KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Lovisa, viss jau atkarīgs no kleitas ;) Parasti jau nekāda dižā apakšveļa zem kāzu kleitas nevelkas. Man, piemēram, bija pielīmējamais silikona krūšturis, jo plika mugura bija un dekoltē. Un pēc iespējams nemanāmākas miesaskrāsas bezvīļu biksītes. Viss :)
28.02.2017 11:15 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Lovisa,
man kurpes nebūs pirmā svaiguma - šādi tādi pasākumi jau piedzīvoti, Guess miesaskrāsas laiviņas.
Apakšveļu domāju sākotnēji apskatīties, ko piedāvā Lauma un Rosme, ja nederēs nekas no tā piedāvājuma, tad domāju par Triumph! :)
Par apaviem - tagad saradušies daudzi autleti - tajā pašā SISI, kuriem FB ir lapa, ik pa brīdim piedāvā laiviņas. Tieši kaut kad redzēju,ka ir Tamaris baltas ādas laiviņas uz nelielu papēdi. Tur, protams, jāčeko izmēri!
28.02.2017 11:15 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Tā kā mums kāzas jūlija beigās, kurpes ceru nopirkt, kad veikalos būs vasaras atlaides. Apakšveļa nekāda īpašā nebūs, jo kleitai jau iestrādātas bļodiņas + vajadzīgas miesas krāsas biksītes.
28.02.2017 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Kordelia,
Man arī būs kleita ar pliku muguru, bet gribās tomēr lai ir skaisti un bail vai tas silikona krūšturis turēsies. Korsete kleitai nebūs, tāpēc kaut ko vajag apakšā.
28.02.2017 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Lovisa, pamēģini ;) Es dievinu silikona krūšturus, ļoti bieži nēsāju, nekad nekas nav nokritis
28.02.2017 11:54 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Pat mūziķiem runājot - bija mums sākumā doma ņemt DJ, bet tad daudzi teica, ka labāk jau esot ar dzīvo mūziku, tad sākām meklēt mūziķus..... izskatās, ka pārsvarā visi ir kaut kas līdzīgs šlāgerdziedātājiem. :-D Atradām vienu grupu, kura patīk, bet grupā 5 cilvēki un prasa 800eur. To bužets neļauj. Meklējam vēl kādu, bet galīgi nesanāk. Un tās, kuras ņem muzikantus, jūs DJ arī ņemsiet vai sarunāsiet ar muzikantiem, ka spēlēs līdz rītam?
Jo es tā domāju, ka, ja ņem muzikantus, kuri spēlē līdz piem., 2 naktī, tad tā pat vēl DJ jāņem. Eh nezinu, nezinu.
28.02.2017 13:23 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Sveikas meitenes!
Gribu lūgt padomu kāzu plānošanā MAZĀM KĀZĀM (20 cilvēki(vecāki/brāļi/māsas ar bērniem)).
Nonācām strupceļā, kad jāizlemj par svinībām un tās vietu.
Ceremonija būs baznīcā, taču ko darīt tālāk?
1. Skatījāmies viesu namus, tur visur nenormāli lielas platības uz 50-100 cilvēkiem, neliksim taču 1 mazu galdu zāles vidū :-D Varbūt kāda zin kādu MAZU viesu namu Jūrmalas/Tukuma apkārtnē (ideālā variantā pie jūras)? Tik tiešām esmu krustu šķersu izskatījusi svinību vietas un mazu viesu namu nav?
2. Variants - restorāns. Viss būtu labi, bet lai būtu pa skaisto vajadzētu īrēt visu restorānu(?) Atkal dīvaini, jo būsim maza kompānija. Otrs variants - rezervēt galdiņu, taču negribētos, ka mēs svinam kāzas un pie blakus galdiņa, kāds skaļš, apreibinājies jauniešu bariņš svin izlaidumu :-D
Esmu bijusi uz 1 kāzām savā mūžā un tās bija lielas, tāpēc man pat nav priekšstata kā varētu nosvinēt mazas kāzas. (t)
28.02.2017 20:47 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Par apaviem runājot, tas mani arī nedaudz nomoka, vai atradīšu tādus kā vēlos. Noteikti nevēlos standarta, būs veci rozā vai uz to pusi. Viss būs atkarīgs no kleitas. Kleitu došos lūkoties noteikti tikai martā.
Muzikanti mums ir DJ. Mums ir vakara vadītāja un viņas vīrs ir DJ. Vēl neesmu uztaisījusi playlist ar dziesmām, bet tam drīzumā jāpieķeras. Vajara vadītāja mums būs līdz kūkas griešanai, bet DJ ir norunāts līdz 4 rītā. Vakara vadītāja arī dzied, tāpēc ceru, ka būs pilns komplekts mums.
01.03.2017 00:49 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es apavus arī meklēšu vasarā. Gribu vai nu laiviņas bez papēža, vai wedge tipa kurpes, jo mums ceremonija ir brīvā dabā, negribu ar papēžiem pa zāli rakties..
Mūziķi mums būs līdz 4 rītā. Domāju, ka pietiks. :)
Apakšveļu meklēšu ar labu push up un bez lencēm :-D Man ir kleita bez augšiņas, bez lencēm. Silikona krūšturiem neuzticos, lai gan esmu sūtījusi tikai no ali..bet man šķiet, ka ar viņiem netikšu pie vēlamā izskata..
01.03.2017 02:06 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
pandory, mums bija maza kāzas. Kopā ar mums abiem bija ap 28 cilvēkiem Atradā, viesu namu, tīri jauku. Nebija tas šikākais, bet padarījām to tādu. Ja interesē konkrēti, kurš viesu nams, tad uzraksti man pm. Viesu nams atrodas netālu no Tukuma. Arī cena bija salīdzinoši laba. Samaksājām 300 eur un varējāmd arī tajā ēkā, ko vēlamies nevis atsevišķi maksāt par katru gultas vietu.
Ja jau domājat ņemt viesu namu, kāpēc ir vajadzīgs restorāns? Būtu ērtāk tur arī uzklāt galdu, visi varētu tur pat papļāpāt utt. Mums bija diez gan svarīgi, lai, izejot no viesu nama, blakus nebūtu sveši cilvēki, svešas acis. Tā kā diena bija karsta, tad visu vakaru pavadījām laukā.
01.03.2017 07:00 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu apavus meklēt laicīgi. Man ir 41. izmērs un tas bija diezgan nereāli, es tik tiešām izstaigāju visus veikalus, latiņu nolaidu pavisam zemu, bet visur bija palikuši tikai daži izmēri un, protams, ne jau manējais. Nedēļu pirms kāzām bija tāds neliels stresiņš, biju jau gatava iet arī basām kājām. :-D
01.03.2017 08:49 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.05.2011
Meitenes, kur juus pirksiet kleitu? Nevaru atrast nevienu laadziigu kaazu kleitu katalogu internetaa ar cenaam. :-/
01.03.2017 20:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man bija ļoti svarīgi kleitu pielaikot, nopirku kāzu salonā Jūlija. Vēsi baltajām tur tagad ir labas akcijas cenas. Ieraudzīju internetā, iepatikās, pielaikoju vienreiz, ļoti iepatikās. Atnācu ar kurpēm, pielaikoju vēlreiz un nopirku.
Neciešu tipiskās līgavu kurpes - lētais gals, perlamutrs, pērlītes. Nopirku augstpapēžu vasaras kurpes no Hogl. Lai ir ērtas un pēc tam var vilkt uz citiem pasākumiem.
Patika kāzu salons Aenri, tur šuj uz pasūtījuma un kleitas tiešām skaistas.
Neiesaku Bonni. :-D Tur nedrīkstēja pieskarties, nedrīkstēja taustīt, neko nedrīkstēja ar tām kleitām darīt. Gribējās pajautāt, vai pirkt vispār drīkst.
01.03.2017 20:55 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.05.2011
Daenerys1, kaada cenu amplituuda ir salonā Jūlija? :)
01.03.2017 21:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
baarbele, ļoti dažāda!
Es savu kleitu nopirku pa 380 euro, bet tā tiešām ir perfekta (man). Bet es pieļauju, ka tur ir princeškleitas arī pa 2000. Es tādas nemaz neskatījos, jo zināju, ko gribu. Reizē ar mani viena līgava laikoja princeškleitas un tad tur sauca cenas, 1000, 1200.
01.03.2017 21:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vairākus mēnešus lauzīju galvu par kāzu ielūgumiem, beigās bija klikšķis un sapratu, ka gribu a) akvarelī, b) ar dzīvnieku tematiku.
Tā nu rīt saņemšu savus putnus akvarelī.
01.03.2017 21:05 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.05.2011
Mani interesee cenu amplituuda max 250 eiro. Taa kaa sviniibas plaanotas vien paaris stundas, tad negribu paaraak daudz liidzeklju ieguldiit kleitaa.
01.03.2017 21:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
baarbele, bet kāda stila kleitu Tu gribi?
01.03.2017 21:40 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man jau ir izsapņotā kleita, zinu ko tieši gribu un par citām pat dzirdēt negribu :-D
Drauga mammas draudzenei pieder uz avotu ielas viens no kāzu saloniem, īsti neatceros nosaukumu, bet man ir sarunāts, ka varēšu kleitu dabūt tur pa lēto un ja no tur esošajam nekas īsti nepatiks, tad varēšu pasūtīt vēlamo. Tāpēc es par to pagaidām neiespringstu.
Drīzumā ar vedējmāti taisīsim ielūgumus un galda kartes, paraugu jau esmu uztaisījusi un viss nepieciešamais jau iegādāts. Vēl tikai jāizdomā kā lentēm galus piesvilināt, tā lau smuki izskatās jo viņas lēnām irst.
Mana vedējmāte vispār ir monstrs, viņa tajā visā ir daudz vairāk iekšā nekā es :-D Man atliek tikai pasviest ideju un viņa jau zin kur zvanīt un kur visu dabūt, dažbrīd pilnīgi kauns paliek, cik daudz viņa dara, bet to viņa no brīvas gribas, es viņai neko nelūdzu. :-)
01.03.2017 21:47 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šodien pasūtīju kāzu plānotāju (grāmatu), nevaru sagaidīt kad atnāks. Jau labi laiku grāmatnīcās meklēju tādu plānotāju, kur varētu forši pa nodaļām idejas salikt un jau padarītos darbiņus, un lai vienmēr šis plānotājs būtu līdz. Šodien ieraudzīju Facebook un sapratu - beidzot :-D
Man ir svarīgi, lai tas paliek arī kā piemiņa, ak mans sentiments :-D
Vēl dabūjām šo fotoaparātu
Visi pāri un ģimenes, kas būs ieradušies tiks nofotigrāfēti arī ar šo un viņu fotogrāfija tiks ielīmēta viesu grāmatā pie novēlējuma. (l)
01.03.2017 21:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits