Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs ir sarakstijies un gajis tikties ar citam meitenem.Iedevu iespeju-ka tikt gala ar aizdomam?

 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Sveikas miljaas daamas,
velejos pavaicat vai ir kadas sievietes kas dzivo kopa ar draugu/ligavaini/viru - kurs ir nogajis no sliedem? Meginot dot velreiz iespeju? Tadi viriesi var mainities vai neee jusuprat???
Isuma sakot esam kopa 2,5 gadus dzivojam kopa,un pagajusogad ieejot vina Facebook profila atklaju ka vins sarakstas ar meitenem un spriezot pec sarakstes ir gajis ari tikties ar dazam no vinam... lasot to visu man bija tik slikti likas ka mana sirds saskiist miljons dalas un tad atnaca otra velme vinu nogalinaat -jo vins bija sabojajis ko tik tiiru un skaistu...ka smums bija...
pieminesu to ka ari mes satikamies online caur vienu randinju saiti - ka ari vins visu muzu ir dzivojis maza ciematina un vinam nav bijusi pilnigi nekada sociala dzive,un runajot ar savu mammu vina ari piekrita ka tie ir sava veida kompleksi vinam ko vins megina kompenset meginot runat ar daudzam sievietem- bet logiski man ka vina draudzenei tas nebutu japacies....
Toreiz vinam visu pateicu ka visu izlasiju un zinu un ka velos skirties (liela stridaa) vins teica ka tiesam mani milot un tas neko nenozimeja un pats nezin kapec ta rikojies, kaa ari zvereja ka nesot nea ar vienu gulejis, iznemot mani? Pati neticu tam lidz galam? Nezinu ko darit? Runajot par mums sekss ir regulari un eksperimentejam un esmu loti atverta ieteikumiem un idejam ta ka ar to vajadzetu but kartiba...
Nak visu laiku atpakalj tas sliktas domas un visas aizdomas- bet tas nav godigi vajadzetu tik tam pari ja jau reiz esmu devusi vinam iespeju... Tagad ir citi noteikumi profila stav musu kopiga fotografija un vina telefonam man ir jabut brivi pieejamam- ir divaini un nepatikami ta dzivot jo NEKAD nebiju pirms tam greizsirdiga vai kontrolejosa draudzene...vins vareja darit ko velas ka velas un iet kur grib un kad grib? Es uzskatu ka attiecibas neviens nevienam nepieder bet ir jabut mutualai uzticibai,cienai un milestibai. Vel viens jautajums - Vai Jus savus partnerus tomer kontrolejat vai ta ir tomer jabut attiecibas- vai ne?????
20.01.2014 14:33 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Mystique,Tev vestulite.
21.01.2014 09:34 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Mystique, izturi to laiku, kamēr naudu sakrāj un tad dodies prom neatskatoties. Novēlu Tev izturību.
Tas, ka iepriekšējās attiecības ir bijušas nelaimīgas, vīrieši viena tipa, liecina, ka Tavā ģimenē nav bijis pareizs modelis vecākiem, iesaku izpētīt, kā tas viss sācies un kādu vīrieti Tu patiesi sev vēlies blakus. Vajag izanalizēt pagātnes kļūdas, lai tādas Tu nepieļautu nākotnē. Veiksmi!:)
20.01.2014 21:32 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Vecmeitu bars :-D :-D :-D :-D :-D
20.01.2014 21:15 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
kaa man sodien patika viens teikums, ko sodien, taisoties no riita, dzirdeju pa tv, tiesi nodomaju - cik daudzas sievietes to nesaprot. tas skaneja saadi - ja viirietis sievieti krapj, sapina un sieviete dzivo ar sliktam emocijam (sevis saustiisanu, neapmierinatibu, bailem), bet doma, ka TA IR MILESTIBA un to otru loti mil, tapec jacies, tad ta noteikti nav milestiba, jo milestiba ir gaisas emocijas un tas nav saistitas ar sapem. Tapec vajag aizdomaties vai ta tik tiesam nav taisniba? cilveks , kurs apzinoties dara lietas, kas otru sapina vinu nemil. un ari tas, ko izjutam pret otru ciesot to visu, nav milestiba. ta visdrziak ir kaut kada atkariba no otra, pieradums, bailes nepalikt vienam. Bet, lai dzive ieguto ko labaku ir jaiziet no savas komfortzonas.
20.01.2014 21:03 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.02.2010
Es ar esmu un biju cita valsti.
iekraj naudu, atrodi, kur palikt ( labak lai vins nezina kur) un aiziet. Megini caur pazinam vai citiem latviesiem draugos kautko atrast.
ja mans ex zinatu, kur parvacos, nejustos drosi.

Kura valsti esi, ja nav noslepums?
20.01.2014 20:26 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
white_lady

-kraju naudu lai varu atri izskirties un parvakties


Taada doma kaut kur galvas aizmugure pasai jau visu laiku ir..esmu jau sakusi iekrat un par cik esmu viena cita valsti nav tik viegli visu pamest un skriet ,jo godigi sakot nav jau kur skriet.
Bet Jus meitenes paradijat jau ilgi man pasai dzili sirdi saprastu lietu - tur nav ko vairs glaabt.
Laikam svarigi ir pieminet ,ka man ir bijusi dzive tikai 2 nopetni viriesi...abi ilgas attiecibas.
Un tagad varu teikt ka abas attiecibas bijusas ne ipasi veiksmigas - pirmajas bija ari slimiga greizsirdiiba un roku palaisana- tad ari visu izbeidzu.
20.01.2014 20:13 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
p.s sadod bietē viņam :)
20.01.2014 20:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.02.2010
Es ar tev iesaku mukt pa gabalu.

Biju kopa ar lidzigu tipinu, tik vins bija 6 gadus vecaks par mani. kad tikamies un dzivojam kopa man bij no 21 lidz 24, tatad vinam bij 27-30.
Arpratigi kompleksains cilveks. Manuprat tur neko nevar darit, tadi nemainas.

Vinam tik bija vel tizlaks aizbildinajums, kad uzzinaja, ka esmu cekojusi-''vins ta darija jo es cekoju ko vins dara'' :D Vins laikam domaja, ka es galigi stulba esmu :D

kad jau sape bija izsapeta ( pec vairakiem tadiem gajieniem- sarakstem un profiliem visos iepazisanas portalos, un man palika viealga-kraju naudu lai varu atri izskirties un parvakties. Bet pa to laiku bish pieteloju, ka viss ir labi, lai uz ielas neizliek. Bija man zinamas visas paroles ( vins nezinaja, ka zinu), ta smejos par tam sarakstem. Bij kautkads portals, kur var meklet draugus, randinus, utt- tur bij tik smiekligas un slimigi saldas vestules meitenem :D No kautkadam 100 meitenem tik 2 atbildeja vinam :D Un vel tur uz bildem vareja uzspiest, ka grib satiskties-tur vinam bij ap 2000 meitenem :D

Beigas ( pec kadiem paris menesiem), visnu dienu pakacinaju vinu( vins izskatijas viegli aizkaitinams) un vins no manis izskiras :D Kad saprata, ka neraudu un varbut pat izskatos prieciga par lemumu, nobijas. Tad gan skreja pakalj paris menesus.

Vel pec kadiem 2 menesiem, man veda man uz centru pedejas mantas un uz atvadam teica, lia es nesatraucoties par vinu jo vinam esot jauna draudzene :D

Pat atcereties negribas tas attiecibas, bet bija laba maciba. Iemacijos redzet, kad cilveks melo un neticet solijumiem, ja vien cilveks nepierada pretejo.

Tagad esmu loti atvieglota ka tas viss garam, nu jau vairak ka 2 gadus atpakal, vareju vienigi atrak izskirties un neteret laiku tadam attiecibam.
20.01.2014 19:54 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
teica tikai ka vins domajot ka tapat kopa nepaliksim jo zinot ko visi apkartejie doma (

lai viņš iet auzās. :D es ar tādu mudaku nepaliktu kopā. Forši tā pateikt, ne? es saprotu, puišelis ko tādu var pateikt 17 18 gados, bet nejau 25 !!! Nedod dievs, vēl uztaisīsi bērnu un šitais staigātājs Tev nervus bendēs... Ko vēlies no mums dzirdēt? ko darīt? kā justies?

Es šitādu sūtītu ellē ratā, godīgi! Dzīvē ir pietiekoši daudz problēmu, lai ar tādu staigājošu kompleksainu vīrieti vēl būtu kopā!!! Labāk dzīvo viena un esi laimīga, līdz sastop savu īsteno, nekā esi kopā ar tādu, ar kuru pastāvīgās bailēs domā, ko viņš dara, kur viņš lien un ar ko sarakstās, satiekās, seksojās... Bez tam, esmu pārliecināta, ka sekss ar citām ir bijis..

Un tas, ka Jums viss ir super seksā, neko nenozīmē.. Ir tāda vīriešu suga, lai arī cik labi nebūtu attiecībās, vienalga skraidīs pie citām. Tāda vīriešu suga ir ŠUDRAS (vari paskatīties youtubē, zemākā kasta).
20.01.2014 19:34 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Manējam tā sarakstīšanās bija attiecību sākumā, jo laikam visa iepriekšējā dzīve pirms manis bija internetā :D Teica, ka pieradums, saticies neesot. Es neko neložņāju, netrakoju, vnk pateicu, ja džekiņš grib savus čatus, lai saka un es tinos, es savu laiku netērēšu un nervu sistēma svarīgāka, lai visu laiku kultos ar aizdomām un pārmetumiem. Sākumā bija grūtāk uzticēties, vislaik kāds tarakāns uztaisīja tusiņu galvā, bet ar laiku esmu mierā un no drauga puses nav bijis pamats pat aizdomāties, ka viņš to turpina. Jo zin, ja kas nāks gaismā - manis nebūs. Galvenais nepiļīt, bet likt saprast, ka dzīve neapstāsies.
20.01.2014 19:33 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nerea, nu, ja reiz, smaidīdamA, tad jau viņa mazgās un arī to ūdeni izdzers. Varbūt, nedaudz neprecīzi nocitēju, bet aptuveni doma skaidra.
Un attiecinot uz tēmu un autori, te nevajadzētu būt divām domām par to, kurš kuram kājas mazgā.
20.01.2014 19:29 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Piekrītu! Tādā gadījumā es tās nenosauktu par attiecībām.

It īpaši tagad aktuāls ir tas egoisms, nu tik milzīgs ego visiem ir, ka nezini, kur likties, negribās pat kontaktēties ar tādiem cilvēkiem, kur nu vēl uzsākt attiecības ar tādiem. Tāpēc labāk kādu laiciņu izbaudīt brīvību.


Kkādas spēlītes, ne attiecības.

Jap, egoisms šobrīd ir ļoti aktuāls. Tāpēc jau tās skaitās attiecības, nevis koncentrēšanās uz sevi. Vajag saprast, kurā brīdī piekāpties, kurā palīdzēt, u.t.t., nevis "man, man, man". Un ja kkas ne pa prātam - "šķiramies" (nerunāju par kkādām krāpšanām, utml.)! Pareizi saki, ka labāk tad vnk izbaudīt brīvību :)
20.01.2014 19:27 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Tas ir tikai normāli, ka līdzvērtīgi piekopj :) Daudzi, manuprāt, nesaprot, ka attiecības tā nav skriešana pakaļ, tajās nav ieriebšanas, atriebšanās, egoisma izrādīšana, u.t.t.


Piekrītu! Tādā gadījumā es tās nenosauktu par attiecībām.

It īpaši tagad aktuāls ir tas egoisms, nu tik milzīgs ego visiem ir, ka nezini, kur likties, negribās pat kontaktēties ar tādiem cilvēkiem, kur nu vēl uzsākt attiecības ar tādiem. Tāpēc labāk kādu laiciņu izbaudīt brīvību.


P.S. Tēmas autorei, ja man pateiktu, ka "mēs jau tāpat vairs ilgi nebūsim kopā, visi tā runā", es pats personīgi uzreiz izšķirtos, ja jau cilvēks pats cilvēks netic attiecībām, kurās ir iesaistījies. Pats vainīgs, ka ir tik kompleksains, ja viņu tik ļoti interesē un ietekmē ko citi domā, tad attiecības tāpat neuzlabosies, tur viņam pašam ar sevi jātiek galā.
20.01.2014 19:20 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Mūc no viņa!

Man bija kas līdzīgs ar puisi. Beigu beigās uzzināju,ka viņš ar citām satikās regulāri arī pēc tam,kad es to uzzināju!
20.01.2014 19:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
194, foršs teiciens, tikai nesaprotu, kurš mazgās kājas un kurš dzers :D
20.01.2014 19:06 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Vienreiz jau teicu, bet te perfekti iederās manas vecmammai teiciens -
kājas nomazgās un to ūdeni, kā no svētavota, smaidīdama izdzers!
20.01.2014 19:03 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nevar saprast, tu sevi uzskati par stulbu, neglītu un visādi citādi nespējīgu atrast sev normālu vīrieti, kas nejāsies apkārt, bet uzturēs attiecības tikai ar tevi?
Vai arī tas tagad skaitās stilīgi, mocīt sevi, visu laiku baidīties, ka neatrod vēl kādu dumjāku un neaiziet pie tās?

Goda vārds, nesaprotu ko tu vel gribi no attiecībām, kur pēc 2 gadu koppbūšanas, čalis savu krāpšanu attaisno ar vārdiem, ai, es taču domāju, ka tāpat izšķirsimies... un tu piedod! Tu patiešām esi dumja!
20.01.2014 19:02 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
pagajusogad ieejot vina Facebook profila

un
jo vins bija sabojajis ko tik tiiru un skaistu

rakņāties otra profilā man nešķiet tīri un skaisti.
Bet, Nu, man tur nebūtu nekā, par ko diskutēt. Ir gājis vazāties apkārt ar citām - var vākt koferus. Man būtu slinkums p**t savu dzīvi, kko mainot viņa galvā.. Kur nu vēl iespēja visādus draņķus saķert no citām viņa apstaigātām vecenēm.. da nu nafig :)
20.01.2014 18:55 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nāksies samierinties. Vairums vīrieši ir poligāmi.
20.01.2014 18:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mystique, nezinu, vai Tev patiks mans ieteikums, bet tas skan sekojoši: PAMET VIŅU!

Es saprotu, ir pieķeršanās, jūtas utt.. bet Tu esi jauna meitene, Tu vēl neesi izniekojusi daudzus gadus, skaisto jaunību..

Domā, ka šīs problēmas būs mazāk sāpīgas pēc gadiem 5 (kad būsi, iespējams, apgredzenota un ar bērniem?)

Kad biju brīva meitene, daudz sarakstījos ar cilvēkiem.
Biju tik nepatīkami pārsteigta, ka vairums sarakstes biedru izrādās ir aizņemti/ precēti.. meklē jaunus piedzīvojumus seksā, labprāt apraksta sīkumos savu un 2. pusītes intīmo dzīvi. Tas ir slimi un pretīgi un.. viņu tiešām ir daudz!

Toreiz nosolījos maksimāli sevi pasargāt no tādiem cilvēkiem.. un nevienam nenovēlu tādus dzīvesbiedrus. Arī Tev, Mystique...
20.01.2014 17:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits