KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ņam ņam, galvenais lai tas teksts atbilst jums. Man liekas, ja mēs uzrakstītu aut ko baigi dzejiski, mūsu viesi domātu, ka kaut kas ar mums nav kārtībā :D. Šobrīd man ir ideja, ka teksta sākums būs Tolkīna iedvesmots(draugam tuvs autors un kāzu kopīgā noskaņa viegli velk uz tādu elfiskumu, mežu utt) un pēc tam jau mūsu stilā :) Man liekas, ka man būs problēma atrast manus izsapņotos papīrus, uz kā to tekstu drukāt :D

cheeky*, mums vnk dāvanu jautājumā ir pretēji uzskati. Man liekas, ka es jau to kkad iepriekš rakstīju - man hroniski riebjas, ja dāvina naudu. Vienalga kādos svētkos. Man tās aploksnes vnk.... Turklāt, es negribu likt viesiem justies neērti, ka ir tikai šis viens variants - nauda. Taču, draugs šajā gadījumā(kāzās) uzskata to par labāko izvēli.
Šobrīd domāju, ka laikam jau nāksies viņam piekāpties. Bet tad teikšu, ka jāraksta, kko par to,ka tas būs ieguldījums ceļā pie pasaules slavenākā grāfa(šobrīd domājam par ceļojumu uz Transilvāniju).
02.04.2015 14:05 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Mēs rakstīsim pa visam vienkārši par tām dāvanām..
Lai galva nav jālauza par dāvanu, mēs būsim priecīgi par dāvanu aploksnē, kas būs ieguldījums mūsu tālākajai nākotnei ;)
nu kaut kā tā.

Mums pēc kāzām plānā ir sākt mājas būvēšanu un visas ar to saistītās lietas..
02.04.2015 14:16 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Heartkiller- isteniba ja mes pec tam necelotu droshi vien par davanam vispar neko neteiktu, bet taa kaa precamies lv , dzivojam uk, bet uzreiz pec kazam celojumaa braucam butu mulkigi sanemt daavanas
02.04.2015 14:28 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pa brīvdienām moš jāpieķeras mums arī pie ielūguma tekstiem. Jau kaut kad minēju, ka taisīšu ielūgumus ar pavadvēstuli, kurā būs sīkāks info par programmu, maršrutu un apskates objektiem, kur iespējams pakavēt laiku starp ceremoniju un vakara daļu.

Man laikam lielākais ideju vakuums ir par "wedding favours" - jums būs kaut kādas dāvaniņas? Es, pirmkārt, nevaru izdomāt, vai vajag.... un otrkārt, ko. Gribas it kā kaut ko, kas būtu inčīgāk par vnk končām, bet kas neizmaksātu arī dārgi... Brīžiem vispār sāk likties, ka moš nevajag..
Kā jums būs?
02.04.2015 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cheeky*, nu jā, jūsu situācijā jau vispār tas ir prātīgākais un ērtākais variants :)

Zakjis, mums būs dāvaniņas. Tās jau ir tapšanas stadijā. Es, protams, pati esmu sajūsmā :D
Mums būs kastītes, kurās būs sūnas un uz sūnām būs ar roku apgleznoti koka magnētiņi. Cenas ziņā vispār sanāca smieklīgi, bet tikai tāpēc, ka apgleznos mana mākslinieciskā mamma, bet no koka izgatavos mums pazīstams vīrietis. Ja vajadzētu bez pazīšanās pasūtīt, noteikti būtu dārgi un tad mēs noteikti domātu kko citu.
Mēs jau uzreiz zinājām, ka gribam kaut ko dot par atmiņu. Bet ja ir sajūta, ka nevajag, tad nevajag :)
02.04.2015 14:51 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
par "wedding favours" - jums būs kaut kādas dāvaniņas?

būs, bet kas tieši - vēl neesam izdomājuši! gribas ko foršu, neierastu.. bet šobrīd ir ideju trūkums!


Par ielūgumu tekstu - tā kā esmu izteicienu un sakāmvārdu guru, tad ielūguma tekstā noteikti kaut ko tādu ietversim.. bez dzejoļiem un salkanām rindām!
Topošais vīrs ļoti grib ielūgumā ietvert to, lai dāvina naudu.. bet man tā īsti negribas radiem prasīt naudu, lai gan zinu ka 90%tāpat to dāvinās.. vēl neesam vienojušies! Bet it kā jau viņam taisnība, mantu kalni mums nav nepieciešami, jo viss iedzīvei nepieciešamais (izņemot jaunu virtuves iekārtu) ir! :-D
02.04.2015 14:52 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller - izlasīju par jūsu dāvaniņām un vēl vairāk sāk likties, ka nevajag. :D Jo jūsējās izklausās baigi krutas! 8-)

Par naudu kaut kādā smukā tekstā rakstīsim, kaut gan tāpat gan jau visi dāvinātu naudu. Pēdējā laikā visos ielūgumos tas ir bijis rakstīts, tā ka man neliekas nekas šausmīgs.
02.04.2015 14:59 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Par ielūgumu tekstu - mums bija vienkārši mīļi, bez dzejoļiem - kam, kur, kad un cikos. Par dāvanām nerakstījām neko - ko nu kurš gribēja, sadāvināja - lielākā daļa bija dažādos veidos nauda, bet bija arī daži, kas bija īpaši piestrādājuši pie dāvanām.

Kā wedding favors mums bija personalizētās ūdens pudelītes un mazā šokolādīte visiem istabās. Vismaz bija skaidrs, ka tas viss nenonāks miskastē kaut kad un tiks pielietots.
02.04.2015 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Zakjis, paldies :)
Man no dāvaniņām vēl liekas interesanti kkādi vietējie dzērieni. Visos šajos Mārtiņdienu utt gadatirgos bieži tirgo visādus interesantus vīnus, sīrupus un ne tikai, ko vietējie cilvēki ražo. Pēdējo reizi nopirku balto jāņogu un ērkšķogu sīrupu - vispār nezināju, ka tāds ir un bija labs. Bet tur jau arī vajag to pazīšanos, lai varētu sarunāt, ka tas cilvēks saražo to savu interesanto produktu un sapilda kādās īpašās, mazākās pudelītēs, ar pašu uztaisītu šilti un tas izmaksātu normāli utt.

Bet par dāvaniņām - kad jūs plānojat viņas dot un kā? Zinu tos variantus, kad ir salikti uz šķīvjiem un cilvēki sēžoties pie galda, pirms sāk ēst, tad paņem. Bet mums īsti tas neder.
02.04.2015 15:12 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, man laikam tikai vienās kāzās ir bijušas dāvaniņas. Tur tās tika pasniegtas pirms prombraukšanas, kad personīgi no visiem atvadās, pasaka paldies, ka ieradās utt.

Mums būs Love spice, ja galīgi nebūs laika, vai kāds paštaisīts gardums visticamāk. Sākumā biju domājusi cepumveidīgu k ko, bet tad sapratu, ka man tāpat to visu nedēļu jāiespringst ar našķu galdu, kur nu vēl paspēt dāvaniņas tā, lai būtu svaigas. :-D Tā kā katru vasaru vāru ievārījumus, tad domāju varbūt savārīt pa mini burciņām un tādas dāvināt, palēnām, palēnām, un līdz vasaras beigām jau būs gana savārīts. :-)
http://www.topinspired.com/top-10-witty-diy-wedding-mementos/ reku var pasmelties pāris idejas, bet vispār žēl, ka latviešu valodā daudz kas neizklausās vairs tik forši, piem, tie love seeds - forša doms, bet, nu, ne tik forši izklausās ar nosaukumu "mīlestības sēklas". :-D:-D
02.04.2015 15:27 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
mmmm...kā man iepatikās tā doma par kafijas pupiņu maisiņiem (l)
tāda smaržīgā dāvaniņa..tik vai visiem patiktu kafijas smarža?
02.04.2015 15:34 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Mums bus davaninjas, bet nedaudz savsdakas kaa ierasts.

Mes ziedosim naudinju "cancer research" un katram uz galda bus piespraudites. Puishiem viena veida un meitenem savadakas.

Nolemam par shadam Jo puisis pazaudeja 3 vecvecakus veeza deel.

Tapec izdomajam , ka tos 100-200eur labak ziedodim, kaa pieminu :-)
02.04.2015 16:12 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Es gribu viesiem kādu nelielu piemiņu no mums.
Pirmais pie ielūgumiem tiks dots klāt tauriņš vai zieds, kas būs mūsu kāzu krāsās. Lai uz kāzām visiem būtu vienots akcents.
Otrais uz galda pie galda kartēm būs laimes poga. Esmu atradusi no koka, skaisti noformētu. Domājams, ka katram savs vārds un otrā pusē mūsu iniciāļi plus datums. Tas viss, ja draugs akceptēs un viņam nebūs citas idejas.
02.04.2015 16:41 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Aptuveni shadas piedpraudites un kartina


02.04.2015 16:56 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Mes vel neesam izdomajusi,ko un vai vispar ko davinasim. Saldumi man pashai patik labak,jo netiks izmesti. Esmu ljauna laikam,bet visi kraami pec menesa tiek izmesti,taapat kaa ielugumi un diplomi. Biju kaazaas, kur davinaja galda kalendaru ar para bildem no fotosesijas.it ka jauki,bet uz galda gribu sava berna vai gimenes bildi nekaa relativi sveshu cilveku bildes.
02.04.2015 17:03 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Par laimes pogu baigi labā ideja :)
02.04.2015 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu, katram savs. Es uz dāvaniņām skatos vērtējot pēc sevis un sava drauga - bijām kāzās pagājušajā gadā un neesam izmetuši ne viņu kāzu avīzi, ne diplomu, ko draugs saņēma, ne nozīmīti, ne arī CD. Neuztvērām tos kā kkādus bezvērtīgus sūdus-jaunais pāris visu ar centību taisījis un domājis. Stāv tas viss atvilknē, kopā ar dažām skaistām bildēm no tām kāzām. Jaukas atmiņas.
Ceram, ka mūsu viesi būs ar līdzīgu attieksmi.
Katrs lietas uztver savādāk. Vienam tas viss ir nevajadzīgi krāmi, citam jaukas atmiņas.
02.04.2015 17:40 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
cheeky* - vispār forša arī Tava doma un izpildījums. Tas ir kaut kas vērtīgs un domāju viesi to novērtēs.
Man patīk, ka kāzās ir kāds neliels suvenīriņš vai dāvaniņa. Vismaz es uz to skatos, ka ir padomāts par viesiem un to kā viņi jutīsies.
Pati neesmu mazu lietiņu glabātāja un man patīk minimālisms, bet vienu dāvanu no kāzām es varu ielikt apsveikumu kastītē un saglabāt.
Protams, katram ir savs un tā dāvanu būšana ir ļoti individuāla lieta.

Māsai no vienām kāzām mājās stāv maza medus burciņa ar uzlīmīti par kāzu vaininiekiem, datumu un novēlējumu. Viņa to tur skaisti plauktā un daudz vietas neaizņem.
02.04.2015 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
Galda karte+dāvana viesiem - šokolādīte:
http://www.meistardarbs.lv/galda-kartes-davanas-viesiem
02.04.2015 17:55 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Tas gan. Tapec jau saku ka es pec sevis spriezhu.
Medus burcinjas ideja man patiik,ari par to biju domajusi. Heartkiller davanas ideja man patiik aridzen. Laikam man taa diplomu un nozimishu lieta ne visai.
02.04.2015 17:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits