KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
MoonLady, kāda tipa kleitiņa Tev ir? :) Apsveicu ar skaisto pirkumu!
Charmy - 1500, domā, tik daudz? :-/ tas gan, noteiki, atkarīgs no vēlmēm.
05.11.2017 20:50 |
 
Reitings 203
Reģ: 02.11.2015
Ko Jūs gravēsiet laulību gredzenos, ja gravēsiet kko?
Ak, meitenes, man ir baltā skaudība, ka esat atradušas savu kleitu! Es gan esmu bijusi 1x mērīt, bet nekas nepatika.
Vispār jāsaraksta saraksts ar kāzu saloniem, kuros ir vērts iegriezties.. :-)
05.11.2017 21:25 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Es domāju, ka reāli jā, jo tas tomēr ir šķūnis, tur jāliek viss iekšā. Krēsli, galdi etc. Esmu mazliet pētījusi šo jautājumu, kad meklēju vietu - sapratu, ka lētāk ir jau gatava vieta, muiža, viesu nams un tā. Bet skaties, raksti, meklē. Būs ok :)
Mēs pagaidām neesam domājuši gravēt, bet varbūt vēlāk gribēsies :)
05.11.2017 21:31 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Mēs ar vīru diezgan ilgi domājām ko lai gravē gredzenos, bet negribējās klasiski iniciāļus un datumu, tāpēc neko neiegravējām ar domu, ka vēlāk arī to var izdarīt! :-)
05.11.2017 21:56 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
charmy, Briedīšos ir i galdi, i krēsli ;) vismaz man tā atbildēja :) esot arī kaut kas no dekorācijām, bet to brauksim dzīvē uz vietas skatīties :)
05.11.2017 22:15 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
ngonga, man ir A silueta kleita. Uzreiz jutu, ka tas tips man vislabāk piestāv. Priekša diezgan nosegta, bet mugurai ir V veida izgriezums. Tieši tā, kā vēlējos. :)
Par gredzeniem - mēs neko negravēsim. Kaut kā nešķiet tas būtiski. Datumus tāpat atcerēsimies un gredzenus katru dienu nevilksim nost, lai skatītos, kas tur iegravēts. + ja nu tiešām sagribēsies, izdarīsim to vēlāk. :)
06.11.2017 06:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es gan esmu bijusi 1x mērīt, bet nekas nepatika.

Man jau šķiet, ka vispirms ir jāsaprot, kāds stils vispār ir sirdij tuvs. Man, piemēram, no Latvijā esošajiem saloniem, patika tikai divu salonu pievādājums. Viens man 1000% nav pa kabatai, otrā jau vairāki varianti bija iepatikušies. Tad nu gāju tikai uz to, kur tiešām kaut kas bija paticis.
Nesaskatīju jēgu staigāt pa 10 saloniem un jaukt sev prātu, tērēt laiku, ja zināju, ka tāpat tas viss nepatiks.
06.11.2017 07:05 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
Sveikas dāmas! Pievienojos jums tik tagad, tāpēc būs dikti laikietilpīgi iet cauri visām 758 komentāru lapām.
Manas kāzas plānojas jūnija sākumā, jo peonijas.. mani mīļākie ziedi, un tā esmu gribējusi kopš bērnības.
No citiem bērnības-kāzu sapņiem gan, diemžēl nācās atteikties, vairāk jau finansiālu apstākļu dēļ.
No sākuma plānojām ļoti šaurā lokā, tikai ar radiem un vedējiem. Bet, tad mani iekšā kaut kas bīdija,ka pēc tam var gadīties nožēlot savu izvēli. Izlēmām, ka tuvākie draugi būs. Ar radiem, draugiem kopā sanāk ~50 personas.
Apbraukājot vairākas iespējamās svinību vietas, nolēmām par labu lielai pasākumu teltij.
Varbūt kāda vai padalīties ar pieredzi, par kāzām teltī? Plusi, mīnusi?
Un vai kāda var ieteikt labu floristi, dekoratoru Liepājas pusē?
06.11.2017 11:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Varbūt kāda vai padalīties ar pieredzi, par kāzām teltī? Plusi, mīnusi?

Pirmais mīnuss, kas nāk prātā, ņemot vērā, ka vēlies jūnija sākumu, - aukstās naktis. Noteikti vajadzēs kaut kādas lampas/sildītājus.
Otrs mīnuss - nav, kur nakšņot. Bet tas ir sīkums, jo viss atkarīgs no svinību koncepta.
Trešais mīnuss - skaties, ka nesanāk dikti pārmaksāt, jo ir pati telts, grīda, visas mēbeles, dekorācijas, apgaismojums utt..
Plusi? Man patīk, kā izskatās, ja ir tiešām gaumīgi iekārtots.
Es arī no sākuma domāju par telti, bet tad atmetu šo domu tieši augstāk minēto iemeslu dēļ. Šķiet līdz galam nepraktiski mūsu klimatiskajos apstākļos. :-/
06.11.2017 12:30 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Lanelija - apsveicu! :)
Paziņa svinēja kāzas teltī, bet 2x mazāks cilvēku skaits. Telts maksā dārgi, īpaši, ja liels viesu skaits. Bet bez šīs pozīcijas, teltī jāliek grīda. Un dekorācijas, dekorācijas, dekorācijas. Arī sākumā apsvēru šo, bet atmetu strauji, jo pat neliela telts tēta pagalmā būtu bijusi TIK dārgi, ka lētāk paņemt viesu namu vai restorānu.
Bet, ja ir kāds pazīstams, kas dod atlaidi vai tml., tad jau cits stāsts. :) Mīnusiņi kā jau visam ārā - lietus, vējš.. Latvija nav Itālija tā teikt :D Vajadzēs gāzes sildītājus. Jādomā par ēdināšanu, nav virtuves, tad jāmeklē attiecīgi ēdinātāji, kas ved gatavu vai tml.
06.11.2017 12:43 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Man arī A silueta kleita. :)
Meitenes, jums apakšsvārki būs? Man tā kleita nu nav baigi kupla, vidēja. Apakšsvārki vispār šķiet baigi oldschool un tā, bet vakar sēdēju un domāju ja nu nevarēšu ērti paiet? :D
06.11.2017 12:45 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Lanelija, kurš jums ir datums? :)
06.11.2017 12:46 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
MoonLady , mums 8.jūnijs 2018 :)
06.11.2017 12:58 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
charmy, kad es mērīju ar apakšsvārkiem, man patika. Tad tā kleita tāda nedaudz pilnīgāka šķiet. :D Es arī vēl nezinu, vai vilkšu, bet tad jau redzēs, kā būs, kad atkal mērīšu kleitu. :D
06.11.2017 13:02 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
MoonLady, skaidrs, es uzreiz tādu nē pateicu, ka nepamēģināju. Būs jāmēģina :D Bet laikam mēnesi pirms kāzām tad, ko skriešu atkal mērīt, jau vairākas reizes esmu bijusi salonā :D
06.11.2017 13:15 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Lanelija, man arī vienu brīdi galvā pavīdēja doma svinības rīkot teltī, bet ļoti gribēju tādu kā siltumnīcas veida, ar caurspīdīgām sienām utt. Kad sāku interesēties par izmaksām, tad tas viss pilnīgi atkrita, jo svinot teltī jādomā par pilnīgi visu- galdi, krēsli, grīda, apgaismojums, elektrība, virtuve, siltums, WC, daudz daudz dekorāciju utt. Telšu īre arī ir diezgan dārga. Manuprāt, smuks viesu nams vai muiža, restorāns gala beigās ar visu nakšņošanu sanāks lētāk.
06.11.2017 13:50 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
charmy, man apakšsvārki noteikti nebūs. Esmu iegādājusies riktīgu vintage kleitu, viscaur mežģīnēm un zīda apakškleitiņu, ka man tur nekas vairāk nemaz nav paredzēts:-D esmu noskatījusi sev kurpes, bet droši vien, ka būs jāsūta no kaut kurienes, jo LV, manuprāt, ko tādu ir grūti atrast:-(
Kaut kas lēnām kustās uz priekšu, bet vēl joprojām ceremonijas vietas meklēšanu uztveru kā zobu sāpes. Nepatīk man to meklēt. Nu galīgi nē:-D meitenes, kur jums plānojas ceremonija? Zagsā, baznīcā vai kur citur?
06.11.2017 13:57 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
Clarity, mums telts (+galdi, krēsli,grīda) sanāk ~1000eiro
Ar virtuvi arī viss ir sarunāts,nokārtots. WC mums ir, un guļvietas mājā arī.
Neskaidrības šobrīd ir ar gaismām un dekorācijām.
Mums ceremonija notiks Kuldīgā, baznīcā. To zinājām uzreiz, ka vēlamies tur. Abiem ļoti patīk Kuldīga, un Kuldīgā arī notika bildinājums :)
06.11.2017 14:03 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Clarity, paskaties Asos kurpes. Tur ir skaistas pāris noteikti!
Iedomājos, ja tev tāda Katya Shehurina tipa, tad noteikti Apakšsvarki neiet klāt, jā. :D
Mums baznīcā ceremonija. Tu gribi iekšā, ārā, zagsa, baznīcā?
06.11.2017 14:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Apbraukājot vairākas iespējamās svinību vietas, nolēmām par labu lielai pasākumu teltij.
Varbūt kāda vai padalīties ar pieredzi, par kāzām teltī? Plusi, mīnusi?

Manuprāt, lielākais mīnuss ir tas, ka jūnijs ir aukstais mēnesis, nosalsiet.
Bet kā jūs vispār to plānojat? Paši celsiet telti kaut kādā pļavā vai viesu nama teritorija ar nakšņošanu viesu namā, bet svinības teltī blakus šim viesu namam?
Ja otrais variants, tad te jāskatās vai viesu namam ir/nav šāda telts. Ja nav, tad tās ir papildus izmaksas par telti (un tās nav mazas) un jautājums vai viesu nama saimnieki atļaus/neatļaus savus krēslus/galdus izmantot šajā teltī + arī grīdas jautājums. Bet ja telts ir, tad laikam mīnusu nekādu īsti nav, jo noteikti saimnieki par visu jau ir padomājuši. Vienīgi samaksa gan jau lielāka.
Ja pirmais variants ar telti kaut kur dabā, tad nemācēšu teikt. Es nezinu kā ko tādu var uzrīkot, lai viss būtu ok.
06.11.2017 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits