Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

visa par daudz

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Help!

es nespēju valdīt emocijas, esmu viegli aizkaitināma, dusmīga, aivainot utt, spēju izgāzt uz otru tādas dusmas, kādas pat nezinu ka manī eksistē.

Par ko, nespēju tik galā ar sajūtu, ka jūtos pamesta, kad draugs grib iet tusēt ar saviem draugiem, plusā nāk tas, ak zinu, ka mājās pārnāk kaut kad, piedzēries, sapīpējies.

Ir bijušas neskaitāmas runas par šo, iz samazinājis šādus pasākumus līdz minumumam, bet es joprojām nevaru būt smaidīga un priecīga, kad man paziņo, ka ies tusēt ar draugiem, nespēju būt ok, kad atnāk nekāds mājās, nespēju būt ok arī nākošajā dienā.

Kad esam kopā un nav nekādi plāni par viņa tusēšanu, viss ir kārtībā, vairāk kā kārtībā, ir lieliski, teiktu, ak neesmu bijus laimīgāka savā dzīvē.

Bet šīs dusmas un vilšanos, kas manī uzliesmo par ''iet satikt draugus'', nekad neesmu bijusi tik ļoti disharmonijā ar sevi.

ko darīt?
kāpēc neju ar: jo pati nedzeru, nesmēķēju un zāli arī nepīpēju un nevienu no šīm aktivitātēm neatbalstu, un parasti ir džeki, viņu sarunas un jūtas neērti ja esmu tur vai arī es jūtos lieka.
esmu piedāvājis taisīt mājās vakariņas, sanākšanas ar draugiem un tās vienmēr ir bijušas super, bet draugam ''prasās'' būt vienam ar saviem džekiem. to es varu saprast, bet nesaprotu kāpēc vienmēr tādā ķēmā jāpārrodas mājās un + cigaretes( kaut gan ir ''atmetis'') un vēl labāk zālīte. Es vienkārši varu uzsprāgt aiz dusmām!
19.01.2014 22:17 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
nevienai nav palīdzīgi ieteikumi kā valadīt savas emsocijas?
19.01.2014 22:22 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2013
Tajos brīžos atrodi nodarbi sev. Ej kopā ar draudzenēm atpūsties.
19.01.2014 22:26 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
uztaisi bērnu, nāksies mainīties.
19.01.2014 22:27 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
ja man laicīgi pasaka, tad es ko ieplānoju, bet ir sajūta līdz ko pienāks sms, tā 15min laikā viņš būs ārā pa durvīm un es ar savu vakaru variu darīt ko gribu, man tas liekas negodīgi un jūtos naturāli pamesta, nevajadzīga.
19.01.2014 22:28 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Amons
par to laikam arī nenormāli dusmojos un uzsprāgt varu, jo viņš visu laiku runā, ka drīz būs jāsāk domāt par bērniem utt, bet kad konkrēti jautāju, ko viņš iedomajas, kāda būs ikdiena, ka tāpatās, līdz ko draugi paska, ak tusiņš, tā viņš prom un es ar bērnu? un sākas kaškis, ka es viņsm brīvību ierobežosju un neāluju draugus redzēt. kaut gan pats ir atzinis, ka tāda uzvedība ir bērnišķīga un ka grib justies jauns un ''neonkavēt neko'' tpāec arī skrien uz katru tusiņu, pat ja tas draugs nav baigi tuvs un tusiņš interesants.
19.01.2014 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
Tu tur neko nevari dariit, taa ir tikai vinja izveele,kaa pavadiit laiku.. Vai nu samierinies vai meklee draugu,kursh nedzers,nepiipees zaali un nenaaks maajaas galiigaa kjeemaa!
19.01.2014 22:34 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
pasaule cik atceros(piedod,ja ko jaucu), bet no tavam diskusijām,ko agrāk esi veidojusi, tev nebūt nav viss dzīvē kārtībā, respektīvi-tevī daudz kas nav kārtībā.
Banāli, bet patiesība-tiec galā ar sevi,savām depresijām, dusmu lēkmēm, vēlmi otru kontrolēt un noteikt,ko viņš drīkst un ko nedrīkst, padomu par bērnu aizmirsti,jo te nekā laba nebūs,ja vēl visām tavām problēmām pa vidu būs bērns.
Vīrieši tā izklaidējas, ja,varbūt ne visi, ir tādi,kuriem pietiek ar savu sievieti,kopīgu sēdēšanu pie vīna glāzes,sveces un blā,blā,blā..bet ir ļoti,ļoti daudzi,kuriem vajag to savu vakaru ar draugiem..
Personīgi es sāktu stresot tad,ja tas sāktu kļūt par regulāru pasākumu,katru nedēļas nogali,kā 5dien aiziet, tā 7dien beidz dzert,jo tas jau ir alkoholisms..
Līdz tam-nevajag,jo šitā zāģējot, ātri vien atradīsies kāda ar kuru būs jautrāk,vieglāk..
19.01.2014 22:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tā viņš prom un es ar bērnu


Protams, ka būs tieši tā! Nē, nekādu bērnu, lai tavs puisis vēl paaugas.
19.01.2014 22:37 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Mnēmosine

paldies par ieteikumu, un nekļūdies, ir proble'mas ar depresiju un dusmu lēkmēm, kā sēit piemērs, bet man liekas tas ir saisīti ar šo iemeslu un ... ir pierakst pie psihologa, par bērnu arī nesteidzos ( ir spirāle un kāzas pirms gribu) .

Konkrēti- zinu, ka šādi nedrīkst, nedrīskt uzsprāgt dusmoties, nedrīkst žaģēt, nedrīkst želoties un vaimanāt, bet kā, man vajag konkrēti padomus kā valdīt emocijas, jo pēc strīdiem zinu, redzu kāda muļķe esmu, nepatīku sev un negribu to atkārtot, bet tajā brīdī, kad mani nostādas negaidīti situācijas priekšā- negatīvās emocijas ir pirmās, kas izgāžas, un nepāriet...

gribu iemācīties būt harmonijā, gribu ālut viņam pašam izdarīt izvēles, gribu savu dzīvi bez stressa, bet kā???
19.01.2014 22:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tāpēc, manuprāt, ir svarīgi atrast līdzcilvēku ar līdzīgiem uzskatiem. Nav pareizi, ka Tu izjūti diskofmortu, jo puisis tusē.. nav arī pareizi, ka puisis jūtas Tevis dēļ ierobežots :)
Bet tāpat droši vien ir bezjēdzīgi ieteikt šķirties.. agri vai vēlu tas notiks, ja nebūs kaut vienpusēja samierināšanās :)
19.01.2014 22:42 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Mnēmosine ++++++

vispirms tiec galá ar saviem tarakániem, tad sác apkarot citu tarakánus (ja péc savu piebeigshanas tádi citos vél bús). nevienam neko nevar aizliegt, ja tev nepatík, ka vinjsh iet k-kur tá arí pasaki vinjam nevis niknojies 2 dienas. mekléjiet kompromisus, sarunájiet, lai tás tuséshanas bútu retákas, vai lai nepiedzeras tik nenormáli...
19.01.2014 22:44 |
 
Reitings 306
Reģ: 06.01.2014
Man ar draugu ir otrādāk,jo redz,es esot iedzinusi viņam riebumu pret ballītēm,bet kā,es nezinu.Tā kā esmu kopā ar viņu jau 4 gadus,tad nu tagad es strīdu uzstveru mierīgāk,un tāpat eju ballēt.aizvakar bija balle un kā jau vienmēr man tas viss beidzas vecrīgā,un bija atbraucis pusis no sava mācību ceļojuma,un gribēju ļoti satikt viņu,tad nu devos uz vecrīgu un noballēju visu nakti ar viņu.protams,vakar draugam stāstīju kā gāja gan ballē,gan vrīgā,nu spalvas pa gaisu gāja,bet nu lai jau,es gribu arī izsklaidēties.un ja dažreiz man jau tas uzskāpj līdz klinķim tad aizeju uz fitnesa zāli un visu to nositu,un tiešām paliek labāk.Atrodi nodarbi,ko darīt.Kādu hobiju vai ko :)
aizej izsklaidējies ar savām dūdām līdz rīta gaismai :)
19.01.2014 22:45 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
gribu iemācīties būt harmonijā, gribu ālut viņam pašam izdarīt izvēles, gribu savu dzīvi bez stressa, bet kā???


Pat ja mēs te visas ar grādu psiholoģijā būtu, diez vai tā no malas, no 10 teikumiem varētu kādus dzīvi satricinošus ieteikumus minēt :D
Vienīgi banālais - skaitīt līdz 10, pirms pateikt to dusmām pilno teikumu.
19.01.2014 22:48 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Līdz ar to, es domāju, izrunājies ar speciālistu, pie kā tā vizīte pieteikta. Tas noteikti nāks lēnām pamazām, ne jau no cosmo portāla :)
19.01.2014 22:49 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Tāpēc, manuprāt, ir svarīgi atrast līdzcilvēku ar līdzīgiem uzskatiem. Nav pareizi, ka Tu izjūti diskofmortu, jo puisis tusē.. nav arī pareizi, ka puisis jūtas Tevis dēļ ierobežots


Piekrītu!!! Ja tu saproti,ka tavas iekšējās problēmas sekmē tavas attiecības, tad ir nopietni jāapdomā, kas ir kā vērts.. Nu,nav tā gluži patiesība,ka vispār jau esmu septītajās debesīs,bet tad un tad un tad, tāpēc un tāpēc man ir slikti, esmu dusmīga, neapmierināta ar sevi un situāciju, esmu bēdīga un tā..Būtībā(protams,kas ir normāli-tas ir relatīvs jēdziens,beet atmetot demagoģiju-)normālās attiecībās nevienam no pāra nav šādi jājūtas, jāieslīgst depresijā utt..
Kā valdīt dusmas? Sākotnēji tev ir jānostabilizē pati nervu sistēma, vienalga ar kādiem medikamentiem, dabas preparātiem, ar speciālista palīdzību, kaut vai sākot praktizēt ci gun, reiki vai kādu no šīm garīgajām praksēm.., atrodi kādi reālu cilvēku ar ko izrunāties, neaizmirstot mierīgi un godīgi runāt arī ar savu otru pusi..
atrodi prieku dzīvē, tik lielu un visaptverošu,ka tas neļaus izspraukties cauri šīm negācijām tevī.. Biežāk jau gan tā ir mīlestība, kas to veicina, ja Tev tā nav, varbūt ir vērts padomāt...?!
19.01.2014 22:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaa tas ir - nekaads? Pieraapo pie durviim un skraapee durvis, lai tu taas atveertu, jo ir paaraak piedzeeries, lai speetu piezvaniit? Tad tev ir visas tiesiibas buut neapmierinaatai. Ja tikai iedzeeris, tad varbuut pasaac pati zvaniit savaam draudzeneem un spontaani saorganizeet tikshanaas ar vinjaam, lai tu nejustos apdaliita.
19.01.2014 22:52 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Attiecību sākumā manējais, ja aizgāja tusēties, tad zināju, kādā stāvoklī viņš būs atpakaļ. Viņa draugiem alkohols nekad nebeidzas... Bet es sāku runāt, teicu, ka man nav iebildumu pret pasēdēšanu ar draugiem, bet problēma ir izdzertā alkohola daudzumā, teicu, ka es uztraucos par viņu, jo dzērumā visādi var gadīties. Runāju, tik ilgi kamēr saprata. Un tas nebija ar pirmo reizi, protams. Tagad ar to problēmu nav. Protams, ir tā, ka viņš atnāk galīgā ķēmā, bet tas vairs nav tā kā sākumā.

Tev es iesaku runāt par to. Pastāsti kā jūties. Piekrītu arī viedokļiem - satiecies ar savām draudzenēm, velti laiku sev. Es dažreiz pat priecājos, ka viņš iet pie draugiem, jo tad man ir laiks palutināt sevi ar dažādām procedūrām. Pietam, tas arī nomierina :)
19.01.2014 23:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
uztaisi bērnu, nāksies mainīties.


jā jā šausmīgi labs ieteikums, taisīt bērnu ar vīrieti, kurš ik pa laikam pīpē zāli. kur nu vēl tādam uzticēt mazuli, ja tāds vsp piedzimtu.

cik tad bieži notiek tās viņa pasēdēšanas ar draugiem?
ok, ja reizi mēnesī iedzer, uzpīpē, es neko neteiktu. par zālīti gan celtu iebildumus, jo tās tomēr ir narkotikas. ja tas notiek vismaz reizi nedēļā, tas būtu pārāk bieži. tu vari droši nelikt nekādus ultimātus un nebesīties ārā, jo tas nekādu rezultātu nedos. vai nu tev jāgaida, kad viņam atnāks prāts vai nu jāatrod pašai nodarbes tajā laikā. kā jau teicu, ja tas notiktu bieži, tad ar tādu cilvēku attiecības pārtrauktu.
20.01.2014 11:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits