KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
par video...man video nav un nebija svarīgs, vienīgais, kas liekas ok, ir sakompilēts video vienas dziesmas garumā.
Bet tā kā radiniece baigi darbojas ar video, ir mums arī tas, bet es neskatos, negribu skatīties, bildes gan pārskatu :)
19.09.2014 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Savus pārdesmit eiro tā ietaupīt var.

uz ielūgumiem jā, bet kas ir pārdesmit eiro no tūkstošiem..

un par puķēm-es nopirku gladiolu sīpolus daudz savos vajadzīgajos toņos-uz kāzu dienu nekā nebija :D viss pa tukšo.
19.09.2014 13:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man ar kurpēm bija jautrība. Nopirku sākumā uz augstiem papēžiem, aizbraucu mājās nevarēju pastaigāt viņās. Pirku it kā ādas, labā salonā Panorama Plaza. Tad braucu viņas mainīt uz mazākiem papēžiem, negribēja man mainīt, beigās ar skandālu samainīja :D Pēc tam es sapratu, ka tomēr gribu augstos papēžus , ka es nejutīšos sievišķīga tajos mazajos. Tad Cosmo izlasīju, ka Gabi esot baltas smukas kurpes. Kaut kā likās, ka tas tāds tirgus varianta veikals, bija man neticība tam. Aizbraucu uz turieni un tiešām bija, un pat mans milzu izmērs. Divreiz lētākas kā labajā kāzu salonā un daudz ērtākas, arī ādas. Tā nu man bija divas kurpes - vienas ceremonijai un fotosesijai uz augstākiem papēžiem, kurās es jutos lieliski, un tad vakara otrajā daļā, kad kājas piekusa, vilku zemo papēžu kurpes :)
19.09.2014 13:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mēs taupījām uz dekoriem ( paši taisījām ) un floristiku ( krustmāte floriste ). Uz mūziku jau ar taupījām, varēja jau paņemt arī grupu pa 2000-3000, ja grib. Kleitu var nopirkt par vairākiem tūkstošiem, pils mums nebija.
19.09.2014 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Jā, uz dekoriem var taupīt. Mums nebūs florists, jo mana mamma ir apveltīta ar tīri labu ķērienu šajā ziņā. Ielūgumus taisīšu pati(materiāli noteikti izmaksās mazāk nekā tās summas, kas pavīd pie ielūgumu cenām). Ballītes vieta arī nav no top viesu namiem vai pilīm, tāpēc izmaksas noteikti būs mazākas kā tādos.

Kristiine3, it kā tā varētu, bet vēl ir sajūtas - vai nespiedīs utt. Es esmu dīvains cilvēks - man visos apavos vajag sakrustot kājām īkšķi un tam blakus esošo pirkstu. Respektīvi-īkšķi likt pa virsu mazliet. Tad man ir ērti. Ja es to izdarīt nevaru, tad - pat ja kurpes der, man nav ērti un nav forši :D
Man vajag kurpes zaļā vai melnā krāsā. Redzēs, kas ar kleitu un tās audumu beigās būs. Es vnk šobrīd intereses pēc uzmetot aci...nu,nekas neuzrunāja.
19.09.2014 14:03 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Man pagaidam patiik planoshanas process, bet tas laikam tapec , ka ir palidziba no udensputniem.

Pashlaik man ir tikai vieta, datums un gredzeni.

Vieta ar visu eedinashanu bus tas daargakais prieks.

Gredzeni mans + ligavainja kopaa izmaksaaja £400. Nav saskanjoti. Maneejais ir baltaa zelta ar dimantiem apkaart, loti smalks lai smuki kopaa ietu ar saderinashanaas gredzenu. Puisim ir sudrabs + rozaa zelts un platiins.

Gribam salaulaaties pie juras bet tas protams atkariigs no laika apstaakliem.

par fotografu ar vel isti nezinam, bet zinam , ka gribam labu. Taadu kursh pieversh mazaam lietinjam uzmanibu un pateiktu ka man mati ir priekshaa sejai vai kas tamlidzigs.

domaju, ka dekoracijaam mums izies diezgan daudz naudinja, jo gribu pec iespejas vairaak ziedus + gribam apvienot Skotu + Latvieshu teemas.


Kleitu vel nesmu mekleejusi, sakumaa atradisim maneejam pareizo kiltu :)
19.09.2014 15:14 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
par fotografu ar vel isti nezinam, bet zinam , ka gribam labu. Taadu kursh pieversh mazaam lietinjam uzmanibu un pateiktu ka man mati ir priekshaa sejai vai kas tamlidzigs.

Tas taču ir tikai normāli, arī, ja fotogrāfs amatieris.
19.09.2014 15:19 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
womankind gosh! atvainojos, nu nau man liela pieredze ar fotograafiem.
19.09.2014 15:21 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
cheeky*, pēc tavas atbildes saprotu, ka tu ne tā uztvēri.
Es tikai gribēju pateikt, ka faktu, ka fotogrāfs padomā par kompozīciju, fotogrāfējamo pozīcijām, grimasēm, acu stāvokli utml. - tā nav ekstra, bet norma. Tas nav nekas tāds, ka jāpārmaksā, ka obligāti jāņem kāds no top 10.
Es neko nepārmetu vai neaizrādu
19.09.2014 15:28 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
womankind - atvainojos, laikam nepareizi uztveeru, bet meitenes cosmo tik biezi uzbruuk , ka vairs nezinu kas ir domata kaa normala atbilde kursh kaa uzbrauciens :D
19.09.2014 15:30 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Man paaris jautaajumi , atvainojos ,ja viss jau ir apspriests bet slinkums lasiit visas lapas.

1_Vai Jums patiik savs saderinashanaas gredzens un vai ta sir taads ko pashas butu izvelejushaas? + vai jus planojat to velkaat ari pec laulibaa vai tikai laulibu gredzenu?

2_Kaadas Jums ir kaazu kraasas?

3_Vai svinibu vieta ir talu no laulibu vietas?

4_Vai jus izvelejaties viena veida pukjes vai dazaadas?

5_Cik jums bija ligavas maasas un vai visaam bija vienadas kleitas + vai jus par visaam maksaajaat?

6_Vai esat izlemushas kur dosieties medus meenesii?

Manas atbildes uz pashas jautajumiem-

1. Gredzens loti , loti patiik. Pilnigi savaadaaks,kaadu pati biju iedomajusies, bet jaatdzist daudz laaaks un esmu prieciiga, ka ligavainis zin mani labaak ,kaa es pati. Pavisam noteikti velkashu to arii peec kaazaam tapec laulibu gredzenu saskanjoju ar saderinaashanaas.

2. Pagaidam doma par gaishi rozaa un gaishi peleeko salikumu

3. 20 min brauciens. Ceremonju gribam pie juuras, bet svinibas pilseetaa.

4. Gribu pec iespejas vairak pukju zirnishus, bet diemzeel nav taada lieta kaa peleki pukju zirnji un tikai rozaa butu par daudz tapec varbut bus jaamaina krasu salikums.

5. Bridsmaids man bus 2vas + 1 made of honour. Domaju ,ka par kleitam maksashu es.

6. Esam izlemushi par valsti, tagad tikai jaatrod viesniica utt
19.09.2014 16:05 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Kāzas jau pagājušas gan, bet varu atbildēt, slinkums strādāt :D

1. Gredzens patika. Sev tādu izvēlējusies nebūtu, bet man tas ir īpašs dēļ skaistā bildinājuma, kā simbols. Pašlaik gan nēsāju tikai laulības gredzenu, jo nepatīk divi gredzeni uz viena pirksta kā izskatās un uz kreisās rokas negribu nēsāt.
2. Kāzu krāsas - rozā , violeta, balta
3. Svinību vieta no ceremonijas bija 150km attālumā
4. Puķes bija dažādas, bet visas baltas, svinību vietā mīļākās man bija tās plakanās orhidejas. Mašīnas dekors bija super, riebjas tie vecmodīgie štrausveidīgie dekori, mums bija tikai daudz daudz baltas rozites, bez nekā cita, izskatījās perfekti. Līgavas pusķi baigi nepatīk visādi krāsaini, ar zaļumiem, nokareni un vēl visādi brīnumi. Nekad neesmu sapratusi, kā var uzvilkt sniegbaltu kleitu un pušķi uztaisīt ar sarkanu/dzeltenu vai ko citu pārāk košu, man nepatīk kā izskatās. Gribēju klasisku - tikai baltas rozītes, tādu kompaktu. Tāds arī bija.
5. Līgavas māsas nebija, neredzu jēgu viņām.
6. Medusmēnesī jau bijām. Nākošgad brauksim vēl vienā, tālākā un eksotiskākā medusmēnesī :)
19.09.2014 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
cheeky*, varu atbildēt tikai par jau bijušo :)
1. nu, tā so sooooo. Tagad nesāju tikai laulību gredzenu;
2. lillā un salātzaļa (cik oriģināli) :D;
3. kādi 60-70km varētu būt;
4. dažādas
5. nebija.
6. ijām Grieķijā un salās.
19.09.2014 16:18 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Paldies meitenes par atbildeem, dikti interesanti palasiit 

Eh, ja es dzivotu lv droshi vien ar nemaz par liigavas maasam neuztrauktos, bet te taa ir diezgan liela tradicija.

Un taa kaa puisism buus 2 ‘ushers’ + 1 best man domaju,ka lai jau ir ar. Un man tieshi smuki sanaca made of honour ir masica jo esam loti tuvas+ masa un labaakaa draudzene (neskaitot masicu) bus ligavas maasas.

Nevaru sagaidit medusmenesi, izlemam ka abiem patik doma par Miami 
19.09.2014 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es tikko sapratu, kāpēc kampanellai ļoti bieži ir asa viedoklu apmaiņa ar citām dalīnbiecēm.
Nekad neesmu sapratusi, kā var uzvilkt sniegbaltu kleitu un pušķi uztaisīt ar sarkanu/dzeltenu vai ko citu pārāk košu, man nepatīk kā izskatās.

Tas obligāti bija jāsaka?
man, piemēram, tā loti patīk.

savukārt par balto rožu pušķi man ir arī viedoklis, bet vai tagad būtu pareizi man bāzt Tev acīs, ka man nepatīk??

bet nevajag kasīties šajā tēmā!
19.09.2014 16:28 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
cheeky*, kādas cenas ir tiem "'ūdensputniem"? :)
Vari arī privāti rakstīt!:)
19.09.2014 16:29 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ah un par saderinashanas gredzenu, man tik loti patik mans gredzens ,ka es pat isti negribeju pirkt lauliibas gredzenu, jo negribeju ,ka sanaak ta ka vinji neizskatas smuki kopaa un es nevaretu sadarinashanaas velkaat.

Bet atradu gredzenu kursh ir tieshi tadiem pashiem dimantiem kaa saderinaashanaas un kad abus saliek kopaa izskataas kaa vienns gredzentinsh. Viens pie otra ‘pieguljas’ perfekti. Izskataas ka manam saderinashanas gredzentinjam ir vnk divas rindinjas ar akmentinjiem nevis viena,kaa ir pashlaik 

Es ik pa laikam sevi piekeru skatoties kaa vinsh saulee spiid ,lai ari saderinajushies esam kopsh Maija, bet veljoprojam prieks :D
19.09.2014 16:30 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Par kosham pukjeem.

Man patiik gan koshi, gan ne tik koshi/pastelj tonji.

Man liekas tas loti atkariigs no paara personiibaam 
19.09.2014 16:34 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
piparene , bet šeit taču visas dalās savos viedokļos. Es uzrakstu, kas man patīk un kas nepatīk. Arī citas te ir rakstījušas, kas viņām nepatīk, tāpēc es to uzreiz neņemu personīgi, ja domāju savādāk. Es uzrakstu, ka manuprāt vajag video, citas raksta, ka nevajag, nu un, lai taču izsaka savu viedokli, man tagad arī par to apvainoties, ka citām savādāks viedoklis? :D Es taču nenorādīju uz kādu konkrēti no šejienes, ka man nepatik, kā tai un tai dalībniecei ir uztaisīts līgavas pušķis, es vienkārši uzrakstīju savu viedokli, ka manuprāt sniegbalta kleita ar spilgtas krāsas pušķi neiet kopā, rada pārāk lielu kontrastu. Par gaumi nestrīdās :)

Es šo forumu neuztveru tik nopietni, lai tēlotu to, kas neesmu un piedomātu pie katra sava vārda. Esmu atklāta kā reālajā dzīvē, tā arī šeit. Ja jums labāk patīk runāt caur puķēm un visu laiku jābaidās, ko var teikt un ko nevar - lūdzu. Tāda stulba pielabināšanās un pietēlošana nav manā stilā. Es saku, ko es domāju un man pilnīgi vienalga, kurai tas nepatīk. Jums taču ir izvēle - nelasīt manus komentārus. Vismaz es lasu tikai sev interesējošu meiteņu komentārus un pārējiem eju ar līkumu.
19.09.2014 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
bet vai kāda saka- es nevaru iedomāties, kā vispār var gribēt video??
viss ir izteiksmē.

ok, es sapratu, Tu neuztver nopietni forumu, bet parasti gari un plaši atspēko Tev veltītos viedokļus.
19.09.2014 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits