KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Runājot par kleitu - es biju tā, kas riskēja ar ~100 EUR un pasūtīju no Aliexpress, jo izstaigājot salonus neredzēju neko, kas tiešām būtu MANS. Un kleita atnāca fantastiska 1:1 ar bildi un kvalitāte kā mana šuvēja teica ir 3x labāka kā lielai daļai, ko salonos tirgo. Bet nu - tas ir mans veiksmīgais stāsts :)
20.03.2015 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
carrrie, mums tieši tagad ir vadītāja problēma(es jau paraudāju virtuāli tur lapas atpakaļ :D). Cik viņš prasīja? Mums ļoti gribas super vadītāju...
20.03.2015 09:46 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
The..one, man vīrs pa nakti palika mūsu dzīvoklī, mēs kopā ar vedējmāti bijām manās otrajās mājās, respektīvi - pie vecākiem. Tur arī mūs pucēja. Uz baznīcu vīrs brauca ar vedējtēvu. Mēs ar vedējmāti un manu tēvu ar kāzu auto. Vedējmāte devās uz baznīcu pie vīra un vedējtēva un mēs ar manu tēvu pēc laiciņa devāmies, kad mācītājs atnāca pakaļ līdz baznīcas ieejai. Tad nu tēvs mani pavadīja līdz vīram, kur beidzot satikāmies pie altāra. :) Kamēr tiku līdz vīram, biju citā pasaulē, neatceros nevienu viesi un pat mūziku īsti ne. :D Pēc laulību ceremonijas mēs abi un vedēji braucām ar kāzu auto un fotogrāfs brauca ar savu auto. Mēs negribējām auto aizmugurē sēdēt trijatā, lai gan kleita man nebija liela, kupla, bija ļoti labi, ērti divatā.
20.03.2015 09:49 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller man draugu pārim viņš prasa 700-800 EUR par visu šovasar. 800 laikam bija kopā ar to, ka viņš pats spēlēm dāvanas arī sapērk, ja nemaldos. No manis tiešām labākās atsauksmes par Kristapu, fantastisks cilvēks un saprotas ļoti labi ar visu paaudžu publiku :)
20.03.2015 09:58 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Lancaster, kā jau esmu te minējusi, manās kāzās bija latviešu, franču un itāļu viesi. Liela daļa alkoholu nelietoja vai lietoja ļoti minimāli (šampanieša glāze). Mums bija sagaidīšanas aktivitātes, mičošana un gulētlikšana pirmajā dienā, modināšana un kāzu viktorīna par jauno pāri otrajā. Nekādas citas īpašas aktivitātes nebija, ja neskaita viesu iepriekš sagatavotos priekšnesumus (pēc savas iniciatīvas). Mums gan bija dzīvā mūzika un tā arī dažādvalodu viesi sadejojās. Kāzās bija divas meitenes, kas tulkoja ceremoniju un oficiālās runas. Tāpat pirms kāzām biju izveidojusi kāzu blogu, kurā bija pieejama informācija par latviešu kāzu tradīcijām, ceremonijas un ballītes vietu, laiku un norisi, kur bija neliela vārdnīca ar vārdiem visās trijās valodās utt. Blogs bija pieejams visās trijās valodās. Ā, vēl man bija amati kāzās un līgavas zagšana, kur viesi nopietni iesaistījās :-D
Nelielas iepazīšanās aktivitātes tika organizētas kāzu busā, kas viesus no Rīgas nogādāja svinību vietā. Vēl bija visādi sīkumiņi, ja interesē sīkāk, jautā droši. Katrā ziņā viesi negarlaikojās un bija lielā sajūsmā par mūsu kāzām. :-) Vakaru vadīja vedēji.
20.03.2015 10:04 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
tākā mani vecaki dzīvo 50 km no pilsētas, tad man tur nakšņot un puceties nebija reali, jo biju pierakstijusies salonā agri no rīta utt, vīrs nakšņoja pie saviem vecakiem vini dzīvo netālu, es nakšnoju ar savu mammu un labako draudzeni savā dzīvoklī, vakarā dzēram šampi un čalojām un rakstijam ar vīru viens otram sms ka skumstam utt :) bija tik mīlīgi, no rīta visu mierīgi izdarijām, sapucējāmies, tad vedēji brauca pie vīra vecakiem pēc vīra, tur viņi ar kautkādu rituālu veica un tad brauca mani izpirkt, tā kā dzīvojam 5tajā stāvā, tad katrā stāvā bija pa uzdevumam un 4tajā stāva viņam iedeva kamolu no dzijas, dzijas galu turēju es noslepusies istaba aiz aizskariem, viņs tina tina un aiztinās līdz man(l) atvilka aizskarus un tiešam bija tik laimīgs un samulsis- to atcerēsos visu savu dzīvi laikam (l) tad parunājām padzēram šampi ar viesiem, saņēmam svētību no vecākiem un tad braucam sarakstīties, pie altāra veda tētis, viņs bija pat vairāk sastresojies kā es :-)
20.03.2015 10:07 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Runājot par vadītājiem, varu ieteikt Egīlu Melbārdi. Nu ļoti patika. Nebija iedomīgs, ļoti pozitīvs, tiešām daudz darīja vakara laikā (pat uzdziedāja pēc mūsu lūguma , nemaz nezināju, ka viņš tik labi dzied ), nekādi joki zem jostas vietas, dzeršanas. Mīļš, ar individuālu pieeju. Tiešām neko sliktu nevaru pateikt. 500eur par laiku no kādiem 16 - 1 naktī mēs samaksājām. Noteikti bija tās cenas vērts.

Labas atsauksmes bija arī par Ančevski un Improvizācijas teātra puišiem, diemžēl tie bija jau aizņemti manos datumos, tāpēc neņēmām.

Man ir viens labs dīdžejs, kas arī super skaisti piedzied un labi izklaidē publiku, vīram darba pasākumā bija, gribējām sev uz kāzām, bet arī bija jau aizņemts. Ja kādu interesē, var man pajautāt.
20.03.2015 18:47 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Aizmirsu pieminēt, kaut kur atpakaļ lasīju , ka kāda iesaka to Dj + vakara vadītāju Bušu. Aigars vai kā tur tas vārds bija. Galīgi neiesaku. Prasts un rupjš.
20.03.2015 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Par to Bušu precos.lv forumā baigi ģībst :D
20.03.2015 19:10 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Mūsu kāzās būs Bušs. Pēc pirmās tikšanās neteiktu ka viņš ir prasts un rupjš. Arī vedēji pēc tam ar viņu tikās un teica, ka viss esot bijis forši. Esmu runājusi ar pāris meitenēm privāti, kuras bijušas kāzās, kuras vadīja viņš. Noteikti gaumes jautājums tas ir.
20.03.2015 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 225
Reģ: 17.01.2011
kampanella
Prasts un rupjš.

Kā tas izpaužas?
20.03.2015 23:52 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Gribu pačīkstēt...:-(

Tikko mūsu sarunātā fotogrāfe pateica ka tomēr netiek 1. augustā, jo izrādās ka viņai ir jau sen nopirktas biļetes uz kaut kādu pasākumu..tā nu paliku tikko bez fotogrāfa:'-(

tagad ceru ka viņa varēs sarunāt savu brāli, kas arī fotogrāfē..tikai man uz viņu nebija tik liela uzticība..

Man jau likās ka viss iet pārāk gludi, nu ka tā nevar būt, ka kaut kas nenoies greizi..
21.03.2015 21:24 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Pārāk bieži lasu tekstu
Man jau likās ka viss iet pārāk gludi
pilnīgi vai pašai jāsāk baidīties, jo pagaidām (tfu tfu tfu) iet samērā gludi :-|
22.03.2015 01:05 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Mēs precesimies baznīcā, lai gan neesam ticīgie un baznīcā gājēji.

Tas ir kā? Vai tad nav obligāti jābūt kristītiem, lai varētu laulāties baznīcā? :-)
22.03.2015 14:47 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.03.2015
Pacelšu šodien kāzu beztēmu. Es nestādos priekšā, ko lai dāvina vedējiem kāzās.
Mums būs tādas mūsdienīgas kāzas, vedēji jauni un atraktīvi, gribētos kādu labu un piemērotu dāvanu viņiem. Tā, lai jūt,ka novērtējam viņu paveikto, jo tiek ielikts ļoti liels darbs. Ko Jūs domājat dāvināt saviem vedējiem?
22.03.2015 17:46 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Atpūtu kādā Spa?
22.03.2015 17:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.03.2015
Mums arī bija ideja par to, ka kaut kur aizsūtīt viņus divus vien uz kādu atpūtas kompleksu, bet nezinām,kā pasniegt šādu dāvanu. Un vai tā būtu laba dāvana.
22.03.2015 18:04 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Minciite Jā, diemžēl ir jābūt kristītiem un iesvētītiem, lai precētos baznīcā.
23.03.2015 10:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Minciite - jābūt kristītiem un iesvētītiem.
Kristīti tomēr lielākā daļa ir jau bērnībā un zinu gadījumus, kad nav īpaši jaiespringst par iesvētībām, jo ar mācītajiem visu ko var sarunāt.
Man šovakar sākas iesvētes apmācība. Paskatīsimies, cik briesmīgi tas būs un ko par to teiks mans iekšējais pagāns! :D :D

Vedējiem labākās dāvanas man šķiet ir SPA vai biļetes uz kādu pasākumu.
23.03.2015 11:39 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vedējiem dāvinātu laikam atpūtu kādā SPA vai ko tādu.

Iesvētes mācības, kā nu kurā baznīcā. Mums bija baigi stingri. Bija visādas diskusijas, kur pašam jāpiedalās un jārunā un beigās arī bija privāta saruna ar mācītāju, kur bija tomēr kaut kas jāzina. Tā kā neesmu ļoti ticīga, tad man bija grūti. Kas man patika, bija jaunlaulāto kursi Ģertrūdes baznīcā, varbūt vēl var šogad pieteikties, ja kādai ir interese. Nu ļoti interesanti, tur vairāk no psiholoģiskā viedokļa visu stāsta un ļoti palīdzēja mums ar vīru izprast dažas lietas par sieviešu un vīriešu psiholoģiju. Iesaku iziet tādus kursus.
23.03.2015 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits