KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
sidze, jā es tos manīju un perfekti iederētos mūsu tēmā. Mums noteikti pašiem būs kkas ar koku, sūnām un tādām lietām. Lai ir pieskaņoti un skaisti :)
Kleitai šobrīd esmu atradusi bildi, kur šo to pamainot varētu sanākt tāda kleita, kādu gribu. Piemēram, zinu, ka gribu tam kleitas modelim pielikt klāt šāda veida banti, tikai melnā krāsā(jo draugs būs viscaur melnā).


Es šobrīd nodarbojos ar figņām - atradu savu entrance mūziku(man ir alerģija pret to nodrāzto, mūžīgi skanošo maršu) utt.
Izdomāju, ka gribētu tajā ''notikuma vietā'' savu ceļu nolikt šādā stilā ar dēlīšiem(protams daudz naturālākiem, nevis kkādiem pelēkiem :D), lai apavi negrimst iekšā ejot.

Viss cits ir tādā gaidīšanas stadijā, jo mums joprojām nav vedēju un es nezinu, ko mēs darīsim. Mums vnk nav tik daudz precētu draugu vai radu un dalītos vedējus nevēlamies. Taču, pati lielākā problēma ir tas, ka draugs vispār ir tādā easy noskaņojumā. Viņam liekas - vēl taču ir gads, gan jau visu paspēsim un es viņam nevaru ieskaidrot, ka tas gads praktiski ir kā viens pūtiens un nesākot laicīgi mums būs nevis mūsu sapņu kāzas, bet gan kaut kāds veidojums, kurā nāksies ņemt to, kas palicis pāri(fotogrāfu, kas palicis pāri un nav aizņemts, kaut kādus kreisos mūziķus utt).
03.07.2014 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, es skatos visu, ko Tu liec iekšā, un jau iedomājos, cik skaisti būs :) ja vēl tajā mežā iespīdēs saule, tad vispār super :)

un ja Tev vajag kādu, kas tos dēļus tur sakārtos un bluķus sarotās, pasaki man, es baigi gribu padarboties :)
03.07.2014 17:54 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Heartkiller,ja koks,tad varu ieteikt izmantot bērzu ripiņas,viegli uztaisīt ( ja ir laukos vai kādam tas ripzāģis lielais ) ,mums opis 10minūtēs sataisija :))

Un saki draugam,ka labāk tiešām laicīgi rezervēt pakalpojumu sniedzējus,jo izķer labākos nenormāli (it īpaši ,tos ar labām cenām ). Es jau sākot meklēt gadu iepriekš-daudziem jau bija izķerti datumi .

Stresot nav par ko,visbiežāk tās labākās idejas ienāk prātā atslābstot un no zila gaisa :)

Par vedējiem,vienmēr jau var mīļu pāri paņemt kā lieciniekus,kas nodrošina parakstus un mīļu kompāniju,un izklaidēm nolīgt pasākumu vadītāju.

Nu mums,vismaz,tā būs. Mani vismīļākie kā liecinieki baznīcā,pucēsimies kopā,pēc baznīcas viņi gan mums ir izdomājuši pārsteigumu ( bet paši,mēs nelūdzām). Bet visu pasākumu vakarā un ar viesiem darīsies vakara vadītāja. Arī nešķirsim vedējpāri sēžot pie galda,kā daudziem ierasts - kad jaunais pāris vidū un vedēji pa malām. Viņi sēdēs kopā,jo lieks muļķīgi precētu pāri ar bērnu nosēdināt katru savā pusē visu vakaru :)

Tākā izdomāt variantus jau var,ja nav tādu standarta vedēju pāra. Var jau taisīt arī tā saucamās līgavas māsas un līgavaiņa draugus,tikai lai ir kādi ,kas parakstās kā liecinieki..
03.07.2014 17:58 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Vaaah, kā man patīk Heartkiller kāzu vīzija! Gribētos tādās pabūt. Man gan neviens pazīstams nav tāds "dabas bērns", visi tradicionāli. :)
Heartkiller, ja tu meklēsi šuvēju, tad mana draudzene ar savas kleitas šuvēju ir ļoooooti apmierināta - kopā izstaigāja salonus, mērot kleitas, kopā fantazēja un lika kopā modeli, kopā pirka audumu, šuva rūpīgi, naudas izteiksmē sanāca krietni lētāk nekā salonu kleitas un vēl atbrauks pirms kāzām palīdzēt saģērbties.
03.07.2014 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 1398
Reģ: 18.03.2012
Ķepa
Kam uzticēsi rūpes par dēliņu kāzu dienā?Mums līdzīga vecuma bērni.
03.07.2014 18:56 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Daniela mums laikam līdzīgi, gan tas,ka 2 divu pasakums, šašliki,alus,sidrs :D kad lasīju,likas,ka lasu par savām kāzam,tikai vizualizeju savu viesu namu :D
03.07.2014 19:34 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
sveikas, sievas un topošās sievas (l)
jau kādu laiciņu arī esmu bildināta un topošās sievas statusā, mums kāzas plānojas uz nākamo vasaru :)
atvainojos, ja šāds jautājums jau bijis, bet, cik lielas kāzas jums bija/plānojas un cik beigu beigās lieli tēriņi bija/plānojas par visu kopā? :)
03.07.2014 19:43 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Čiepa!!! Wow, sirsnīgi sveicu! Super, super, super!!! (l)
Mums plānojas ap 55-60 cilvēkiem, budžets beigās tuvojas ap 10 tūkst. EUR.
Man jau pavisam drīz, tāpēc palikuši sīki darbiņi-precizēšana ar visiem un par visu. Eh, vecmeitu ballīte arī drīz tuvojas, tur vēl šāds tāds pārsteigums jāizdomā manām mīļajām (l)
03.07.2014 19:51 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
čiepa Apsveicu ! :) :) :)

mums plānojas uz 55 viesiem, lai gan kāzas jau ir augusta 15. nekas 100% vēl nav izdarīts,stresiņš neliels ir par to,bet vēl jau laiks ir!
04.07.2014 08:49 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Betija
Mazais pa lielam būs vislaik pie manis, jo viņam tagad uznācis memmīšu periods, bet tā auklēt gribētāji jau sastājušies rindā. :D

Čiepa,
Apsveikumi arī no mūsu puses. Mums kāzas plānojas 40 cilvēki un izmaksas 1500-2000eur, ietaupījām uz viesu namu, jo ballīte būs mūsu laukos un uz kleitu, jo šuvu pati, draugam ļoti smuks uzvalks jau bija(šogad pirkts), ēdienu paši taisīsim (tik karbonādes pasūtītas jau saceptas, un daudz ko pati esmu saaudzējusi). :)
04.07.2014 11:36 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Kaut kā pieklusa beztēma :D

Skatos youtubā video un pinkšķu-tā mana dienas izklaide uz šodienu. Tik skaistu kāzu man diemžēl nebūs.Tādas mieles.

Pie reizes jautājums tām,kam nav slinkums atbildēt: pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties viesu namu? Ietilpības?Attālumu no dzimtsarakstu nodaļas/baznīcas? Gultasvietu skaita? Izmaksām? Vai ļoti ņēmāt vērā negatīvas atsauksmes par viesu namiem internetā?
10.07.2014 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
the_one
nu ko Tu sevi tracini lieki?! :D
Tev būs Tavas visskaistākās kāzas, jo tajās Tu apprecēsi savu mīļoto cilvēku un jūs kļusiet par sievu un vīru! :)
Kas Tev rada tās mieles? Dekorācijas, baložu laišana debesīs, limuzīns vai kas...?

Par viesu namu-
mums primārais bija attālums un ietilpība. Vispirms sameklēju vispār kas daudz maz tuvumā ir par viesu namiem. Tad izzināju ka ir ar ietilpību (mums bija liels vieus skaits - ~100 cilvēki, tādēļ bija svarīgi gan zāles izmēri, gan guļvietu skaits) un papētīju bildes internetā.
Sakarā ar ietilpību vairāki viesu nami atkrita.. Kādus laikam 4/5 apbraukājām klātienē un par vienu arī izšķīrāmies.
Beigās palikām pie savējā, jo- skaista vieta, atbilstoša ietilpība (gan guļvietu, gan svinību ziņā - tā bija āra lielā telts), ēdināšanas izmaksas.
Izmaksas kopā nebija no lētākajām, bet nu... Vīram galvenais bija, lai visus var izguldīt (lai gan daži tā arī neaizgāja nemaz gulēt:D!). Bet izvēli nenožēlojam.
Mums bija Jumurdas muiža - http://www.hoteljumurda.lv/

Ak jā -pa internetu speciāli nemeklēju atsauksmes. Paļāvos uz saimnieci, bija arī līgums. Pašiem vieta apmierināja. Pēc kāzām varbūt es arī varētu pateikt kādu negatīvu atsauksmi - bet tie būtībā ir sīkumi, kas tikpat labi varēja nebūt un kādam citam liktos mazsvarīgi.
Laikam lasot atsauksmes ir jāizvērtē - vai Tev pašai tas liekas būtiski vai nav pārspīlēts, utt..
10.07.2014 16:05 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Sidze, ar kadam izmaksam rekinajies uz 100 cilvekiem? Mums sobrid ir 80 listee, izmaksas tuvojas 7000e
10.07.2014 16:10 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Ciepa! apsveicu!!! ari mes planojam nakamo gadu, pagaidam visi aprekini ir provizoriksi.
10.07.2014 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Mani kritēriji viesu namam bija izskats, lai var tuvāk dabai svinēt, nevis kaut kur caur, caur gaiteņiem kaut kur iet ārā.
noteikti negribēju guļbūvi, jo man ļoti nepatīk svinīgiem pasākumiem.

protams, arī cenai bija nozīme. attālumu drusku skatījos, vairāk par 100km negribējās braukt un laulību vietas līdz svinību vietai.

rezultātā mums bija svinības āra nojumē, kas man ļoti patika, jo praktiski ārā :)
10.07.2014 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Zvērs
Ja nemaldos, tad izmaksas pietuvojās 3000tūkst. Ja skaita viesu nama izmaksas - telts noma, guļvietas, ēdināšana, glāžu noma (kas skaitījās kā "korķa nauda" - jo pirkām savu lakoholu).
10.07.2014 16:17 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Sidze, mieles rada viesu namu cenas :D ir varinats par lauku klubu :D es nezinu,vai florists situāciju glābs :D tad iepatikās viens viesu nams,bet atsaukmes netā palasīju. man ir tā-vai nu pa smuko, vai nu tikai salaulāties, a līgavainim redz patīk tāds nekāds variants. gribu skaisti,bet naudas žēl,jo man prioritāte ir dzīvoklis.
10.07.2014 16:47 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
the_one mums arī prioritāte ir dzīvoklis, tādēļ kāzas būs mazas, bet noteikti ļoti skaistas. Tajā vietā, kur mums būs kūkas ēšana ir ļooooti skaisti. Turklāt skaitās joprojām Rīgā :)
10.07.2014 16:57 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
a komanda, jums būs ārpus telpām kūkas ēšana?
10.07.2014 17:12 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
the_one mums būs tā, ka būs galds iekštelpās, lai knišļi nelido un tā, bet domāju, ka izmantosim terasi un pārējo āra teritoriju :) Mums plāni nedaudz pamainījās, jo ļoti mīļi atvēlēja iekštelpas arī :)
10.07.2014 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits