KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es atceros, ka mums fotogrāfs bija pa 400Ls, muzikanti laikam prasīja 300 LS (no kādiem 19:00-3:00), bet beigās laikam piemaksājām vēl 200, lai uzspēlē līdz 5:00, jo negribējās noraut balli, bija pārāk labi :)
23.05.2014 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Draugs iesaistās lielās lietās. Respektīvi - viņam ir diezgan vienalga kādus loriņus es tur gribu pie dekorācijām, dāvaniņām vai vēl kkur. Taču, viņš pilnīgi noteikti iesaistīsies sarunā par apģērba krāsām(jo viņš nevilks to, kas viņam nepatīk) ceremonijas vietu, viesību vietu un mūziku. Par vietu nesen bija diskusija, jo viņam bija doma, bet manējā ir labāka un vairāk atbilstoša mums.
Ak, jā - kad runājām par kleitu, viņš ļoti priecājās, ka es neplānoju vilkt baltu vai šampanieša krāsu :D
Vārdu sakot - draugs iesaistās lielo lietu plānošanā, bet sīkumus un detaļas atstāj man.
23.05.2014 13:50 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mans iesaistās lēmumu pieņemšanā. Patiesībā vairāk atbild par finansēm. Es rakstīju fotogrāfiem, domāju par ielūgumiem. Final touch gan viņš iedos ielūgumiem un dizainu arī izdomāja viņš.
Vispār viņš ļoti grib iesaistīties, tik enerģija dažbrīd tam nepietiek :)
23.05.2014 13:56 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Mans draugs palīdz lielās lietās un tajās ,kuras es nodefinēju kā un ko vajag :D Visādiem sīkumiem un smukumniekiem viņš tikai pasaka,ka smuki un viss :D

Viņa pārziņā ir auto lietas,kādu un sarunāt. Ielūgumus griezām kopā vienu vakaru,jauks pasākums bija :)


Mums būs DJ,tā arī nepārdomājām par to. Izmaksās 300eiro .

Par fotogrāfa atalgojumu vēl nezinu,tiksimies jūnijā,tad izrunāsim samaksu,tas būs pa draugam,domāju,ka samaksa nebūs liela :)

Tagad domāju par visiem diplomiem,amatiem utt. Diplomi man laikam nebūs,kautkā šķiet nevajadzīgi... amatus ,ja ienāks prātā visādi interesanti tad jā.. Visi baigi interesējas par tiem diplomiem utt, bet nu vai tad tik nepieciešami viņi ir?
Nebūs arī kāzu avīze ,tā vietā būs pasākuma plāns .
Domāju vēl par dziesmu grāmatām- man tā dziedāšana tā- so so,bet nu vienai mičošanas dziesmai varbūt kautko izdomāšu..
23.05.2014 14:02 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Heartkiller, es visu laiku gribu prasīt-kādas krāsas kleitu tu domā vilkt?

Manējais iesaistās jomās, kas viņu interesē-paša apģērbs, gredzeni, mūzika, baznīcas lietas, mašīna. Palīdz arī man realizēt manas dekorāciju idejas. Bet tā kā mēs gribam pirkt jaunu auto, ar ko braukt arī kāzās, tad viņš uzskata, ka vakaru pavadīšana sēžot auto forumos un auto tirgus lapās ir milzīgs ieguldījums kāzās :D Par visu pārējo plānošanu-es parasti atlasu vairākus sev tīkamus variantus un tad kopā izvēlamies to, kas man patīk vislabāk :D
23.05.2014 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
elisee, šobrīd doma ir par skaista toņa zaļu. Un noteikti modelis kkāds manis izdomāts, nevis klasiskā kūka vai vēl kas tāds. Draugs ģērbsies melnā un patiesībā, es arī sākumā gribēju sev melnu tērpu, bet tad pieķēros idejai par zaļu. Šaubos, ka atradīšu veikalos un būs jāšuj, tāpēc vēl nevaru pateikt kāds zaļās krāsas tonis tieši tas būs. Kad ieraudzīšu audumu, kurš iepatiksies un liksies ļoti skaists, tad zināšu. Vnk nejūtu baltu vai kādu citu no tām krāsām kā savu un nekad, domājot par kāzām, neesmu redzējusi sevi tajās klasiskajās kleitās. Tā neesmu es un es nevēlos kāzās vilkt ko tādu, ko neizjūtu kā ''savu''.
23.05.2014 14:46 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Kad minēji kāzas mežā, man jau bija doma par zaļu kleitu. Gribēju pinterestā paskatīties tādu kombināciju, bet dabūju vilties, nav daudz tādu bilžu. Bet nu manā galvā tas izskatās skaisti :)
23.05.2014 15:14 |
 
Reitings 96
Reģ: 09.01.2013
Man arī nebija balta un ne šampanieša krāsas kleita.

Man bija sārta kleita ar pāreju uz baltu. baltais bija tikai nedaudz augšā un apakšā.

Visiem baigi patika..

Tā kā droši dariet kā jūtat, ka tas ir jūsu. Nevis pēc tā, kādi ir sabiedrības stereotipi.

Šodien dabūsim kāzu video no zagsa un ballītes daļas nedaudz.. :) jej..
23.05.2014 15:22 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Mans draugs palīdz lielās lietās un tajās ,kuras es nodefinēju kā un ko vajag Visādiem sīkumiem un smukumniekiem viņš tikai pasaka,ka smuki un viss


Manējais pilnīga kopija :D Noblisina acis, pasaka, ka smuki, uztaisa smaidiņu un skatās tālāk savu hokeju :D
23.05.2014 15:32 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Heartkiller es pilnīgi varu iedomāties- meitene smaragdzaļā kleitā un blakus puisis, melns uzvalks, melns krekls un smaragdzaļa kalasaite. Skaisti :)
23.05.2014 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
A-komanda, ne gluži. Drauga kaklasaite nebūs pieskaņota manai kleitai. Ja viņam būs kaklasaite vai tauriņš, tad arī melns. Mums nepatīk tāda veida saskaņošanās vispār(arī ārpus kāzām), kur vīrietim ir krekls tādā pašā krāsā, kā sievietes kleita vai kaklasaite tādā krāsā. Man arī nepatīk somiņas saskaņošana ar kurpēm. Vnk..nepatīk kā tas izskatās kopskatā.
23.05.2014 15:56 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Plānošana man rit pilnā sparā un esmu mazliet pārsteigta. Vieta+galds uz 60pieaugušajiem izmaksā no 4-5000 EUR. Dekorācijas, ziedi, mūzika, foto, video, tērpi, auto, alkohols vēl plusā tam. Ieskaitot kleitu, uzvalku un gredzenus cipars tuvojas 8-10 000. Ir divi varianti: vai nu man ir ekskluzīva gaume vai nav izpratnes par to, cik kas maksā Latvijā. :)

Mīļās līgaviņas un visas, kas iesaistījušās kāzu organizēšanā, vai varat, lūdzu, padalīties ar savu izmaksu tāmi, viesu skaitu un svinību vietas info?
23.05.2014 17:18 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Dāmas? :) Līgavas?
23.05.2014 23:48 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Kura ir tava plānotā svinību vieta? Kāda muiža vai laba viesnīca? Man jau šķiet, ka mēs maksājam virs vidējām cenām par ēdināšanu, bet tik dārgi vienalga nesanāk. Mums viesu nams un ēdināšana arī uz 60 cilvēkiem-aptuveni 3000 EUR, tas neskaitot alkoholu un torti. Kopā viss budžets šobrīd rādās uz 7000 EUR, ceru, ka baigi to nepārsniegsim. Bet nu ar nav tā, ka mēs ņemtu visu dārgāko, daudz ko paši darām, bet kopā kaut kā salasās tas cipars. Ir pozīcijas, kurās mums vissvarīgākā ir kvalitāte un pa lēto nesanāk.
Tā kā mēs gribam aizbraukt kādā eksotiskā patālākā ceļojumā, tad vairāk pašām kāzām galīgi negribētos tērēt.
24.05.2014 00:13 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Paldies, elisee! Mēs svārstamies starp Jaunmoku pili, Liepupes muižu un Skrundas muižu. Skrunda vislētākā, Liepupe - dārgākā. Traki sanāk :)
24.05.2014 00:30 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Nu tā jau domāju, ka esat metuši acis uz muižām :) Tur jau laikam tā starpība rodas. Tikko paskatījos-mums ēdināšana 1 personai ir 32 EUR, tur ietilpst viesu sagaidīšanas galds, siltās vakariņas, tiešām bagātīgs un interesants zviedru galds (iztiksim bez rasoliem un kotletēm), deserts, augļi un brokastis. Cik mēs aptaujājam citus ēdinātājus vēl latu laikos, vidēji sauca apmēram 15-17 Ls, bet nu ēdienkartes tāds standartiņš.
24.05.2014 00:53 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Ir viesu nami opcija, bet pagaidām tāds svinīgāks nav iekritis acīs.
Ēdinātāji ir godīgie eiro ieviesēji :) vai drīkst jautāt, kurā viesu namā svinēsiet?
24.05.2014 00:58 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Mēs svinēsim Lantusā, jeb www.laukumaja.lv, bet mums traki gribējās pašu balli siena šķūnī, tas galīgi nebūs jūsu formāts. No tādiem gaumīgiem viesu namiem man prātā nāk Brūtes, bet tur laikam nebija vietas 60 viesiem.
24.05.2014 01:23 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Zvērs - nu ja izvēlies tādas muižas, tad loģiski, ka budžets sanāk tāds liels. Tad, kad mums atsūtīja par muižām tādus cenrāžus, tad skatījāmies ko citu, jo negribējām tikai 5tk eiro maksāt par guļvietu un ēdienu. arī šobrīd mums nav ļoti lēta ēdināšana - bez brokastīm un sagaidīšanas galda, un kūkas - 27 eiro no personas. Viesu nams mums sanāca nedaudz lētāk, jo iešamucām vēl maijā, kas skaitās nesezona.
Tā kā mēs gribējām labu ceļojumu, tad izlēmām, ka labāk tos vairākus tūkstošus atvēlēsim ceļojumam, nevis skaistai ēkai svinībām. Tā pat mums ir skaista ēka, tiks skaisti izdekorēta, kā mēs vēlamies.
Man šķiet, mums no sākotnējā plānotā budžeta, tas pakāpās par vismaz 3tk :D
24.05.2014 11:24 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Heartkiller nju tā man tāda pirmā asociācija bija :) Vispār mēs kāzās ar īsti nesaskaņosimies, vienīgais moš kreklu neņemsim tīri baltu, jo man kleita ir bik dzeltenīga (skaitās laikam šampanieša tonis) un lai es neizskatos tā it kā man būtu veca kleita mugurā :D

Ah, es atkal varu būt mierīga. Dabūjām jaunu fotogrāfu. Stress gan uz pāris dienām bija pamatīgs :) Tagad tik jābrauc noslēgt līgums un iemaksāt avansiņu. Būs tas fotogrāfs, kuru gribēju vēl pirms vispār sāku plānot domu par kāzām. Esmu dikti laimīga!

Bet kopumā, iesaku rūpīgi izvēlēties pakalpojumu sniedzējus, lai nesanāk kā man, ka ne gatavs tikties, lai visu izrunātu, ne īsti atbild uz vēstulēm.
Šodien zvanīja kāzu frizierīte un tas bija dikti patīkami pēc fotogrāfu klapatām ar komunikāciju :)
24.05.2014 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!