Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpīgi

 
Reitings 32
Reģ: 03.10.2012
Šovakar kaut kā galīgi skumji.. Aizdomājos, ka ir gadījies sastapt vīriešus ar kuriem ir ideāla saskaņa, bet nekad nekad neviens mani nav vēlējies kā nopietnu draudzeni blakus.. :( šobrīd arī tā vien šķiet ka esmu iemīlējusies, varam runāt dienām ilgi, viss ir forši, esam ļoti līdzīgi utt, bet.. es pilnīgi jūtu ka vienu dienu viņš teiks, ka ir atradis sev draudzeni. nemeklēju risinājumu, vienkārši ellīgi skumji par to visu ...
21.01.2014 00:54 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2013
Nu tātad viņi nav tavi īstie! Gaidi! Tu viņu atradīsi tad, kad vismazāk par to domāsi!:) Lai izdodas!
21.01.2014 00:58 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ticu, ka skumji. Šobrīd pat ļoti labi saprotu Tevi :)
Neskumsti, vienkārši skaties uz to visu ar lielāku ticību kopīgai nākotnei. Reizēm tās skumjās sajūtas rodas tāpēc, ka mēs gaidam kko vairāk, bet tas cilvēks to nesniedz (nav gatavs to sniegt, nav tam morāli nobriedis, aizdomājies). Tiesa, tas nenozīmē, ka viņš par Tevi nedomā un neplāno kopīgu nākotni.
Viss būs labi! :)
21.01.2014 00:58 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Ehh, saprotu tevi! Ir tā gadījies vairākas reizes un sāpīgi ir, īpaši,kad pasaka,ka ir kādu citu atradis. Zinu,kā ir, ja tevi tikai par draugu uztver, bet tev liekas,ka tur ir kaut kas vairāk, ka tam džekam ir bail vai ka neesi pietiekami laba,lai draugiem ģimenei rādītu utt.

Bet tici man, sāpīgāk ir būt kopā un tad dzirdēt - "Zini, mums laikam nesanāks, man vajag,lai kāds visu laiku ir blakus. Un viņa ir!"

Būs labi, galvu augšā! Dzīvē viss vēl priekšā, gan atnāks tas īstais,kuram citu nevajadzēs, kuram būsi tā īpašā, cilvēks, bez kura nevar un negrib! :)
21.01.2014 01:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits