KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, es īstenībā nemaz nevaru iedomāties, cik tās visas aģentūras plēš, jo man bija šoks, kad aģentūra sastādīja tāmi laulāšanai brīvā dabā-1000 Ls, kru ietilpa TIKAI krēsli, mācītājs, uzkodās siers un vīnogas, pīķi ar laternām, tā visa transportēšana un cilvēks, ka sakārto.
Ne ziedi, ne mūzika, nekas cits.

nez, man pašai patika visu darīt.
;istenībā es pat brīvprātīgi kādam varētu sagatavot kāzām visu :)
06.06.2014 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 1398
Reģ: 18.03.2012
Meitenes

Es rakstu ielūgumos tekstu, par dāvanām.Loģiski, ka vecākiem nē, bet kā ar omēm, opjiem?
06.06.2014 12:13 |
 
Reitings 27
Reģ: 14.11.2013
Paldies, Liene!
Noteikti viss izdosies lieliski ;)


Un tās meitenes, kas plāno netradicionālākas kāzas - noteikti nepadodieties spiedienam no apkārtējiem! Man pašai TĀDS prieks, ka nesalūzām un uztaisījām visu tieši tā kā paši gribējām. Man bija vienreizēji skaistas kāzas, un pat tie, kas bija lielākie skeptiķi ar testiem, ka "tā jau kāzās neviens nedara"/"kas tad tās par kāzām" nākamajā rītā, kamēr lidostā gaidījām savu lidojumu, bija pirmie, kas zvanīja sajūsmas pilni, lai pateiktu paldies par foršajiem svētkiem :)
06.06.2014 12:18 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
piparene ō jē. Tiešām tik daudz? Ok, tad ņemu savus vārdus atpakaļ. Vnk precos.lv lasīju, ka dažas teica, ka esot baigi ok utt. Protams, kas kuram maza/liela summa. Citam 10tk par kāzām kā spļāviens jūrā, citam jāņem kredīts un pusi mūža jāmaksā.
06.06.2014 12:44 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Sveikas!

Arī es jau nedaudz vairāk kā nedēļu esmu sievas kārtā :D
Kāzas bija skaistas - tik tā diena paskrēja ļoti ātri. Bija arī šādi tādi misēkļi, bet uz tiem tā mierīgi raudzījos. Izņemot to, ka vecāku galds bija nolikts vistālāk no mums (te drusku fuj kāzu aģentūrai laikam, jo viņiem aizsūtīju sarakstu kā jāizvieto galda kartes un dāvaniņas, atzīmējot, kurš ir vecāku galds), bet vedēji fiksi visu sakārtoja. bija mums plānots fotostūrītis, bet tur laikam daži no radiniekiem nedaudz nolaida lažu un nebija. tagad atskatoties, man to, protams, būtu gribējies, bet tajā brīdī bija vienalga. Bijām pasūtījuši ļoti skaistu viesu grāmatu, kam bija jābūt fotostūrītī un tad no tā ievietotu tur bildes. Visumā, tajā dienā tiem sīkumiem nepievērsu uzmanību un baudīju dienu.

Runājot par kāzu aģentūrām - bijām divās. Vienā man īsti neapmierināja sastādītā tāme - es nesapratu, kādēļ uz viesu namu bija nepieciešams braukt kādas 4 reizes :D un tas protams, sastādīja baigo ciparu. Otrajā aģentūrā cena bija draudzīgāka. Šķiet, par vešanu, uzlikšanu, novākšanu utt, papildus bija nedaudz zem 300eiro jāsamaksā. Bet toties mums nebija par neko jāsatraucas - galdi bija skaisti noformēti ar garajām ziedu vāzēm un svecēm. Viss bija skaisti.

Tagad baudam medusmēnesi. Kamēr vīriņš šur tur izskrējis, nolēmu padalīties, kā mums veicās :)
08.06.2014 23:41 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Sveikas līgaviņas un jau precētēs (l)

lēnām arī man viss kustās uz priekšu :))
šodien bija lielā vecāku iepazīstināšana savā starpā.. :) viss izvērtās ļoti jauki :)

par plānošanu- vieta atrasta, datums nolikts un rezervēts, vedēji/liecinieki ar laikam tā kā izdomāti, frizieris, florists jau uzreiz bija skaidrs :)

mašīna laikam arī jau ir :)
iespējams arī filmētajs ir :)
jādomā par vakara vadītāju/muzikantiem/fotogrāfu/kūku

šonedēļ atvaļinājums- gribu sataisīt ielūgumus.. lai vēlāk paliek tikai tekstu salīmēt un izsūtīt/atdot.. :) ātri viss notiek :) prieks! :) (l)

līdz kāzām 117 dienas.. :)
09.06.2014 00:37 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Šēka tu ar skaiti? :D
Man nu jau vairs tik 89 dienas. Laiks lēkšo :D
09.06.2014 19:58 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Jaunajām cosmo sievām sveiciens (l)

Es atkal vakar pa nakti braucu uz slimnīcu, bijai aizdomas par kājas pirkts lūzumu. Labi ,ka apstiprinājās tikai tas,ka ir izmežģīts, un saites sačakarētas :(
Līdz kāzām sadzīs :D - 18 .jūlijs
Mums ar Lieni, šķiet, nākamajām šis notikums sagaida :)\

Sēžu mājās ,zilu/lillā pirkstu uz slimības lapas , un slinkoju, meitenes, nekādus sūdus uzvārīt, cerams, es nepaspēšu līdz kāzām vairs :D :D
10.06.2014 21:44 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
http://www.lightinthebox.com

Meitenes, iesaku šo (l) superīga sadaļa atvēlēta kāzām,dāvaniņām utt detaļām :)


Pasūtīju no turienes toršu lāpstiņu ar iegravējumu par 3 EUR.

Cerams, ka varēs saprast, trīcēja roka bildējot, bet draugs ar savu aci pateica,ka kārtīgi iegravēts :)

Smuka lāpstiņa, bet tomēr sapratu, ka gribu šito komplektu :D

10.06.2014 21:50 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Meitenes, esiet domājušas līmēt savas etiķetes pudelēm, bet nu nevis tās - piem, Līgas&aivara rūgtais,saldais, stingrais utt :D
Varbūt varat parādīt piemēru pēc kā taisījāt vai atsūtīt piemērus? :)
10.06.2014 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Zinu, ka maz ierakstos šajā diskusijā(kad laiks, tad pasekoju) un cosmo kopumā, bet man arī šis prieks vēl priekšā. :)

Varu pačukstēt, ka vakar pabeidzu savu kāzu kleitu (jā jā, šuvu pati), vēl tik daži akcentiņi palikuši. Vismaz ietaupījām pārsimts euro, jo audums man jau bija. :p

Kūka mums nebūs, mums būs virtuļi ar mūsu iniciāļiem. ;)
10.06.2014 22:13 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Ķepa, nevēlies padalīties ar kādu foto no kleitas tapšanas? Mēs arī šujam mājās, vienīgi tālāk par svārku prototipa sašūšanu no palagiem mani mamma klāt nelaiž, ak šī māņticība.

Vismaz citas lietas es drīkstu taisīt pati, lūk mans šodienas bezmiega nakts rezultāts :) Īstie gredzeni gan glabājas pie mammas.


Turpinu arī izklaidēties etsy.com , pasūtīju papīra maisiņus viesu dāvanām un vēl visādus niekus, ķīnieši ir arī beidzot izsūtījuši manas lampiņu virtenes.




Un un un mans lielais prieks-sarunāju kūku cepēju! Mums galu galā būs kādas 5 dažādas mazās kūkas, tie recepšu apraksti viņai ir vnk fantastiski, piemēram, ķiršu kūka ar marcipāna krēmu, amareto un mandeļu biskvītu. Nom nom nom, Jāņos braucam degustēt. Un tas izskatīsies apmēram tā, vienkārši un skaisti, tikai reiz 5 :)
11.06.2014 04:20 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
atskabarga, apsveicu!
Vai vari, lūdzu, pastāstīt par netradicionālajiem elementiem savās kāzās? :)
11.06.2014 05:49 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Es rakstu ielūgumos tekstu, par dāvanām.Loģiski, ka vecākiem nē, bet kā ar omēm, opjiem?

Vecmammām un vedējiem arī nerakstījām. Arī māsām, brāļa ģimenei - viņi ļoti daudz palīdzēja organizēšanas procesā un man vienkārši nelikās īsti pareizi savai un vīra ģimenei vēl rakstīt par naudiņas dāvināšanu...
11.06.2014 08:29 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Mani arī interesē tās etiķetes uz pudelēm :)
Meitenes,Jums būs tās lapiņas nu uz kuram rakstīts "paldies,ka esat šajā dienā kopā ar mums ..." ?

un ko liksiet tajās dāvanu kastītēs? man bija doma ielikt kādu saldumu un vel to lapiņ,bet tās kastītes tādas pamazas!
11.06.2014 11:39 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Varbūt kāda var ieteikt, kur mičošanas piederumus iegādāties? Neesmu loti sentimentāla tajā ziņā, tāpēc nevajag neko extra woow smuku, pagaidām kko esmu atradusi http://www.originali.lv
Varbūt arī kāda pārdod savu mičošanas komplektu? Ar savu zilo sapampušo kāju galīgi nav laika skriet , un izvēlēties, pietam man jau sen vajadzēja visam būt sapirktam :D
11.06.2014 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Domu par kāzu aģentūru esmu pagaidām nolikusi malā un ja tiešām tūkstotis tikai par tām dažām lietām, tad...tad tūkstoti mēs varam labāk notērēt. Gan jau izbursimies cauri kaut kā :D
Šobrīd aktuāls ir vedēju jautājums. Es gribēju vienus cilvēkus, draugs - citus. Tagad mums ir trešais variants un es nezinu, ko darīsim, ja trešais variants atteiksies.

Es jau gaidīju, kad parādīsies apkārtējo pretenzijas pret mūsu idejām. Nu, tās ir sākušās. Kāpēc cilvēkiem grūti saprast, ka es negribu baltu kleitu, nevilkšu baltu kleitu un man ir vienalga, kas stulbiem aizlaiku ticējumiem par to sakāms? Taču, kas mani nobesījis visvairāk - piesiešanās datumam. Tas, redziet, mums būtu jāizvēlās saskaņojot ar kkādiem pesteļiem un astrologu, jo nevar jau precēties, kad mums gribās. Vajag ''pareizajā'' dienā, citādi laulība neizdosies. Tā ir, kad gribi netradicionāli, tad jāklausās visādas stulbas pretenzijas no cilvēkiem, kuri aizmirst, ka precamies mēs nevis viņi.

Starp citu, kur varētu iegādāties putnu spalvas? Nu, šitādas(tikai visā garumā, protams, nevis tikai pusīti). Melnā krāsā gan. Vajadzētu vairumā:
11.06.2014 21:46 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, es droši vien būtu nejauka un pateiktu - nepatīk, nenāc. Es neprotu diplomātiski pieņemt citu cilvēku netaktiskumu un līšanu ne savās darīšanās, citu izvēles necienīšanu utt.
11.06.2014 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
sunscreen, es šobrīd vēl balansēju un cenšos pieiet diplomātiski, bet ja man tas viss būs jāklausās vēl gadu, tad tiešām... saīsināšu viesu sarakstu. Zinu, ka draugam no savējo puses arī noteikti nāksies šo to dzirdēt, bet par tiem es neuztraucos, jo viņš tad arī būs tas, kas pieliks gudrīšus pie vietas.
Manis pēc, es varētu arī ielūgt tikai savas draudzenes, kuras ir vnk sajūsmā par katru neklasisko ideju, kuru izdzird no manis. Un vēl tos dažus radus, kam vienalga, kas kā notiek, jo tā ir mūsu diena.
Man vnk gribas naivi ticēt, ka cilvēki, kas mums svarīgi varētu...hmmm...pavārīties, bet pēc tam aizvērties, respektēt mūsu izvēles un priecāties par mums mūsu dienā.
11.06.2014 22:31 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Heartkiller (sorry, neesmu līgava! :D), varbūt tiešām saīsini sarakstu. Es vienkārši iedomājos to situāciju, ka visi tie rūgumpodi un mūžīgi neapmierinātie ieradīsies uz tavām kāzām, ar izmocītu smaidu un gan jau kādu repliku par to, cik viss ir dīvaini saorganizēts. Gribi, negribi - rūgtums sirdī! Aicini tos, kas ir ar visām četrām PAR tavām idejām. Ja es precētos, man būtu baigi īsais saraksts. :D
11.06.2014 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits