KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Čau! Man fotografiju no kāzām vēl nav, bet arī interesē kur var nopirkt foršu albūmu, vai uz pasūtījuma? Varbūt pie reizes arī pateiksiet kur varētu vēlāk izprintēt bildes un sataisīt kā grāmatu?
Par ziediem.. man kāzas bija 7 jūlijā, ziedus galdiem un dekoram izvelējos makslīgos, bija daudz izdevīgāk :)
24.08.2017 13:33 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Par dekoraacijaam un ziediem samaksaaju kosmosu, negribu pat atcereeties. domaaju gan, ka taa taas lietas maksaa un pat ja dariit pati un gribeetu to pashu rezultaatu, tad neko dizhi neietaupiitu, tikai sirmus matus dabuutu :D
24.08.2017 13:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man bija vairāk floriste nevis dekratore. Deko lietu no viņas pašas bija maz.. laikam sanāk, ka tikai audums lapenei un laternas ar svecēm. Viss pārējais bija ziedi - ziedu kompozīcijas lapenē, uz sarakstīšanās galda, uz furšeta galda, iekšā pašā lapene.. visu pēc tam pārveda uz viesu namu, izkārtoja + salika mūsu ziedus skaisti + uztaisīja ziedu kompozīcijas galdiem. Vēl arī pušķi taisīja. Samaksāju mazliet virs 600 eur, tagad viņa gan ir dekrētā, pati ļoti neafišējas internetā, strādā ar saviem klientiem. Vārdā Daiga Trama. Bet pie viņas ir tā - jābrauc ciemos un viņa visu parāda bildēs kā pati ir darījusi un ko var piedāvāt. Ļoooti rūpīga floriste.
Ziedu piespraudes (vīram,lieciniekam, vecākiem, vecvecākiem), ziedu aproces (lieciniecei, mammām un vecmammā) un glāžu dekorus sūtīju pie Jogitas, šeit
24.08.2017 15:43 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Piedāvājam uz nomu 4 divvietīgas debess zilas laivas Jūsu pasākumiem (piemēram vecmeitu/ vecpuišu ballītei). Varam nogādāt Jūs un laivas Jums vēlamā vietā, vai sagatavot mums jau zināmu maršrutu (piemēram saulriets Daugavā un brauciens pa naksnīgo Rīgas kanālu). Esam jauns uzņēmums, tādēļ pakalpojuma cenas pie mums šobrīd ir ļoti pretīmnākošas :) Ja ir interese - meklē "Šļūc pa Upi" facebook, raksti mums ziņu ar savu ideju, un mēs atradīsim kā to īstenot :)
https://www.facebook.com/slucpaupi
24.08.2017 15:56 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Mana lieliskā diena ir garām. Esmu sieva tagad (l) Mums nenormāli noveicās ar laiku, jo solīja lietu visas dienas garumā, bet patiesībā bija tik ideāls laiks. Tā dēļ vien garīgais bija super! Saņemu daudz komplimentus par kleitu. Līgavainis nespēja atraut acis (l) Mums bija nereāli forša ceremonija. Mācītājs foršs, tāpēc arī ceremonija forša. Ļoti personiska un dziļa. Pucēja mani Monta Wolf, pretēji iepriekšējām atsauksmēm varu teikt tikai to labāko un make up ziņā esmu NEEENORMALI izvēlīga. Viss bija perfekti! Ļoti laba floriste bija, sataisīja skaistas ziedu kompozīcijas, cenas ļoti adekvātas. Ar viesu namu drusku nepaveicās, neforši saimnieki. Ar nepacietību gaidu bilžukus :-D
24.08.2017 18:17 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Regulāri lasu, jo šī arī mums aktuāla tēma (l) Taču laikam īsti nezinam, ko gribas. No vienas puses gribas lielu ballīti, no otras sapņu kāzas būtu - neliels cilvēku skaits pa dienu padara kādas aktivitātes, piemēram, pačillo uz jahtas, vakarā paēd vakariņas foršā vietā un atmosfērā, un viss. Praktiski skatoties - negribās man to lielo kāzu organizēšanu uzņemties, kā arī gribētos kādus 20, maximums 30 cilvēkus, lai nav bardaks, tajā skaitā draugus, bet tas galīgi neiekļaujas, jo pat rīkojot nelielu bērnu ballīti, kur daudzi neieradās, sanāca uz ~ 35 cilvēkiem.
Varbūt kāda var ieteikt kādu foršu vietu, kas atbilstu prasībām - laba atmosfēra, garšīgi un saprātīgas cenas? Jāsaprot, cik kas maksā, lai zinām, cik laika vajag naudas sakrāšanai un varam attiecīgi izvēlēties datumu.
24.08.2017 18:21 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.08.2012
Rosey
Mums viesu nams Brūtes pie Valmieras. Kopā
par +/- 70 viesiem ,ēšanu,īri,gulēšanu,visu sanāk 2500 īre, korķa nauda,ēšana, brokastis kopā ap 5600 eiro.
Viesu nama piedāvājums mani ļoti apmierina,viss sakopts, tīrs,svaigs. Ļoti skaista vieta! (l)
Bet jā,bija viesu nams,kur mums par viena cilvēka ēšanu un izguldisanu prasīja 103€/pers. Diezgan sālīti,vismaz man tā šķiet. :-/
24.08.2017 21:41 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Pandory - kas jums bija par viesu namu?
24.08.2017 21:46 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Pandory, apsveicu! (l) Ja ir laiks, pastāsti sīkāk :) Cik floristei samaksāji, ja nav noslēpums? Cik maksāja pušķis, auto dekorācijas un tādas lietiņas?
Kā izpaudās tas neforšums saimniekos? :-|
Liels prieks, ka laiks jums jauks bija un kleita jau galvenā (l) Vai jums plānots kāds medusmēnesis tagad, vēlāk? :)
25.08.2017 09:26 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Paldies par info.
Esmu pirms pāris nedēļām izprecinājusi savus mīļos, tagad vēl nevēlos domāt par savām kāzām, gribu atpūsties, saņemt savu saderināšanās gredzenu, izrunāt ar 2.pusīti kas un kā un tad nirt iekšā šajā nereālajā informācijas apjomā :-D
25.08.2017 09:33 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Selīna, uh 600eur tikai principā par plikiem ziediem un ziedu kompozīcijām man liekas nereālākais kosmoss:-O ja tam vēl nāk klāt dekorācijas, kas pašiem jāpērk, tad tas ir tīrākais vājprāts:-D jeb es kļūdos un tas ir tāds standarta floristu cipars?
Es esmu nolēmusi, ka man gribas kaut ko ļoti vienkāršu, bet skaistu un romantisku. Par ziediem esmu domājusi, ka gribētu ļoti vienkāršus, vienkrāsainu puķuzirnīšu pušķīšus uz galda un blakus lillijas ziedu kādā augstajā pudelē. Ceru, ka puķuzirņus varēšu iegādāties tirgū un lillijas- netālu esošajā lilliju audzētavā. Nezinu gan, kā manis iecerētā kompozīcija varētu izskatīties, bet tādus standarta pušķus man negribās:-D
25.08.2017 09:51 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Bet jā,bija viesu nams,kur mums par viena cilvēka ēšanu un izguldisanu prasīja 103€/pers. Diezgan sālīti,vismaz man tā šķiet.

Kas tas par viesu namu, ja nav noslēpums? Lai arī mums ir labs ienākumu līmenis, nekad nerīkotu kāzas vai citu pasākumu, kur man jāmaksā >100 eur par katru viesi.. (t)
25.08.2017 10:01 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Rūmenes muiža? Vai arī tur ir vēl dārgāk?
25.08.2017 10:32 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Viesu nams Kurzemes pusē, netālu no Engures. Vieta jau dikti skaista, tīrs viss, bet attieksme vienkārši briesmīga. Tada sajūta, ka meklēja kašķi par jebko,no sērijas - slotu esam ne tur nolikuši. Un tie ir tikai sīkumiņi. Vārdu sakot, visur kur vien varēja piesējās. Esmu bijusi kāzās, kur šķīda logi un stikli :-D mūsu kāzās ne tuvu nekas tamlīdzīgs nebija, bijām kārtīgi.
Ar ziediem man noveicās, jo radiniece strādā ziedu bāzē un ziedus dabūju ar 50%atlaidi, par summu kādu iepērk viņi paši :-) un floriste mana kolēģe ( līgavas pušķis, 4 vīriešu piespraudes, vedejmates aproce, auto dekors(5ziedu pušķi un vēl 4 mazie uz rokturiem), 3 galda dekori lielajās martini glāzēs in viens garais galda dekors uz jaunlaulāto galda. Kopā tas viss izmaksāja mazliet virs 300€.
Ēdinātāji mums bija ļoti labi, ja kāda svinēs Tukuma pusē, iesaku Arnitu Runci no Smārdes. Ļoti labs ēdiens, tikai mums bija karsta diena un salāti paspēja saskābt pa nakti. Škrobīte :-/ Pēc pāris nedēļām laižam uz Spāniju pagarināt vasaru (l)
25.08.2017 11:08 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Nu mums arī ir slikta pieredze ar viesu nama saimnieci Mežbrenčos, Daugmalē, tāpēc prasīju. Visu laiku staigāja neapmierināta un burkšķēdama apkārt ne tikai uz mums, bet arī viesiem. Ja kāda apsver šo viesu namu izvēlēties - neiesaku tieši saimnieces attieksmes dēļ, kas pabojāja visu kopējo noskaņu.
25.08.2017 11:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Clarity īstenībā man grūti teikt vai baigais kosmoss.. lasot šeit dažu minēto meiteņu izcenojumus, jā, liekas, ka ir jūtami vairāk, bet kad veicu savu aptauju, lai izvēlētos tīkamāko floristi, cenas dzirdēju uhh cik lielākas, tāpēc liekas, ka manējā bija tīri ok!
Bet izcenojums bija tāds (kāzu dienā gan izvietojums pamainījās, it īpaši lapenītē, bet summa beigās bija tā pati)
Līgavas pušķis 40.00 eur
Mašīnai pie spoguļiem 2×10.00=20.00eur
Tējas namiņam svečturi ar ziediem un svecēm 50.00eur (iekšā paviljonā tējas)
Tējas paviljonam pie ieejas 2×35.00=70.00 eur kompozīcijas un maliņa pie ieejas 70.00eur
Sarakstīšanās galdam komp. 20.00eur
Viesu namā mūzikantu un vadītāja galds 25.00eur
Viesu galdiem komp.3×40.00=120.00eur
Jūsu galda komp.ar trīs svecēm 55.00eur
Ziedi gredzenu kastītē, audums, degviela, uzstādīšana un demontāža, 150.00 eur
25.08.2017 11:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nīgrus viesu namu saimniekus/pārvaldniekus vajadzētu aizliegt ar likumu. Arī mums viesu nama saimniece krietni pabojāja kāzas. Žēl, jo pats viesu nams ļoti patika un tīri vietas ziņā labprāt tur vēl kaut ko rīkotu, bet saimnieces dēļ noteikti negribētos tur jebkad atgriezties.
25.08.2017 11:41 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
High five! Arī mani saimniece kaitināja :D Bet acīmredzot viņai defaultā labāk patika ar vīriešiem kontaktēties, tad nu uz beigām sūtīju vīru komunicēt un pati nebojāju sev garīgo.
25.08.2017 11:43 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Vējšmatos,
Rūmenes muiža noteikti ir krietni dārgāka. Tur numuriņš uz nakti vien maksā 350eur, nestādos priekšā kādas cenas ir kāzu pakalpojumiem! :-D
25.08.2017 12:08 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Rūmenes muižā interesējos un tur piedāvāja summu 300 vai 350 eur par viesi, precīzi vairs neatceros, bet tajā ietilpa ēšana un nakšņošana glaunos apartamentos. Sapratu, ka super īpašie, pie ēdieniem piemeklētie dzērieni cenā nebija.
Tām, kas jau nosvinēja-jums visu laiku saimnieki bija uz vietas, svinību laikā un ļoti sekoja visam līdzi? Jautāju, jo mēs paņēmām nedaudz mazāk numuriņus, nekā ir viesi, un būs nepieciešams piecus cilvēkus kaut kur satilpināt. Tāpat jau noteikti mazākie bērni gulēs kopā, tāpat arī jaunākie pārīši, bet uztraucos, vai viņi skatīs, cik precīzi cilvēki paliek pa nakti un pēc tam piestādīs rēķinu:-/
25.08.2017 14:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits