Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņš nemīl manu ķermeni..

 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, kā Jums liekas, ja cilvēks patiesi mīl otru, viņš var izteikt aizvainojošus komentārus par mīļotās sievietes augumu? Vnk man likās, ka mīl dvēseli un raksturu nevis vizuālo.. Kas tad notiks, kad sāks parādīties krunciņas..
Diemžēl tā nu ir sanācis, ka darbs, mājas, darbs, mājas un kg aug.. Darbs sēdošs.. Nesen vēl bija svētki, saldumi utt.. Bet eju uz dejošanu un trenažieru zāli.. Diemžēl svars nepaliek mazāks.. Esmu 1,65 un sveru 63kg. Kā Jūs uzskatat tas ir par daudz?
Man jau sāk iedzīties kompleksi par savu augumu līdz ar "jaukajiem" komentāriem..
(Kad satikāmies svēru 53kg..)
19.01.2014 19:31 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Nedomāju, ka izskats un kg ir tie svarīgākie :)
Pazīstu meitenes, kuras ir apaļīgas, bet kā cilvēki vnk. ideālas, simpātiskas....
Par kurām vīrieši cīnās, mēģina iekarot utt... (un tiešām tie paši vīrieši ir wow..)
Nedomāju, ka kg ir noteicējs, bet pats koptēls un tas kā sevi pasniedz...
Arī, domāju, ja sāksi kompleksēt, tad viņš arī to sāks pamanīt, vairāk, un var aizrādīt....

Man personīgi, kad bija draugs, kad sākām būt kopā bija kaulains, bet tam pat uzmanību nepievērsu, vēlāk bija puncītis :D bet pat nemanīju, pats vienīgi rādīja un šausminājās, bet man par to nebija ne silts, ne auksts, es to vnk. nemanīju, jo mīlēju viņu pašu :D
Kā arī brālis, kad sagāja kopā ar savu meiteni viņai bija, ja nemaldos 36 vai 34 izmērs, vēlāk kaut kā līdz 40-42 palika, bet brālim bija pilnīgi vienalga, viņš teica "es viņu mīlu un viss, man vienalga kāda viņa ir, galvenais jau, ka viņa ir"...
Un, manuprāt, tā ir tā pareizā vīrieša attieksme kādai jābūt pret sievieti, kuru mīli...
Jo vīrietim ir jāciena sieviete...
Tevi aizvainojot jau vairs nav vīrieša attieksme, bet puišeļa :)
To visu var pateikt, var likt, lai biš piedomā pie sevis, bet ne jau aizvainot...
Tagad, no mana skatījuma, nav runa par KG bet attieksmi vienam pret otru :)

Mans viedoklis :)
23.01.2014 09:55 |
 
Reitings 26
Reģ: 18.03.2012
63 kg ir pilnīgi normāli, pati biju tādā svarā, puncītis gan man bija tievs, bet lielāko svaru deva muskuļi un kauli, jo dejoju no 2-6 stundām dienā, bet arī ja tas netika darīts, tad svars bija 66/67 kas arī bija normāli un nevienu netraucēja.. Tagad jā garums mn 167 un svars 71, gribās no tiem 4kg tikt vaļā, bet nāks vasara un tas pats par sevi kā vienmēr notiks..

Ja reiz puisis Tevi tā aizvaino, tad priekš kam tas jāpacieš? Nesver jau 90 kg..
22.01.2014 05:11 |
 
Reitings 40
Reģ: 30.12.2012
Un iedomajos, ka mans bijusais noteikti butu velejies, redzet to halatu, sadegot elles liesmas.
:D

Labs :D

Jā, atslābt nevajag, nevienam - ne veinam ne otram :)
22.01.2014 00:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
KMI iesūkā..viss atkarīgs kāds ķermeņa tips tev ir..muskuļu, tauku masa..svars diviem cilvēkiem uz vienādu augumu var būt vienāds ,bet apkārtmēri stipri atšķirties. Kad biju uz 55kg arī izskatījos padrukna, nerunājot par 60+ vislabāk jūtos zem 50, bet esmu īsa. Un bildēs to vislabāk var redzēt..Pat sejā uz 55kg bija apaļi vaigi..un nebja tās šķirbiņas starp augšstilbiem. Bet jā konu ir man tie mīlas rokturīŗi , bet ko nu..
22.01.2014 00:32 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Esmu ļoti tiešām līdzīgā situācijā..
Tikai man ir 161cm, 63kg.. un visulaiku saņemu ''komplimentus'' kā ''tu esi resna'',''tauciņi tev'', ''paskaties kā tai meitenei skaists augumiņš'', u.tt.......
tas ir briesmīgi.. jo pirmstam man bija 50kg.
21.01.2014 23:52 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es nelasiju komentarus!
Gribu izstastit vienu sarunu. Mums bija darba pasakums, pec kura vel mazliet pie koleges pasedejam un iedzeram vinu. Runajam par dazadam temam, lidz aizrunajamies lidz privatam. Vinai ar viru ir baby projekts, vini centsas tikt pie bernina. Tas jau vinai ir apgrutinajums, jo sekss vairs netiek izbaudits, tas ir vairak ka darbs. Un visu vel grutaku padara tas, ka vinas virs pedejos gados ir loti pienemies svara.
"Man vins vairs neskiet seksuali pievilcigs! Vins ir izmainijies, augums vairs nav tik stings, muskulu vieta ir tauki un apals veders. Mani vairs nav iekares, kad es skatos uz vinu!" stastija mana kolege. "Paskaties te uz bildem, kad iepazinamies, pirms 4 gadiem, vins izskatijas lieliski. Bet tagad, vairs nenodarbojas ar sportu, vairs tik loti nerupejas par sevi. Un es nezinu ko darit, es vinam nevaru to pateikt, jo nevelos sapinat."

Tas man lika padomat. Pie cilveka pierod, un var atlauties mazliet atslabt. Bet tomer neviens nav akls,- ari sieva un virs ne!

Klausoties vina, mana kolege, es domas atgriezos pagatne. Savas 10 gadus ilgas attiecibas, atceros sevi itin biezi halata zvilnot uz divana ar chopchika sataisitiem matiem. Un iedomajos, ka mans bijusais noteikti butu velejies, redzet to halatu, sadegot elles liesmas.

Tagad es loti piedomaju pie ta. Nekad neatslabt!!!!!

Mans komentars, nav veltits tiesi diskusijas autorei, bet visparigi par temu.
21.01.2014 23:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispar lasu un smaidu, te visas tik gudras un sacepusas par plikajiem cipariem. Bet ir tacu skaidrs, ka problema ir un autore pati uzskata, ka ir, pati atzinusi, ka ir, pati pamanijusi, ka neizskatas vairs ka gribetos. Ar to viss ir izteikts. Jasak rikoties
21.01.2014 23:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Varbūt tu neesi tieva , bet par daudz nav tev tie kg. Ne visi ir tievi .
Manam brālim arī ir apaļīga meitene, bet viņš tā nesaka viņai neko, jo augums nav galvenais. Galvenais ir izskats kopumā.
vinja izklausas ir apaliga jau kops abu iepazisanas, temas autore nee. atskiribu mani?!
21.01.2014 22:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
un lai vai kaa, 10 kg atskiriba ir milziga. Bet centies vispirms sevis del ne kada cita. Laimigs cilveks padara laimigus citus jo izstaro pozitivismu.
21.01.2014 22:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Daudz tas nav, bet tas ir par 10 kg vairāk kā bija tad, kad iepazināties..... protams, protams- ir jāpieņem otrs cilvēks tāds, kāds ir, bet iepazinās tak ar slaidu meiteni! Iemīlēja slaidu meitenu! Pilnigi piekritu un loti daudz cilveku to nesaprot. Protams, protams laiks iet un cilveki mainas, bet tas nemaina to, ka iemilejam savu partneri ar konkretu izskatu un izskats parasti ir pirmais kas piesaistijis. Un tas vai partneris saista fiziski ir loti svarigi un ja tur kautkas nav kartiba, viss cits lenam saks brukt jo attiecibas viss ir mijiedarbiba.
21.01.2014 22:43 |
 
Reitings 188
Reģ: 01.01.2014
Njā, nevajadzēja bāzt degunu šajā diskusijā. Ja godīgi, par vienu meiteni es esmu šokēta. Šķita normāla, bet pamatskolas līmeņa skuķis vien ir... Neesmu ne pupaino, ne dēļu pusē. Bet nu morāles normām jābūt ar kādām. Pat ja esi nosacīti "anonīma"...
Ņemās kā trakas vistas kūtī, kurai olas lielākas/mazākas....
21.01.2014 18:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Paldies, es kārtīgi izsmējos par dažiem komentāriem. :D

Bet vispār, kāda salīdzināšana vīrietim ar to, kāda Tu izskatījies agrāk un kāda tagad? es pati esmu bijusi +10 kg smagāka, MANS vīrietis vispār nepukstēja. Un kas tas par stulbumu, ka jāaizrāda mīļotajam, lai nomet svaru?:D Mans bijušais vīrietis, kad mazliet pieņēmās svarā, es vnk dievināju viņa augumu, tāds mīksts, patīkams, vīrišķīgāks, pamatīgāks... Es neredzēju viņā neglītu, resnu veci. :D Nezinu, ja Tu pieņemtos par +20 un vairāk, tad varbūt arī varētu ko teikt. Bet šitais pat nav svars. :D 63 kg. meitenes, KĀDA RIEPA? :d
20.01.2014 20:00 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
ir jaskatas uz vizualo, neviss uz cipariem, un kpc tev pagaidam nav rezultaatu, iemesls varetu but,ka organisma ir udens uzkrajies, udens izvadisanu no kjermenja kave sāls, no taa noteikti vajadzeetu atteikties pilnibaa!
20.01.2014 19:45 |
 
Reitings 5
Reģ: 22.02.2012
Vai tas ir normāls svars var pārbaudīt pēc ĶMI un Tavā gadījumā tas ir 23,14, kas iekļaujās normāla svara kategorijā.
Un vnm atceries, ka muskuļi sver vairāk kā tauki. Grūti tā teikt, ja neesmu Tevi redzējusi. Skaties kā pati jūties.
Es gan nepiekrītu, ka jāsver -10 kg no auguma- ja esmu 156 cm gara, man jāsver 46 kg, diemžēļ tie trīs man būtu jānomet- es tak vispār pazustu:D:D
20.01.2014 19:36 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Man patīk,ka Cosmo DĀMAS ir profesionāles visās jomās!Kur tik ne-datoristes,dietoloģes,stilistes,mehāniķes,fitnesa guru un vēl,un vēl.Un jo skaļāk blēj,jo lielākas lietpratējas.Kur tad paliek cita viedokļa respektēšana?Laimīgie puiši ,kas ir tik pat laimīgi būt attiecībās ar šīm zinātniecēm,nekas personisks


+++++++++++++++++++++++++++
20.01.2014 19:06 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2010
Man patīk,ka Cosmo DĀMAS ir profesionāles visās jomās!Kur tik ne-datoristes,dietoloģes,stilistes,mehāniķes,fitnesa guru un vēl,un vēl.Un jo skaļāk blēj,jo lielākas lietpratējas.Kur tad paliek cita viedokļa respektēšana?Laimīgie puiši ,kas ir tik pat laimīgi būt attiecībās ar šīm zinātniecēm,nekas personisks :)
Par tēmu-uzskatu,ka šeit vairāk problēma ir tajā,ka puisis satika tevi par 10kg slaidāku un zin,ka tu tāda esi bijusi un vari būt,tādēļ salīdzina.Veiksmi un gribasspēku tev!
20.01.2014 18:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nopietni? Shis ir kaa striideeties par to, vai visiem cilveekiem ir miiljakaa kraasa rozaa. Katram podinjam ir savs vaacinjsh un katram viirietim ir sava gaume. Protams, pie 200kg vai 35kg buus mazaak to gribeetaaju, bet taapat atradiisies kaads, kuram konkreetaa sieviete buus visskaistaakaa. Vieniigaa probleema ir taa, ja viirietim patiik tikai viena konkreeta svara un slaiduma/resnuma pakaapes sievietes, tad izmainjas svaraa var izraisiit vinjaa neapmierinaatiibu. Bet nu par 10 kg shur tur sapraata robezjaas nebuutu paaraak jaapukst, jo kaadu dienu vinja sieviete vinjam izneesaas beerninju un svars nedaudz naaks klaat gruutnieciibas laikaa.
Autorei ieteiktu vairs neiet shajaa diskusijaa, lai nedabuutu liekus kompleksus. Te daudzi mucinjas nav redzeejushi.
20.01.2014 16:00 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tu nepārveidosi visu pasauli, vismaz ne ar šādām metodēm..

ak jel, es nemaz necenšos. nevar pārveidot pat cosmo forumu, kur nu vēl visu pasauli:D bet es labāk izvēlos paust savu šādu attieksmi - visiem viss vng un galvenais, lai pašam labi. nevis skaļā balsī ķērkt autorei sejā,ka viņa ir resna mučele un jau veļas, nevis iet. Principā- labāk vairosim poztivīvismu, vai pohujismu, nevis negatīvismu brēcot, cik visas ir resnas un kura tad nu ir resnākā no resnākajām.
20.01.2014 15:45 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
63 kg uz 165 ir ļoti normāls svars un nekas nav pa dauzd. Protams, var jau būt tā, ka ar šo svaru var būt riepiņa, vai "sāni", tad ta jau ir cita problēmiņa un to var dabūt nost, bet svars ir normas robežās. Nu ja vēlies uzstādi sev mērķi pašai priekš sevis - 60 kg:). Tie 3 jau nav tik daudz, ko būtu grūti nodzīt un pēc tam arī uzturēt:)! BET tikai priekš sevis, nevis drauga;)
20.01.2014 15:45 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Esmu 158cm. Vjso, čau Rasma. :D
Tās, kuras visvairāk taisnojas un bliež ārā savus Miss Pasaule augumus, ir patiesībā visneapmierinātākās ar savu izskatu. Palieku pie sava uzskata ar dažiem izņēmumiem.
20.01.2014 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits