KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Mana diena nu ir galā, vēlāk ar vīru saliksim pēdējās izmaksas excel tabuliņā., lai saprastu, cik tad īsti mums šis viss pasākums izmaksāja. (l)
Jūtos loti laimīga un diezgan neierasti, kad mani uzrunā par sievu. :-D
Viss izdevās kā plānoju, neskatoties uz laika apstākļiem un pāris ķibelēm, kas atgadījās. :-D tagad gaidām bildes no fotgrāfes.
25.08.2017 20:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mana lielā diena ir klāt. Nakts ir maz gulētu, ik pēc stundas modos augšā un nosapņoju, ka pušķis ir ne tāds kā es gribēju. Principā jau vēl stresu īsti nejūtu. Tagad gaidu, kad sapucēs pārējās meitenes un pēc stundas sāks gatavot mani, arī fotogrāfe tad būs klāt.
Ar laiku mums ir tik ļoti paveicies, saulains un nav ne karsts, ne auksts.
Runājot par floristi, mums viņa izmaksāja 350 eiro, bet viņa mums arī visu dekorēs. Vakar bijām pie viņas uz māju aizbraukušas, apskatījām visus ziedus, sasaiņotās dāvanas un dekorus un man tik ļoti viss patīk, viss ir labāk kā es cerēju, mēs tiešām esam uz viena viļņa jo man vispār nebija kur piekasīties.
Šobrīd vēl vārtos pa dīvānu, vedējmāte staigā manās kurpēs un padara tās ērtākas. Piezvanīja mācītājs, apjautājās kā mēs jūtamies, nedaudz izprašņāja šo to par mums, ģimenēm utt. Vispār jūtos ļoti labi, mani te apčubina no visām pusēm, ehh. (l)
26.08.2017 10:07 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Wallee Izbaudi! Un lai viss izdodas! :-)
Es arī dienu pirms kāzām nevarēju pagulēt un arī man patika tā sajūta, ka apčubina no visām pusēm!
Kas Tevi pucēs?
26.08.2017 10:59 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Wallee, super, lai burvīga dieniņa jums! (l)
26.08.2017 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Sēžu un domāju : "O! Šodien tak nedēļa, kopš esmu oficiāli sieva!" :D Sajūtas labas!
Vakar jau saņēmām foto. Meitene nav profesionālis, bet sanāca, manuprāt, tīri labi. 3 stundas pa 100 eur.
.
Ļoti žēl, ka mums Latvijā tādas vasaras.. Kādreiz tač "Augusts-kāzu mēnesis" bija patiešām silts, saulains, karsts. Nu tāds pozitīvais, ar prieku. Šodiena, nezinu, kā jums citviet LV, bet manā galā ir +11 grādi naktī, bet pa dienu bija +16. Mūsu dienā pirms nedēļas bija superīgs - 26*C, vēl pirms nedēļas bija pekle ar +32*C. Nu un šodien knapi 20 un rudens vējš.
Labi, es te bišķiņ pafilozofēju, ko laikam vajadzēja filozofēt kur citur. :D
26.08.2017 23:36 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Skaisti kāzu foto un ne kosmiska cena(mazāka par te standarta nosaukto) ir arī Laurai Viļumai.
27.08.2017 13:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Oi, Latvijā ar jebkuru gadalaiku neko nevar zināt. :D Agrāk tiešām šķita, ka vasarā var droši rīkot kāzas, ja gribas siltu laiku un dzīvošanos pa āru. Tagad tas vairs nav tik viennozīmīgi. Šogad pat maijā bija siltāks, nekā jūnijā. :D
27.08.2017 16:03 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Meitenes, kad ir labākais atlaižu laiks kāzu kleitas iegādei? Septembris? Mums kāzas plānojas maija beigās, šķiet kaut kā par ātru tik agri pirkt. Kā ar ziemas mēnešu atlaidēm? Draudzene teica, ka martā parasti arī esot labas cenas.
29.08.2017 15:30 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Nu man kāzas ari būs maija pusē, bet es iegādāju jau savu kleitu, jo tieši bija atlaides visos salonos - gan Avotu ielā, gan citur. :)
29.08.2017 15:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es došos kleitas medībās janvārī. Domāju, ka arī tad varēs pa labām cenām dabūt.
Tagad arī ir lielas atlaides visur... Bet es negribu tik ātri pirkt. Mazums man mainās vēlmes vai idejas līdz nākamajam gadam.
29.08.2017 15:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Charmy, kurā veikalā pirki? Ilgi meklēji? :)
29.08.2017 15:50 |
 
Reitings 60
Reģ: 25.10.2016
Kā jūs izdomājāt - kādas kāzas gribat. Zinājāt un bijāt jau izsapņojušaa kopš bērnības? Esmu saderinājusies jau kādu laiku, bet veljoprojām nevaru izlemt par kāzām. Ir tik daudz iespēju un scenāriju, cilāju visādus variantus prātā un tā arī pati nesaprotu, ko un kā gribu. Vai tikai ar lieciniekiem, vai ar ģimeni. Bet varbūt uzrīkot vnk pārsteiguma ballīti nevienam neko nezinot par kāzām un uztaisīt pārsteigumu... vienmēr likās, ka nekādu balli tiešām negribēšu, neredzu jēgu tērēt milzu summas, bet tagad sāku šaubīties... jo kāzas taču, cerams, vienreiz mūžā.. bet nesaprotu vienalga vai to vajag vai nē.. no vienas puses gribās pa kluso un mierīgo tikai ar lieciniekiem... bet tai pat laikā gribās arī prieku dalīt ar ģimeni. un ja precēties tad kad? Gribētos ziemā, bet varbūt labāk vasarā. Pati nezinu, ko gribu. kā jums bija ar plānošanu?
29.08.2017 16:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kā jūs izdomājāt - kādas kāzas gribat. Zinājāt un bijāt jau izsapņojušaa kopš bērnības?

Nē, bet abi kaut kā ātri vienojāmies, ka noteikti negribam klasiskās viesu namu kāzas, kādu dienu vai divas domājām par restorāna variantu, bet tā kā gribējām kāzas latviskās tradīcijās un es gribu lina kleitu, tad palikām pie Brīvdabas muzeja Priedes kroga varianta.
29.08.2017 16:11 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man bija tā, ka pirms saderināšanās biju aptuveni izdomājusi, ko un kā gribētu. Visādas bildes sameklējusi un tiešām biju pārliecināta, ka tā būs. Kad saderinājos un sāku reāli skatīties, sapratu, ka ir jāskatās uz to, kas vispār pārim piestāv, cik daudz ir cilvēku un kādas ir iespējas.
Piemēram, es biju iedomājusies vienu viesu namu tālu Vidzemē, bet no manas dzīvesvietas tas ir 3 stundu brauciens. Es negribu likt visiem visiem tik tālu braukt, tāpēc nācās skatīties kaut ko tuvāk. Tad nu atradu stundas brauciena attālumā pietiekami lielu vietu, bet pilnīgi citādāku, nekā biju iedomājusies. Bet man patīk. :)
Par krāsām - biju iztēlojusies toņu gammu, jo ļoti saista vēsie dabas toņi. Bet man tie nepiestāv! Pēc izskata esmu rudens tipa cilvēks, tāpēc man ir jāskatās uz siltākām krāsām. Tad nu arī tur viss pilnībā mainījās. :D
No sākuma domāju, ka varētu bez nakšņošanas taisīt. Bet tad nodomāju - cik neforši būtu, ja pēc pusnakts ballītei būtu jābeidzas... Nē, nē, būs ar nakšņošanu un dejām līdz pieciem rītā! (l)
Par to, cik daudz viesu... No sākuma gribējām tuvāko lokā, bet pēc tam sākām domāt par visiem draugiem un citiem ģimenes cilvēkiem... Tad nu atmetām ar roku un aicināsim visus. Kāzas tomēr vienreiz mūžā, un es gribu, lai pēc gadiem, kad mani bērni jautā, kādas bija kāzas, es varu izvilkt lielu albumu, kur daudz bilžu ar lielu ģimeni un skaistām atmiņām. (l)
+ Protams, skaisti izskatās visas "pinterest kāzas", bet es zinu, ka man no tā visa būs ļoti maz. Kurš pēc gadiem atcerēsies, kādas dekorācijas bija uz galda, kādi puļķīši bija sasprausti zemē ceremonijas vietā un cik skaisti iekārtota bija sagatavošanās vieta. Tas viss nav tik svarīgi. :)
29.08.2017 16:15 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Es ar savu topošo vīru esmu bijusi tikai uz divām kāzām, drīz plānojas trešo apmeklēšana. Attiecīgi mums ir visai neliels priekšstats par to, kā svinēt kāzas, taču jau šajās divās kāzās esmu pamanījusi lietas, ko noteikti negribu savās - tas palīdz izstrādāt gala konceptu.
Tāpat vienmēr esmu zinājusi, ka nevēlos divdiennieku - vienu brīdi naudas taupīšanas nolūkos centos topošo vīru pierunāt uz kāzām ārzemēs vai tikai ar lieciniekiem, bet tad sapratu, ka man tiešām ir svarīgi, lai tai brīdī ir klāt ģimene. Taču, tā kā tikai ar ģimeni atzīmēt negribu, tad loģiski, ka aicināsim arī tuvākos draugus. Tad nu sanāk balle uz 35 - 40 cilvēkiem.
Un jā - tieši pēdējās kāzās sapratu, ka gribu pilnu svinību dienu ar trakām dejām ar nomestām kurpēm līdz rīta gaismai, nevis piknika variantu vai nelielu banketu dažu stundu garumā. :) Tiesa, kā izstrādāt kāzu scenāriju un tās dienas gaitu tā, lai pašiem vispār nebūtu jāiespringst, man pagaidām ir milzu mīkla. :D Kāzu organizatorus neņemsim - tie plēš deviņas ādas. :(
29.08.2017 16:31 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Un man ir svarīgas dekorācijas un visi puļķīši. :D Gribu gan viesiem, gan mums pašiem sagādāt tiešām maģiskas sajūtas, padarīt šo dienu orģinālu un neparastu - un tajā svarīgas ir tieši nianses. :)
29.08.2017 16:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par kleitu - pirku februāra beigās, bija uz atlaidēm.
Par kāzu konceptu, kādas tās vēlētos - būtībā jā, pirms savām kāzām šogad es kāzās biju bijusi 2007., 2012. un 2016. gadā. 2007. un 2012. gadā abas kāzas bija nu ļoooti klasiskas: baznīca, 50-70 viesi, 7 tilti, viesu nams, kotletes, rasols, lašmaizītes, pudeles ar jaunā pāra etiķetēm, dāvanas vecākiem, mičošana, utt. Un abas kāzas man ļoti nepatika, abās ik uz soļa domāju "kaut tik man tā nebūtu!" Un uzrīkoju pavisam pavisam citādas.
29.08.2017 16:40 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
duplicity, man arī ir svarīgas dekorācijas. Ir jau vairākas idejas, ko noteikti likšu lietā. :D Tas, ko es domāju vairāk ir par to, ka agrāk es domāju, ka man noteikti vajadzēs visas tās idejas, ko atrodu internetā. Bet tagad saprotu, ka "kas par daudz, tas par skādi", tad nu ir jāmāk izfiltrēt, kas tieši tavai dienai būs piemērotākais. :)
29.08.2017 16:42 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Oi, man arī šermuļus uzdzen visas tradīcijas. Vēl nesen ar līgavaiņa omi skatījāmies seno kāzu bildes. Mī un žē... Malkas skaldīšana, lelles mazgāšana, maizes ēšana, septiņi tilti, aube... No, no. Es teicu, ka man tas viss noteikti nebūs. :D Piekritīšu tikai dažām tradīcijām. Simboliski.
29.08.2017 16:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Cik ļoti mainās sabiedrība. :-D Ja pirms gadiem 10 topīgs jautājums (gan ne man adresēts) bija: Nu, kad tad tu beidzot precēsies? Tad tagad darbā man šodien jau kāds 3. vai 4. cilvēks pajautāja: Tu ko, apprecējies??? Es saku - nu jā. Cilvēks: Tu ko, nopietni???
Viens klients šodien pajautāja, vai es gadījumā neesmu atgriezusies pirmslaulību uzvārdā. :-D
29.08.2017 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits