KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
FreshDrop, skaidrs! :) Bildes gribētos kaut bez sejas tavas :D
Man ir maza doma par to, ka varbūt lielāko, ja ne visu daļu rotāt ar viesu ziediem - izmantot tās galda dekorācijam.
Cerams, tā nav muļķīga ideja :D
04.07.2017 12:11 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mums ielūgumus taisīja Anna Kande - ļoti forša sieviete. Iesaku. bet tā ir digitālā druka, jo mēs nevēlējāmies ar mežģīnēm, lentām utt.
Jā, video es nooteikti iesaku. Video ir pavisam cits, kas bildes. Daudz dzīvākas sajūtas.

Man jautājums jau precētajām - vai bija kādas lietas, par kurām nebijāt padomājušas pirms kāzu dienas un kāzu dienā šķita, ka būtu vajadzējis/noderējis? Kaut vai pilnīgi sīkumi, mani viss interesē.

Ja kāda domā mainīt uzvārdu tikai pēc kāzām ceļojuma dēļ (laulības apliecībā atstājot savu) - iesaku 3x padomāt. :D Šobrīd man vēl vecais uzvārds, jo šis posms aizņems līdz pat 2 mēnešiem un izmaksās tuvu 100e :-O:-D Varēju to ātrāk noskaidrot, bet nešķita, ka kaut kas tāds varētu būt. Iepriekš lasīju, ka diezgan vienkārši, bet tas laikam bija kas cits. :D
Grima meitenei kārtīgi skaidro, ko vēlies. Rādīt bildi, kādu tieši make up un matus vēlies. Maximāli daudz, cik vajag. un izmēģinājumu NOTEIKTI. Man šajā ziņā bija diezgan negatīvas pieredzes (2!) :D Un viens ir ,ka nevar it kā pierast pie cita rokas..bet ja arī draudzenes paskatās make up, ko man uzkrāso un tad ko es sev uzkrāsoju un saka,ka daudz labāk es sevi uzkrāsoju. Paliek skumīgi. :D bet nu es pati diezgan labi krāsojos un jā, ir konkrētas vēlmes, ko vēlējos. Make up meitenei nevajadzētu brīvi izpausties, ja to nelūdzu un parādu konkrētu bildi.(t)
Censties nekavēt tomēr pēc kāzu maršruta... Tas, protams, atkarīgs no vedējiem. To tad kārtīgi izrunāt, labāk mazāk aktivitāšu, bet tomēr kaut cik laicīgi. Mums kaut kā beigās bija tik daudz aktivitāšu, ka pat fotosesijai pavisam laika nepietika, jo tā jau pamatīgi kavējām!(t) Tas tā žēl mazliet. :)
Alkohols mums daudz palika par daudz. Bet nu..labāk, ka paliek pāri, nekā pietrūkst.. Nākamajā rītā devām draugiem pa ruma pudelei katram pārim gandrīz :D Mums bija mazliet šampis - nepieciešamajās vietās :D, vīni, rumi dažādi. un tad vēl daži alkoholi pa vienam, ko vīra vecāki atnesa no mājas bāriņa. :D bet viņiem lielummānija haha
Par alko - šampanietis nebija Bosca, bet kkāds Franču no Spirits&Whine baltā iepakojumā. Tāds ļoti kāzīgs. :D bet nebija nemaz ļoti dārgs.
Vīni - daudz chardonnay! Čīles un Francijas. (baltie) - tādi parasti vidējam cilvēkam garšo. Nav ne par saldu, ne par sausu. Viegls, augļains.
Vīram bija tauriņš. Vispār, cik zinu, tad pēc etiķetes kaklasaite skaitījās ikdienišķāk un tauriņš svinīgāk, ja nejaucu. Bet nu mēs abi bijām par tauriņu.
Rosey
to kurpju spēli vnk google pameklējot var atrast. Ļoti vienkārša. bet tiešām pēdējais laiks sākt domāt! ;)
uniqueღ
, skaisti izskaties! :)
04.07.2017 12:20 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Paldies, Kaķi :-):-)
04.07.2017 12:41 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Kaķi, pastāsti vairāk par uzvārdu, kā vajadzēja tad darīt?
Mums doma lidot mēnesi pēc kāzām medusmēnesī, un man nav skaidrs kā notiek ar dokumentiem,jo kad pirkšu biļetes, būs vecais uzvārds un pases nr. Kā tad notiek tādā gadījumā?
04.07.2017 13:00 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Par video noteikti tā ir, bet es budžeta dēļ nelieku iekšā šo pozīciju. Būs jāpaludz kādam draugam mazs ieskats vai tml.
04.07.2017 13:01 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Bildes vēlāk vakarā ielikšu! :)
Un ar pasi ir tā, ka man uztaisīja jaunu 3 dienu laikā, tāpēc, ja ir iespēja, labāk uzreiz nomaini pasi un tad pērc biļetes, citādāk beigās lidostā vēl sanāks problēmas.
04.07.2017 13:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mums doma lidot mēnesi pēc kāzām medusmēnesī, un man nav skaidrs kā notiek ar dokumentiem,jo kad pirkšu biļetes, būs vecais uzvārds un pases nr. Kā tad notiek tādā gadījumā?

Ja mēnesis, tad vispār easy. Vnk uzreiz maini uzvārdu uz tādu,kādu vēlies. Un biļetes pērc uz jauno uzvārdu. Viss.
Mums problēma bija ar to, ka braucām pāris dienas pēc kāzām, negribēju čakarēties ar pasu maiņām utt. tajā īsajā starpposmā, jo domāju, ka arī viegli būs nomainīt pēc tam. :D
charmy,
padomā,vai nevari kādu lēto filmētāju sarunāt.. nu kaut vai amatieri, kas mācās par operatoru vai tml. arī prakse noderēs cilvēkam. Un galvenais - jums būs pamata materiāls. Montētāju varēsiet vēlāk piesaistīt, kas smuki samontēs - kad nauda būs. Bet kāzas nofilmēt gan vēlāk nevarēsiet...
04.07.2017 13:12 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
charmy,
tūliņ ielikšu kādu bildi ar vēl greenery stilu, kas man ļoti patika. daudz bilžu gan nav, jo fotogrāfa būs tikai augustā. tagad tikai tādas, ko viesi ar telefonu uzņēmuši.
piekrītu ikvienai meitenei par video. mums arī budžeta dēļ nebija video un tagad ir neliels rūgtums par to. bet vismaz vīra kolēģi iemūžināja visu baznīcas daļu, citi viesi deju nofilmēja un vismaz ir ko atcerēties tagad. :)
un uzvārds.. pff, tiešām mainiet uzreiz un ceļojumā brauciet jau ar jauno uzvārdu, citādi būs arī čē pē. es arī vēl neesmu savu jauno nomainījusi un vīrs par šo paliek pikts! :D
Rosey,
jā, tā kurpju spēle ir google un pinterest - tur miljons jautājumu variantu! lai vedēji pieskaņo tos jums!

04.07.2017 13:23 |
 
Reitings 140
Reģ: 25.05.2017
Jā, bez video nav forši.
Par uzvārda maiņu zinu,ka var sarunāt ar mācītāju,ka viņš nosūta tos tavus datus divas nedēļas vēlak, tad var vienkārši lidot ar veco uzvārdu. Un piem, tādā Kambodžā neviens nezin, ka esi tikko precējusies un tev ir cits izvārds. :-D
Ja mēnesi pēc tam tad vienkārši pērc ar jauno uzvārdu biļetes un viss! Pases nr. vispār neatceros, kad pēdejo reizi kaut kur bija jāvada!
Bet vispār gribētos izbaudīt šo dienu atkal!!!
04.07.2017 13:32 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mame
diemžēl ne visas baznīcas ir tik pretimnākošas (t)
04.07.2017 13:33 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es jau pirms mēneša nopirku aviobiļetes ar jauno uzvārdu.
04.07.2017 13:39 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Pirkt biļetes pēc uzvārda maiņas nevar, tas ir ļoti dārgi darīt to pēdējā brīdī. Avio biļetes noteikti būs jau martā, bet lidosim jūniā. Bailīgi kaut kā šķiet pirkt ar uzvārdu, kas it kā jau būs tev pēc kāzām, bet kaut kā jocīgi. Bet nu saprotu,, tas ir vienigais variants un, ja pases nr nevajag, tad vēl, jo vairāk. :D
Skaistas bildītes! Man ļoti patīk tavas galda dekorācijas, Pecinjaa, kā to zaļo vispār taisa? :D Jums floriste noteikti to gatavoja, neatceries kādās summās?
Gaismiņas arī foršas! :)
Padomāšu par video.
04.07.2017 14:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bailīgi kaut kā šķiet pirkt ar uzvārdu, kas it kā jau būs tev pēc kāzām, bet kaut kā jocīgi.

Es gan tur neredzu nekā bailīga un nekā jocīga. :-D Vēsā mierā tā izdarīju.
04.07.2017 14:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tad jau tikpat "jocīgi" ir veikalā vai pie juveliera pielaikot laulību gredzenus, jo "legāli" varēs nēsāt tikai pēc kāzām. :-D
04.07.2017 14:36 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tagad domāju, kādu manikīru taisīt. Es laikam tomēr negribu līgavu klasiku - franču manikīru. Neizskatīsies jocīgi, ja uztaisīšu parasto krāsaino? Kāds jums bija? Uz saviem nagiem ar gelish, gēla nagus negribu.
04.07.2017 16:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Bailīgi kaut kā šķiet pirkt ar uzvārdu, kas it kā jau būs tev pēc kāzām, bet kaut kā jocīgi.

Arī nesaprotu, kas tur jocīgs. Nē, nu, protams, ja vēlies sev pēc tam vēl vairāku lieku problēmu, tad vari rakstīt veco uzvārdu. :D
Es pirktu ar jauno. :D
04.07.2017 16:17 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Daenerys1
protams, normāli! man bija doma par sarkaniem, bet beigās nosliecos par vnk gaišas krāsas - my own nails but better laku, jo negribēju gellish likt. un tad nu risks tomēr ar sarkanu parasto.
04.07.2017 16:19 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Pfff, nemaz nebiju iedomājusies par pinterest, ka tur var pameklēt izklaides viesiem, paldies!!(l)
04.07.2017 16:33 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nevaru izšķirties starp šiem toņiem. Man viss balts, līgavainim tumši, tumši zils, man kurpes tādas raibas, gaiši sarkans ar bēšu.
1) Aveņu: http://www.sandipointe.com/im/nails/raspberry-nail-polish-0.jpg
2) Gaiši rozā: http://3.bp.blogspot.com/-zvJTevN6bIE/Tm5sGuvbgLI/AAAAAAAACIg/i_w9aiU03cQ/s1600/Dior+Rose+Boa+2.jpg
3) Sarkanu, kaut ko uz koraļļu: http://www.fabfatale.com/wp-content/uploads/2012/04/opiNicoleKardashianNailPolishSpring2012SwatchesReviewStrikeAPose.jpg
Laikam paņemšu kurpes pie manikīres un izdomāsim. Uz kājām un rokām, protams, būs vienādi nagi.
04.07.2017 16:42 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja kurpēs gaiši sarkans, tad rozā nagus gan netaisītu. tiešām jāņem kurpes līdzi tad. visdrīzāk vai nu tajā sarkanumā kas līdzīgs vai klasiski sarkani vai tas bēšīgie, miesaskrāsas utt
04.07.2017 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits