Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

McDonald`s

 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Tēma tīri interesei :D
Ko domājat par šajā ēstuvē iegādājamo pārtiku? Cik bieži pašas tur ēdat?
20.01.2014 17:31 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Izlasīju tikai diskusijas pēdējo lapu, bet tādi komentāri kā šis
tas, ka dzīvojat savā tumsonībā un uzskatat, ka tikai pašas esat gudras un citi viedokļi nemēdz būt nav mana problēma.
gadījumā, ja cilvēks ar putām uz lūpām raksta kilometrīgus palagus par to, ka viņam ir taisnība, liekas vienkārši smieklīgi. Tu pati arī uzskati, ka esi gudrāka par citām un acīmredzami ar saviem komentāriem rādi, ka tavā skatījumā citu viedokļiem nav nekādas jēgas, par ko tracis? :D
Par MCdonalds un hesburgeru - kādas 2, 3 reizes gadā ieklīstu, garšo. Nedomāju, ka dažas reizes gadā kaut ko ietekmē.
21.01.2014 18:12 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Govis nemaksā neko , ja vien tās nav bioloģiskās, tad viņu gaļa ir dārgāka, bet vispār vairāk maksā par jaunlopiem, piena teļiem!

:D :D Ja nav pilnīgas saprašanas, apskaties kaut ss.lv, par cik tur pārdod govis.
21.01.2014 19:15 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
Maķītis garšo ļoti, dievinu Mcchicken burgerīti, mm :) bet tagad cenšos ēst ļoti reti, parasti bija kkur 2 x mēnesī. Hesītī man garšo tikai vistas tortilja, kafija un muffins, burgeri manšķiet negaršīgi
21.01.2014 19:29 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Cik gan labi būtu, ja šīs ēdienreizes būtu veselīgas, laikam neietu ārā no Maķīša :D bet rīt laikam būs jāiegriežas, ļoti sakārojās :)
21.01.2014 19:31 |
 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 29.08.2013
Parasti tikai lasu, bet šoreiz pat ielogojos iekšā, tikai lai ierakstītu komentāru.
Nav jālasa pat baigie raksti, kas ir iekšā fast food ēdienā. Tas ir tīrais draņķis viss. Studēju ķīmiju, tāpēc daudz zinu tieši par vielām, ko pievieno ēdienam. Cilvēks ir pilnībā atkarīgs no garšvielām. Tam burgeram, nekaitīgi pagatavotam, nevajadzētu ne tā smaržot, ne tā garšot. Paņem apēd parasto apcepto vistas fileju un paņem vistas burgera "filejiņu". Tā pat nav īsta gaļa. Ir samalti sīki visi gaļas atkritumi, plus pievienots vis kaut kas, lai tā gaļa šķistu apetelīgāka. Tas pats, kas desas un pelmeņi. Un tās , kas te kaut ko saka, ka nevar zināt, ko tu ēd parastajā kafejnīcā/restorānā - gribas vienkārši teikt - wtf? :D Ir atšķirība, vai tev priekšā noliek gaļas gabalu vai tev liek eļļā vārītu gaļas maisījumu pamatīgā panējumā. un vēl tie kartupeļi. eļļa un sāls. maize - tik uzpūsta, ka tur no maizes maz kas vispār ir. protams, arī veikala maize nav nekāds dārgums, bet nu salīdzinot ar šo...ja daudz šito rīsiet, pārforsēsiet ar sāls daudzumu un attapsieties ar nieru problēmām
un nē, es neēdu fast food, kuņgis sāp. ja arī kaut ko apēdu, tad nemēģinu sev ieskaidrot, ka tomēr nebija nemaz tik neveselīgi, jo ir arī sliktākas lietas.
21.01.2014 20:40 |
 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 29.08.2013
un tās , kas esot tur strādājušas un var visu šo apgāzt - ha, jums tur visu sasaldētu jau atved. jums nav ne jausmas, no kā šīs lietas sastāv. kad MC ienāca Latvijā, šie pat atteicās izmantot vietējo gaļu, jo neesot gana labas kvalitātes
21.01.2014 20:42 |
 
Reitings 58
Reģ: 15.04.2013
Man labāk hesītis un par nelaimi, ēdu tur bieži. Garšo un viss! :D Jāsāk atradināties.
21.01.2014 21:20 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Apmēram reizi divos mēnešos sanāk tur iegriezties. Man ļoti garšo frī katrupeļi un pīrāgi. Burgeri un vista gan šķiet ļoti sausi un bezgaršīgi.
Starp citu, kādas atsauksmes par Street Burgers?
21.01.2014 21:40 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Neesmu ēdis fast food kopš 2012. gada. Vienīgā valsts ārpus Latvijas, kur esmu ēdis McD bija Ķīnā, uzreiz varēja just samērā lielu atšķirību, Latvijas McDonalds salīdzinājumā ir diezgan bezgaršīgs un nebaudāms. KFC no otras puses šķita ļoti pliekans, Starbucks bija ļoti garšīgi konditorejas izstrādājumi (muffini ar aprikozēm), bet diemžēl arī ļoti dārgi. Subway ēdu tikai vienu, un laikam arī pēdējo reizi. Burger King pat īsti neesmu izmēģinājis.
21.01.2014 23:38 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Ēstu tikai ar vienu nosacījumu - ja mirtu badā tā,ka vairs nevar un melns gar acīm.
Mans lūzuma punkts no neveselīgā gala ir pica pa retam.
22.01.2014 03:08 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Esmu ēdusi veģ burgerus hesītī un visu citu bez gaļas no maķīša... Bija viens brīdis, kad tiešām kārojās, varēju ēst frī katru otro dienu...bet nu jau kādu pusgadu neesmu ēdusi vispār... Un prieks par to.
22.01.2014 10:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits