KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es rakstīju vairākiem māksliniekiem uzreiz, ieteiktu Tev arī tā darīt. Kamēr ar viņiem sazinies un visu precizē, Tev vēl ir laiks domāt, kamēr viņi nesāk sūtīt līgumus. Galvenais ir nenokavēt to, kuru gribi Tu. Vēl viens no pirmajiem darbiņiem man bija - uztaisīt izmaksu tāmi ar plānotajām un reālajām izmaksām, tad Tu vismaz zini cik tālu vari iet, bet uzreiz saku, ieliec arī citus izdevumus jo būs visādi mazie sīkumi, kas galu galā sastāda normālu ciparu.
Šis process ir skaists un ja Tu izlemsi par labu tam, es esmu pārliecināta, ka nenožēlosi. Man pirms tam nebija izsapņots pilnīgi nekas, bet abi ar vīru gribējām ballīti ar viesiem. Meklē iedvesmu stāstus, lasi rakstus par un ap kāzām un Tev noteikti galvā viss sakārtosies. Iesaku izmantot arī Precis.lv
Ja nu kas, priecāšos palīdzēt. :-)
04.09.2017 22:36 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Precis.lv Precos.lv :-)
Aa un datumu mēs noteicām tikai novembra beigās, pielāgojoties mums vēlamajam viesu namam. Viss cits sekoja tikai pēc tam. Tā kā neiespringsti, Tev visam laika pietiks, arī apdomāties. (l)
04.09.2017 22:39 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Barbyq, es arī esmu gatavošanās procesā iekšā ar visām četrām:-D pagaidām esam rezervējuši un iemaksājuši palielu daļu svinību vietai, kā arī rezervējuši mūziķus.
Kaut kad septembra/oktobra laikā ir jāatrod īstā baznīca. Fotogrāfe ir man padomā viena konkrēta, bet draugam nepatīk nosauktais cipars, tad nu ar to vēl nesteidzamies. Aptuvenā tematika, krāsas ir izdomātas un Pinterestā esmu atlasîjusi ap 15bildēm, kurām līdzīgi tad arī viss taps. Šo to esmu pasūtījusi jau no Ali un dažus niekus Cenu klubā uz atlaidēm iepirkusi. Ir kā gribētos visu darīt pašai, bet nezinu, vai spèšu. Tāpat esmu arī apjukusi visàs tajās aktivitātēs. Ir kā mums būs gan vedēji, gan mana radiniece kā vakara vadītāji, bet tieši ar viņu, man liekas, mums īsti nesaskan vīzijas un es baidos viņai uzticēties pilnībā:-/ zinu, ka viņai iet pie sirds visas tās banālās izklaides, bet man galīgi nē:-/ un tad vēl mamma pateica, lai tak uzticos, jo es pati nevarēšot izplānot visu kāzu dienu un zudīs pārsteiguma efekts. Bet es negribu sev netīkamus pārsteigumus:-D eh...gan jau visu nokārtosim, pagaidām jau neko konkrētu vēl nerunājam.
05.09.2017 21:13 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Clarity, cik pazīstamas sajūtas :-) Arī mani mulsina aktivitātes un tas, kā lai saprot, vai iepriekš izplānotais realitātē noritēs raiti, bez neveiklām pauzēm utt :-/ Apsveru dažādus risinājumus, iespējams, kādā brīdī varētu piesaistīt kādu agentūru - vismaz tik daudz, lai saliek visu pa plauktińiem un ar profesionāła pieredzi novērtē, bet nu tad laikam jârēkinās ar palielām papildus izmaksām. Ne jau velti visi cenšas organizēt paši, lai gan noalgot kādu, kas visu izdara tavā vietā, būtu vairāk nekā ideāli :-D
05.09.2017 21:58 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Oii, kā es arī gribētu, lai varētu noskaitīt 15tk kāzu rīkotājiem un vairs ne par ko nedomāt:-D aiziet uz savām kāzām un zināt, ka viss būs ideāli. Problēma tāda, ka man gribās visu kontrolēt un lai neviens nedara neko, kas nav ar mani saskaņots, bet saprotu, ka tas nebūs iespējams. Vēl jau varu gaidīt, kad vedēji un vadītāja cels priekšā savas idejas un varēšu atsijāt, bet negribu arī nevienu aizvainot. Eh sarežģīti:-D Barbyq, domāju, ka piesaistīt kādu kādā brîdī varētu pat būt ļoti ok, tik nu tas noteikti attiecīgi arī maksās:-/
05.09.2017 22:10 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Kāzu organizētāji parasti lūdz apmēram 10% no kāzu budžeta, nav 15tk :) Es gan diemžēl nevarētu atlikt arī lieku 1tk, jo nu, jūs jau pašas zināt kā ar kāzām un budžetu :D
Bet arī gribētu, lai nav ne par ko jāuztraucas.
Es nedaru neko šobrīd, nezinu, kāpēc. :D vedēji ir palīguši pāris lietas, bet man neko darīt negribās.
06.09.2017 16:21 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Meitenes, kur gribētu braukt medusmēnesi? :) Ir idejas? Es sapņu pasaulē labprāt ārpus Eiropas, uz Taizemi, piemēram, bet reāli naudas pietiks Eiropai :D
06.09.2017 16:23 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Charmy, nu es tos 15tk nosaucu, jo domāju, ka organizētāji baigi necenstos kaut kur ietaupīt, kā to darītu es, ńemtu noteikti viskvalitatīvākos, sev pazīstamākos pakalpojumu sniedzējus utt. Un tad jau nauda ripo. Ja jau tas prieks būtu makam draudzīgs, tad jau rīkotājus nealgotu tik maz cilvēku.:-D
Es ļoti gribu ārpus Eiropas, sapņoju par Emirātiem, bet mums budžetā vispār pagaidām nav atvēlēta vieta ceļojumam, ja nu nenotiks brînums un mēs tam paspēsim iekràt, kas ir maz ticams:-D Beigās dabūsim noteikti braukt tepat uz kādu salu atpūsties:-D Domājams, ka kāzu ceļojumu uzdāvinās mani vecāki.
06.09.2017 18:10 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Clarity, kādas salas iesaki? Esi bijusi jau? :) Es esmu bijusi no salām tikai Grieķijas daļā, bet tur vairs negribētos. :) Emirāti dārgi, jā, to gadu pēc kāzām drīzāk :D
07.09.2017 14:52 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Charmy, nu man kā Grieķijas fanātam, gribētos tur braukt vēl un vēl- Korfu, Zakynthos vēl neesmu bijusi:-D un labprāt tur arī aizbrauktu. Vēl skatos uz Sicīliju, Madeiru, Kanārijām. Principā vairāk esam lîdz šim ceļojuši pa kontinentālo daļu. Bet nu skatoties Madeiras cenas- pa to naudu mierīgi var aizlaist līdz Emirātiem:-D Tikai nezinu, vai AirBaltic jūlijā lidos uz turieni- pārsēšanos īpaši negribu. Uz Abu Dabi biļete vienam ir 300€ (turp un atpakaļ), nezinu, vai tas skaitās dārgi, bet domāju, ka 1200€ varētu iekļauties ar visu, izņemot tēriņu naudu:-D
07.09.2017 19:11 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Nākamā gada līgavas! Vai arī jau sievas kārtā esošās! Jautājums tām kurām bija/būs video operatori! Ko izvēlēties?
09.09.2017 09:32 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Mums bija video operators Mārcis Birste. Varu ieteikt par visiem 100%. Patīkams cilvēks un rezultātā ideāli profesionāls un gaumīgs video. Cena arī nebija kosmoss.
09.09.2017 10:05 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Clarity, uz Emirātiem jūlijā neieteiktu, tur ir reāli +50 grādi.
Uz Sicīliju arī nē. Esmu bijusi, tur tāds viss.... ļoti nolaists, serviss arī nekāds. Pie mums Latgalē ir civilizētāk. Es personīgi jūlijā brauktu uz Kanārijām vai Grieķiju. Varbūt uz Madeiru, neesmu tur bijusi.
09.09.2017 12:01 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Nepiekritīšu Daenerys.
Viena no skaistākajām vietām kur esmu bijusi ir Sicīlija.
09.09.2017 12:25 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Daenerys1, jā, tas arī ir viens no aspektiem, kāpēc uz Emirātiem varētu nebraukt- īpaši nepanesu lielu karstumu, kaut gan dienvidu zemēs tas karstums ir daudz patīkamāks, kā pie mums LV. Pagaidām gan AirBaltic piedāvāja biļetes uz turieni tik līdz pavasarim. Vēl jādomā. Īstenībā, kāzu ceļojums ir pagaidām pēdējais, par ko gribu domāt:-D Varbūt vari ieteikt, uz kurieni Kanārijās braukt būtu foršāk? Man interesē baltas, smilšainas pludmales, jo esam nolēmuši, ka ceļojumā maximāli vnk atpūtīsimies.
09.09.2017 19:54 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Beidzot uzrunājām potenciālos vedējus. Forši! Viņi piekrita :)
Bet dēļ viņu karjeras plāniem nācās mainīt datumu, proti par veseliem 4 mēnešim ātrāk tā ballīte jātaisa. Tad sanāk pēdējais brīdis, kad visu norezervēt un pasūtīt gredzenus
Radās daži jautājumi, par ko nebija šaubas iepriekš:
1. Ja vedēji nav precējušies un nav arī baznīcā kristījušies un iesvētījušies, tad viņi mums var būt kā liecinieki, ja plānojam laulāties baznīcā?
2. Kādus ziedus izvēlēties pavasara vidū labāk?
3. Vai var kaut kur dabūt skaistus kaltētus ziedus? Piemēram, lavandu, viršus, kko baltu un zaļu?
4. Vai ēdinātāji parasti piedāvā savus traukus? Vai klāj arī galdus, vai mums pašiem tas jādara? Vairāk domāju salvešu toņu izvēli kādus mazus dekoriņus.
5. Ja uz kādiem 45 viesiem sanāk 20 bērni, kā maigāk ielūgumā zrakstīt, ka ja iespējams, tad mazos bērnus varētu atstāt mājās, lai pašiem vieglāk atpūsties? Gribās izteikt tādu mājienu, bet tā, lai neviens neapvainojas.
11.09.2017 10:02 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Traukus ēdinātājiem jānodrošina, vismaz parasti tā ir. Salvetes, iespējams, bet diez vai būs Tavās krāsās. Varētu būt baltas, bet ja jums vajag sarkanas, pašiem jāgādā, visticamāk. To vari pajautāt konkrētiem pakalpojumu sniedzējiem.
Šeit par bērniem maziņš kašķis gandrīz sanāca, bet mēs palūdzām mutiski, ka vēlētos tomēr tikai pieaugušo klātbūtni kāzās. Izņemot, ja bērni ar krūti barojami, protams. Patiesībā bija varbūt kādi viedokļi, bet no citiem topošajiem viesiem, no pašiem vecākiem īsti nē. Diezgan saprotoši uztvēra šo lūgumu. Bet, ja kāds ļoti gribētu ņemt līdzi, būtu jādomā, kāds bērnu stūrītis vai tml., jo tāpēc jau cilvēku neņemtu ārā no viesu saraksta :D
11.09.2017 14:59 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Meitenes. Kas Jums kaazaas muziceeja?
11.09.2017 15:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mums grupu sameklēja kāzu vadītāja, tpc nezinu īsti nosaukumu, bet zinu to, ka viss notika caur Artūru Zemnieku (Opus pro ģitārists). Puiši bija peeeerfekti (l)
Spēlēja skaistās latviešu dziesmas, arī skaistas angļu dziesmas un vēl ar džeziņu.
Sākumā izskatīju arī Valters un Valters un grupu Hono.. bet priecājos, ka viss sanāca ar Artūru, jo repertuārs viņam bija daaudz patīkamāks.
11.09.2017 15:34 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Es arii skatos uz Valters&Valters, bet iisti nesaprotu, vai vini speelee arii kautko lustiigu?
11.09.2017 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits