Viņš nemīl manu ķermeni..

 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, kā Jums liekas, ja cilvēks patiesi mīl otru, viņš var izteikt aizvainojošus komentārus par mīļotās sievietes augumu? Vnk man likās, ka mīl dvēseli un raksturu nevis vizuālo.. Kas tad notiks, kad sāks parādīties krunciņas..
Diemžēl tā nu ir sanācis, ka darbs, mājas, darbs, mājas un kg aug.. Darbs sēdošs.. Nesen vēl bija svētki, saldumi utt.. Bet eju uz dejošanu un trenažieru zāli.. Diemžēl svars nepaliek mazāks.. Esmu 1,65 un sveru 63kg. Kā Jūs uzskatat tas ir par daudz?
Man jau sāk iedzīties kompleksi par savu augumu līdz ar "jaukajiem" komentāriem..
(Kad satikāmies svēru 53kg..)
19.01.2014 19:31 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
S80

a nu ka 100 sit ups par izrunāšanos :D:D:D

zem 50 taču šeit katrai ir sapņu svars!!! :D
20.01.2014 02:14 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Njaa nepatiikami.

Manuprat,ja puisis tevi miil,tad vajadzetu labaak piedavat kopa sportot, iet uz gym,gatavot veseliigas maltites utt.Nevis visu laiku tevi zaaget par to cik nesmuka izskaties.Varbut paruna ar vinu un pastasti,ka tevi tas nomac.

Man bija eshanas problemas agraak,bet manejais puisis paliidzeja un tagad atkal esmu laimiiga.
Galvenais ir sapratne.
Eh, ja vien buutu tik viegli.
20.01.2014 02:16 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Hanteļveci, Winglet, es protu kājas augstu celt :D, labāk ar kāju vienu reiz par ģimenes laimi un otru reizi par to muti, kura runā muļķības. :D

Der?
20.01.2014 02:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Jūs te 90% esat slimas. Nu, normāli? Man liekas, meitene te gluži par ko citu jautājumu uzdeva, bet dažas te, šķiet, izlasīja svara/auguma attiecību un izgudroja, ka tas jums dod tiesības svešu cilvēku saukt par resnu. Goda vārds, loses.
20.01.2014 03:22 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
@Ance tas ir tādēļ, ka cosmo forumu veido 80% vīriešu. Mēs ar tevi un vēl dažām esam vienīgās, uz klāja.
20.01.2014 03:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nav viss mērāms tikai kg. paskaties pati ,kā tu spogulī izskaties. esmu 164 cm gara un sveru aptuveni 60 kg, un nemaz neizskatos resna. ok, ir dažas vietas, kur varētu piestrādāt, bet es neizskatos pēc muciņas un man nekur nekas nekarājas. cik žēl, ka daudzas skatās uz kg, nevis uz to, kā izskatās dzīvē reāli.
protams, nav glīti draugam izteikt nesmukus komentārus, bet, ja tu neilgā laikā pieņemies svarā par 10 kg nepamatoti tikai ēdot, tad nu varbūt tev ir jādomā, kā saņemties.
ja tavs draugs jau tagad tev aizrāda par tavu svaru, ko tu darīsi tad, kad būsi stāvoklī? vispār nobakstīs tevi un nokauninās?
tavā vietā par rupjiem aizrādījumiem es pati norādītu uz viņa peļu vēderiņiem u.tml.
20.01.2014 08:18 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ance +

Visas te ir tik ārkārtīgi skaistas, lai varētu teikt tik daudz negatīvu lietu. Man liekas ka jūs nemaz nevar laist sabiedrībā, jo jūs vnk visus nodiršat.

Kādas jums vispār ir tiesības par otru teikt "Tu esi skaists" vai "Tu neesi skaists"?
20.01.2014 08:43 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Nu tas jau sen bija skaidrs, ka pēc Cosmo standartiem, katra sieviete, kam nav redzama vēderprese, kas sver virs 55 kg un valkā izmēru, kas lielāks par 34., ir resna un sevi nolaidusi. Par to pat nav vērts diskutēt.

Bet tie, kas it kā grib nomest svaru un žēlojas, ka nekādi nevar - tie gan vairumā činkst bez pamata. To var izdarīt un bez drastiskām metodēm. Un par cepto kartupeļu, bulciņu un šokolādīšu kārdinājumu - nu, pašas jau mutē tās nelec. Un ar varu arī neviens nebaro. Tā ka - izvēles paša rokās.

Bet vai laulātam pārim, kas solījušies viens otru cienīt un godāt līdz mūža galam, būtu savu novērojumi par otrās puses augumu jāizsaka aizskarošā formā? Tas jau ir atkarīgs no katra paša emocionālās inteliģences.
20.01.2014 08:55 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Nu tas jau sen bija skaidrs, ka pēc Cosmo standartiem, katra sieviete, kam nav redzama vēderprese, kas sver virs 55 kg un valkā izmēru, kas lielāks par 34., ir resna un sevi nolaidusi. Par to pat nav vērts diskutēt.

Tas gan, galvenais, ka dažas no šīm te, kas šaumsinās un saukā meiteni par resnu, esmu redzējusi un tur nav ne tuvu pat tie 63kg. Bet galvenais otru noriet kā kucēm, kad pašām speķis veļas jau pa acīm ārā.
20.01.2014 08:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es saku, ka ir pa daudz, jo pasai aptuveni ir tadas formas-167, 65...nu ir pa daudz!
20.01.2014 09:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir tāda brīnisķīga lapa, mybodygallery.com, kura var meklēt, ka izskatas konkrēts svars konkrētam augumam.


165 cm, 66 kg, 40 izmērs


165 cm, 66 kg, 34/36 izmērs

Manuprāt, pie tiem pašiem parametriem vizuālais "rezultāts" ir dramatiski atšķirīgs.

Kamēr autore savu foto nav ielikusi, mums nav pamata apgalvot, ka meitene, kas regulāri sporto, ir "muciņa".
20.01.2014 09:23 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Cik izcili pretīga diskusija. Parasti meitenes, kuras nu tik ļoti ir ar sevi apmierinātas, šitik traki necenšas kādu pazemot un nodirst (atvainojos). Saprastu, ja te runa būtu par 150 cm garu un 100 kg smagu, bet šajā gadījumā nekas nav bezcerīgi.
Pilnīgi gribas novēlēt tām cosmo supermodelēm kapitāli uzbaroties, lai saprt, ka arī tādiem cilvēkiem ir dzīve.
20.01.2014 09:25 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
MAN uz MANA ķermeņa tas būtu par daudz, bet es nezinu, kā izskaties TU, kādas ir tava ķermeņa proporcijas un cik ļoti tev ir attīstīta muskulatūra.
Man ir 161cm, un kādreiz es svēru 56 kg, un tā laika bikses man šobrīd liekas vnk milzīgas. Bet es kaut kā vienmēr esmu mācējusi noslēpt "lieko", ļoti rūpīgi izvēloties drēbes, līdz ar to daudzi pat nav pamanījuši, ka esmu notievējusi par 2 izmēriem. Tikai tad, kad parādu vecās drēbes, cilvēki ir pārsteigti.
Bet nekad motivācija man nav bijis citu viedoklis. Es to daru sev, lai patiktu sev pašai. Kad es patīku sev, es patīku citiem. Ja kādam es nepatīku, tad tā ir šī cilvēka problēma. Ja tu pati jūties labi tāda, kāda esi, tad es nestādos priekšā, kādam gribasspēkam vai arī kādam personības un sava "es" trūkumam ir jābūt, lai otra dēļ sevi pārveidotu. Ja tu nejūties labi tāda, kāda esi tāpēc, ka TU tā uzskati, tad man nav skaidrs, kāpēc sevis mīļās dēļ nevar pacensties un izbaudīt sevis pilnveidošanu un rezultātus..
20.01.2014 09:30 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
Bāc, meitenes, esiet reālas, ar tādu svaru pie tik maza auguma meitene NAV slaida, nav tieva utt (izņēmums - ja zem tiem kg slēptos muskuļi, bet ne šajā gadījumā). Pie tādas kombinācijas ir tauciņi - par daudz!
Pieļauju, ka diskusija ir fake, ja ne tad žēl, ka meitene meklē attaisnojumus, lai ēstu - no sērijas: ''veci esmu dabūjusi, tagad varu palaisties!''

''darbs, mājas, darbs, mājas un kg aug.. Darbs sēdošs.. Nesen vēl bija svētki, saldumi utt.. Bet eju uz dejošanu un trenažieru zāli.. ''
Kādi attaisnojumi savai rīšanai :D daudzas pēc darba iet uz trenažieriem vai spēlē basketbolu/volejbolu utt - darbsmājasdarbs tā ir izvēle. Arī mājās var vingrot, dejot, lekt ar lecamauklu (ja grib).

Ar tievētgribētājiem vispār vajag skarbi runāt, lai pašiem paliktu kauns un būtu vairāk motivācijas. Bet šitādi cilvēki, kas meklē attaisnojumu, vienkārši riebjas: ''pieņēmos par 10 kg, bet nevaru atteikties no ceptiem kartupeļiem un pelmeņu rīšanas. draugs pamanīja, ka esmu resna, pasakiet, ka viņš ir kretīns, lai varu mierīgu sirdi iet uzēst bulciņu, jo es taču esmu slaida arī ar +10 kg uz savu mazo augumu''.

Ja jautā forumā atbildes par saviem kg, kāpēc būtu jāmelo un jāsaka, ka ir tieva, lai arī cik svērtu? Varbūt tieši būs spēriens pa pakaļu, ja tomēr aiz tā nika sēž reāla persona
20.01.2014 09:41 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ar tievētgribētājiem vispār vajag skarbi runāt, lai pašiem paliktu kauns un būtu vairāk motivācijas.

ne visiem tas darbojas. Ne visiem radīsies motrivācija, ja uz viņiem ķērks un sauks par renso cūku. Tā, ir tava pieeja tev. Ne visiem tas darbojas. Citus tas sagruzī vēl vairāk un nosit pat minimālāko motivāciju, ja tāda ir parādījusies.
20.01.2014 09:43 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
stulbās sievietes :D
Sintij, pie 165cm Tavs svars 63kg ir pilnīgi normāls, varbūt Tev ir seksuālas formas, skaists dibens, skaistas krūtis, kas izceļās tad, kad ir šāds svars, nevis, kad esi dinģenis. Piemēram es ļoti ātri gurnos palieku apaļīga unpie saviem 166cm sveru 52kg, kas PRIEKŠ MANIS ir ideāls svars. Kaut arī, kad svēru 60 kg, arī biju tīri apetelīga, neviens man neteica, ka esmu resna, puiši sita pa pēcpusi un teica, cik es esmu skaista. mans puisis arī priecīgs bija, teica, ka esmu seksīga:)
Tavam puisim vispār, es tādu vīrieti pasūtītu dirst un aizietu projām no tāda mudaka. Pēc tam viņš vēl Tevi komandēs, ko vilkt un ko nevilkt, kā runāt ,kā ēst, utml. Tie vīrieši ir kompleksaini, jo neviens normāls, par sevi pārliecināts vīrietis savai mīļotajai neizteiktu sarkastiskas, ironiskas un aizskarošas piezīmes par viņas augumu. Bet tas ir Tavā ziņā, dzīvot ar tādu mudaku unjusties neglītai, vai atrast normālu vīrieti, kas Tevi mīlēs tādu, kāda esi (vēl jo vairāk, Tu ne tuvu neesi resna, es vispār afigeju no šitām kazām, kas Tev atļaujas teikt, ka esi muciņa) :D saprastu, Tu svērtu 80+ kg, nu tad vēl var sākt domāt, jā... Bet šitais svars.. Nav nekas.
20.01.2014 10:26 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Te dažas vienkārši aptrakušas ar savu tievuma māniju. Vēl sauc savus parametrus. It kā daži lieki kg būtu noziegums. Nu tāpēc tie vīrieši arī atļaujas mūs kritizēt.
20.01.2014 10:45 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Rēķinot ķermeņa masas indeksu, Tavs svars ir pavisam normāls. Protams, grūti spriest kātas izskatās realitātē, bet veido sava ķermeņa formu tādu, lai Tu tajā labi justos, ne lai kādam izpatiktu. Ja mīlēs Tevi, mīlēs kaut Tavus visus 80kg.
20.01.2014 10:55 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.10.2012
Plusiņš Enijai.

Dažreiz liekas, ka šeit daudzas mēģina uzcelt sev pašapziņu cenšoties iedzīt kompleksos citas. Nedomāju, ka cilvēki, kuri tiešām ir apmierināti paši ar sevi, sauktu 63kg smagu meiteni par fatfuck, resnu, muciņu un piedevām par punduri


Ieteiktu sākumā pašam objektīvi novērtēt sevi, pirms mesties virsū citiem!
20.01.2014 10:55 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Bāc, meitenes, esiet reālas, ar tādu svaru pie tik maza auguma meitene NAV slaida, nav tieva utt (izņēmums - ja zem tiem kg slēptos muskuļi, bet ne šajā gadījumā). Pie tādas kombinācijas ir tauciņi - par daudz!
Pieļauju, ka diskusija ir fake, ja ne tad žēl, ka meitene meklē attaisnojumus, lai ēstu - no sērijas: ''veci esmu dabūjusi, tagad varu palaisties!''

+++++++++
Ok, dzīvot ar tādu svaru var, dzīvot var arī ar 100kg un 150kg, bet nevajag liekuļot un teikt, ka tas ir slaidi. NAV tas ne slaidums, ne tievums, ne norma. Tas ir palielināts svars. Tāda sajūta, ka tās, kuras runā par normu, ir vai nu pašas apaļīgas vai nu ir garas un nespēj iedomāties, kā šāds svars izskatās uz samērā īso 165cm garu augumu. Tā kā man pašai ir tāds, es spēju iedomāties.
20.01.2014 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits