KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
S*, tad man tas atkrīt - man nav tiesību. Nemāku braukt ar auto :D Es par to pasi domāju. Sanāk arī e-talonu mainīt. Es vnk no visām šīm papīru padarīšanām vispār neko nezinu un nesaprotu, bet no dzirdētām runām vnk radies iespaids, ka baigi daudz kas jākārto utt.
21.05.2014 22:08 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Heartkiller Es arī e-talonu mainīju, man laikam paveicās, ka nebija vispār rindas un ļoti ātri nomainīju arī to. :) Man ar pasi bija tā, ka man beidzās termiņš pasei īsi pirms laulībām un, protams, ar nederīgu pasi laulāties it kā nedrīkst. :D Tad nu es gāju mainīt pasi gan pirms pašām laulībām, gan uzreiz pēc tām. Man nebija variantu, dabūju dubulto devu!
21.05.2014 22:16 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
S* man arī sanāks tulīt mainīt pasi- rīt ir pieraksts, un tad oktobrī vēlreiz.. a ko darīt.. nav variantu..

vakar bijām pieteikties zaksā- 4. oktobrī precamies :)))

jāsak domāt par visu pārējo :))
22.05.2014 13:56 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2009
Man atkal palika iespaids, ka tiesības nomainīja zibenīgi...laikam trāpīju bez rindas :D Toties sanāca divreiz bankas kartes mainīt, jo termiņš beidzās īsi pirms kāzām.
Par ceļošanu mana pieredze - mēs lidojām uzreiz pēc kāzām (principā no baznīcas uz lidostu variants) un man nekādu problēmu ar pasi nebija, jo tā jānomaina mēneša laikā (vismaz pagāšgad tā bija), lidojām ārpus Eiropas un kopā sanāca ar piecām lidmašīnām, un atgriezāmies pēc gandrīz 3 nedēļām :) pie tam bija arī vīza ar veco uzvārdu :)
22.05.2014 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Dokumentus nomainīt ir štrunts, vot' es besījos, ka e-pasts jauns jātaisa! :D
22.05.2014 14:15 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2009
Par tortēm - varu ieteikt Kanēļa konditoreja http://kanelakonditoreja.lv/ , es gribēju balto, ar marcipānu pārklāto, visu ar konditori izrunājām un bija ļoti skaista un garšīga 3 "stāvos" :) maksāja, ja nemaldos, 15 Ls/kg, bet tas bija pagāšgad :)
22.05.2014 14:17 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es nepārdzīvošu sava e-pasta maiņu :D Tas būs smags brīdis manā dzīvē :D
Es vispār nevaru sagaidīt uzvārda maiņu, jo man ir šausmīgākais uzvārds pasaulē, labi, visšausmīgākais būtu, ja man būtu uzvārds "kaka", bet manējais arī ir reti kaitinošs :D

Vakar piedzīvoju ģimenes strīdu, saistībā ar kāzām. Kaitina. Rodas sajūta, ka precamies nevis mēs abi, bet mūsu ģimenes. Galvenais, ka radiem labi-ko radi domās, kā viņiem garšos ēdieni, kas viņiem patiks. ĀĀĀĀĀ, es gribētu kliegt, bet tas vēl sīkums, salīdzinot ar to, kāpēc radās konflikts.
22.05.2014 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Bāc, pareizi - bankas karte vēl. Stulbums, man sanāk mainīt vnk šogad decembrī un tad nākošgad pēc kāzām vēlreiz.
Pasi šogad nomainīju. Nu...nākošgad tad atkal vajadzēs :D

Es zinu, ka dažiem cilvēkiem no drauga ģimenes būs tendence līst ar saviem ''padomiem''mūsu rīkošanas procesā, kad viņi uzzinās, kāds ir plāns. Es pat negribu domāt par figņām, ko man nāksies dzirdēt, ja/kad kāds no viņiem padzirdēs, ka es netaisos precēties baltā kleitā un, ka baznīca šobrīd nav primārā ideja ceremonijas vietas izvēlē.
Taču, domājams, draugs visus ''padomdevējus'' atsēdinās.
22.05.2014 14:45 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2009
Jā, mums ar lielāka daļa nebija mierā ar to kā organizējam savas kāzas (jo nebija ierastais standarts) un visiem bija priekšstats par to kā un kam noteikti tur jābūt, bet mēs nevienu neklausījām un darījām kā gribējām un, atskatoties šodien, varu teikt, ka tikai priecājos, ka "nesalūzām" zem spiediena :D :D Jo strīdu šai sakarā bija daudz, tā arī teicām, varat rīkot savu "ballīti", ja Jums to vajag, mūsējā būs tur un tikos :D
22.05.2014 14:54 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Liene, kā es tevi saprotu. Un visstulbākais tajā ir tieši tas, ka radi uzsit emocijas un sākas kašķi pašu jauno starpā. Kā mani nesen izkaitināja daži radiņi no vīra puses ar savām versijām, kā un kur mums vajadzētu kāzas rīkot. Mums protams lielākais skandāls ir par to, ka neaicinām visus n-tos brālēnus ar sievām un bērniem, kurus pat mans draugs dzīvē pāris reizes redzējis. Sakodu lūpu līdz asinīm, lai ciemos būdama noturētos un neko nepateiktu pretim. Būtu mani radi, neklusētu, par laimi no manas puses neviens kāzas par radu saietu neuzskata,tam mums ir domāti paši radu saieti.

Hertkiller, tas labi, ka tavējais varēs burkšķētājus nolikt vietā! Manējais ir pieradis pie ļoti dominantas sieviešu līnijas savā dzimtā, viņam labāk patīk klusējot noklausīties un tad darīt pa savam. Varbūt tas ir pareizi, laist vnk gar ausīm, bet man gribās, lai viņš pasaka-paklau, esmu pieaudzis vīrietis, nelien manā dzīvē un manā makā, mēs jums padomu kāzām neprasām, mēs jūs tikai informējam un aicinām būt klāt.
22.05.2014 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
elisee, man drauga mātei ir tendence censties dominēt. Bet draugs nelūzt un viņš ciest nevar, ja kāds kko mēģina viņa vietā izlemt.
Viņam ir uzskats, ka mēs varam mīļi uzaicināt tos cilvēkus, kurus vēlamies redzēt savā dienā. Taču, kāzas nav obligāti apmeklējams pasākums - ja kāds tik ļoti nespēj pārdzīvot kleitas krāsu vai ceremonijas vietu, tad viņš var nenākt. Tās būs mūsu kāzas un būs tā, kā mēs vēlamies, nevis tā kā tantes, vecmāmiņas vai vēl kāds ir izdomājis.
22.05.2014 15:40 |
 
Reitings 96
Reģ: 09.01.2013
Par bankas karti runājot. Man nemainīja karti, tikai nomainīja datus internetbankā un teica, ka Latvijā nekādu problēmu nebūs, ja vecais uzvārds uz kartes, bet ja grib braukt uz ārzemēm un tur maksāt ar karti, tad gan vajagot mainīt.

Šodien uztaisīju pasūtījumu internetā.. cerams viss būs kārtībā.. :)
22.05.2014 16:24 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Šodien noriskēju un pasūtiju apakšsvārkus kleitai :)) Cerams būs īstie un labi :)


Vispār domāju ko vēl vajadzētu pasūtīt..jo laiks tuvojas,lai vēl var paspēt,bet nenāk prātā nekas vairs īsti..bail attapties pēdējā brīdī kad nevar jau vairs paspēt :)

Otrās dienas kleitu esat atradušas jau? Svārstos starp baltu vai kāzu krāsas kleitu,domājams,ka gribu garo maxi kleitu,bet nevaru atrast piemērotu,tāpat kā kāzu kurpes īstajā krāsā :)

Par kurpēm pēdējā variantā jāpērk baltas un jāpasūta ,lai izgatavo kādas skaistas rotas kurpēm īstajā krāsā :))
22.05.2014 17:57 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Vispār domāju ko vēl vajadzētu pasūtīt..jo laiks tuvojas,lai vēl var paspēt,bet nenāk prātā nekas vairs īsti..bail attapties pēdējā brīdī kad nevar jau vairs paspēt


Man ir tāpat :D

Mums ir vienas dienas kāzas, nākamajā rītā brokastis un mēs dodamies uz lidostu, tāpēc garu kleitu nepirkšu, domāju vienkārši kādu izteiksmīgu kokteiļkleitu un balerīnas pirms izlidošanas. Ilgi šaustījos, jo gribēju ap 1.00 naktī kāzās pārvilkt zilu vakarkleitu, kad sākas vairāk jau ballēšanās, bet pārdomāju, ko tomēr to kāzu kleitu uzvilkšu cerams 1 x dzīvē un es esmu tā viņā iemīlējusies, ka jāizbauda pilnībā mūsu vienīgā kopīgā diena dzīvē :D
22.05.2014 18:59 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Varbūt kāda ir sūtījusi no ebay šo? Nepārlūzīs uzreiz, nav stipri miniatūrs?

23.05.2014 13:12 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sveikas.

Es vispār arī esmu jūsu bariņā, bet man nav laiks nekam kāzu sakarā īsti pievērsties. Esmu pārņemta ar darbu, laikam nebūšu laba sieva :D Jums vīrieši arī iesaistās un organizē kaut ko? Es savējam pateicu, ka viņam jāatrod fotogrāfs un jāuzraksta teksts ielūgumiem. Mums ir tikai baznīca un viesību vieta atrasta, drīz piemetīsies stress, ka nekā nav vairāk. Kāzas šovasar.

Pārskrēju pāri un skatos, ka daudzas te baigās čaklītes, nesaprotu, kā jums tam visam pietiek laiks. Man laikam nebūs nekādas dekorācijas un visādi inčīgi sīkumi. Labi, ja kleitu nopirkšu dienu pirms kāzām :D
23.05.2014 13:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man vēl jautājums - cik jums maksā muzikanti un fotogrāfi? Un cik ielūgumi?
23.05.2014 13:27 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kampanella, nē, manējais nav baigi aktīvais, ja vajag kaut ko izdara, bet viņam interesē tikai lielās lietas, kaut kādi dekorāciju sīkumi viņu nesatrauc. Viņš domā par naudu :D
Man viss ļoti ātri saorganizējās, pašai arī ar laikiem ir ierobežoti, bet tagad čekoju tādas maziņas lietiņas. Pasūtu no ebay dažādus nieciņus, kuri maksāja centus, bet domāju, ka būs skaisti fotogrāfijās (l)
23.05.2014 13:32 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es muzikantus tikai tagad sāku meklēt :D
Ielūgumi bija aptuveni 2 euro gab., ja nemaldos, bet nu ļoti, ļoti skaisti (l)
Fotogrāfs viens no labākajiem, kādu zinu Latvijā, bet "pa draugam" sarunāju pa 500 EUR.
23.05.2014 13:33 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Sveikas!!! :)
Man rīt ar mammu sarunāts pastaigāt pa kleitu saloniem, Jelgavā gan, tur viņi tik 3 ir :) lai saprastu uz kuru pusi vsp skatīties.. :)
23.05.2014 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!