KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Kechupinsh es vispār mājās uz biezāka papīra pati izprintēju :)
09.04.2015 16:01 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Kechupins


Principā man bija doma ka pati visu ar roku taisīšu, bet tad man paspīdeja iespeja ka man karkasu sataisīs tipene principā pa velti..izdomājām ka tekstu izprintesim paši un ielīmesim. Apkārt es apstrādāšu ar baltu mežģīni un zaļu lentīti, tā kā principā jau ir vienalga kā taisa, vai pasūta jau gatavus, vai pats taisa..man būs puse uz pusi :D
09.04.2015 18:48 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Tik jāskatās uz cik bieza papīra printē tekstu un ar kādu printeri. Man bija biezais papīrs, kartonveidīgs, parastais mazais printerīts neņēma pretī.
09.04.2015 19:00 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Ai meitenes (l)

Fotogrāfs atradās pats :)
Izrādās ka viena meitene ar ko kādreiz dejojām kopā, tagad mācas par fotogrāfi..tā nu pa 7,- h tiku pie citas fotogrāfes (l)
Kaut kā jutu ka viss nokārtosies pats no sevis..bez liekas iespringšanas!
10.04.2015 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
sharry, paldies par skaidrojumu. Tad es meklēšu ko citu, jo auskari ir ap 30EUR un man tiešām negribas neko papildus(vēl bez šipinga) maksāt. Bet nu smuki gan :D
switched on, eu, bet tā ir doma. To es tiešām piefiksēšu. Kaut kā nebiju iedomājusies par krāsošanu. Visu laiku domāju, ka vajag uzreiz melnas. Es iepriekš interesējos zoodārzā un tad norunājām sazināties, kad nāks tuvāk. Un tagad viņi neatbild.
Kechupinsh, es arī tekstu drukāšu ar printeri mājās. Nebiju iedomājusies, ka tas ir kkā traki vai sliktāka izvēle. Mums tekstam būs tāds plāns, puscaurspīdīgs papīrs uz kura uzdrukāsim. Vienīgi apakšā parakstīsimies ar roku un cilvēka vārdu, kuram domāts ielūgums, ierakstīsim ar roku. Man vnk likās, ka tā būs foršāk, kā visu sadrukāt :) Viss pārējais arī būs paštaisīts.

Mums nākošnedēļ laikam dejošana sāksies. Tas būs visai interesanti :D
10.04.2015 13:33 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Fuuu, nomierinājāt. Tad vismaz nav jāiespringst uz printēšanu.
Vispār arī jāskatās, jo vajag pašiem mājās printeri un tad jau pat salonu man nevajadzēs. Tas nozīmē, ka jānopērk printeris :)

Matilde ja man būtu iespēja pa velti (vai mazām summiņām) tipogrāfijā gan jau arī izmantotu šādu iespēju :)

Heartkiller es visu tekstu rakstīšu ar roku un pēc tam nosūtīšu draudzenei, kas apstrādās un uztaisīs kā man vajag. Pēc tam konkrētos daudzumos drukāšu ārā. Vienīgi kam, rakstīšu pēc tam vēlreiz uz katra ielūguma pati.
10.04.2015 13:52 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Šeit foršs blogs,lai pasmeltos idejas http://www.100layercake.com/wedding-ideas/
10.04.2015 18:32 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Yeey! Shodien nopirku kaazu kurpes, pliivuru un apakshsvarkus. Kurpes nopirku ar lielaku papedi neka esmu pieradisi, bet dikti forshas. Uz ceremoniju un paris bildeem bus idealas. Nopirku ari smukas/aadas/kaazam atbilstoshas laivinjas kuras vareshu visu nakti nodejot :)

Plivuru pavisam vienkarshi psnemu, lidz zemei ar paris kristaliniem, bet nedaudz. :-)
10.04.2015 23:39 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.01.2015
cheeky*, ahh, plīvura apraksts vien man liek izkust! (l)
11.04.2015 12:14 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Tā kā esmu control freak, tad man lēnām top tāme kāzām. Ar sadaļām par izmaksās, kopējām izmaksām un lielo summu.
Gribējās zināt vai kāda no jums arī veido tāmi kāzām?
Kādas sadaļas?

Man šobrīd ir - ēdināšana, alkohols, apģērbs, dekorācijas, citi. Bet liekas, ka kaut kas pietrūkst. Jo kaut kā būs sajūta, ka tajā sadaļā citas izmaksas ietilps ļoti daudz :D
13.04.2015 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir kopīgā tabula, kurā ir izdevumi(kopīgās summas, pārskaitītās jau priekšapmaksā, piezīmes utt), tad viena tabula, kur ir tikai mani izdevumi(kleita, frizūra utt) un tad vēl viena tabula, kurā ir sarakstītas lietas, kas jādara, un tur atzīmēts, kurš to darīs un ko vajag sagādāt, lai varētu izdarīt.
Plus man vēl ir ikdienas plānotājā katra mēneša sākumā saraksts ar lietām, kas jāizdara un jānokārto tajā mēnesī.
Jā, daudz, es zinu :D Vienkārši, tā es zināšu, ka viss tiek kontrolēts un nekas netiek aizmirsts.
Vēl jau bija čupas ar lapām - sasvītrotas, atzīmētas, kad vēl tikai tapinājām ideju un likām kopā kāzu kopējo vīziju, stilu, noskaņu. Man vnk ir vieglāk visu sakārtot un uztvert, ja viss ir sarakstīts. Tad es neko neaizmirstu.

Galveno izdevumu lapā mums ir arī fotogrāfs, horeogrāfe, kāzu vadītājs, gredzeni, izmaksas, kas saistītas ar mācītāju utt
13.04.2015 14:35 |
 
Reitings 64
Reģ: 29.01.2009
Kechupinsh man arī ir kāzu tāme, man sadaļas ir detalizētākas -
Svinibu vieta, Laulibas vieta, Frizura un grimms, Kazu kleita, Plivurs, šuvēja, Ligavas kurpes, Uzvalks, Ligavaina kurpes, Ligavas puskis, Auto dekoresana, Svinibu vietas dekoresana, Fotogrāfs, Deju kursi, Gredzeni, Muzikanti, Edinasana, Torte, Alkoholiksie dzerieni, Bezalkoholiskie dzerieni, Ielugumi, Vedejiem atrakcijam, Kazu organizatore
13.04.2015 14:37 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Man bija diezgan sīka tāme, salīdzinot ar tavējo, Kechupinsh :-D lūk, sadaļas ar apakšsadaļām:
Mans outfit - kleita, kurpes, frizūra, makeup, citi (te ietilpa plīvurs, apakšsvārki, lente ap kāju, zeķes, apakšveļa)
Līgavaiņa outfit - krekls, uzvalks, kaklasaite, kurpes, citi
Ceremonija (izmaksas tīri par reģistrāciju un pašu ceremoniju)
Gredzeni - gredzeni, gravējums, spilventiņš
Lidojuma biļetes (jo nedzīvojam tur, kur precējāmies)
Dekorācijas - svinību vieta, mašīna, galda kartes, līgavas pušķis, piespraudes (līgavainim, vedējtēvam un tēviem), ziedu aproces (vedējmātei un tulku meitenēm), citi
Svinību vieta - īre, ēdiens, gulēšana, alkohols, kūka, citi
Mūziķi
Fotogrāfs
Ielūgumi - tīrās izmaksas, pasta izdevumi
Pateicības - visiem, vecākiem, vedējiem, tulku meitenēm
Aktivitātes - amatiem (medaļas un atribūti), mičošana (sveces, laternas etc.), citi

Nezinu, vai visu atcerējos, bet varbūt noder :-)
13.04.2015 14:44 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Kechupinsh man bija no precos.lv:


Kāzu tērpi, aksesuāri
Apakšveļa līgavai
Kāzu frizūra un make-up
Līgavaiņa kurpes
Līgavaiņa uzvalks
Līgavas kleita
Līgavas kurpes
Līgavas plīvurs
Manikīrs / pedikīrs

Ziedi un dekorācijas
Auto dekorēšana
Līgavas pušķis
Svinību vietas dekorēšana

Foto, video
Fotogrāfs (-e)

Ceremonija
Dzimtsarakstu nodaļa

Gredzeni
Līgavaiņa gredzens
Līgavas gredzens

Muzikanti
Muzikanti

Transports
Kāzu auto īre

Svinību vieta
Svinību vietas īre

Ēdieni un dzērieni
Alkoholiskie dzērieni
Bezalkoholiskie dzērieni
Ēdināšana
Kāzu torte

Ielūgumi, galda kartes
Galda kartes
Ielūgumi

Dažādi
Dāvanas kāzu viesiem
Dāvanas vecākiem
Dāvanas vedējiem
Vakara vadītāja pakalpojumi
Vedējiem priekš atrakcijām

Un visām pozīcijām klāt bija Summas - Cik plānots, cik jau samaksāts un cik vēl jāmaksā.
13.04.2015 14:44 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Ā, jā, transports man arī bija - gan jaunlaulāto auto, gan autobuss kāziniekiem
13.04.2015 14:46 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Super! Paldies meitenes, es pasmelšos idejas no jums.

Pagaidām uzrakstīju lielos nosaukumus, zem kuriem arī domāju sarindot sīkāk visu. Un tieši lasot jūsu sarakstus redzu, ka man vajadzīgas vēl sadaļas un papildus ailes. Vismaz viss iet uz priekšu.

Kā arī nolēmām, ka iziesim laulību mācību un šonedēļ jau noskaidrosim gan laikus, gan visu pārējo.
Plānā gan mums ir precēties dzimtsarakstu nodaļā, bet kas zina, varbūt laulību mācība dos mums iedvesmu precēties baznīcā.
13.04.2015 16:00 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Kechupinsh

Ja jums pagadīsies foršs mācītājs, tad jūs tiešām nenoželosiet ka izvelejāties tomer apmeklet laulību kursus pat ja neprecaties baznicā :)
13.04.2015 16:05 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kirta - man pashai arii loti loti patik, vienkarsh bet loti smuks un meitenigs. Smuki nosegs plecus un muguru baznicaa (l)

Shodien beidzot sazinajos ar floristi, un dabuju galeejo "jaa". Tik loooti prieciga, jo floriste no Grobinas (loti tuvu liepajai) un loti talanteeta ar labu gaumi (l)
13.04.2015 18:22 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Matilde Tas mācītājs ir foršs. Mēs jau tagad esam sajūsmā :)
Iedvesmojos tieši no Tevis. Tu tik azartiski un jauki uzrakstīji, ka es arī nolēmu, ka mums vajag. Draugs arī sajūsmā par šādu iespēju.
13.04.2015 19:31 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Kechupinsh

Prieks ka kādu būšu ieinteresējusi :) Ļoti ceru ka nenožēlosiet un izbaudīsiet ;)
Pie kāda mācītāja jūs iesiet? Kurā baznīcā?
14.04.2015 08:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits