KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Čau meitenes :))

Par to Īpašo sajūtu runājot- pārskrēja skudriņas ,kad mēriju pašu pirmo :)) Tā,protams,nebija ne tuvu sapnis un īstā,bet bija interesanti uzmērīt,un iziet uz podesta ar to.

Savu kleitu pasūtiju internetā,tādēļ bija satraukums mājās mērot un sapratu,ka Jā,patīk :)) Un kad uzliek plīvuru,tad vispār-wooow :))


Brīvdienas pagāja darbīgi,sapūtām pudeles ar krāsu un zvēriņus (baigi mīlīgie sanāca). Ja nenoslinkošu ,tad safotogrāfēšu un ielikšu bildes ar rezultātiem .

Man kleita ir diezgan bieza un pasmaga,ja būs karsta diena ,tad man būs karsti,ļoooti :)) Bet nu tas jau jāskatās.

Darbiņu vēl daudz,jo mums gredzeni vēl pat nav :) Cerams izdosies sarunāt,laicīgi uztaisīt.

Man ik pa laikam arī kāds sapnis ir ar kāzām saistīts,un parasti tie ir,ka kāzas jau rīt,un nekas nav gatavs :D Pēdējais bija,ka jau notiek kāzas,bet DJ nav,fotogrāfs ar nav ieradies utt :D
30.06.2014 12:42 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Iepirkām arī lielāko daļu alkohola- Absolut vodku,SW bija akcija ,diezgan laba cena :) Kā arī nobeidzām šampja iegādi,kopumā 30 pudeles ar dzirkstošo būs un pietiks domāju :)
30.06.2014 12:44 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Arī man viss pamazām kustās uz priekšu... :)
viesu namā pirmā iemaksa nomaksāta, tātad vieta ir :)
izdomājām, ka gribam, lai vada pasākumu mūsu vedēji tomēr, tas būs sirsnīgāk un jaukāk :)
tagad līgavainis uz 2 ned ir prom, pēc tam jānovienojas par visu ko tieši un kā vēlamies :)

bet nu florists ir atrasts, mašīnu gādās vedējtēvs :)
jānovienojas vēl par mūziku- visticamāk jāmeklē DJ :)

ņemot vērā to, cik ātri laiks iet, es domāju, ka 3 mēneši paskries vēja spārniem..
30.06.2014 12:49 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mēs nopirkām līgavainim uzvalku, esmu starā, cik skaists :D Kāzu kleita nav, gredzeni joprojām nav. Aiznākošnedēļ brauksim uz viesu namu uz vietas skatīties un visu runāt, kas un kā.
Mūzika bija sarunāta, bet tagad neceļ klausuli, nice!

Kūka. Jautājums. Kāda ir sūtījusi kūkotavā? Vakar čekoju netā idejas dizainam. Iepatikās šāda. Likās skaista, vienkārša, nepatīk, kad ir pārcakotas, daudz puķes utt. Vienīgi krāsas galīgi garām, gribas, ko maigāku, bet patīk tas smalkais raksts un , ka puķītes tikai trīs, man šķiet, ka maigos toņos varētu izskatīties labi. Rīt kūkotavā dabūšu degustācijai 5 veidu kūkas, ak jel, kurš tikai viņas garšos , es nedrīkstu, man diēta, draugam arī :D Liksim kādam citam garšot

30.06.2014 12:57 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Un vēl jautājums - kā kūkas nogādājāt uz svinību vietu? Ja paši vedam, vai tiešām pa dienu viņai, kas notiks, ja nebūs ledusskapī? Kūkotava prasa 0,65eur par km, tas nozīmēs, ka mums kūkas nogādāšana maksātu 180eur, jo attālums no Rīgas + atpakaļ ( ko viņi arī rēķina ) ir 300km :D
30.06.2014 13:01 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
šī tiešām skaista kūka..

es nezinu ko ar kūku darīt, es gribēju mazos keksiņus un augšā mazu kūciņu kurā uztaisīt to svinīgo iegriešanu :)
bet drauga mamma īsti manu ideju nesaprata un viņai nepatika :D varu jau paņemt kūku, uz to es esmu gatava piekāpties :D

par grezeniem- izskatās, ka mēs salasīsim pa māju savus zeltus un uzaisīsim gredzenus, jo man gribās pašus parastākos, kā nekā visu mūžu jānēsā :)
30.06.2014 13:03 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
kampanella brālim uz kāzām sūtījām kūkotavā kūku. Bija debešķīgi garda! Kūka bija 2 stāvos.
Un, protams, man bija tas gods vest kūku no Rīgas līdz svinību vietai, kas man nepavisam nepatika :D
30.06.2014 13:04 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Meitenes, es nezinu, ko ar make-up iesākt. :( No vienas puses domāju, ka varētu pati likt, bet tad domāju- ja nu aiz satraukuma kaut kas noiet greizi? Jums jau ir sarunāta kāda meistare?
30.06.2014 13:11 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
aloe, nu skaidrs, es atkal daudz esmu dzirdējusi, ka neesot tās cenas vērta. Kāda jums tieši bija? Ar kādu pildījumu? Esmu pasūtījusi izmēģināšanai aveņu tiramisu, ar vārīto krēmu, siera, šokolādes..
Un vai tai kūkai nekas nenotika, neizkusa pa dienu? Visu laiku stāvēja istabas temperatūrā?
30.06.2014 13:18 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
leo-leo man ir sarunāta meistare.. uzlikt varētu pati, lai gan protams, tajā dienā noteikti rokas dubultā trīcēs, bet man nav tik noturīgas kosmētikas. Sarunāju meistari kas strādā ar Make-up-forewer un zinu, ka pat pēc manas raudāšanas, kas noteikti būs pusdienas garumā :D mana seja nebūs kkur notecējusi, bet viss būs savās vietās.. jo jā nu ir viena noturīga kosmētika ;)
30.06.2014 13:21 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jā, man vēl arī nav friziere un Makeup. Un jā, es arī pinkšķēšu visu dienu 100% :D
30.06.2014 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 1398
Reģ: 18.03.2012
Manai kleitai mēri noņemti, jāgaida pirmā laikošana :)
Vakar nopirkām līgavainim kurpes.Perfektas, baidījāmies, ka nesaderēs ar uzvalka krāsai, jo neņēmām līdzi, tik pēc atmiņas, bet sader ideāli :)
Kūku ceps mazpilsētas kūku cepēja, bet no konditorijas pasūtīju tortes rotājumus(manā gadījumā-ziedus), smuki lai sakombinē un voila.Alko jāgādā, vēl nav arī pasūtīti ziedu dekori auto un līgavas pušķis.Draudzene vizāžiste mani uzpucēs.Protu arī pati, bet man nav tik plašs arsenāls.
30.06.2014 13:28 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Mums kūku taisīja omas konditores. Nebij tāda kā bildē, bet bija garda :D Mums bija 3 stāvos. Noēda pa 95% :D

Man brālis atkal bija tas, kam bija kūka uzticēta. Viņš no rīta aizbrauca pakaļ, atveda uz mājam, ielikām ledusskapī (ielīga tieši kā nomērita :D) un vakarā arī atveda uz viesu namu (viesu mans no vecāku mājām bija 10min braucienā)

Vispār brālis man bija tik liels palīgs kāzās, nu īsts brālis :) Un kad viņam piešķīrām līgavas sarga titulu...ah, cik viņš bija lepns! :) Pildīja savu uzdevumu godam! :)

kampanella tev kāzas 12tajā?
Mums 12tajā gada kāzu jubileja. Tik ātri tas gads paskrējis :)
30.06.2014 13:30 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
surli, nē, man nav 12tajā, un jūlijā arī nē, vēl nedaudz laiciņš, bet negribu teikt datumu, lai neatpazīst visi :D Man laikam arī kādam būs jāuztic kūkas vešana vai arī tomēr jāmeklē kāds, kas cep kūku viesu nama apkārtnē, savādāk nereāli, ka kūka jau maksā vismaz 100 eur un tad vēl tikpat vešana :D
30.06.2014 13:42 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Mēs savas kūkas paņemsim iepriekšējā dienā, kad brauksim dekorēt viesu namu, viesu namā sarunājam vietu ledusskapī, līdz ar to kāzu dienai par vienu stresiņu mazāk :)
Galveno kūku tikko degustējām-ķirši un marcipāns, dievīgi!
30.06.2014 13:45 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Kūkas vešanu var uzticēt kādam tuvam viesim, savākt labāk tieši pirms izbraukšanas no Rīgas, lai nav ilgi jātur mašīnā. Tikai lai negadās kā manam vīram, kad pirms vairākiem gadiem viņam bija uzticēta kūkas savākšana/vešana viņa māsas kāzās - tikai pusceļā uz svinību vietu atcerējās, ka bija jāpaķer kūka :D Griezās riņķī un brauca pakaļ!
30.06.2014 13:48 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Nez kāpēc man lika,s ka tev 12tajā :D

Mums kūka bija kā dāvano no Omas, jo viņa netika uz kāzām, un kā izbijusi konditore kūkas padarīšanu ļoti gribeja uzņemties viņa, tad nu arī ļāvām :)
Cik nu atminos tur kur mums cepa kūkas cena bija 7ls pa kg. Un kg mums bija kādi 8 uz 40 cilvēkiem.
Tagad sanāktu ap 10eur pa kg
30.06.2014 13:50 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Par kūkām,man taisīs mamma,jo ir konditore. Savulaik strādāja Kūkotavā,tagad mājās,tāpēc nesatraucos nemaz,zinu,ka kūka būs debešķīga :) Pati arī vedīs,jo vislabāk zinās,kā viņu "nostutēt" un kādai temperatūrai jābūt mašīnā utt :)


Ilgi domāju par kūkas dizainu,jo man bija ļauts iztēloties un izvēlēties jebko. Transportēšanai visvieglāk ir ar mazajām kūciņām,maffiniem utt. Stāvīgās jau grūtāk,protams.
Gribēju līdzīga stila kā Kampanellas bildē,bet nu mamma brīdinājā,ka lielā karstumā un garais ceļš,ka var iesēsties. Beigās izdomāju pavisam citādāku kūkas variantu,kas arī nav lielākajam vairumam :) Būs gan viegli vest ,gan būs interesanti :)

Make up un mati ir sarunāta meistare,jūlijā jāveic izmēģinājums vēl .
30.06.2014 13:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man gribas arī saldumu stūrīti kāzās. Kur var pasūtīt garšīgus tos makarūnus?

30.06.2014 13:53 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
kampanella bija siera kūka pasūtīta. Es pa taisno vedu uz viesu namu, kur to nolikām pagrabā. Tā kā viss bija kārtībā līdz kūkas ēšanas brīdim :)
30.06.2014 13:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits