KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man arī 14.30, pēc tam izbrauciens ar jahtiņu (fotosesija un vedēju atrakcijas tur) un tad jau uz viesu namu:)
03.04.2014 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Vaau, khkh, kam par labu tik vēla laika izvēle? cik interesanti! Nekad tik vēlu neesmu bijusi uz kāzām :)
03.04.2014 16:47 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Mums bija 14:00. Pārim pirms mums bija 10:00 no rīta. Laulību skolā līgava man teica, ka viņai frizieris brauc 5:00 :D
03.04.2014 16:52 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Liene parasti tajā brīdī, kad iet otrais taustīšanas aplis vedēji vai vakara/spēļu vadītāji līgaivaini "vada" jeb nemanāmi citiem, norāda līgaviņu ;)
03.04.2014 16:53 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mums ceremonija būs 15:00. Bet mēs tiksimies ātrāk un fotogrāfēsimies pirms ceremonijas :)
03.04.2014 16:56 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Es nupat vadīju kāzas, mums bija ļoti forša spēle, ko var mierīgi visi spēlēt pie galda. Bija saraksts aptuveni ar 30 vārdiem, spēles vadītājs nosauc vārdu un viesiem jānosauc, kas tā par lietu. Piemēram, gludinātājs, tad viesiem jāatmin kas tas tāds ir, šajā gadījumā tas bija sejas krēms, kas izlīdzina grumbiņas, tas, kurš uzmin šo vārdu balvā saņem šo lietu. Viesiem ļoti patika šī spēle. Par cik mums palika baloni piepūsti pāri, uz fikso izdomājām spēli. Viesi sadalās pa divi, iedod piepūsto balonu, tas jāieliek starp abiem spēlētājiem, piemēram, viens sēž tad ieliek sēdošajam klēpī balonu un otrs sēžas virsū, tā , lai balons pārsprāgsts, tad nu 3 dažādās pozās bija tie baloni jāuzspridzina. Man likās, ka maz gribēs šādu spēli, bet beigās visi bija tik aizrauti ar tiem baloniem, un tā pārsmējušies.
03.04.2014 16:57 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Liene pasūtiju 100 taurentiņus vienā paciņā un jā liksu uz glāžu maliņām!

khkh paldies par linku! tev tik foršas izdejas uz to visu,man gan kaut ka nevedās :D aa un ko tu ar baloniem darīsi? es iedomājos,ka varbūt daudz pie girestiem piestiprināsu un lai lentītes karājas uz leju :)
03.04.2014 17:05 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Kāzās cik esmu bijusi parasti kādam viesim iedala amatu, kā kasieris, kuram tad nu jāiekasē nauda par dažādām lietām, cik esmu novērojusi tad vairumā kāzu, ''kasieris'' pa kluso savāc daļai viesu mantas un tad liek atpirkties, labāks variants ir bijis, kad otrā rītā kāds izīrē alkometru šoferīšiem, lai noteiktu vai var braukt. Bet pagaidām visforšākais, kā jaunais pāris ieguva papildus naudiņu no viesiem bija improvizēta izsole. Mums bija no sākuma paredzēts, ka pret ziedojumiem dos avīzītes, bet tā īsti neviens nebija viņas pamanījis un tieši pēc spēlēm kurās viesi laimēja kādus sīkumus uzrīkoja izsoli. No sākuma visi solīja par avīzes numuru, sāka ar pāris centiem, beigās jau bija avīzes numuri kurus nopirka par 2 eur. Pēc tam kāds no viesiem, kuram, piemēram, nepatika/nederēja vinnētā manta atdeva to man un es tālāk viņu izsolīju pārējiem viesiem, tā nu beigās, katrs ieguva tieši to, ko vairāk gribēja un jaunlaulātie tika pie papildus naudiņas :) Tas bija tā nepiespiesti, viesi paši aktīvi iesaistījās un summas bija dažādas, sākot no dažiem centiem, līdz 5 eur . Nākošā dienā daži nāca klāt un teica, ka viņiem šis variants ļoti paticis.
03.04.2014 17:09 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Ieva
man gan tā mantu zagšana ļoooti nepatīk un vēl tās izsoles..viesi tā jau dāvina dāvanas + vēl prasīt par kko naudu. Tur noteikti ļoti jāskatās pēc publikas.
Ar mantu zagšanu man ir sliktas atmiņas. Bija uz kāzām 2 kurpes līdzi - jaunas un skaistas, kuras berza; vecas un ērtas. Protams, ka man nozaga vecās un es dabūju staigāt basām kājām, jo jaunajās kāju vnk nevarēju ievilkt.

Šīs atrakcijas tiešām iesaku pāris reizes apsvērt pirms īstenot :)
03.04.2014 17:14 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Parfait,
1) mums nepatīk agri celties :D
2) draudzenei bija kāzas 15tos, un knapi ,knapi sataisījāmies ar līgavu laikā :D.
3) Man gribas čilu, normāli piecelties, NOČEKOT VAI IR VISS OK (jo es esmu kontrolfrīīks) izraut šampīti :D, sagaidīt manu vizāžisti.
4) Gribēju ap 17tiem kāzas, bet sieviete, kas mums vadīs kāzas piedāvāja 18tos, jo tad neviens cilvēks nebūs dzimtsarakstu nodaļā, kurā precamies, nevienas darba mašīnas ārā, jo visi būs prom, visiem būs , kur nolikt mašīnas, dz.nodaļā būs pilnīgs klusums un neviena svešinieka :) (l)
5) Mēs ballējamies visu nakti, un vēl nākamo dienu, ir divi stāvi ar istabiņām un gultām, mēs neko nenokavēsim sākot vēlāk nekā citi :)
Es gan precos, ne Rīgā!

Drauga vecāki vēl aizvien nesaprot, kāpēc tik vēlu :D
03.04.2014 17:26 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Mums ceremonija būs 15:00. Bet mēs tiksimies ātrāk un fotogrāfēsimies pirms ceremonijas


Laba doma, paldies :) kā reiz par šo ļoti domāju, cik ilgi fotosesija ar vedējiem mums aizņems.


Meitenes, kādi aptuveni Jums būs gredzini, vai Jūs kaut ko gravēsiet? :)
03.04.2014 17:30 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
A-komanda man tā zagšana arī nepatīk, pašai arī vienās kāzās uzbāzās ar šo, tāpēc mums tas nebija paredzēts un tā nenotika. Sākumā doma bija izkārtot avīzītes un blakus nolikt smuku krājkasīti, kurā par nelieliem ziedojumiem varēja iegūt avīzes numuru. Bet beigās bija improvizēta izsole, kuru aizsāka kāda no viešņām, jo viņai laimētās, končas nebija vajadzīgas, viņa gribēja tās pa vienai pārdod, tad mēs pārņēmām stafeti un izveidojās tāda kā izsole, katrs varēja piedāvāt sev nederīgās lietas, piemēram, viena laimēja šampānieša korķi, bet viņai tāds nebija vajadzīgs, savukārt cita tieši šādu lietu krāja un tā nu pret nelielu ziedojumu šo korķi ieguva. Galvenais arī noteikt to līdz kādai summa var dot šo naudu. Piemēram, par vienu lietu ir pieļaujams ziedot ne vairāk kā 5 Eur

Mums šī izsole, noritēja pozitīvā gaisotnē, manuprāt tāpēc, ka to paši iesāka viesi nevis mēs. Tāpēc man arī šis variants ļoti patika:)
03.04.2014 17:34 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
ja jau dalos, tad pirms nedēļas Timari, kad slēdzās ciet, iegāju un ieraudzīju šo par 1.20 EUR (l)




iekšā:



dzīvē ļoti skaists, un šī vēstule tiks pasniegta kopā ar dāvanu manam līgavainim uz spilvena (l)

ehh. es nelabojamā romantiķe :D
03.04.2014 17:35 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Ak jā par laiku, kāzas bija pirmdienā 13.15
03.04.2014 17:38 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Esmu vadījusi to zagto mantu dalīšanu otrā rītā, bet kā labas dabas cilvēks paliku augšā pati pēdējā un sazagos tikai tās mantas, kas bija izmētātas un ne akūti vajadzīgas, kurpes ņēmu tikai līgavai nost, jo zināju, ka būs citas. Par izpirkumu neprasīju naudu, bet gan vadīju rīta rosmi-par katru mantu uzdevums, kurā jāiesaista arī pārējie.
Tā līgavas atpazīšana sanāk traki smieklīga, mums arī būs. Parasti jau vienas meitenes vietā iebīda kādu džeku ar spalvainām kājām, lai viesiem vēl jautrāk :D
03.04.2014 17:38 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
khkh mums vienkārši nebūs baigās atstarpes starp ceremoniju un šampīša malkošanu, bet pafočēties ta gribas :) Tā nu domājam satikties kādu 1,5h ātrāk, pafočēties bišku un tad vēl pēc ceremonijas varēsim pafočēties, jo tā vieta, kur dzersim šampi ar viesiem ir fočēšanās vērta :)

Ieva ah, nju ja paši viesi, tad cita lieta :)
03.04.2014 17:38 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Kerija
aa un ko tu ar baloniem darīsi?


Parcik man būs miljons balonu, un kāzas manā lauku pusē, tad plāns ir šāds :D

No manas mājas līdz dz.nodaļai ir 10 km, šosejas ceļš, katrā pieturā (ir kādas 8) pa balonu saišķim būs , uz kokiem piesieti baloni, virtenes, tad no dzimtsarakstu nodaļas līdz viesu namam ir 8 km, katrā pieturā, pie kokiem , visur kur iespējams būs baloni, līdz viesu nama pagriezienam, un pa meža priežu ceļa arī būs baloni.
+
Viesu namam ir ļoti liela,sakopta apkārtne līdz upei, kā tāds golfa laukums, tur būs baloni, un kkādas foršas, bet nepārspīlētas virtenes iekšā viesu namā :)
03.04.2014 17:43 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Mums ceremonija bija paredzeta u plkst.15.00, bet šodien e-pastā saņēmām "patīkamu " paziņojumu,ka tajā laika nevaresim,ka pieejamie laiki ir 12.00 vai 18.00, dikti žēl,tagad tāds besis :d
04.04.2014 10:51 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Labrīt līgaviņas/sievas :)

Man aktuāls jautājums - kur var visizdevīgāk iegādāties sveces? Lasīju, ka Dobelē, tajā sveču rūpnīcā pārdod uz svara, bet tur ir tik neaprocīgs darba laiks, ka es nekādi no Rīgas nevaru uz turieni aizbraukt.

Kā arī - padalieties ar kādām dekorācijam, kur jūs par izdevīgām cenām iegādājāties? :)

eh, tā diena strauji tuvojas, bet tik daudz mazi sīkumiņi vēl jāizdara.

Kā arī - kā jums liekas. Man kleita ir laikam šampanieša toņa (nav balta), bet kurpes esmu nopirkusi baltas :D vai tas neizskatīsies savādi? man priekšā, purngalā ir balta mežģīne. Domāju, varbūt to es varu nedaudz notonēt, lai ir vairāk kleitas krāsā?
07.04.2014 10:34 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Par ceremonijas laikiem - mums ceremonija būs 13, bet svinības 19. Ko viesi pa to laiku darīs - nezinu :D vedēji saka, ka viņiem nav paredzēts mums braukāt līdzi pa atrakcijām :D ielūgumos ierakstījām, ka ierašanās no plkst.17. Plānā ir izdomāt kādās aktivitātes, lai viesi satuvinās, kas arī īsinātu laiku - domājam, sataisīt anketas par jauno pāri, anketas, kur jāsameklē kāds viesies ar tādām pašām īpašībām/pazīmēm.
07.04.2014 10:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits