Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zīlnieces

 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Meitenes, vai esat pašas kādreiz bijušas pie zīlnieces, gaišreģes, kāršu licejās vai jūs privātās zvaigžnu kartes lasītājas? Nezinu kā tagd moderni tos cilvēkus sauc, bet visi liekas uz to pašu pusi darbojās.
Kāpēc gājāt? Vai tas deva kādu sirdsmieru?
17.01.2014 16:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi pie astroloģes. Uzzināju daudz ko interesantu un kaut kādu zināmu sirdsmieru ieguvu. Bet tā kā baigi neaizraujos ar visām ezotērikām, utt., tad, protams, viņas ieteiktās mantras un ko tur vēl nemeklēju, neskaitīju, utt.
17.01.2014 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 16.04.2009
sen, sen aizgāju līdzi draudzenei pie kāršu licējas. protams, ka par attiecībām gribējās zināt, pie reizes arī šo to citu man pastāstīja. caur puķēm & abstrakti stāstīja, bet, ja tā padomā,gandrīz viss piepildījās. vairs neeju, nepatīk sajūta, kad kaut ko gaidi, ko cits teicis, ka būs. kā būs tā būs, ko tur zīlēt, katrs pats savas laimes kalējs :)
17.01.2014 16:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu bijusi -viss piepildiijaas!
17.01.2014 16:15 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Esmu bijusi pie astroloģes, 2 stundas runājām, pateica, it kā daudz ko, bet tā reāli-neko īpašu,domāju, tas tāpēc, ka man nebija tādas reālas problēmas, bet uzzināju tādas lietas, kā nākamā gada īpaši nelabvēlīgās dienas, datumi, kad un no kā uzmanīties, uzmanīt bērnus, pašai par sevi, par karjeras, izaugsmes virzieniem, iespējām..nu tā..Tālāk par 2014. gadu neskatījās, vienīgi par dēla nākotni, nosacīti, lielās, lietas ieskicēja...tagad zinu, ka jāgaida viena riebekle, kas manu mazo puisīti riktīgi izčakarēs :D :D
Pie zīlnieces arī ir būts, bet tad reāli nebija nekādas problēmas, aizgāju vnk, jo likās,ka kaut ko,kaut kā pavērsīs tā, lai viss būtu, ķipa, baigi labi, nu i neko daudz nepateica un arī nekas īsti nav piepildījies..
Bet mana mamma ir bijusi pie zīlniecēm vairākas reizes, un vienmēr tādos ļoti grūtos momentos dzīvē, tās pie kurām ir bijusi, divas tādas ir, ir pateikušas visu un daudz ko, kas ir piepildījies un, kas ir palīdzējis..
17.01.2014 16:23 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
pec ka sis zilnieces vadijas? Pec dzimsanas datuma vai vel ka cita? Ka pasas atradat sis zilnieces?
17.01.2014 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits