KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
duplicity, nē, mums Gulbenē :)
03.01.2018 11:29 |
 
Reitings 197
Reģ: 05.02.2014
ngonga
Redzēju, ka jautāji par ēdinātājiem precos.lv
Ko izvēlējāties?
03.01.2018 11:35 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Puķuzirni, Tu mani ar kādu laikam jauc.. :) neesmu jautājusi par ēdināšanu precos.lv, vismaz neatceros... :) mums klās galdus turpat, kur svinēsim - muižā :) Tu arī no tās puses vai tur svinēsiet? :)
03.01.2018 11:51 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Charmy, duni veikalā esot caurspīdīgie lietussargi.
Ngonga, mēs bijām viesi kāzās, kuras fotografēja U.Brālēns. Viņiem ar līgavu jau bija ilglaicīga sadarbība, tāpēc savādāks kontakts izveidojies. Man kā viesim fotogrāfs ļoti patika. Viņam fb ir daudz bilžu, tādā stiliņā arī fočē. No kāzām, kurās bijām, bildes bija blāvajos toņos. Man labāk patiktu košās un krāsainās bildes, bet tā jau jaunā pāra darīšana :-)
03.01.2018 12:02 |
 
Reitings 197
Reģ: 05.02.2014
ngonga
Tur vienai meitenei profilā tieši tāda pati bilde kā Tev, tāpēc laikam sajaucu :-D
Uzrakstīšu Tev PM :-)
03.01.2018 12:19 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Rosey mani arī mazliet baida tās drūmās krāsas, bet tagad lielākajai daļai fotogrāfu tādas ir :(
03.01.2018 12:41 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Ngonga, ja tādu krāsu bildes Tevi neapmierina, tad iesaku meklēt fotogrāfu, kura bildes patiks! ;)
Kā ar Annija Ence photography?
03.01.2018 13:42 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Rosey, protams, tā arī darīsim :)
03.01.2018 13:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Meitenes, arī man jāsāk domāt aktīvāk. Cik mēnešus pirms kāzām plānojat nosūtīt ielūgumus?

Man sanāks 3 mēneši pirms. Manuprāt, tas ir pietiekami laicīgi. Par datumu esam pateikuši tikai vecākiem un tiem, kas brauks no ārzemēm, lai jau laicīgi čeko biļetes. Pārējie uzzinās tad, kad saņems ielūgumu. :)
Uztaisīju pirmo uzmetumu ielūgumam. Gribas pavisam vienkāršu, tāpēc neredzu jēgu maksāt kādam par to, ko varu izdarīt pati. :D (l)
Brīvdienās došos runāt ar floristi/dekoratori, cerams, ka viss būs veiksmīgi un izdosies sarunāt. Tuvāko nedēļu laikā runāšu arī ar frizieri/vizāžisti. Lēnām viss notiek. :)
Tagad sākšu meklēt kurpes. Domāju pasūtīt internetā un cerēt uz to, ka derēs, bet arī pa veikaliem pastaigāšu, jo meklēšu kaut ko nude toņos. Kad būs kurpes, došos laikot un pielāgot kleitu. (l)
Prieks, ka arī līgavainis vēlas aktivī iesaistīties, tāpēc dalās ar savām idejām, viedokli un vēlmēm. Tas noteikti atvieglo dzīvi. :D
04.01.2018 08:39 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, kurām aktuāls gredzenu jautājums, pareklamēšu - :)
facebook var atrast juvelieris Arvis Kotins, viņam tagad akcija - visu janvāri, pasūtot laulību gredzenus, viņš dāvina sieviešu gredzenam briljantiņus par velti :) Varbūt kādai noder
05.01.2018 08:28 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
ngonga, o jā, redzēju to piedāvājumu, tikai žēl, ka tie gredzeni, kas mums patika, maksā ap 850+eur, bet uz jautājumu, cik jāmaksā par darbu vidēji, ja zelts ir pašiem, viņš man vairs neatbildēja:-D negribu izčakarēt savu un viņa laiku tiekoties, ja par darbu viņš taisās jautāt, nez, ap 500eur.
Kaut kā spontāni esmu sarunājusi arī kūkas cepēju, kas izveidos tieši tādu kūku, kādu vēlos(l) un atradu arī meiteni, kam lūgšu izveidot ielūgumus un citas papīrlietas, piem, galda kartes, par ļooooti labām cenām. Ja kādai interesē, varat FB apskatīties Agiidizains.
Padalieties, lūdzu, precētās un vēl neprecētās, kāda jums bija/būs mičošana? Gribu kaut ko netradicionālu, bet skaistu un romantisku. Blakus ir upe un dīķi, kurus arī domājam izmantot, bet pašlaik vēl nestādos priekšā, kā mums tas varētu izskatīties.
05.01.2018 10:15 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
par Kotinu jums KAĶIS var vairāk padalīties ar savu pieredzi, bet līdzīgi kā Clarity - neizvēlējās ar viņu sadarboties. ;)
05.01.2018 10:30 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
ngonga, o jā, redzēju to piedāvājumu, tikai žēl, ka tie gredzeni, kas mums patika, maksā ap 850+eur, bet uz jautājumu, cik jāmaksā par darbu vidēji, ja zelts ir pašiem, viņš man vairs neatbildēja negribu izčakarēt savu un viņa laiku tiekoties, ja par darbu viņš taisās jautāt, nez, ap 500eur.

No savas pieredzes varu teikt, ka 500 euro noteikti nejautās par darbu :) Mums bija 800+ euro par gredzeniem, un jāsaka, ka viņi ir diezgan palieli (biezi, plati) :) Tā kā materiāls vien, domāju, ka izmaksā vairāk nekā pusi (turklāt ir divu veidu zelts) :) Viņam noteikti ir arī grūti atbildēt par to darbu un vispār summu kopumā, jo jāredz, cik jums daudz ir sava zelta un jāzina jūsu vēlmes :) Kopumā varu teikt, ka viņš ir atsaucīgs un piedāvās kaut kādus variantus, ja jūs par kaut ko nebūsiet pārliecināti. Vismaz mums tā bija :)
05.01.2018 10:35 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.06.2016
pecinjaa , kāpēc izvēlējās nesadarboties ar Kotinu? es pie viņa tieši pasūtīju laulību gredzenus ar unikālu dizainu. plānojām,ka gredeni būs gatavi martā (pasūtījām novembra vidū), bet pagājušajā nedēļā saņēmu ziņu,ka gredzeni jau gatavi. šodien brauksim tiem pakaļ (l) vai runa ir par ko citu?
un jā,meitenes,ja meklējat,kur var savai lielajai dienai pasūtīt šo to skaistu un tiešām kvalitatīvu, iesaku pasūtīt to skaistaskazas.lv. tur jau esmu pasūtījusi diezgan daudz darbiņu un tie visi ir ārkārtīgi skaisti (l) lieki piebilst,ka es izvēlējos tādus dizainus,kādi nav pieejami, taču viņi realizē jebkuru ideju. silti iesaku šo uzņēmumu (l)
05.01.2018 10:38 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.06.2016
meitenes, vai šeit ir kāda,kas taisa pārbraucienu kartes? man nav saprašanas,kā to dabūt gatavu pašai, tāpēc esmu gatava maksāt kādai,kas varētu uztaisīt smuku pārbraucienu karti ;-)
droši raksti PM :-)
05.01.2018 10:43 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Njā, laikam par katru amata meistaru būs gan labas, gan sliktas atsauksmes :) man interesanti, kas KAĶIM ar viņu bija?
Clarity, kāda kūka jums būs? :) mums arī jau ir cepēja, bet viņa Gulbenes pusē, nez vai te kāda aktuāli :D
par mičošanu neko daudz ieteikt nevaru, jo mums tādas nebūs :D laikam pusnaktī griezīsim kūku, un viss
05.01.2018 10:52 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
https://www.instagram.com/p/BYNfrxJHRQB/?taken-by=arvis.kotins
man šitie patīk :) es vairākkārt esmu redzējusi, ka iegravē balss vibrācijas vai sirdspukstus, bet kur kaut ko tādu reāli varētu dabūt - to grafisko zīmējumu? gribas tad, lai viņš tiešām ir īpašs
05.01.2018 10:56 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Porcelan23, es sagatavoju maršrutu grāmatiņu, kurā bija jaunā pāra bildes, galapunkti, uzdevumi(lai īsinātu laiku) un mičošanas dziesmas. Saliku visu word failā un maketētāja, kura taisīja kāzu avīzi arī sataisīja šo grāmatiņu. Sanāca dikti skaisti|-)
Savukārt, uz mičošanas vietu devāmies ar lāpām, galā bija kokos sakārtas burciņas ar svecītēm, nodziedājām dziesmas, jaunajam pārim uzlika priekšautu, cepuri, noņēma plīvuri utt, noskatījāmies salūtu un devāmies uz viesu namu turpināt procesu.
Man jau ar burciņām dikti patīk, tumsā skaisti!
05.01.2018 11:25 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.06.2016
Rosèy milzīgi liels paldies par dalīšanos ar savu pieredzi, noteikti kaut ko ņemšu vērā :-) lāpas jau izklausās skaisti, par tādu ideju nebiju aizdomājusies vispār.
vispār aizdomājos par plīvuru, jo es tieši domāju,ka man nebūs plīvurs, būs tikai diadēma un izlaisti lokaini mati. es nezinu kāpēc, bet man nedaudz šermuļus uzdzen plīvurs,lai gan laulāsimies Doma baznīcā :-D
05.01.2018 11:37 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mums par mičošanu parūpēsies vakara vadītājs. Viņam galvenais bija zināt, ko negribam un ko gribam, tad nu pašiem būs pārsteigums. Tā kā mums savu ideju nebija, tad paļaujamies uz vakara vadītāju. Man tā mičošana vispār nav svarīga, riebjas visi priekšauti, aubes, cepures ut... Es pa dienu apprecos un viss- tālāk baļļuks. Bet, tā kā līgavainis grib kaut kādu simbolisku rituālu, tad pieņēmu. :D
05.01.2018 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits