Likt draugam atmest smēķēšanu.

 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Nekad nebiju domājusi, ka nonākšu tādā situācijā, bet nu tā ir sanācis, ka tomēr drauga smēķēšana mani sāka tracināt. Kā dēļ nolēmu šķirties, jo manā uztverē ir par daudz pieprasīt no otra, lai viņš sevi pakļauj mokām. Viņš neļāva tā visu izbeigt un tagad it kā (nedzīvojam vienā valstī) atmet. Viņa ģimene ir smēķējusi vienmēr, viņa dzīvokļa biedri, kursabiedri smēķē tāpēc es jūtos ļoti vainīga, kā arī reizē bažīga vai viņam tas izdosies. Vēlētos dzirdēt pieredzi no atmetējām par to, ka atmešana nav tik lielas mokas kā es to esmu iedomājusies. Un kā vispār skatāties uz šādām situācijām, kad jāatmet smēķēšana kāda cilvēka dēļ?
18.01.2014 22:48 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
nesaprotu, kāda jēga būt ar viņu kopā, ja esi gatava pamest tāda sīkuma kā smēķēšanas dēļ

Donata, tu esi smēķētāja? Būt attiecībās kādu pusgadu ar smēķētāju ir viens, bet saistīt visu dzīvi kopā- tas vairs nav sīkums.
19.01.2014 17:20 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Šķiet, ka dažas te vienkārši nemāk lasīt :D
Viņa ulitmātus neliek, vienkārši uzreiz šķiras - pati teica, ka nav nopietnās attiecībās, kas to padara vēl vieglāku.

Ja viņš negrib šķirties, bet negrib arī atmest smēķēšanu - viekārši atrodi citu nesmēķētāju, kamēr neesi pārmīlējusies šitajā.

Pati nemūžam netiktos ar smēķētāju - nenormāli smird, lai arī kā censtos apslēpt, kā arī uzskatu smēķētājus (tos kas kūpina regulāri katru dienu un dara to jau ntos gadus) par cilvēkiem bez gribasspēka (un tā kā man blakus vajag spēcīgāku cilvēku par sevi, tādi atkrīt).
19.01.2014 17:32 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Vēlmei jānāk no paša cilvēka, nevis ar šantāžas palīdzību.

Kopš mūsu iepazīšanās viņš ir tā šad tad ieminējies par atmešanu, jo viņš nevēloties vecāku likteni, kuri visu laiku klepo, bet atmest nevar. Bet tad es par tām runām pie sevis pavīpsnāju, bet man bija vienlga, lai jau smēķē, jo man nelikās, ka tās attiecības būs kas vairāk par dažu mēnešu ārzemju romānu. Bet, kad jau sāka parādīties runas par saderināšanos, es sapratu, ka ar smēķētāju dzīvi saistīt nevēlos, bet viņu mocīt ar atmešanu arī ne un tāpēc izšķīros, lai saiet ar smēķētāju vai meiteni, kam tas netraucē.
19.01.2014 17:35 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
kā arī uzskatu smēķētājus (tos kas kūpina regulāri katru dienu un dara to jau ntos gadus) par cilvēkiem bez gribasspēka (un tā kā man blakus vajag spēcīgāku cilvēku par sevi, tādi atkrīt).

Īstenībā tāpēc arī neesmu apmierināta, ka mēs attiecības atsākām, jo visticamāk nāksies redzēt to, ka viņš atmešanai būs pārāk vājš un pēc nedēļām (ja tiešām tagad nesmēķē) salūzīs. Tikai nesmēķētājs var saprast, kā tāds vājums atkarību priekšā izskatās.
19.01.2014 17:41 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Tikai nesmēķētājs var saprast, kā tāds vājums atkarību priekšā izskatās.

Runāju par tiem, kas gadiem runā par atmešanu, nevis tiem, kas smēķēšanas dzīvi izbauda.
19.01.2014 17:42 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ja godīgi, esmu pārsteigta par meiteņu nosodošajiem komentāriem attiecībā uz autori.
Situācija ir tāda, ka cilvēks nespēj dzīvot ar smēķētāju. Tālāk- pasaka, ka ies prom, ja neatmetīs.
Tā kā smēķēšana nav tas labākais un veselīgākais tikums, man šķiet, ka vīrietis, ja viņam ir svarīga viņa sieviete, vismaz pamēģinās atmest šo ieradumu. Un manā skatījumā tieši šāds ir īsts vīrietis, nevis tāds, kas atteiksies no sievietes, lai uzvilktu kārtējo dūmu.

Šeit tāda reakcija, it kā smēķēšanas vietā autore pieprasītu pamest studēšanu Hārvardā:D
19.01.2014 18:02 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Izlasiju tikai teemu, komentaarus nee. Mana pirmaa doma - ko dariisi, ja vinjs arii no tevis pieprasiis, piemeram, ideaalu augumu un sporta zaales apmekleejumu x7 nedeelaa, vai to, lai tu pilniibaa atsakies no saldumiem (vai jebkaa cita, kas tev patiik)? Ja nee, tad pametiis. Tu neesi vinjam nekas, lai uzstaditu savus ultimatus.
19.01.2014 18:08 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Jackie, gan es nosodošos komentārus saprotu, lai gan daži neattiecās gluži uz manu situāciju. Jo daudziem cilvēkiem smēķēšana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas sniedz baudu, un to atmešana sniegtu vairāk mīnusu nekā plusu. Tāpēc pareizi jau ir, ka nesmēķētājam jau sākumā jāskatās uz nesmēķētāju, nevis sākt attiecības ar domu ''smēķē, bet gan jau pēc laika es šito viņam likšu atmest'' :D (kas gan nebija mans variants).
19.01.2014 18:14 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Neliec atmest. Jo vairāk cilvēkam liksi, jo mazāk viņš to gribēs darīt. Man ir īpatnēji, ka man patīk ja cilvēks smēķē(pati nekad neesmu smēķējusi), jo tad ir iemesls ar kādu iziet svaigā gaisā, pasēdēt un parunāt. Tāpēc puisi ar kuru kādu laiku tikos neko neteicu, ja nu reizēm "neej tagad smēķēt, parunā ar mani" vai pēc viņa smēķēšanas "tagad nē, man šodien sūdīgi no cigarešu dūmiem". Ar laiku viņš sāka pierast un izmēķēja cigareti tikai pēc mūsu tikšanās vai stundu pirms tikšanās, līdz izdomāja, ka jaatmet. Un tā kā bija pieradis retāk smēķēt, tad atmeta ļoti ātri, jau pirmajā nedēļā tikai 3 cigaretes, otrajā 1 un trešajā vispar ne. nepipe vel aiz vien, pat ja vairs netiekamies.
19.01.2014 18:15 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
ideaalu augumu un sporta zaales apmekleejumu x7 nedeelaa

Nu, vispār jau pašā attiecību sākumā (kad man viņa smēķēšana bija mazsvarīga) viņš man teica, lai es sāku aktīvi staigāt uz sporta klubu (man bija 49 kg tad, un viņam +10 kg, ar sportu viņš ir uz Jūs). Kā arī bija bišk neapmierināts ar manām mazajām krūtīm, bet ''mūsdienās taču ir implanti'' :D
19.01.2014 18:17 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
labāk viņam "atmest tevi".
19.01.2014 22:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šeit tāda reakcija, it kā smēķēšanas vietā autore pieprasītu pamest studēšanu Hārvardā



:D :D :D :D
19.01.2014 22:35 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Viņa ģimene ir smēķējusi vienmēr

tas jau nav atkarīks no ģimenes vai smēķē vai nē, drauga tēvs un brālis arī smēķē, bet draugs izvēle bija nesmēķēt. Tā jau ir cilvēka brīve izvēle viņu neviens nepiespieda smēķēt, tā pat nepiespiedīs atmest. J apats gribēs tad atmetīs..
20.01.2014 09:23 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Šis man atgādina to anekdoti -

sieva noskūpsta vīru un saka, "fui, ar tevi skūpstīties ir kā laizīt pelnudrauku"

uz ko vīrs atbild, "Jums nesmēķētājiem gan ir dīvaini ieradumi" :D

Bet ja tā nopietni, smēķēt vai nē ir katra cilvēka brīva griba, ja man kāds kaut ko aizliegtu, šaubos vai plānotu nākotni ar šo cilvēku. Ja viņam būs super gribasspēks tad kāpēc lai neizdotos, bet ja jūs dzīvojat atsevišķi un vēl viņš citā valstī, domāju, ka tas nenotiks :D
20.01.2014 09:44 |
 
Reitings 245
Reģ: 10.10.2011
Liec draugam saprast ka tas ir kaitīgi, pati atmetu dēļ vienas lekcijas, kurā smalki apstāstīja, kādas ir sekas. Protams ne uz visiem tas iedarbojas, bet mēģināt var!
20.01.2014 09:45 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Liec draugam saprast ka tas ir kaitīgi,

Eu, čista?:D:D parādiet man kaut vienu pilnfgadīgu cilvēku, kas nezina,ka dzeršana, narkotikas, smēķēšana ir kaitīgas. Vot, es gribētu reedzēt kaut vienu tādu cilvēku.
VISI smēkētāji apzinās,ka tas ir kaitīgi, bet smēķē tāpat.
20.01.2014 09:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu nezinu, man atkal jocīgi liekas, ka šādas lietas var traucēt veidot attiecības, teiktu, ka no mīlestības te ir maz ...
Pati kādu laiku nepīpēju un man tiešām netraucē, ja kāds to dara. :)
20.01.2014 09:54 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Jo kaitīgi ir ļoti plašs jēdziens...
20.01.2014 09:56 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu nezinu, man atkal jocīgi liekas, ka šādas lietas var traucēt veidot attiecības, teiktu, ka no mīlestības te ir maz ...


Man arī kaut kā tā izskatās!!! :(
20.01.2014 10:09 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Nesaprotu, par ko daudzas te sacepās uz autori, viņa taču nespiež puisim neko darīt, izlēma šķirties, kad saprata, ka sāk veidoties, kas nopietns. viņš taču izlēma atmest nevis autore to lika, vai pieprasīja kādus ultimātus.
Pati arī esmu nesmēķētāja, un, ja man blakus kāds smēķē tad man vnk slikti paliek no tās smakas, arī esmu izlēmusi savu dzīvi nesaistīt ar smēķētāju vai tādu, kas mīl iedzert...reiz tikos ar puisi, kas smēķēja, puisis foršs viss ok, bet jau sākumā viņam atzinos, ka man nepatīk, ka otrs smēķē, un man tas ir svarīgs faktors, jau sākumā zināju, ka starp mums nekas nebūs, bet puisis, jau bija sācis atmešanu, jo biju iepatikusies, tas man likās mīļi, bet šajā gadījumā nevajadzīgi, un skūpstīties ar smēķētāju man tiešām šķiet fuj...Vienmēr esmu smēķētājus uzskatījusi par vājiem cilvēkiem, ja jau pie stresa vai problēmām jāskrien kūpināt..tāpat to uzskatu arī par naudas izšķērdību, it īpaši šajos laikos.
20.01.2014 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits