KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Paldies, meitenes :) Piefiksēju savās plānu lapās gan Annu, gan muffinsandmore. Būs jāpainteresējas tur tuvāk par visu :)
Vispār, jūtos kā kkāds maniakālais plānotājs ar savām lapām, kurās ir visas idejas, viss atzīmēts, sasvītrots un saķeksēts, kas izdarīts, kas jādara, kas steidzami un kas var pagaidīt utt :D.
02.09.2014 21:31 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Meitenes mīļās, kas precējās baznīcā, varbūt varat pastāstīt kas ir pirms tam jādara..

Tātad, lieta tāda, neesmu ne kristīta ne svētīta, draugs ir tikai nokristīts..zinu ka pirms tam vajag gan vienu gan otru. Cik ilgi aptuveni ir jāiet tās iesvētes? kā pieteikties? Vienkārši zvanīt izvēlētajam mācītājam, kuru gribu arī savās kāzās un teikt ka vajag to un to? Un cik tas aptuveni izmaksāja? Cik ilgi tas viss?
Kāzas plānojam uz nākamā gada augusta sākumu, un nu ir jāsāk tiešām kaut kas darīt, lai nav steiga..
Paldies jau iepriekš par atbildēm ;)
04.09.2014 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Matilde, kāda konfesija?
es zinu par luterānu pateikt, kā mums bija. Es nebiju ne kristīta, ne svētīta.
Bija kādas varbūt 6 reizes jāiet pie mācītāja uz mācībām, gāju kopā ar mammu un māsu.
Pēc tam iesvētības.
viss.
neko tas nemaksāja.
04.09.2014 11:42 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Heartkiller es tieši tādas spalvas pamanīju HobbySet veikalā. Tik tur pārdodas komplektā ar citas krāsas spalvām. A ebay vai aliexpress nav iespēja pasūtīt?
Tādus kapkeikus var pasūtīt arī Arbooz, tik tur cena, protams, cita. Bet ja nav daudz viesi un gribas šikas kūciņas, tad derēs ;)

ņam ņam zinu, ka šķūnis ir arī Lillas Lavender. Bet cik skatos bildes, tad tas ir tāds ar akmeņu sienām. Paskaties ;)
Un LU Botāniskajā dārzā arī ir :) (Caurvēja Līgavas komentārs)
http://www.precos.lv/forum/?bid=5914&pid=3433729
http://89.111.20.22/forum/index.php?bid=5914&pid=4828807
04.09.2014 11:55 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
A man pēc 2 dienām kāzas. Un man viss ir apnicis. Gribu ātrāk saprecēties un miers. Daļai viesiem viss jābāž ar karotīti mutē. Tā it kā ierašanās būtu spiesta lieta...
04.09.2014 11:57 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Piparene, Luterāņos..
O, tas tā kā reiz nedēļā bija jāiet?
04.09.2014 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Atpūtniece, es no vecmodīgajiem cilvēkiem - man baigi patīk visu redzēt dzīvē, pirms es par to maksāju naudu. Tāpēc es gribētu tās spalvas redzēt savām acīm, pirms pērku, jo man tās vajag tiešām lai skaisti izskatās, jo tās būs ielūgumiem. Un varbūt draugam pie krekla kabatiņas(tā kā bildē), bet par šo nezinu, jo viņam riebjas, ja kkas kkur jāpiesprauž.

Daļai viesiem viss jābāž ar karotīti mutē. Tā it kā ierašanās būtu spiesta lieta...


Vot, šis man besī. Ne tikai kāzu sakarā, bet vispār. Ja labprātīgi pats piekriti nākt uz kādu pasākumu, tad ar entuziasmu, prieku utt. Nevis tā, it kā nākšana būtu spiesta lieta.
Galvu augšā. Mēģini neļaut tādiem cilvēkiem nobesīt tevi šajā skaistajā dienā.
Nav uztraukums un tauriņi vēderā, ka pēc 2 dienā būs tā īstā diena? :)
04.09.2014 12:48 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Heartkiller hehe, es ar tāda pati :D Vajag apčamdīt :D

Tur jau tie sūdi sākas, ka nav satraukuma :D Es drīzāk visu laiku esmu tuvu raudāšanai :D Pušķis būs tikai 80% tāds kā gribu, satikšanās nesanāks tur kur gribēju.
Es vēl visu, pašai par brīnumu, uztveru salīdzinoši mierīgi. Dažas asaras nobirst un viss. varēja būt arī psihošana :D
Pārliecinos, ka par vīru esmu izvēlējusies īsto vīrieti, viņš zin riktīgos vārdus, lai nomierinātu mani :)

Un ja visi teica, ka nedēļu pirms kāzām aiz stresa nevarēšu neko ieēst un pazaudēšu kādu kg, tad varu teikt - d*****a, normāli ēdu! Es vispār esmu dīvaina līgava :D
04.09.2014 13:00 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
wow, nepagāja ne nedēļa, kad es esmu uz fikso pārskatījusi visas šīs diskusijas lapas :D
Paldies par šķūņu ieteikumiem visām! (l)

Heartkiller,
ja vēl aizvien vēlies rokenrolistus, padod ziņu, man ir sakari. :) Un vispār - pēc aprakstiem - es jau nevaru sagaidīt, kad ieraudzīšu Tavu kāzu bildes!! :D Tik skaisti viss izklausās, un man nenormāli iepatikās tie gredzeni sūnās/zaļumos, nesapratu vai tajā bildē ir kastīte vai grāmata, bet, ja grāmata, tad vēl jo foršāk, es jau iedomājos tādu, kur uz vāka uzraksti skaisti kaut kādu atbilstošo nosaukumu, aaaaah. (l)
Ā, un tās spalvas paskaties Pērļotavā..ja nav, tad viņas varētu zināt ieteikt, kur meklēt.
04.09.2014 15:22 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Meitenes,kas nākamgad precas, rezervējiet jau tagad! sodien sazvaniju viesu namu un mums tik 3 dienas piedavaja. Labi,ka viens no tiem der. juutu,ka ar muzikantiem nebuus labak. Naakamsestdien brauksim skatities dziivajaa un loti ceru,ka patiks un varesim tur dzert kaazas.
sodien jau ari gredzenus izneemaam,ehh, nu taa patiik! laiku pa laikam paskatos un nopuushos :D
04.09.2014 18:58 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
the_one, kurā mēnesī gribējāt?

Man ir mazliet bail, ka mūsu izvēlētajos viesu namos vēlamie datumi jau būs aizņemti. Jo datumiem mums ir tikai divas opcijas.
04.09.2014 19:02 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Gribējām, lai nav baiss karstums,jo to mēs abi nepanesam,tāpēc jūlijs atkrita uzreiz un to jau arī citi bija aizņēmuši, septembrī nedaudz par vēlu,visu vasaru jāciešās,tāpēc jūnija beigas mums iznāk. Tā kā zvanat aši!
04.09.2014 19:07 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mums plānā maija beigas/jūnija sākums. Šajā nedēļas nogalē brauksim skatīties divus no trīs iespējamajiem variantiem.
04.09.2014 19:09 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Mums tik variantu daudz pat nav.Nekas īsti nepatīk un tas ,kas patīk,ir par tālu no baznīcas,tā nu diži izvēles nav, bet noskatītais būtu tieši laikā. Tik tagad sajutu visu to kāzu drudzi. Kur vēl kleita..tur būs epopeja :D
04.09.2014 19:15 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
the_one - mums iemesls bija tāds pats - lai nav karsti (vīram vienmēr un visur ir karsti) un tāpēc izvēlējāmies 21.jūnija. Jā, tā bija viena no vasaras karstākajām dienām bez nevienas vēja plūsmiņas :D
Bet vispār tik savādi lasīt, ka gadu iepriekš jau tik aktīvi gatavojaties :) Mēs visu saorganizējām 4 mēnešu laikā pat neesot Latvijā, turklāt restorānu rezervējām vien 3 mēnešus pirms un no 2, kuros interesējos (Ostas skati un Light House) - abi bija brīvi.
04.09.2014 19:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Libra
zinu, ka mani nezini, bet apsveicu. Kautka atceros senaku diskusiju kuraa mineji, ka bija tev periods kad velejies preceties, bet virietis ne un velme pargaja, dzivoji kaa ir. UN redz kaa :)
05.09.2014 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ņam ņam, mēs ar to mūziku nekur ne pie kāda normāla kopsaucēja neesam vēl tikuši :D Bet ja kas, tad zināšu, kam uzjautāt :)
Gredzeniem tur ir kastīte, bet ideja par grāmatu nemaz nav slikta. To es sev piefiksēšu ideju lapās.

Šodien bijām apskatīt dzīvē abas vietas - ceremonijas un viesību. aaaa, vnk in love. Īpaši par ceremonijas vietu. Tik ļoti skaisti, ka es vnk nevaru sagaidīt :) Tagad tikai domājam, ka ielūgumiem klāt būs jāliek sataisītas foršas kartes, lai viesi nenomaldās, jo šajā pusē neviens, izņemot manu ģimeni, labāko draudzeni un manu līgavaini, nav bijis :)
07.09.2014 13:38 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Uzgāju Aliexpress ļoti skaistu kleitu. Varbūt kādai noderēs, pašai noteikti nepiestāvētu (diemžēl). Links: http://www.aliexpress.com/item/2014-new-Rami-Kadi-Sweetheart-Golden-Appliques-Beaded-Crystal-Accented-White-A-Line-Formal-Evening-Dresses/1959048033.html



Cik labi, ka mums atkrīt visas raizes ar viesu namu rezervēšanu, jo svinēsim pie radiem. Pēc tam, kad šovasar biju kāzās, kur tika īrēts viesu nams, sapratu, ka man to stresu nevajag.
Meitenes, kuras precas nākošo gad - fotogrāfus jau esat noskatījuši? Man domas mainās ik minūti un tagad šķiet, ka pati vairs nesaprotu ko gribu. Ceru tik, ka nenogulēsim īsto laiku rezervēšanai, lai nesanāktu kā The_one ar viesu namu.
08.09.2014 15:12 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Kristiine, es jau zināju, ka mums fotogrāfi būs problēma nr.1, jo ir daudz pazīstamu fotogrāfu ar labām bildēm un daudz zināmu, kuri labi bildē...tagad jau sākām par laimi vairāk sliekties vienam par labu..cerams tikai, ka nedomāsim tik ilgi, ka būs jau par vēlu. :D

Par svinību vietu vispār bails domāt pēc the_one komentāra, jo mums tuvākajā laikā vispār nav laika braukt kaut ko apskatīt..bāc.
08.09.2014 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Meitenes, kuras precas nākošo gad - fotogrāfus jau esat noskatījuši?


Jau rezervēts. Man bija vesels saraksts ar tiem, ko gribētu. Daļai uzrakstīju e-pastus(domājot, ka paskatīšos, ko atbildēs un tad rakstīšu pārējiem). Mana nr.1 favorīte bija aizņemta tajā datumā, bet norezervēju citu, kas vispār nebija sarakstā, toties, jau zinu viņu dzīvē un viņa kaut kā...piestāv tam visam mūsu pasākumam. Redzēju viņas taisītas kāzu bildes facebook - patika.
Man patīk visu darīt laicīgi. Gribu pēc iespējas mazāk stresa tad, kad tas viss būs jau pavisam tuvu. Lai tad viss jau būtu pa vietām, visiem viss skaidrs utt. Turklāt, es tā rēķinu, ka ziemas laikā vispār maz ko darīsim kāzu sakarā(būs jādomā par Ziemassvētkiem un ziemas laikā vispār nav nekāda prieka kkur staigāt, kko meklēt, apskatīt utt).
08.09.2014 15:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits