KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
jau parīt kāzas! vel notiek pēdējie gatavošanās darbiņi,esmu nedaudz uztraukusies,bet tāads lielais stress nemaz nav,ceru,ka lielajā dienā nebūs nekādas ģibsanas vai sliktas dūšas :)
13.08.2014 23:21 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Megija
Super! Pēc tam gaidam "atskaiti" :D Arī par to, ja kaut kas nav izdevies.
Meitenes, vēl par gredzeniem. Ja mans saderināšanās gredzens ir no baltā zelta, vai laulību gredzens arī man būtu jāizvēlas no tā paša materiāla? Nu, lai kopā labi uz pirksta sader?
14.08.2014 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Megija, tik jauki. Lai izdodas ļoti, ļoti skaista diena. Kādas sajūtas kopumā?
Vakar te par dziesmām runāju un tagad uzradusies vēl viena, kas derētu. Vakar lasīju interviju ar Lindu Leen un izdomāju paklausīties fonā viņas mūziku. Jā...un viena dziesma tāāāā paķēra, ka tagad būs jārāda draugam un jājautā, ko viņš par to domā.
14.08.2014 12:20 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.08.2014
Visu laiku sekoju līdzi šai diskusijai. Nez vai khhh jau kāzas nosvinētas? Viņai bija tik daudz visādu ideju, gribētos dzirdēt, kā dzīvē izdevās. :-)
Meitenes, kam kāzas nākamgad- jūs jau esat atradušas/ rezervējušas/ vai vismaz sākušas meklēt svinību vietu/ viesu namu?
14.08.2014 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Meitenes, kam kāzas nākamgad- jūs jau esat atradušas/ rezervējušas/ vai vismaz sākušas meklēt svinību vietu/ viesu namu?


Ir atrasta vieta. Kad draugam būs brīvāks no darba, tad brauksim apskatīt un ja patiks, tad viss - aizsitīsim. Iespējams, par agru, jo kāzas plānojas nākošā gada jūlijā, bet man ir stresiņš un es negribu, lai mēs aizvelkam visu garumā tā, ka beigās jāņem nevis tas, ko gribas, bet vnk tas, kas palicis pāri un ko neviens nav paspējis rezervēt.
14.08.2014 12:43 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.08.2014
Heartkiller, man galīgi neliekas, ka būtu par ātru. Īpaši, ja vasarā plānots pasākums. Man tieši sākas neliels stress par to, ka mums nekas nav atrasts, kāzas jau pavasarī. Godīgi sakot, nu tādas summas prasa par viesu namiem + ne visi ļauj meklēt savus ēdinātājus. Traki
14.08.2014 12:46 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Ok,kad varēsu, uzrakstīšu jums atskaisti ! :)
pagaidam neuztraucs,bet laiks aiz loga galīgi neiepriecina,šodien jau nopirku baltu lietussargu.
14.08.2014 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Atpūtniece
Izskatās, ka šuvuši ķīnieši, bet nē-draudzenei pazīstama šuvēja...Cerēju, ka būs profesionālāka.Iesākums bija labs.Bet kāpēc jāuzņemas tad bija, ja nav laika un sasteigts darbs?Uzrakstīju viņai, lai vismaz to jostiņu piefiksē.Solījās šonedēļ iebraukt.Pagaidām klusums.
Viesu nama saimniece arī īgņa, nenāk pretī un tāda sajūta, ka viņa negrib tos pakalpojumus sniegt.Visu laiku tikau tā cerīgi jautā:jums jau nebija ēdināšana mūsu, ne?Jums jau brokastis nevajdzēs?
Kaut kā galīgi garām viss pagaidām :(
14.08.2014 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Betija, varbūt maini viesu namu? Nu, vnk lai tev nesabojā visus svētkus ar tāda veida attieksmi. Vai arī jau par vēlu kko mainīt? Es laikam nespētu savas kāzas sarīkot vietā, kur pret mani ar tādu attieksmi nāk. Nav jau nekāda dz. d ballīte, ko, ja šogad nesanāk, tad nākošajā gadā var taisīt no jauna un foršāk.
14.08.2014 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Heartkiller-atlikušas vairs tikai 2 nedēļas,mainīt diez vai ko varam paspēt, bet apsvēru tādu domu.Atliek tikai cerēt, ka tomēr nebūs TIK slikti.
Gribētos šo dienu gaidīt ar prieku, bet uz doto brīdi ir tā: kaut ātrāk tas murgs paietu :(
14.08.2014 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Betija, nu jā, ja 2 nedēļas, tad tiešām neko vairs :( Varbūt tad vari viņiem kkā...nezinu...aizrādīt. Kā nekā, jūs taču tomēr maksājat par to visu, tāpēc savā skaistajā dienā esat pelnījuši jauku attieksmi.
14.08.2014 17:12 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Nu meitenes sveikas!nu jau esmu sieva! :)

kāzas bija mana skaistākā diena mūžā,viss bija tik skaisti,viss izdevās pa lielam, fotogrāfs super,vadītajs - Ainārs Ašaks, super,tiesam,jautrība garantēta,visi bija pārsmējušies un idejojušies, vienīgais,kas mūs pievīla bija ēdināšanas serviss,nedaudz sabojāja visu ar to daudzumu,kas bija paredzets uz 54 cilvēiem īsti nepietika,.. tas bija tā nesmuki

Kleita no trakošanas ik netīra un nedaudz saplīsusi :D
nezinu,pat ko jums pastāstīt,ja gribat sīkak zināt kaut ko,vai kādas idejas,droši jautājiet,es palīdzēšu! :)
19.08.2014 13:17 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Megija, apsveicu. Tu biji loti skaista ligava. :)
20.08.2014 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Megija, tik jauki. Apsveicu ar jauno statusu :)

Mums ir fotogrāfs un esam pusceļā uz sapņu ceremonijas vietas aizrunāšanu(kad es varēšu sazvanīt īsto cilvēku, tad viss beidzot noskaidrosies un ja mums tiks dota atļauja, tad es no priekiem lēkāšu). Pirmās dejas dziesmu nomainījām, jo kad es paskatījos youtube un savu izvēlēto dzirdēju vairākās kāzās...kaut kā sagribējās tomēr kaut ko īpašāku, kas nav tik nodrillēts. Zinu, ka visu laiku domāju, ka tieši pie tās dejošu, bet...Jaunā dziesma man arī liekas ļoti, ļoti skaista :)

Varbūt kāda var ieteikt ļoti labus kāzu muzikantus? Tādus, kas prasa normālu naudu(nevis tādu, it kā ārzemju grupa sniegtu privātkoncertu) un spēlē jautru, dejojamu mūziku(mirstošas zemenes un pesņas par pagātnes atmiņā negribam)? Šī šobrīd ir vislielākā problēma no visām - kur atrast labus muzikantus??
21.08.2014 11:52 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Eh, meitenes, tās bija manas sapņu kāzas (l)
Esmu tik laimīga! Viss bija labāk, nekā gaidīju. Viesi bija tik atraktīvi, vakara vadītājs IDEĀLS, ēdināšana pat pārāk garšīga un palika pāri, fotogrāfs ne tikai sataisīja fantastiskas bildes, bet arī kāzās bija tik foršs, ar pilnībā visu bijām apmierināti vairāk, nekā pat sapņojām (l). Joprojām saņemu vēstules, ka tās biju labākās kāzas, kurās mani viesi bija bijuši. Ja godīgi, pat negaidīju, ka viss būs tik ideāli, jo pirms kāzām pārstāju iespringt un ļāvos plūsmai. Medusmēnesis arī bija fantastiska (l). Katrai novēlu tās brīnišķīgās emocijas un to skaisto dienu :) Lai katrai tāda, kāda izsapņota :)
21.08.2014 12:02 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Megija, super!
Par Ašaku..Lasīju, ka viņa joki tādi uz robežas ar vulgaritāti..Kā īsti bija?

Ar vienu kāju arī esmu rezervējusi viesu māju, man par ēdināšanu divām dienām un guļvietu prasa 55 eiro no cilvēka, tad nu jautāju jums, tas ir daudz vai normāli? Neko nesaprotu...

Heartkiller, man top muzikantu saraksts, tikai bez cenām, varu Tev nosūtīt,kad būs gatavs, bet, iespējams, mums gaumes nesakrīt ;)
21.08.2014 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Megija, Liene- sirsnīgi sveicieni ar pārtapšanu no jaunkundzēm par kundzēm!:)

Man vēl priekšā 9 dienas...Bāc.Pēdējā brīdī izdomāju mainīt izvēlēto frizūru, jo šādos laika apstākļos ar garantiju izskatītos pēc sakāvušās vistas.Jāatrod tā vienīgā un īstā.

Par kleitu-piegāju pie skapja, izvilku kleitu, man sabojājās garīgais.Uzrakstīju šuvējai visu, ko domāju un nākošajā dienā braucu pie šuvējas 200 km, visu kārtīgi izrunājām, samērījām, viņa visu izlabos :)Izrādās, ka bilde, ko sūtīju, viņai bija izdzēsusies, tāpēc šuva pēc atmiņas...Jā, pajautāt nevarēja.

Par Ašaku- biju vienās viņa vadītās kāzās.Man noteikti viņš nederētu, jo atrakcijas man likās tādas 2-domīgas.Jāskatās, kādi viesi.Mūsu kāzās maz jauniešu, noteikti nederētu.Mani vedēji vadīs kāzas, jo maz cilvēku-zem 30.
Otrdien braucam uz viesu namu maksāt.Ceru, ka visu varēsi kārtīgi norunāt, lai nav vilšanās, ka viss līdz galam nav, kā iecerēts.
21.08.2014 12:17 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Paldies,meitenes! :)

Mi amor hmm,tu mani redzēji?:)

Bebis arī biju kaut ko tādu lasījusi,bet zini,īsti neko tādu nemanīju,bija nedaudz kāds perversaks jociņš,bet ta,ka kāds nesaprastu,tā nē,mums bija daudz jaunieši varbūt tapēc! bet spēles un atrakcijas bija godam,viņš publiku diezgan daudz iesaistija,tapec nebija tā,ka visi sēdeja un vienkārsi dzĒRA!
Es katra ziņā Ašaku ieteiktu,man ļooti patika un viesiem arī,bet var jau gadīties,ka atkal citās kāzas viņš nvisai novada. aa un vēl forsi,ka viņš pats visu filmēja,jābrauc pakaļ vel video! :)

aa,man tāds ieteikums ir,ja budžets atļauj,noteikti iesaku ņemt arī bārmeni,manās kāzās tas ļoti noderēja,par cik ēdiens bija pamaz,visiem pietika,bet varēja būt vairāk,bija labi tas,ka visi nesēdēja un nedžēra vienkārsi pie galda,jo kā parasti ir,ja sēž un dzer,tad arī tik uzēd kaut ko :D protams pudeles bija arī uz galda,bet tās lielakoties palika neizdzertas!
21.08.2014 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Bebis, uzraksti man to sarakstiņu, kad tev būs gatavs. Mazums, kaut kas paķers, jo man šobrīd vispār nav pat neviena pavediena, pie kā pieķerties :D Vienīgais, ko gan zinām - tādus LV šlāgeraptaujas umpapāumpapā negribam, jo tie tad patiks tikai omītēm.

Liene, lasīju un smaidīju. Man tik ļoti gribas, lai pati pēc kāzām varētu rakstīt ko līdzīgu.
21.08.2014 12:26 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Megija, es tev pateiksu vairak,mes esam pazistamas. :)
21.08.2014 12:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits