

Tādas sievietes vīrietiem liek justies vājam, bet jābūt būti savādāk!
21.01.2014 20:12 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es toties redzu citu tendenci - vēlmi vispār neko nedarīt ar aizbildinājumu ''es esmu sieviete''. Māju netīrīs, jo ''es taču neesmu nekāda kalpone''. Ēst netaisīs - lai vīrietis ved uz restorāniem, jo ''es esmu sieviete un virtuvē nevergošu''. Strādāt negrib - ''es esmu sieviete, vīrietim ir mani jāuztur un par visu jāmaksā, un ja viņš uzdrošinās gribēt, lai es par kko maksāju, tad viņš ir idiots''. Savu ikdienas somu nenesīs - ''es esmu sieviete, tas man par grūtu''.
Un ja kāda strādā un taisa vakariņas, tad ir uzskats, ka viņai noteikti ir slinks idiots vīrieša vietā, jo viņa kaut ko dara un ja viņa vēl tīra dzīvokli, tad vispār - vecis noteikti viņu izmanto un paverdzina.
21.01.2014 20:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zelta vidusceļš ir jāprot atrast! Vecā patiesība.
21.01.2014 20:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es toties redzu citu tendenci - vēlmi vispār neko nedarīt ar aizbildinājumu ''es esmu sieviete''. Māju netīrīs, jo ''es taču neesmu nekāda kalpone''. Ēst netaisīs - lai vīrietis ved uz restorāniem, jo ''es esmu sieviete un virtuvē nevergošu''. Strādāt negrib - ''es esmu sieviete, vīrietim ir mani jāuztur un par visu jāmaksā, un ja viņš uzdrošinās gribēt, lai es par kko maksāju, tad viņš ir idiots''. Savu ikdienas somu nenesīs - ''es esmu sieviete, tas man par grūtu''.

Nu vienu no tiem punktiem sieviete var arii atljauties nedariit, jo vinja ir sieviete, nevis darba zirgs. Ja es visu daru maajaas un viirieti apchubinu no galvas liidz kaajaam, tad arii es negrasos straadaat un lai viirietis mani nodroshina. Ja es straadaaju, tad viirietis vai nu gatavos eest vai tiiriis maaju peec vienoshanaas, bet nekad nebuus taa, ka maksaaju pusi un veel visu paareejo izdaru.
21.01.2014 20:17 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Jasmin, tā arī mēdz būt un daudzas jaunās uz šito iziet. :D No sērijas, es būšu vienkārši skaista!

Ja, kāda strādā un taisa vakariņas, tad vecis ir nabags un nevar atļauties! :D
21.01.2014 20:18 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Krista, a ja es mājās nedaru neko, jo tas nav mans pienākums?

Vienkārši esmu skaista un gaidu gultā veci ar lielo maku, jo man rīt paredzēts žopings un skaistumkopšanas tūre!
:D
21.01.2014 20:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Krista, a ja es mājās nedaru neko, jo tas nav mans pienākums?

Vienkārši esmu skaista un gaidu gultā veci ar lielo maku, jo man rīt paredzēts žopings un skaistumkopšanas tūre!

Ja viirietis grib cacu blakaam, tad lai arii nodroshina vinjai attieciigo dziivi, jo savaadaak starp pannu berzshanaam utt. neatliks laika ik dienas ieveidot frizuuru pie friziera, ik paardienas pie manikiira iet, 2h uzklaat kosmeetiku, nemitiigi mekleet jaunas dreebes un apmekleet sporta klubu.
21.01.2014 20:22 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Krista, nelasīju visus komentārus, bet es arī par šo regulāri aizdomājos.

Sievietes, tiecoties pēc vienlīdzības, pašas sev ir uzlikušas dubultu nastu - sabiedrība ( lasi - citas sievietes) nu prasa ne tikai būt izcilai mātei un mājsaimniecei, bet arī karjeras sievietei vienlaikus. Un vēl sportiskai un sakoptai :D

Es personīgi, arvien vairāk mācos vienkārši "piekāst", ko citi domā un dzīvot tā, kā pašai ir harmoniski. Jo tie citi gudrinieki jau manu dzīvi manā vietā nedzīvos - vienīgais rezultāts, kāds rodas, mēģinot dzīvot pēc visu citu standartiem - sanāk, atvainojos, "sa*isties meistarībā" un dakterēt nervus.
21.01.2014 20:27 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tevis rakstītajā ir visa atslēga - katrs pats izvēlās to ko grib! Tā tad, ja beržat pannas un visu citu un vecis guļ ar aliņu un prasa, lai uzsildi kotletes un pienes, Tu pati esi vainīga.

Neviens neliek uzņemties visus pienākumus! Pašas uzņematies, pašas čīkstat! Nevajag nez kādas varones no sevis taisīt.

Man ir draudzene, kura nav caca, ēst viņa neprot gatavot, bet visādi citādi ideāla, viņa arī nestrādā, bet vīrs viņu dievina. Atnāk no darba gatavo pats un nekad nekliedz, ka viņa ir slinka un par maz uzņemas!
21.01.2014 20:29 |
 
Reitings 50
Reģ: 18.01.2014
Piekrītu tām, kuras ir par vidus ceļu! :)
Man tikai jautājums- ja netaisi ēst, nekārto māju, bērnus neskaties, nemācies, ko tad visu dienu var darīt?
21.01.2014 20:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Seimra, pajautā vīrietim! :)
21.01.2014 20:34 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Vienkārši esmu skaista un gaidu gultā veci ar lielo maku, jo man rīt paredzēts žopings un skaistumkopšanas tūre!


Šitāds variants parasti ilgi neturpinās. Jo tāda sieviete ir kā mēbele. Bet mēbeles ar laiku apnīk un gribas kādu jaunāku modeli, smukāku dizainu :) Un ja arī neapnīk, tad skaistums ar gadiem zūd un vīrietis atjaunina savu "mēbeli", nopērkot vietā jaunu 20-gadīgu zaķi :)
21.01.2014 20:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits