KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Jā, tas ir forši, ka ir bildes arī vīram no gatavošanās laika. Bet mums tā nesanāks laikam.
MoonLady, cik reizes jau paspēji piemērīt mājās? :D
02.03.2018 09:11 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Patiesībā, es teicu, ka man gatavošanās bildes nevajag, bet līgavainis teica, ka pats gan kādu gribētu. Tad nu varēs fotogrāfs pie viņa dzīvoties. :D
Kleitu mājās neesmu mērījusi. Negribas īpaši cilāt + līgavainis visu laiku mājās, kad es esmu. :D Gan jau rīt vedīšu projām uz māju, kur notiks visa gatavošanās, tad lai tur tos pāris mēnešus glabājas. :)
02.03.2018 09:17 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Charmy, es daļu rīta būšu viena, bet kaut kādā brīdī man pievienosies līgavas māsas - 3 labākās draudzenes. :) Līgavainis būs savās mājās, man droši vien noīrēsim smuku dzīvoklīti Airbnb, jo mūsējais ir par mazu, nebūs, kur apgriezties fotogrāfam, video cilvēkam, frizierei un visiem pārējiem. :D

MonnLady
, kur pirki/šuvi kleitu?
02.03.2018 09:23 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
duplicity, kleitu pirku salonā "Amelia", Rīgā. Tur lielākā daļa kleitu ir tieši tādas, kādas man patīk, tad nu ar pārliecību gāju tieši uz to salonu (un arī vienīgo :D). Attieksme patīkama, un tā kā pirku kleitu no jaunākās kolekcijas pa pilnu cenu, tad kleitas pāršūšanu, plīvuru un jostiņu saņēmu dāvanā. :)
02.03.2018 09:39 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
MonnLady, tik forši, ka ir viegli izvēlēties. :) Es joprojām esmu apjukusi - gaidu, kad ciemos atbrauks mamma, lai var novērtēt. Vajag to papildus viedokli. :)
02.03.2018 09:51 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
duplicity, daudz vieglāk kleitu ir izvēlēties, ja zini, ko noteikti nevēlies. Man, piemēram, bija skaidrs, ka nevēlos korseti, nevēlos sniega baltumu, nevēlos "princesi" (lai gan arī tādu pielaikoju, lai pārliecinātos, ka nejūtos ērti) vēlos mežģīnes un V veida izgriezumu uz muguras. Un tad jau ar šādām prasībām bija vieglāk. Es savu īsto biju noskatījusi jau salona Facebook lapā, un uzmērot sapratu, ka šī ir kleita pie kuras atgriezīšos. Arī mamma teica, ka šī ir vienīgā kleita, kurā tā pa īstam smaidu :)
02.03.2018 10:04 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Meitenes.. Vai kādai ir pieredze (pašiem, draugiem) kāzām Annas Dārzā septembra beigās?
02.03.2018 10:23 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
MoonLady, man ir skaidrs, ko vēlos, bet grūti izvēlēties, vai iegādāties salonā vai šūt, jo cenas kleitām, kas patīk, ir augstas un gribas arī kvalitatīvu materiālu. Šobrīd jau laikam esmu nobriedusi šūšanai, jo tad vismaz vienā kleitā varēšu apvienot visu, kas patīk. :)
02.03.2018 10:31 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Kreimene, Annas Dārzs ir ļoti pacēlis cenas. Draudzene interesējās, un summa bija vairāki tūkstoši par dažām stundām + vēl ēdiens, alkohols.
02.03.2018 10:32 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Nu nē, tā nav :) Pa cenām esmu visu noskaidrojusi un tā nav :) Cenas adekvātas.
02.03.2018 10:40 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
kreimene..,
man bija kāzas šovasar, 2. jūnijā, bet laikapstākļi bija kā rudenī/ ziemā, labi,ja 10-15 grādi, tāpēc varbūt varu kā palīdzēt.
Un par cenām un sadarbību varu teikti tikai to pašu labāko - mēs bijām uz viena viļņa un visas ieceres un vēlmes, palīdzot saimniecei tika realizētas! :)
02.03.2018 13:56 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Tad varbūt kaut kas ir mainījies. :) Draudzene vasarā precas un viņus aptaujāja - sanāca 4000 par 6h pasākumu. Man tas šķiet dārgi.
02.03.2018 14:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
pecinjaa
Es vienkārši mazliet sagruzījos par to, ka septembra beigās (plānojam 22.09) varētu būs vēsi jau un cilvēki īsti ārā nepavadīs laiku (kaut gan Annas Dārzs ir forša vieta tieši siltākam laikam, kur var ballēt gan iekšā, gan ārā), un, ja būsim visi iekšā, es baidījos, ka varētu būt saspiesti ar visu sasēdināšanu, dejām utt.
Bet „Annas Dārzs” pārstāve mani nomierināja, teica, ka saspiesti mūsu viesu skaitam (ap 35) noteikti nebūs. Bet es tomēr arī ceru, ka arī 22.09 laiks būs pietiekami silts, lai cilvēki pavadītu laiku arī ārā.
Varbūt padalīsies, kā Tev bija? Cik cilvēku, vai bija pietiekoši daudz vietas dejām un citām aktivitātēm? Un Tavā gadījumā laikam īsti dārzā cilvēki negāja? Ja jau saki, ka bija auksti? Vai tas īsti tāpat netraucēja?
Par sadarbību laikam varu piekrist – kaut gan pagaidām ir bijušas tikai e-pasta saraksts un viena tikšanās, viss liekas ļoti patīkami, pretimnākoši! :-)
Duplicity
Mums par telpu īri no plkst. 09:00 – 05:00 kopā ar ēdināšanu 35 cilvēkiem sanāks aptuveni 1800-1850 EUR. Ja no 16:00-02:00, tad 200 EUR mazāk.
Neteiktu, ka lēti, bet nu es domāju, ka ļoti adekvāta cena, ņemot vērā, ka varēs ballēt līdz rītam :-)
4000 EUR pat par visu dienu būtu par daudz…
02.03.2018 15:31 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nezinu, cik šobrīd Annas dārzs prasa tikai par telpu īri, bet pag.vasar, kad interesējos, mums teica no 9.00-5.00 būs 500€ +ēdināšana. Nezinu, man tas likās nereāli maz.
02.03.2018 15:42 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Nu tātad mazliet ir kļuvis dārgāk :)
Nu es neteiktu, ka nereāli maz. Ir viesu mājās, kuras pa līdzīgu naudu var noīrēt kopā ar nakšņošanu un nākamo rītu..
Bet nu jā, es arī domāju, ka cena adekvāta. Un līdz rītam. Ne visas vietas atļauj ballēties līdz rītam.
02.03.2018 15:45 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
kreimene..,
long story short par mūsu dienu bija šāds - naktī riktīgi samainījās laikapstākļi, bija nežēlīgs vējš un ļooti auksts, līgavainis pat gribēja atcelt visu vakara daļu, jo mums tieši bija izdomāts, ka AD izmantosim vairāk dārzu, kā arī ļooti daudz dekorāciju un aktivitāšu bija domātas ārā ( arī vieta dj, karikatūristam, dejām un tml.). :D
BET - ar visu trako laiku, bija viss super - mums bija 45 viesi ( + vadītājs, fotogrāfs, Dj, karikatūrists) un itin nemaz nebija saspiests - visiem vietas pietika ( mēs klājām galdus u burta veidā), vadītājs bija uzdevumu augstumos, noorganizēja, ka viesi palīdz dj tomēr pārvākties uz iekšu, viņam bija atstāta rezerves vieta, visas aktivitātes un dejas arī bija iekšā ( tur, kur bārs). Uz mičošanu laiks jau bija noskaidrojies un viss notika ārā! :) pēc tam arī visi sāka izmantot dārzu aktīvāk, protams, kokteiļi arī darīja savu!
Galvenais - lai pietiek dzērieni un ēdieni, ir laba mūzika un viss notiks pats par sevi!
Katrā gadījumā - pēdējos gadus septembris ir tiešām ļoti foršs mēnesis kāzu svinībām un nevajag baidīties! Viss izdosies kā iecerēts, ja esi droša par saviem viesiem, tad arī lietus, vētra un nekas cits netraucēs pasākumam! Mēs arī palikām dzīvi!
Un mums bija tāda cena kā Clarity minēja. Ballējās viesi gan līdz 7-8 rītā, kad mainījās mūsu dekoratori ar nākamajiem, bet nekas papildus jāmaksā nebija! :)
02.03.2018 16:32 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
kreimene..,
te mūsu kāzu stāsts, uz leju būs bildes no Annas Dārza - vari paskatīties kā mums bija iekārtots, izdekorēts. :)
http://gribuvasaru.lv/wedding-stories-paula-roberts
02.03.2018 16:37 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
pecinjaa
Izskatās varen skaisti un jauki Jums :-) Un izdekorēts burvīgi!
Es gan laikam negribu U veida galdu izkārtojumu, esam jau apdomājuši ar AD citu variantu, bet arī būs labi!
Un - paldies Tev! Lasīju, ko Tu rakstīji un vienkārši tik ļoti nomierinājos un sapratu, ka viss būs forši!... (l)
Bet ir viena cita lieta, kas tomēr mieru īsti neliek.. Es saprotu, ka tur ir bijušas daudz kāzas un viss gan jau, ka ir bijis labi. Bet – tur ir tikai viena WC. Tas nebija traucēklis? Jo tomēr, kad lieto alkoholu intensīvi, tad vēl jo vairāk bija..
Piedodiet, ka piecūkoju diskusiju ar tādu jautājumu, bet tomēr tas ir aspekts, ko vajadzētu ņemt vērā.
02.03.2018 16:52 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
kreimene..,
mīļš paldies! :) prieks, ka noder informācija, kā arī satraukums varbūt mazinās! man arī vīrs bija nu taaaa satraucies, ka es viņu pirmskāzu naktī dabūju mierināt ( palikām dažādās vietās pa nakti!) :) Pašai stress pat par organizatoriskajām lietām nebija (ļoti paļāvos uz visām iesaistītajām pusēm, arī nekādus līgumus neslēdzu). :)
Ja jums mazāk cilvēku, man šķiet,ka arī apaļie/kantainie atsevišķie galdiņi ir foršs variants!Esmu to arī dažos kāzu stāstos manījusi! :)
Jā, tur, diemžēl, ir tikai viena tualete, bet mums gan tur nekādi baigie sastrēgumi neradās. Tikai pēc tam no vīra uzzināju, ka puiši mēdza izmantot brīvdabas sniegtās iespējas, bet tas sīkums uz visa pārējā fona. :D
02.03.2018 17:00 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
pecinjaa, ļoti smukas bildes! Tajās it nemaz nevar pateikt, ka bijis draņķīgs laiks!:-D
kreimene, pēdējos gados tiešām septembris ir ļoti patīkams, tā kā domāju, ka nevajag satraukties, bet tomēr plānu b arī vajag. Lai gan mums katrai gribās cerēt, ka kāzu dienā būs dievīgi laikapstākļi, tomēr ar LV laiku ir kā ar bitēm:-D
02.03.2018 17:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits