Kādas ir jūsu pēdējā laikā redzētās teātra izrādes?

 
Reitings 40
Reģ: 04.11.2013
labs rīts visām fantastiskajam Cosmo meitenēm! :)

Man ļoti gribētos, lai tās, kuram patīk sad tad pabaudīt teātra makslu, padalītos savā pieredze un ieteiktu/pakomentētu pēdeja laikā redzētās izrādes.

Pagājušajā nedēļā biju uz Intara Rešetina " Nakts vēl nav galā" - guvu ļoti pozitīvus iespaidus, jo izrāde likās pavisam citādāka nekā pierastais Dailes Teātra Džilindžera formāts. Un tad ieintriģēja tā paša Džilindžera " Dieva indes un velna zāles", kas par noželu lika man vilties. Vai kāda ir noskatījusies un varētu dalīties savos iespaidos?

Ļoti gaidu arī jūsu ieteikumus! :))
17.01.2014 09:58 |
 
Reitings 85
Reģ: 02.11.2012
Pēdējā redzētā teātra izrāde "Apglabājiet mani zem grīdas". Iesākumā liels nepatika, neko neizpratu utt, vēlāk izlasot stāstu un noskatoties filmu, uz pašu izrādi arī parādījās cits skatījums. Jā, nenoliedzami izteiksmīgs I.Driķes tēlojums :)
17.01.2014 12:55 |
 
Reitings 197
Reģ: 17.04.2011
Pēdējā izrāde, ko redzēju bija "Ziedonis un Visums". SUPER, viena no labākajām izrādēm, ko esmu redzējusi!! Biļetes man uzdāvināja, iepriekš Ziedoni nebiju īsti lasījusi, tāpēc gāju uz izrādi diezgan skeptiski noskaņota, domāju, ka nepiesaistīs, bet kļūdījos. Tiešām iesaku noskatīties, tās vārdu spēles ar Ziedoņa tekstiem, tiešām ievilkas sevī un galvenās lomas atveidotājs super!
17.01.2014 13:00 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Kādu laiciņu atpakaļ biju Jaunajā Rīgas teātri uz -Latviešu mīlestība- tik perfekta..izsmējos, paraudāju, padomāju un vēlreiz izsmējos. Tiešām ļoti patika! :) Un pavisam nesen biju Dailes teātrī uz -Šeipingu- Tā arī bija vienkārši kolosāla. Patika.
17.01.2014 13:03 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Moloko,


es to matu ainu un misionārus nekad neaizmirsīšu!



Pēdējo redzēto nerakstīšu, jo vairs nespēlē, bet pirms tam - Šeipings @DT. Biju sajūsmā, izklaidējoša, pārsteidzoša. Mūsdienīgi par mūsdienām.
17.01.2014 13:05 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Gribu ļoti, ļoti uz M. Butterfly, izlasīju visus patiesos notikumus, tik fucked up stāsts, ka manai fantāzijai robežas par īsu, jāredz uz skatuves, turklāt, ja Jēgers arī piedalās, nevar neiet.
17.01.2014 13:10 |
 
Reitings 40
Reģ: 04.11.2013
Pēdējā izrāde, ko redzēju bija "Ziedonis un Visums". SUPER, viena no labākajām izrādēm, ko esmu redzējusi!! Biļetes man uzdāvināja, iepriekš Ziedoni nebiju īsti lasījusi, tāpēc gāju uz izrādi diezgan skeptiski noskaņota, domāju, ka nepiesaistīs, bet kļūdījos. Tiešām iesaku noskatīties, tās vārdu spēles ar Ziedoņa tekstiem, tiešām ievilkas sevī un galvenās lomas atveidotājs super!


Minka, tas bija tieši tas, ko es gribēju dzirdēt, jo Ziedonis vienmēr ir bijis manai sirdij tuvs, tapēc ļoti gribējās apmeklēt so izrādi, tagad noteikti iegādāšos uz to biļetes. :)
17.01.2014 16:58 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Krustmāte no Brazīlijas. Iesaku, ja ir vēme lieliski pavadīt laiku smejoties. ;)
17.01.2014 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits