Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es-mēbele mūsu mājā!

 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
sveikas, meitenes!
Mana situācija ir aptuveni šāda:
Es ar savu vīrieti dzīvoju kopā jau mazliet vairāk kā gadu. Attiecību un kopdzīves sākumā viss bija ideāli. Patiesību sakot, jutos laimīgākais cilvēks pasaulē. Citiem mēs bijām(un vēl joprojām esam) sapņu pāris, jeb ideāls, kādām vajadzētu būt pārim. Kādreiz viņš teica, ka esmu viņa dieviete, viņš bija kā bez prāta. Bet tagad, viss ir pavisam savādāk.
Es viņu sagaidu mājā no darba. Viņš paēd vakariņas, noskatamies filmu un ejam gulēt. Neatkarīgi no nedēļas dienas.
Nedēļas nogalēs neapmeklējam ne teātrus, ne kino, ne balles, pa ne uz restorānu, kafejnīcu. Mūsu kopīgā aktivitāte ir došanās uz veikalu.
Esmu teikusi, ka vēlos laiku pavadīt ar viņu kopā. Bet viņa atbildes ir vienādas:"Esmu noguris, ej ar draudzenēm!", "Nav naudas.", "rīt agri jāceļās. Gribu izgulēties!"
Nespēju viņam ieskaidrot, ka vēlos laiku pavadīt ar viņu, ka man pietrūkst viņš. Runājot par naudu. Neesam mēs nekādi "biezie", bet nevaru teikt, ka dzīvojam trūkumā un nabadzībā. kā arī neesmu no tiem cilvēkiem, kas naudu tērē visur, kur vien ir iespējams.
Un ne visās kopīgajās aktivitātēs ir jābūt visu nakti augšā.

kā arī komplimenti-tādu nav. Kāds mīlestības apliecinājums-nav, ja vien neskaita, ka šad tad pasaka, ka mīl mani.

Pašlaik jūtos kā mēbele. Es apzinos, ka pati noteikti esmu vainīga pie tā, ka esmu viņā radījusi tādu drošības sajūtu, ka nekur jau es nesprukšu. Ko tad censties?

Jāpiebilst, ka neesmu tusētāja. Es tikai dažkārt vēlos pabūt ar viņu kopā ārpus mājas.
un mums nav bērni, tikai kaķis, kas ir vienīgais, kurš tiešām izrāda, ka esmu viņam vajadzīga.

P.S. Esmu gaidījusi viņu mājā ar skaisti uzklātu galdu, cik iespējams gatavojusi neierastus ēdienus(nevis vārītus kartupeļus ar piezpienu un siļķi), lai būtu dažādība. šad tad sakacinu viņu ar bildēm, kuras ne viesiem būtu jāredz un vēl šo to, lai viņu pavilktu. Bet viss ir tik īslaicīgi, ka otrā dienā viss ir kā parasti.

Meitenes, dāmas, sievietes! Ko man iesākt? Kā likt viņam mani atkal ievērot?
17.01.2014 15:07 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, šo visu pasaki savam vīrietim. ;)
17.01.2014 15:09 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kā likt viņam mani atkal ievērot?


A vajag? Varbūt mīlestība (vismaz no viņa puses) ir pazudusi un katram ir jāiet savs ceļš, bet viņš vienkārši nezin kā Tev to peteikt?
17.01.2014 15:10 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Kāds mīlestības apliecinājums-nav, ja vien neskaita, ka šad tad pasaka, ka mīl mani.


Bet, mīļā, tas jau ir daudz! :)
17.01.2014 15:11 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
angry to happy Ir jau darīt, vairākkārtīgi. Viņš tikai atbild, ka laikam jau ir idiots. Un saruna par šo uzreiz beidzas. Viņš aiziet prom darīt kaut ko sev svarīgu.
17.01.2014 15:11 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Viņš aiziet prom darīt kaut ko sev svarīgu.


Pati atbildēji uz savu jautājumu - neesi viņam svarīga.
17.01.2014 15:13 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
misshine. Esmu arī piedāvājusi šadu iespēju. Teicu, ka nevēlos sev blakus cilvēku, kas mokās būdams man blakus. Viņš atbild, lai beidzu gvelzt muļķības.
17.01.2014 15:13 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu angry to happy -
Tas jau pat no romantiskajām pasakfilmām zināms, ka vīrieši domā citādāk - burtiskāk. Tavi mājieni ar mietu, acīmredzot, uz viņu nenostrādā, un viņš domā, ka viss ok.
Tā arī tiešā tekstā pasaki - ka ir rutīna, ka varētu abi kopīgi padomāt veidus, kā lēti & ērti & abiem pieņemami reizi pa reizei kā interesantāk pavadīt kopā laiku.
17.01.2014 15:14 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Viņš atbild, lai beidzu gvelzt muļķības.

Nu... man tāds čalis būtu bye bye, kas manas domas un jūtas par muļķībām uzskata... :|
17.01.2014 15:15 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2012
Sāc uzkrītoši koķetēt ar citiem vīriešiem, tā lai viņš redz... :) man tas palīdzēja.... lai gan tikai uz mirkli, bet jāā, bikiņ palīdzēja....
17.01.2014 15:16 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
Pašlaik tāda kā putra. Ne grib ko mainīt, ne laist mani vaļā.
17.01.2014 15:16 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
SunsetA Tāda doma man arī ienāca prātā, bet nezinu, vai būtu spējīga ko tādu izdarīt.
17.01.2014 15:18 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Teicu, ka nevēlos sev blakus cilvēku, kas mokās būdams man blakus. Viņš atbild, lai beidzu gvelzt muļķības.


Nevajag jau arī pārspīlēt ar tādiem tekstiem. Kādas mokas? Kāpēc tas uzreiz ir jāpasniedz tā.
Uzskatu, ka Tava pasniegšanas metode nebija īstā.

Nu ja nav kazai piena, tad nav. :)

Nav īsti jēgas noturēt attiecības, kuras ir balstītas tikai uz pieradumu. Attiecībām ir jāsagādā prieks un laime, nevis kaut kādi pārdzīvojumi vai nemitīgas pārdomas.
17.01.2014 15:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tu vienkārši esi pierasta, uzkatīta par pašsaprotamu. Pāssaprotami būs tas,ka tu būsu mājās, tu būsi pagatavojusi ēst, tu gaidīsi viņu mājās. tas ir tik dorši,kā bankā un tpt kā tas,ka pēc dienas sekos nakts. Tu esi - pierasta.
Kā man draudzenei ir attiecības- kaut kāda šaize gadās, prasu, vai draugs zina,ka viņa tā jūtas un ka ir tik samilzusi problēma? viņa atbild, nu nē...es katru vakaru esmu mājās, un vakariņas ir uz galda. Viss.tik daudz viņš ievēro.
Tā ir...vajag kaut kādu ekšenu. Ja ne kopā, tad atsevišķi, kas tev dos patiesu prieku. Ja otrs neko negrib darīt, ne vienmēr i jāmet plinte krūmos, iesāc tu darīt kau tko bez viņa, kaut ko tāda,kas tevi pagrābj un pusiis ar laiku sāks kjusties tā,kā jūties unt u iespējams, sāks kau tko pamanīt.
17.01.2014 15:19 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Sāc uzkrītoši koķetēt ar citiem vīriešiem, tā lai viņš redz...


Diezgan muļķīgs ieteikums.
17.01.2014 15:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Teicu, ka nevēlos sev blakus cilvēku, kas mokās būdams man blakus. Viņš atbild, lai beidzu gvelzt muļķības.

Tā ir atbilde, ko vīrieši parasti atbild,ja tiek taisītadrāma mājās.
Zini? arī es esmu izpļāvusi tekstu no sērijas - tu mani nemīli, utt. uz ko viņš atbildēja - beidz muļķoties, jo viņš zina,ka es zinu, ka mīl:D
bez dramatizēšanas un visādiem manipulēšanas pekstiņiem. vīrieši rutīnu izjūt krietni vēlāk,ja vispār sāk izjust:D
17.01.2014 15:21 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
Bet ko tad darīt? Vispirms jācenšas labot to, kas labojams. Un ja nesanāk, tikai tad jādomā par iešanu prom.

es tikai nesaprotu, kā tad lai labo?
17.01.2014 15:29 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
es tikai nesaprotu, kā tad lai labo?


Mierīgi izrunājoties pateikt to, ka vai nu šķiramies vai labojam un bez tiem variantiem, ko pieminēji. :)
17.01.2014 15:31 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Kaut kad sen atpakaļ es arī savējam uzplijos ar šitādiem pašiem tekstiem, viņš vienkārši paskatījās uz mani un atbildēja: "Iedomājies, tev pieder liels dimants. Pirmos mēnešus Tu viņu apbrīno, dievini, skaties un priecājies, pēc gada apbrīnošana ir palikusi aiz muguras, bet tu taču tāpat negribi zaudēt to dimantu un zini, ka viņš tev pieder!"

Man acis bija lielas, kādu murgu šis tur dzen. Tad viņš noblāvās: "Tu esi tas dimants!", un skatījās tālāk TV. :D

Mīl jau viņi mūs tāpat.
17.01.2014 15:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu ja godīgi mēs katras brīvdienas arī neskraidam apkārt. vairāk sanāk pabūt ārpus mājas aktivitātēs vasarā (siltajā laikā), pa svētkiem..
brīvdienās mēs vnk atpūšamies mājās, izdaram neizdarītās lietas. darbdienās abiem ir režīms - darbs - mājas - paēst - dušā - gulēt. nezinu, ja tā padomā,tad man ir līdzīgi kā tev ar to iešanu ārpus mājas, bet es nejūtos nemīlēta vai nevajadzīga. un, ja es zinu, ka mums nav naudas, tad viņas nav un es nečīkstu, ka jādodas kaut kur. protams, ikdienā neizpaliek mīļi vārdi, apskāvieni, samīļošanās. vnk visu laiku jau nevar dzīvot kopā kā randiņperiodā.
17.01.2014 15:40 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tieši tā- bez drāmas - ak,tu mokies manā klātbūtnē, es tev esmu pretīga...utt. izrunājies. normālā cilvēku valodā pasaki,ka tu tā vairs nevaru un piedāvā vai nu labot abiem kopā šos situāciju, izrauties kaut kur, kaut kā atdzīvināt to visu vai arī katram jāiet savs ceļš. Un izdari tā,lai viņš saprot,ka tu runā nopietni, nevis tikai draudi....
Tad skaties ko teiks, ja zinot, to,ka esi nelaimīga viņš izvēlēs neko nedarīt, tad nu..man liekas,ka nav pa ceļam, bet ja tiešām viņam būs bailes tevo pazuadēt, tad rīkojaties.
17.01.2014 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits