Paaraak daudz prasiibu pret sievieti?

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien velk uz kaskji. Laikam nevajadzeeja lasiit caali. Bet nu radaas sekojoshanas paardomas par to, vai muusdienu sievietei uzstaadiitaa latinja nav paaraak augsta.
Saaksim kaut ar buushanu maatei. Ja tev ir kjeizars, nespeeja palikt staavoklii bez maaksliigaas apaugljoshanas, stimuleetas dzemdiibas, atsaapinaatas dzemdiibas, nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti, nemieriigs beerns, histeerisks beerns, ja tu atceries par savaam primaarajaam vajadziibaam un nedod dievs, izlem ka ieieshana dushaa ir svariigaaka par bumbas speeleeshanu ar beernu - uzreiz esi slikta maate, lai gan visbiezjaak shie faktori pat nemaz nav no sievietes atkariigi. Maajas uzkopshana - vienalga, cik stundas straadaa vai cik nogurusi nebuutu, bet aukliiti, maajapkalpotaaju ir kauns njemt, jo tad skaitaas, ka esi izgaazusies kaa sieviete. Ja seedi maajaas un auklee beernus, taatad esi slinkje, kura seezj viiram uz kakla un parazitee. Ja straadaa paaraak ilgas stundas, tad esi egoistiska karjeriste, kura ir slikta sieva un maate, jo beerni ar viiru sanjem paaraak maz uzmaniibas. Tad veel tam visam pa vidu ir jaapaspeej izskatiities ideaali, nedriiksti buut nogurusi, nedriiksti buut bez augstaakaas izgliitiibas un veel ir jaagrib sevi attiistiit visaados kursos.
Vai tieshaam tas viss ir reaali? Vai taas 24h diennaktii ir pietiekamas, lai visu to apdariitu? Protams, var arii sevi izdziit liidz peedeejam, bet vai tas ir to veerts? Skatos, daudzas pat sliikst depresijaa deelj taa, ka nespeej izpildiit visus ideaalaas sievietes punktus, bet tai pashaa laikaa neapzinaas to, ka teorija no prakses pamatiigi atskjiraas.
21.01.2014 17:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-tik preciizi...Vispaar es tagad saaku nopietni domaat,kaada tad esmu pati savaas ilstosajaas attieciibaas.Noteikti gribu buut taa,kura var visu:D,un tas VISS noteikti nav pa speekam.
Reizeem liekas,ka viiram pasam pietiktu tikai ar to apmierinaato ,simpaatisko,seksiigo sievu...bet man noteikti kaadam ir kaut kas jaapierada....Es tikai nezinu kam,jo gimenee esam tikai divi cilveeki!:D
21.01.2014 18:42 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Par piena pazušanu..
"agrāk tā nebija, manos laikos tā nebija utt " nu jāā... agrāk bija citi laiki.


arí agrák bija sievietes, kas baroja ar krúti ménesi, divus vai nebaroja vispár :D un tádu bija ljoti ljoti daudz :D tas ka te vienai rados nav tádas trápíjushás nenozímé ka visas tádas.

par tám sievietém, kas raksta, ka jábút ideálám jádzemdé bez plísumiem utt vispár smiekli nák, gan jau aiz perfektajiem profiliem sézh sievietes, kam viss dzívé nemaz tik ideáli nav un tikai anonímajá internetvidé izdzívo savu ideálo dzívi 24 stundas diennaktí, kamér tas pats ideáli piedzemdétais, ideáli mierígais bérns dzívo savá nodabá bez mátes uzmaníbas.

un par sievieti, kura baroja bérnu atsakoties no árstéshanas.jáizvérté, kas ir labák - iespéjami laba imunitáte (zinátniski nemaz nav pierádíts, ka maisíjuma bérniem ir sliktáka imunitáte) un augshana bez mátes vai ést maisíjumu un tomér uzaugt ar máttes mílestíbu un rúpém. normálam cilvékam izvéle laikam skaidra.
21.01.2014 18:43 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
tas ka te vienai rados nav tádas trápíjushás nenozímé ka visas tádas.


a kura tad teica,ka ir?
21.01.2014 19:02 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Visas tās "ideālās" mātes kas sevi tā pasniedz ir vnk kaitinoši radījumi. Vispār liela daļa jaunās mātes ir nenormāli kaitinošas. Nesaprotu kā vīrieši var tādas paciest. Nav brīnums ka tik daudzi laiž pa kreisi.
21.01.2014 19:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Runaajot par dzemdiibaam-nu es esmu viena no taam ,kurai nebija pliisumu,bet man piens beidzaas jau peec 4 meenesiem,jo biju stresaina-skreeju kaa traka ar "lupatu rokaa" maaju tiiriidama ,un visu paareejo .Visu gribeejaas pasai.Ja tagad visu vareetu saakt no jauna-dariitu pavisam citaadi.
21.01.2014 19:09 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nu kas par mulkibam, Ka musdienas ir vairak krenku neka agrak. :D t
21.01.2014 19:16 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Emammanuelle, 4 mēneši gluzi nav tas sliktākais variants ;)
A kāpēc gribējās visu pašai, tās grīdas berzt?
21.01.2014 19:16 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ne tikai cālī un māmiņklubā, bet arī šeit ir sievietes, kas uzskata, ka sievietei ir jāpaspēj gan bērni uzaudzināt, gan vīrietis apčubināt, neskatoties uz to, vai viņa strādā, vai nestrādā. Visam esot jābalstās uz sievietes, un ja viņa nespēj to visu, tad attiecības arī veidosies sliktas un neharmoniskas. Bet kur paliek vīrieša atbildība attiecībās?

Un, kā jau viena meitene teica, paskatoties tagad uz 15/16 gadus veciem puišiem, pēc pāris gadiem sievietei būs arī māja jāuzceļ un auto jāsalabo.
21.01.2014 19:19 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Visas tas prasibas pasas sievietes sev ir uzlikusas. Tad, kad galigi vairs nevar un reta atlaujas vai dzive piespiez sakt darit mazak, tad izradas, ka nemaz tik trakas lietas nenotiek un dzive neapstajas. Viriesi ari to var apliecinat. Vienkarsi manuprat laikmets tads, ka loti daudz sievietes ir neirotiskas, paranoiskas un aiz tas lielas rosisanas slepjas savas patiesas butibas un sieviskibas neapzinasanas, ka ari pielauju kaut kads tuksums.

Nezinu, kam ar mani butu janotiek, lai nodzitu sevi ka zirgu.
21.01.2014 19:20 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Pilnīgi piekrītu visam, ko krista sarakstīja. Sen jau par šito domāju & piekrītu, ka pilnīgs sviests.
21.01.2014 19:20 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
O, es atbilstu daudziem uzskaitītajiem punktiem :D
Izrādās esmu vella izdzimums ne sieviete un māte, cāleņu acīs, a man pofig :D Man ir TIIIK labi, dzīvojot savā maitas pasaulē (l) :D
21.01.2014 19:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam esmu tas cilveeka tips,kuram patiik rosiities,darit vairaakus darbus kopaa...Nemaaku taa mieriigi dziivot!Man tas "beernu laiks" ir palicis atminaa tik spilgti.Iipasi ar pirmo beerninu.Istaba izskatiijaas "kaa slimniica"-sterila:D.Visu gribeejaas loti tiiru ,sagludinaatu...arii gribeejaas paspeet visiem uztaisiit pusdienas(dziivojaam saakumaa kopaa ar viira vecaakiem)Mana lielaakaa bauda bija tiesi tad,kad viss taa labi padariits...atceros to sajuutu!Atceros kaa pati taisiju mazajam eest,kad saakaas piebarosanas....un tad daktere teica,nu gan ir pieneemies labi:)
Man laikam patika taas ruupes par saveejiem...gribeejaas, lai viirs buutu labi paeedis arii.Tomeer jaasaka godiigi ,ka peec gada jau biju "pilniigi izpumpeejusies" un nervoza.
21.01.2014 19:24 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas, ka tas notiek tieshi LV - tada postpadomju piegarsa, kad sieviete bija viss, bet ne vienmer stradaja. Laikam ejot sievietei sagribejas but pastavigai, pieradit, ka ari vinja var un sievietes saka stradat, tachu... pienakumi palika.

Pashas jau esam izlutinajusas tos vechus, kas no mums sho visu pieprasa, jo mes gribasm but labakas, skaistakas, veiksmigakas un raujamies ka vaveres riteni lidz esam nogurusas un nekadas.

Nezinu, ka tu, Krista, bet es pamaniju, ka Kanada ta galigi nav - visi darbi un majas pienakumi ir sadaliti uz pusem, it seviski, ja sieviete strada, tur nav tads - tu sieva, tu esi atbildiga par edienu, berniem, maju un par gimeni kopuma. Virietis te nekad neuzdrosinatos kko tadu pieprasit, jo sieviete zin savu cenu!

Bet nu tas, kas caali sezh ari nav pie pilna nemamas, jo tur jau tada savstarpeja konkurence starp sieviskiem, vot ka es mazgaju, tiru kopju utt, un virs vel bonusa maita neko nepalidz - atnak no darba un pie TV.

Personigi man ari par sho visu ir kaskis tiesi ar virieti, jo vinam liekas, ka sieviete ir ta pavarda turetaja bla bla bla, tikai tas, ka es stradaju un nogurstu neskaitas. Bet nu pati vainiga, jo kad tikko sakam satikties es gribeju izpatikt ka varedama, gan viram, gan vira gimenei, bet beigas saproti, ka jo airak dari, jo vairak no tevis prasa. Jo ja jau viss ir kartiba, tad jau visu paspej un pretenziju nav. Tas nekas, kapec tam sieviete ka nodzits zirgs iekrit gulta un tad vel virietis vel virsu bazas un nedod dievs tu vinam neiedod!
Tagad pamazam esmu izcinijusi savu patiesibu - virs palidz majas darbos, ja majas nav est - nav problema utt, bet kadus nervus man tas prasija. Bet ka jau teicu, pati vainiga - jo izlutinaju savu veci un pati sev latinju par augstu pacelu. Es esmu tikai cilveks, kas ari grib atnakt majas un pirst divana pie tv, bet nu mums sieviskiem jau ari ta atbildibas sajuta un mates jutas savadakas.
21.01.2014 19:29 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
ir jau, kas nevar miera nosedet, bet tam sievietem, ta rosisanas sagada prieku un tikai par labu nak tas ari nekad nesaka, ka no vinam tiek prasits par daudz.
Ta apbizotibas sajuta paradas, kad nav isti saprasanas, kada velna pec tas viss tiek darits un, kur esmu es pati.
21.01.2014 19:32 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Dominika, tava pēdējā rindkopa man diezgan atgādina manu vecmammu. Visu dzīvi ir skrējusi un arī tagadskrien un pati sev visu laiku atrod kaut kādus darbus. Saka, ka ir nogurusi, grib atpūsties, bet kā brīvāks brīdis, kaut vai ķersies pārpulēt glāzes bufetēs divreiz nedēļā, bet uz vietas nesēdēs.Un visu laiku sūdzās, ka vectēvs nepalīdz, bet ar to visu bakstīšanu, un tendenci tomēr visu izdarīt pašai, viņa pati to situāciju tādu ir izveidojusi. Palūdz kaut ko izdarīt, nemaz nesagaida atbildi, pēc brīža jau ar tekstu ''labāk pati izdarīšu, nekā mācīt vēl'' skrien un dara pati. Un vinš jau kā vīrietis cenšās, tikai ar to ''nekad nav labi'' visa vēlme kaut ko darīt pāriet.

Un jā, es arī esmu no tām šausmīgajām mammām, sievietēm, kurām viss neiet, tā, kā ideālajām cālietēm. Eh, bet ko padarīsi. Man ir labi, tā kā man ir. Tad kad es vēlēšos kaut ko vairāk, es sasniegšu un izdarīšu vairāk. Bet šobrīd es varu atļauties arī nedaudz nekārtīgāku māju, netaisīt vakariņas no 3 ēdieniem un neskriet uz frizētavu 2 reizes mēnesī.
21.01.2014 19:38 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Ai, pašas vainīgas, ka slīgst depresījā, neviens neliek viņām būt supersievietei, izņemot viņas pašas. Es māju neberžu katru dienu, reizēm nav vakariņas laikā, un vīrietis neko nesaka, jo zin ja kkas nav, tātad nevarēju vai nebija laika. ari paslinkot takš gribas.
21.01.2014 19:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zhanna-es arii domaaju,ja tas sagadaa taaadu prieku,tad tas ir ok,bet ja iet paari malai tad noteikti buus probleemas.
Mans vieniigais labus visa bija ,ka es vienmeer esmu pabeigusi to kas iesaakts.Man nekad nav bijusi taada histeeriska rosiisanaas,ka skrien kaa uzvilkts un beigaas nekas nav padariits...tomeer tagad es laikam tik traki necentreetos uz taas maajas kaartosan,tiiriisanu.Es laikam vairaak atpuustos kopaa ar beerninu taajaas guleesanas reizees...
Laikam esmu taa pamatiigi "iztrakojusies" ar visu jauniibaa,jo tagad dziivoju sameeraa mieriigu dziivi-vareetu teikt pat loti nosleegtu.
21.01.2014 19:40 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Pilnīgi piekrītu! Un jo īpaši riebjas, kad vīrieši saskatās uz savām ideālajām mātēm un domā, ka tādai jābūt arī sievai un tad pieprasa, ka viņš ir pieradis, ka ģimenē ir jābūt tā un tā. Un vēl brīnās, kāpēc mammas vienmēr nervozas un zāģē un vēlāk sievas to sāk darīt. Tāpēc, ka tas nav pareizi! Un sievietēm krājas tā sāpe un viņas turpina tā dzīvot, jo grūti ko mainīt. Esmu ievērojusi, ka tādas ideālās sievietes arī ātrāk noveco (izskata ziņā).
21.01.2014 19:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ir jau, kas nevar miera nosedet, bet tam sievietem, ta rosisanas sagada prieku un tikai par labu nak tas ari nekad nesaka, ka no vinam tiek prasits par daudz.

Toties dazjaam no vinjaam patiik iebakstiit citaam, ka paareejaas negrib rosiities tik daudz.
21.01.2014 19:49 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Jā, un bieži ir kā 194 rakstīja. Ir dzirdēts no vīriešiem, ka vienkārši tās vēlmes nav kaut ko darīt, jo sievietei vienkāršāk ir pašai visu izdarīt nekā palūgt vīrietim palīdzēt.
21.01.2014 19:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits