KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mums no cerētajiem 5000 arī ju pārsniedz 6000 un tuvojas 7000. :-D
Arī mēs ielūgumus, galda kartes, mašīnas lentas taisām pašas, arī lielu daļu dekoru plus visādi sīkumi kā kājas lenta, viesu grāmata, gredzenu kastīte, mičošanas atribūti utt., salasās kopā normālā ciparā.
01.08.2017 15:21 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Selīna, uzvalks nebūs, jo mans līgavainis ir virsnieks un precēsies virsnieka goda tērpā. (l) Kleita - nezinu, bet negribu neko princešveidīgu, sākotnēji vispār gribēju šūt pie Mayras lina kleitu, bet mainījās koncepcija un tomēr būs Doma baznīcā, tādēļ būs jāpērk kāda klasiskāka. Bet noteikti ne kūkas formas, iešu skatīties ziemā. Par fotogrāfu vienojāmies, ka aicināsim manu labu draugu, kurš man jau pirms ilga laika pieteicās, ka bildēs manās kāzas :-D Viņš ir fotogrāfs, skaisti bildē, bet nav no populārajiem un pazīstamajiem vēl, jo ar to nodarbojas tikai pāris gadus tā nopietnāk. Bet nu man vajag tikai bildes no ceremonijas un fotosesiju kaut kur pie dabas, noteikti ne simtos bilžu no taisīšanās un svinībām, u.c.
01.08.2017 15:27 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu man kopējās izmaksas sanāks ap 5000, un tas ir diezgan lēti. Gredzeni ar savu zeltu tik un tā sanāca 230 eiro, nācās vēl piepirkt klāt - līgavainim resni pirksti, man arī nav nekāds tur īkstītes izmērs, un es biju kategoriski pret to tievo 3mm stīpiņu - ja gredzens, tad normāls gredzens.
Man kleita 380, līgavainim apģērbs 360, man vēl kurpes pa 80, bet tās pat neskaitu pie kāzu tērpa, jo pēc tam vilkšu. Un es jau uzskatu, ka diezgan ekonomiski iepirkos. Kleita nebija ne pa 500, ne pa 700, ne pa 1000, jo jādomā taču, kā man to sapakot vešanai.
Bet teikšu godīgi, ka mums ir citas prioritātes, tāpēc tik lēti. Kāzas ir kāzas un tas ir super, ka mums viņas ir un būs pa skaisto, bet mēs jau paralēli sākam krāt naudu nākamajam (ziemas) ceļojumam un es palēnām skatos dzīvokli iegādei, tā ka... :-D
01.08.2017 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ē, kāda atbildēs uz manu pirrms pāris lapām esošo 'sāpi'?

Klau! Par tā saucamajām galda kartēm.. Es neispringstu uz dekorācijām, tradīcijām, utt. (Kāzas pa vienkāršo, jo lielā balle mums jau bija), bet tomēr.. Lai restorānā tas dullais brālēns nepiesēžas mums blakus, domāju, ka tomēr vajag tās kartes ar vārdiem virsū. Kā tas notiek? Kurā brīdī man tās uzlikt? Ņemot vērā, ka pa dienu tai restorānā notiek ikdienišķā rosība. Jeb tādas lietas (kopā ar galda dekorācijām - ziediem vāzītēs) kārto, no rīta visu šiem atvedot un uzzīmējot plānu, kur, ko, kā viņiem būs jāsaliek? man nav jausmas, tāpēc sorry par muļķīgu jautājumu.
01.08.2017 23:52 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Cukurvāvere- Parasti jau iedod plānu un saliek restorànā pa galdiem... :)
Es pirms tās daļas sākuma biju palūgusi vēl māsai ničekot, jo viņi bija ātrāk viesu namā :) šis laikam tavā gadījumā atkrīt :)
02.08.2017 07:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kleita - nezinu, bet negribu neko princešveidīgu,

Ar vienkāršajām kleitām arī var iekrist :D
Es arī negribēju neko princešveidīgu, meklēju pavisam vienkāršu un atradu arī - grieķu stila, šifona kleita ar V veida izgriezumu.. uz atlaidēm pa 400 dabuju, bet piepirku klāt jostiņu + šuvējai aiznesu (mana izmēra nebija, tāpēc darbiņu bija vairāk nekā tikai garuma atšūšana) un beigās vienkāršā kleita man izmaksā vairāk par 500 :-D citas tikmēr savu sapņu princeškleitu pat par 300 atrod :D
02.08.2017 08:21 |
 
Reitings 65
Reģ: 30.07.2014
Meitenes, paldies, nomierinājāt, ka neesmu vienīgā tāda, kas neko negrib:-D un paldies par atgādinājumu par kāzām ārzemēm. Kaut kā nebiju to uz sevi līdz šim attiecinājusi, bet vakar papētīju variantus... un Jamaika izskatās pavisam uzrunājoši! vienīgi jādomā vai gribu ķēpāties ar visiem papīriem, jo "spēļu" ceremoniju pavisam noteikti negribu.
02.08.2017 08:34 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par tām "spēļu" kāzām, jā, es arī negribēju, bet man būs, bet es par to vairs tā nepārdzīvoju, jo es paskatījos no otras puses - es arī Latvijā nezinātu ko izvēlēties. Tā kā neesmu kristiete, neesmu reliģioza un vispār ar visām baznīcu padarīšanām un "svētības saņemšanām" esmu nu ļoooooti uz "Jūs", lai neteiktu vairāk, neizvēlētos ne baznīcu, ne Korāli, neko tādu. Bet dzimtsarakstu nodaļā ar tām mēbelēm a la 2002. gads un tantēm spīdīgā kostīmā, kuras lasa kaut kādu dzejoli, man tāpat nebūtu nekādas svētku sajūtas, tā ka jebkurā gadījumā sanāktu spēļu kāzas, te vai tur.
Runāju ar tūroperatoru, juridiski visvienkāršāk to esot organizēt Spānijā un Grieķijā.
02.08.2017 10:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Dāmas, kā ir ar ēdieniem - likāt/liksiet uz galdiem, ap kuriem viesi sēž, vai arī blakus būs atsevišķs galds, pie kura katrs viesis pieies un sev uzliks? Es tieši par auksto galdu domāju...
02.08.2017 12:39 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mums būs zviedru galda tipa ēdināšana. Gan siltie ēdieni, gan aukstie, gan stiprais alkohols būs uz atsevišķiem galdiem. Katrs ies un ņems/lies ko grib.
02.08.2017 13:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Saņēmu arī savas rotiņas no With Lace - nu ļoti, ļoti skaisti! (l) iesaku!
02.08.2017 19:35 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Selīna, ko Tu pasūtiji?
Es arī skatos visu laiku uz viņām un nespēju beigt domāt, laikam būs jāņem. Pērļu auskari man ju ir, gribu vēl rokasprādzi un kādu matu sprādzīti. Vienīgais, kas attur, tas, ka pēc tam tām matu sprādzēm nebūs pielietojuma (kaut gan, kāzu kleitai jau arī ne). Vēl visu laiku domāju par KidsMood kleitām nākamajai dienai. Viens modelis ir iekritis acīs un būtu labs otrajai dienai, bet bail bez mērīšanas pirkt.
02.08.2017 19:55 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, kam zviedru galds - varu ietiekt kādas simboliskas uzkodas un ūdens karafes uzlikt arī uz galdiem, pie kuriem sēž viesi. Tās gan nebija kāzas, bet uzņēmuma gada balle, kur bija šāds variants - visi sēdēja pie pilnīgi tukšiem galdiem un ēdiens bija uz atsevišķa galda, un visādu publisko runu un svinīgo brīžu laikā daudzi staigāja riņķī, lai uzliktu sev uzkodas vai ielietu ūdeni.
02.08.2017 20:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
varu ietiekt kādas simboliskas uzkodas un ūdens karafes uzlikt arī uz galdiem, pie kuriem sēž viesi.

Es arī par to iedomājos... Tāpēc arī apjautāju citu pieredzi, lai saprastu, kas ir nostrādājis labāk.
03.08.2017 07:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mums ēdinātāja ieteica uz galdiem likt vīnu/šampi un ūdens karafi. Tam arī piekritām.
Wallee pasūtīju pērļu auskariņus un mazo matu rotiņu - matadatu. Visu no upes pērlēm.
Man bija plāns taisīt matus sasietus/copē un gribēju mazu akcentiņu, tāpēc ņēmu matadatu..a bet tagad izdomāju, ka tomēr labāk man tie izlaistie lokainie patīk :-D tagad nesaprotu vai sūtīt lielāku rotiņu vai varbūt vēl vienu matadatu vai varbūt varēšu iztikt arī ar matadatu ar izlaistiem matiem :-D dilemma..ātri jādomā, palikusi tikai nedēļa laika..
03.08.2017 08:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Zinu ka te jau dalījās ar meistariem, bet vairs nevaru atrast, varbūt kāda var padalīties vēlreiz, kur sūtija kāzu ielugumus? Visu internetu esmu izrakusi, fb arī, bet tā 100% neviens nav uzrunājis manai gaumei... :(
03.08.2017 09:58 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Peekaboo1 Es savulaik savējos sūtīju pie šīs meitenes:
http://www.invite.lv/prece/kazu-ielugumi/
03.08.2017 10:24 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es bijusi "spēļu" kāzās. Tas bija briesmīgi! Pat ne tāpēc, ka viss "izspēlēts" bet..
Viņi sarakstījās Dzimtsarakstu nodaļā. Viesiem bija jābūt 14:00 svinību vietā, kur būs ceremonija. Beigās viss sākās tikai ap 14:30, jo viesi kavējās. īsa ceremonija (kādas 15 min), bija pieaicināts kaut kāds vadītājs. Viņi vēlreiz vilka gredzenus utt. Pēc tam dažas bildes ar viesiem un paši aizbrauca fotografēties. Runa bija par 1,5 h. Kā tad! Viņi atgriezās pēc gandrīz 4(!!) stundām + vēl turpināja fotografēties pie viesu nama.
Mums kā viesiem drausmīgi izbesija, jo nebija ko darīt. Tie, kas dzēra, tie dzēra. Pārējie vnk klīda pa teritoriju, jo nebija nekādas spēles, atrakcijas utt.
Dieva dēļ nedariet tā! Protams, tā ir jaunā pāra lielā diena, bet nu...Par visiem arī ir jāpadomā. Es, piemēram, nesaprotu, kāpēc nevarēja sarakstīties, tad aizbraukt safotkāties un pēc tam to ceremoniju un tad pie galdiem. Manuprāt, būtu secīgāk :)
03.08.2017 13:12 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Matu rotu es uztaisīju sev pati. Tādu, kā piedāvā with lace. Iesaku pamēģināt, vispār nav sarežģīti. :)
.
Mūsu diena nosvinēta, no savas puses meitenēm, kuras vēl plāno noteikti varu ieteikt fotogrāfu Jāni Romanovski no gribuvasaru.lv. Bildes gan vēl neesmu redzējusi, bet iespaids kā par cilvēku palika ļoti foršs. Bija viegli komunicēt un sastrādāties. Mums ļoti patika viņa fotografēšanas stils, ka neiejaucas momentos un neliek stīvi pozēt, bet ķer mirkļus.
.
Vēl varu noteikti ieteikt mūsu mičotājus no rituali.lv. Bija maģiski un skaisti. Tika iesaistīti arī visi viesi, kuri pēc tam vēl vairākas dienas bija sajūsmā par piedzīvoto. Nebija neveiklu momentu, kad kāds nezina, ko darīt. Visām veiktajām darbībām tika izstāstīta nozīme un vadītāji ierādīja un pastāstīja, ko darīt. Ja kāda apsver mičošanu ar folkloras kopu, šo es iesaku no visas sirds!
03.08.2017 13:31 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Vējšmatos,
pievienojos par Jāni! Viņš bija arī mūsu fotogrāfs. Bildes, iespējams, dabūsim piektdien un tad varēšu pateikt lielāku vērtējumu, bet pēc tām pirmajām, ko atsūtīja ieskatam domāju, ka būs lieliski! :)
Mums daudzi viesi slavēja viņa darbu, ka ir nemanāms, bet visur paspēj būt klāt un iemūžināt. Mēs arī neesam pozētājpāris un priecājamies,ka iztikām bez stīvām pozām, iestudētajiem skatieniem utt. Visa diena ritēja savu gaitu, bez "stop" pogas spiešanas mums. :)
03.08.2017 13:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits