Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

studijas Anglijā

 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Sveikas! Vēlējos, lai kāds man īsumā paskaidrotu šo to par studijām Anglijā. Cik saprotu, tad tur nav tik liela laika šķiešana un nepasniedz pliku teoriju pirmajos kursos kā Latvijas augstskolās. Tas arī ir iemesls, kādēļ vēlso pāriet uz ārzemju augstskolu, jo nepatīk, ka vēl pēc videnes jāmācās nekam nevajadzīgi, absurdi priekšmeti. Tikai mani interesē tas, vai koledžās UK var iegūt augstāko profesionālo izglītību un tiešām iegūt arī labas praktiskās iemaņas, vai arī jāiet uz kādu UK universitāti? Esmu neizpratnē, cik saprotu, tad pēc 12 klašu beigšanas var pretendēt tikai uz vietu UK koledžās, jo universitātēs to Latvijas 12 klašu līmeni neņemot vērā?
21.01.2014 03:57 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Vēlos dzirdēt Jūsu viedokli par to, vai labāk tomēr palikt mācīties Latvijā, lai gan vismaz pirmie 2 kursi ir tīrā laika nosišana, vai tomēr braukt mācīties uz UK? Nezinu kur labāk sevi pilnveidot, tikai saprotu to, ka Latvijas izglītības sistēmā vajadzētu veikt reformas.
21.01.2014 03:59 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
uzraksti uk augstskolai epastu un pajautaaa
21.01.2014 04:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits