KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.05.2011
Daenerys1 ja godiigi, tad nav nekas 100% konkreets. Der gan maxi kleita, gan midi. Noteikti ne "kuuka", ne ar daudz spiidumiem, akmenjiem utml.. Kaa piemeers no asos.com, kas man shobriid ljoti iepaticies:

(l)
01.03.2017 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Pandory, mums ari sovasar kaazas un bus 20 cilveki! Ceremonija mums notiks netalu no maajam baznicas drupaas, bet svinibas turpinasies ~80 km no majam restorana Zoltners! Zoltners piedava atseviska eeka no restorana esosu kaminzali, kas paredzeta tiesi 20 personam + ir terase! Uz visu vakaru un nakti noma izmaksa tikai 100€ + edieni un musu gadijuma vel viesnica viesiem, kas velesies palikt! Varbut Tev ir kadi konkreti jautajumi? Mes diez gan ilgi lauzijam galvu, lidz tikam skaidriba ar savu mazo kaazu konceptu!
01.03.2017 22:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
ja mums būtu kāzas ar 20 viesiem, es arī izvēlētos Zoltneru - vieta, ēdiens, atmosfēra un saimnieki ar pareizo attieksmi - atrodas īstajā vietā! :) noteikti būs feinas svinības tur!
02.03.2017 10:11 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šodien pamatīgi tiku izvesta no pacietības.
Lielākā problēma ir ar vecākiem, kuri uzskata, ka viņi zin labāk kā vajag. Kāzas apmaksājam paši, ne no viena ne centa nelūdzam un negrasāmies to darit. Mani vecāki izdomājuši, ka grib uzsaukt alkoholu ar ko es īsti mierā neesmu, tieši tāpēc, lai viss 100% būtu pēc mūsu prāta. Tad nu šie ar mums īsti neapspriežoties, jau sadomājuši kādu, cik daudz un pa cik. Kad šodien ar mammu runāju, teicu, ka mēs vēl neesam izdomājuši ko mēs īsti gribam un cik daudz vajadzēs. Viņa man atbild - viss jau ir izdomāts. Man galvā tajā brīdī notika eksplozija. Tad nu rīkojos kā neliete un pateicu, ka alkoholu mēs izdomāsim paši un tikai tad rīkosimies.
Gan mani, gan drauga vecāki uzskata, ka viņiem praktiski katra mūsu ideja ir jākomentē ar - nē, tā nē, dara šitā. Nu kāda velna pēc es nevaru darīt kā gribu? Protams, viņi itkā dod padomus un iesaka, bet nu cik var. Manuprāt viņiem vispār ir jāmāj ar galvu un ja grib, protams ieteikt var, bet nejau uzreiz ar noliedzošo toni. Esmu tā nogurusi no tā, ka viņiem viss praktiski ir jākomentē. Redz fotogrāfei nav ko darīt ar mums vienā mašīnā, tur ir jābūt vedējiem. Priekš kam viesu automašīnām vajag lentītes, ja uz viesu namu visus nebrauks vienā rindā, bet tos 80km katrs iespējams pa savu ceļu, kamēr mēs brauksim citu maršrutu. Nu vai tiešām Tev tā lentīte pie spoguļa tik loti traucē, lai tak viņa tur ir..
Ahh, man sakrājies. Vismaz labi, ka vedējmāte mani saprot un visu dara tā kā es gribu un ja negribu, tad ideja momentāli tiek atmesta. Arī vecākus ik pa laikam noliek pie vietas, bet tas līdz tikai uz brīdi un tad šie uzmet lūpu.
Kā jums ir ar vecāku piedalīšanos kāzās, kuras apmaksājat paši?
04.03.2017 23:39 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Walle, mazāk stāsti vińiem savas idejas.Lai domā ko vilks un neaizmirst ierasties uz paśu pasākumu. Gan tev, gan viñiem bûs mierïgāka dzïve.
05.03.2017 00:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Walle, nevajadzēja neko teikt. :-D Esmu saderinājusies no septembra, manai mammai nav ne mazākās aizdomas. :-D Man jau pietiek ar dažām draudzenēm, kas ir uzaicinātas, un sāka komentēt manu kleitas izvēli un ko tik vēl ne. :-/
05.03.2017 01:05 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Zoltners ir baigi pa šiko! Ja būtu no Tērvetes noteikti kāzas svinētu tur nedomājot, bet mums tas daudz par tālu :-/
05.03.2017 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 4
Reģ: 24.09.2010
varu padalīties savā pieredzē, kāzu kleitas modeli sāku meklēt un ar šuvēju kontaktēties februārī, jo nolēmām vasarā precēties. galīgo datumu (augustā) pieņēmām 3 mēnešus pirms kāzām, nācās gan pielāgoties viesu nama datumiem un svinēt nedēļu vēlāk, nekā gribējām, bet ar to rēķinājāmies. mums bija ap 30 viesu, ar nakšņošanu, ārpus Rīgas, pie Daugavas. paši izveidojām un samaketējām ielūgumus, aiznesām uz tipogrāfiju izdrukāt uz mūsu iepriekš izvēlēta papīra, kuru nopirkām veikalā 'Baltijas papīrs'. tur var dabūt baigi foršos papīrus ielūgumiem, aploksnes utt. sakarā ar to, ka tas bija 'pēdējais brīdis', viesus ielūdzām pa telefonu vai personīgi, kolīdz bija zināms datums, un 'oficiālais' ielūgums pa pastu, kā arī vairāk informācijas sekoja vēlāk. bija neliela kāzu mājaslapa wordpresā ar norādēm, informāciju utt.
visu pasākuma plānu paši izdomājām. vīra brālis un mūsu krustdēla mamma palīdzēja uz vietas organizēt, lai viss noris pēc plāna. protams, bija lietas, kas nenotika pēc plāna, piemēram, bija paredzēts, ka dāmas, kuras taisa ēst, sagaidīs tortes griešanu desmitos, un tad izdalīs torti viesiem, bet viņām jau ap 8 vakarā vairs nebija ko darīt (mums bija bufetes tipa galds), un palaidām mājās. torti viņas sagrieza iepriekš, bet diemžēl nolika uz galda pie kafijas automāta, nevis virtuvē. līdz ar to skatos vienā brīdī, viens viesis jau tiesā kūku :-D nu, nekas - gāju dalīt citiem arī.
tā kā man pašai nepatīk ilgi gaidīt uz jauno pāri, kurš stundām ilgi fočējas (max bijusi pieredze 5h), tad aiz cieņas pret pašiem un citiem izdomājām tā, ka pēc dzimtsarakstu nodaļas braucam uz fotografēšanās vietu, kur ir kopbildes ar viesiem utt, pēc tam viesi dodas uz viesu namu, bet mēs turpat paliekam un taisām pāra bildes. bija labi, mēs ieradāmies kādas 40 minūtes pēc pārējiem, un oficiāli atklājām kāzu svinības ar šampi un uzrunu, un vecāku sveikšanu.
par spēlēm - mums bija dāmu spēle (ar makšķeres vizuli jātrāpa pa gabaliņu novietotā riņķī, kurš tuvāk, tas uzvar, mest var 3x), vīru spēle (degustācijā jāatpazīst pieci ali, jāsaraksta, kurš ir kurš), kopējā spēle (tests par līgavu un līgavaini, viesus sadalījām 2 komandās, katram bija jāatbild uz jautājumiem, piemēram: kura pirmais darbs bija kaplēt bietes, kuram pieder 6 botu pāri utml), un orientēšanās spēle, ko varēja spēlēt jebkurā laikā un paši sadalījās komandās, kur lielā teritorijā bija 8 noslēpti vārdi no kuriem pēc tam bija jāuzraksta dzejolis, veltīts līgavai un līgavainim. šo spēli nošpikoju draudzenes kāzās, man ļoti patika).
ak, varētu stāstīt un stāstīt! :-D ceru, ka mana pieredze kādai noderēs :) veiksmes un lai viss izdodas tām, kam šogad pašām kāzas! ;-)
05.03.2017 23:47 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nesen izsūtīju ielūgumus, paši un saņēmēji bija sajūsmā, jo ielūgumi bija patiesi skaisti. Noteikti iesaku http://www.madewithlove.lv (l)
Vecāki plānošanā nepiedalās, varbūt izsaka viedokli, bet neuzbāžas ar to. Tas man patīk, jo es negribētu, ka kāds sāktu manā vietā kaut ko plānot, vai, pasarg Dievs, vēl ko pirkt vai rezervēt..
Mums arī būs maz cilvēku - 25. Svinības turpināsim viesu namā Limbažu pusē. Tur būs arī galds un guļvietas. Viesu namu domājam, ka iepriekšējā dienā izdekorēsim paši, bet tas vēl ir domu līmenī.
Nākošnedēļ laikam brauksim pirkt gredzenus, tā kā soli pa solim viss iet uz priekšu :-)
Neatceros, vai es te jau jautāju, bet..ko plānojiet darīt ar mašīnu? Savu ņemsiet vai īrēsiet? Kādas dekorācijas?
06.03.2017 00:46 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Ar auto braucām ar savējo, jo mums ir efektīgs kabriolets ;) Tiesa gan, jumtu nolaidām tikai tad, kad fotografējāmies vai braucām pa pilsētu. Kad iktīgi nesāmies pa šoseju, tad aizvērām jumtu, lai frizūra neizjūk
06.03.2017 07:32 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Wallee, bet tiešām, kāpēc visu stāsti... Lai kāzas ir pārsteigums arī pašiem vecākiem ;) Mums vecāki arī apmaksāja viesu namu, nu to summu, bet tā bija vienkārši naudas summa, ko pārskaitīja man uz konta, tāpēc jau viņi nepiedalījās viesu nama izvēlē.
06.03.2017 07:34 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nē, nav tā ka es visu stāstu. Ir lietiņas par ko ieminos un viņi jau paši visu prasa, tad nu ar šo un to padalos. Arī vedējmāte ar viņiem ir par šo un to runājusi jo vedējmāte ir līgavaiņa māsa. Šonedēļ vedējmāte nolika pie vietas gan līgavaiņa, gan manus vecākus, pasakot, ka viss būs kā mēs gribēsim un viņiem ir tikai jāierodās, lai nelien kur nevajag. Pat žēl nedaudz palika. :-D
Par mašīnu jau biju minējusi te reiz, mums būs šāda
Mums būs arī šoferis, kurš nāk komplektā ar visu auto, jo nevienam citam neuztic. Viņš būs arī apģērbies tieši tā, kā pienākas šāda auto šoferim tajā laikā, izskatās jau šiki.
Ar šo auto uz baznīcu braukšu es ar vedējmāti un fotogrāfi. Līgavainis brauks ar vedēju auto, ar vedējtēvu. Tur arī tikai tiksimies, jo iepriekšējo nakti pavadīsim atsevišķi. :-)
06.03.2017 11:00 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Par mašīnas dekorēšanu vēl neesmu īsti izlēmusi, bet domāju, ka nekas daudz tur virsū nebūs, jo pati mašīna jau ir efektīva.
06.03.2017 11:18 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda zin kādu MAZU viesu namu Jūrmalas/Tukuma apkārtnē (ideālā variantā pie jūras)?

Pandory, esi skatījusies Villa Anna Apšuciemā? Ta atbilst visām tavām prasībām, un 20 cilvēkiem tur būs ļoti mājīgi. http://www.villaanna.lv/sakums
06.03.2017 11:57 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Martha Jā, šis vispār bija pirmais variants! Bet esmu skeptiski noskaņota, jo liekas ka 100% jābūt aizņemtam jau uz visiem datumiem sezonā. Viņi tīri uz kāzām arī spiež. Protams, kamēr nepiezvanīšu, tikmēr nevar jau tā spriest. Vieta jau super, atbilst visām prasībām,
06.03.2017 21:20 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
Villa Anna neiesaku nekādā gadījumā. Un no savas pieredzes. Tik rupju, necienīgu attieksmi nebiju saņēmusi nekad. Taču pie rezervācijas viss bija laipni, nekas tāds pat sapņos nevarēja rādīties. "Ja jums kas nepatīk, varat braukt prom." Vissliktākās atmiņas..
06.03.2017 22:09 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Tu saki Inge?, Nezinu, biju tur kāzās nu jau pirms pāris gadiem. Viss likās ok, jaunais pāris arī bija apmierināts. Man ļoti patīk tā vieta un, ja pašai nebūtu tik daudz lūgto viesu, gribētos precēties tur.
Katrā ziņā ar viņiem jāsazinās, jānoskaidro konkrētā cena, ko viņi piedāvā tieši jums un vieta jaapskata dzīvē. Viena lieta ir sapņot un skatīties mājas lapas, pavisam cita izvērtēt jau konkrētus piedāvājumus, cenas un personiskos iespaidus.
Apkalpošanas kultūra Latvijas viesu namos u.c. kāzu vietās tiešām var būt vienkārši graujoša. Trakākais manā pieredzē bija Mārcienas muiža: perfekta attieksme no pasākumu nodaļas Rīgas filiālē, bet tā fūrija tur uz vietas, jopcik mopcik! Nevarējām no turienes pietiekami ātri tikt projām! :D
06.03.2017 22:28 |
 
Reitings 16
Reģ: 27.02.2017
Sveikas! Varbūt kādai ir iesakāms labs, smukas kāzu frizūras taisošs frizieris Kuldīgā, kas varētu arī smuku kāzu make-up uztaisīt? Kādas ir atsauksmes par salonu "Mocca"?
(:
10.03.2017 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Aarpraats,kaa esmu viilusies Avotu ielas kaazu salonos.Izstaigaajam ar draudzeni visus taas ielas salonus un neatradaam taadu kleitu,kas tieshaam buutu draudzenes IISTAA kleita.Visur viens un tas pats,tikai cenas citas.Viss tik garlaiciigs vai paaraak pompozs...Draudzene ljoti gribeeja vismaz uzmeeriit Odrijas Hepbernas stila kleitu,bet taadas nevienaa salonaa nebija.Varbuut Juus kaut kur redzeejaat taada stila kleitu? Un kuros salonos vareetu buut kaut savaadaaks,nekaa visos citos salonos?
13.03.2017 19:20 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
roniitis vari ielikt kādu bildi ar Odrijas Hepbernas stila kleitu?
Papētot internetā dažas atbilda manām vēlmēm un es tieši nākammēnes grasos iet uz Avotu ielas veikaliņiem skatīties.
13.03.2017 19:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits