KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Daniela, paldies par viedokli, tad nu rīt skriešu uz Rīgu pirkt :)

Apsveicu jaunās līgaviņas (l)
19.05.2014 13:22 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
Drauga mamma reģistrē laulības un par tiem ceļojumiem tieši vakar runājām... viņa stāstija, ka ir pāri, kas tieši dēļ ceļojuma kāzu dienā nemaina uzvārdu (sieva paliek savā uzvārdā) un pēc ceļojuma iet mainīt uzvārdu, tas protams izmaksā ap ~70 eiro, bet daudzi tā darot, lai nesanāk problēmas...
19.05.2014 13:27 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Sveiciens visām līgaviņām no manis arī :)

khkh, man šķiet, ka kurpes ir dievīgas, es pirktu! Man pašai būs šīs, man papēdis ir 11 cm, bet uz kājas ir ideāli, es pa vakariem mājās ievalkāju, lai tiešām siksniņas nesāk berzt. Iekšpusē vēl uzlīmēšu silikona spilventiņus, man tas parasti ļoti palīdz.

19.05.2014 13:34 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Eh, meitenes, man "Novatours" garantē, ka viss būs ok un ja visas līgavas izbraukā bez problēmām, lai gan oficiāli nevar, lidostās to saprotot. Nu, īsāk sakot, ja Liene augustā nav redzama cosmo, viņa sēž turku cietumā un cosmo tur nav pieejams :D:D

Khkh, Tu tak esi apbrīnojama (l).Tik radoša, es apskaužu Tevi. Ja es pati vārītu ziepes, man sanāktu kaut kāda putra noteikti :D

Šēka un pārējās, laipni lūgtas. Rakstiet, ja varam ko ieteikt, mēs šeit viena otru "balstam" un dalamies padomos. Sveicu (l)

Es ebay paķēru šādu nieciņu, tikai smukāks piekariņš un lielāks. Kaut kādi centi maksāja:


Man tuvākajos plānos drukāt dienas kārtības viesiem, saprast viesu sarakstu, jo daži atkrīt, daži, savukārt, nāk klāt. Jāizbrauc līdz viesu namam vēlreiz, jātiekas drīzumā ar vakara vadītāju.

Visšokējošākais, ko šodien piedzīvoju ir zvans no manas mammas, kura PRECAS! Es šokā, vienkārši labi, ka sēdēju. Esmu bezgalīgi laimīga par viņu, viņa pēc šķiršanās no mana tēta ilgus gadus bija viena, lai gan ir pasakaina skaista un gudra sieviete, bet nu...ar savu topošo vīru viņa ir pazīstama MĒNESI :D Vispār man tas atgādina Holivudas filmu. Es šokā :D Mātei ar meitu gandrīz vienlaicīgi kāzas :D
19.05.2014 13:43 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Liene- kolosāls notikums mammai :)) Tas ir skaisti :) Daudzi "tā " vecuma cilvēki tā arī nemaz neprecas,jo domā,ka par vecu un ko tad nu vairs .. man gan liekas skaisti :))


Man mamma ir sataisijusi ziepītes kā balviņas kādās izdarībās ,arī skaistas,kā ziedi :))

Man viesiem uz galda būs kārbiņās aveņu želejas baltajā šokolādē no Skrīveru saldumiem,tieši pa tēmu un gardas :))

Apsveicu jaunās līgaviņas :)) Pirmais padoms noteikt laiku laicīgi un tad sākt ar viesu namu un ceremonijas vietu un veidu :)) Un izdomāt kādu tēmu,jo man vismaz tā vieglāk visu meklēt un domāt.
Man būs aveņu tēma,līdz ar to krāsas,dzērieni,dāvanas ,dekori ,kāzu torte un favors pieskaņoti :))
19.05.2014 13:50 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Liene, paldies Tev par tādiem vārdiem, maziņš ideju ģeneratoriņš es esmu, patiesībā, tā būtu lieliska profesija priekš manis.

Elisee , lieliskas kurpītes, (l) meitenes, ielieciet, kādas Jūs kurpītes vilksiet? :)

un rakstiet vēl par visu, viisu, ļoti patika Danielas tēma ar avenītēm , es tieši arī tagad domāju , kādas končas likt iekšā manās kastītēs.

Drīz taisīsim tādu 4x lielāku zīmi netālu no viesu nama



šitie btw ir forši, bet man jau visa kā būs par daudz uz galda, ja nu kādai noder :)
19.05.2014 14:04 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Liene- cik esmu nopratusi, tavs topošais vīrs arī krievu tautības pārstāvis.. :)

kādā valodā jums kāzās viss notiks?
Man mans topošais un viņa ģimene ir krievvalodīgie, viņa mamma latviski vsp maz saprot.. man atkal manējie visi latvieši... es īsti nevaru iedomātos kā to apvienot ..
19.05.2014 14:13 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Šēka,ja nemaldos tad šeit pieminētā Helēna Vasiļevska vada abās valodās :)

Man draugs taisīs pats to lielo rāmi fotosienai,jādomā kā aizvest un tur uz vietas būs jāliek kopā viss :D Jo tas rāmis jau vismaz 2x2 m :)

Kautkas šāds padomā
19.05.2014 14:21 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Šēka, es no sākuma arī satraucos, bet viss jauki atrisinājās. Es uzreiz draugam pateicu, ka man ir svarīgi, lai kāzās būtu abas valodas, tāpēc atradām foršu kompromisu. Zagss, ceremonija būs latviešu valodā (protams, daži viņa radi no Krievijas neko nesapratīs, bet es nedomāju, ka tās 20 min viņus satrauks, ja vajadzēs, nodrošināsim tulkotu tekstu uz rokām), pēc tam vakara vadītāju ņemam krievu, viņš 20 gadus vada kāzas, nenormāli kruts, redzējām kāzas, kuras viņš vada- amazing (l). Ļoti laba humora izjūta, pats ļoti pievilcīgs, elegants vīrietis, strādā gan ar latviešu, gan krievu auditoriju. Vedēji pārsvarā runās krieviski, bet garākos tekstus pārtulkos arī latviešu valodā, jo krievu valodu saprot 99% no viesiem, latviešu mazāk, jo līgavainim brauc radi no Baltkrievijas, Krievijas :)
19.05.2014 14:30 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
uuhh...

man tūlīt sāksies pirmā mazā histērija man liekas :D jo es sāku saprat, ka es precos :D un ka jādomā daaaaaudz :D
19.05.2014 14:31 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Šēka- izbaudi galvenais to saderināšanās procesu sākumā :)) Tik skaists laiks ,kāzu stresus atliec uz vēlāku :)
19.05.2014 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
man tūlīt sāksies pirmā mazā histērija man liekas jo es sāku saprat, ka es precos un ka jādomā daaaaaudz


:D:D:D
Man jau pamazām sākas, jo vnk tā apziņa, cik daudz jādara. Tiesa, izskatās, ka draugs ir ar mieru manai idejai un vismaz būsim izvēlējušies, kur vēlamies pašu ceramoniju. Protams, tagad atliks tikai atrast konkrētu vietu un mēģināt sarunāt :) Citādi - es sāku plānošanu ačgārni un ar detaļām.
Gribas, lai tās kāzas vnk jau pa gabalu sauktu, ka tās ir mūsu un būtu mums 100% atbilstošas.
Vienīgais, nesaprotu kas ir ar kāzu rīkotāju - to parasti ņem? Vai visi visu dara paši? Kā ir labāk?
19.05.2014 15:00 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Šēka, arī novēlu tev stresa vietā no sirds izbaudīt gan jauno statusu, gan kāzu plānošanas laiku ar visu rosīšanos) Nezinu kā citām, bet man stresa gandrīz vispār nav, sevišķi pēc tam, kad daži nekaunīgākie radi tika nolikti pie vietas :D

Foršas jums idejas, meitenes! Man arī par saldumiem vēl jādomā, pasūtīju silikona formiņas šokolādes končām, bet tas ir vienīgais no Ķīnas, kas ir laikam noklīdis.
Mēs teju visas dekorācijas taisām pašu rokām, mūsu tēma ir lauku romantika.

Pēc ielūgumiem nākošais rindā būs šāds te gredzenu spilventiņš, visus materiālus jau saņēmu :)


Savu šķūni dekorēsim ar vīnogu stīgu lampām, sākumā gribēju pom pomus, bet tagad tik daudziem viņi ir, turklāt šīs pēc tam varēs sakārt vecāku dārzos. Teicu jau mammai, ka šogad piemājas mežvīteņus un vīnogulājus mēs apšņikāsim.



Brīvdienās uzsākām lukturīšu projektu-visu gadu vācām metāla bundžiņas, tagad urbjam viņās dažādus ornamentus, pēc tam nopūtīšu ar bronzas krāsu. Mums to bundžu ir ap 60 un būs vēl, plānojam izgaismot mičošanas vietu. Izskatās superīgi, izmaksas minimālas.

19.05.2014 15:28 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Kolosāla ideja par bundžām :) Man gan būs klasiskās burciņas ar mežģīni un ar metālisko zelta krāsu nopūstas pudeles svītrainas un dzīvnieciņu figūras.

Tagad iedomājos,ka mūsmājās bundžas ir tik reti,ka pat nesanāktu sakrāt .
19.05.2014 15:33 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
tās bundžas ir laba ideja, tiešām ļoti skaisti viss sanāktu :)

Man mičošanas vietai būs smuka nopļauta pļava pie viesu nama, kur uz pļavu var noiet pa ceļu, kuram pa malām ir izveidotas tādas kā cementa/akmens malas, uz malām saliksim miljoons ploškas, kas vedīs uz mičošanas vietu ar daudz lāpām (l)
19.05.2014 16:21 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ārprāts, cik skaisti ! Es arī gribu precēties vēlreiz. Man skauž :D Man tāda sajūta,ka man kāzās daudz kā nebija, bet patiesībā bija viss un viss bija ļooooti skaisti un superīgi. Bet tāpat gribās vēlreiz, savādāk. Cerams,ka apprecēsimies vēlreiz ar vīriņu. Baznīcā varētu.. :)
19.05.2014 16:29 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
khkh, kurpes skaistas!
elisee, arī ļooti skaistas krupes!
19.05.2014 16:30 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Nu lai tiešām veicas meitenēm ar tām kurpēm, bet, ja visa diena jāpavada tādās, man šķiet, ka par augstu papēži. Protams, ja ikdienā ar tādām staigā, tad cita lieta. :) Man bija pavisam vienkāršas laiviņas ar vidēji augstu papēdi, bet tik un tā dienas beigās kājas bija jau ļoti nogurušas, neskatoties uz to, ka kurpes bija visērtākās, kādas vispār jebkad esmu nopirkusi.
Pati sākumā arī skatījos uz greznām kurpēm, bet sapratu, ka par daudz arī nevajag, jo man jau kleita bija visa no mežģīnes, kurpes piemeklēju pēc iespējas vienkāršākas. :)
19.05.2014 19:17 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Meitenes, kādi Jums būs mūziķi, ja būs? :)
Es nožēloju tagad, ka pirms tam domāju, ka iztikšu bez mūziķiem, tagad tik daudzi rezervēti. Kaut kā paklausījos un sapratu, ka dzīvā mūzika tomēr ir tik forši :(
Gribētos ļoti šos, bet gan jau, ka rezervēti, lasīju, ka pieprasīti, uzrakstīju naivā cerībā :D

https://www.youtube.com/watch?v=A_EJjBXWlfo&list=UUWyTcTd7rqX2nKYKnViUIdw
19.05.2014 19:52 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Liene,viņi spēlēja mums pazīstamiem vienās kāzās, bija ok, tikai attiecīgi arī maksā. Vari uzrakstīt man privāti, ieteikšu ko labu (kas pašiem bija), bet samērīgākās cenās.
19.05.2014 19:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!