KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mums iespējams stiprajam alkaholam būs karafes, bet pagaidām tā tikai tāda doma. Pirkt speciāli negrasos.
Par gatavošanos, vēl neesam izlēmuši kurš kurās mājās, bet iepriekšējo nakti visdrīzāk es pavadīšu mājās ar vedējmāti un tur arī gatavošos, bet līgavaini noteikti pie vedējtēva sūtīsim. Citu iespēju nemaz neapsveru, viņš mani neredzēs līdz pat ienākšu baznīcā. :)
Un par gatavošanās procesu, līgavainis joprojām nespēj saprast kāpēc gatavojoties vajag fotogrāfēties, tāpēc viņš nemaz nejutīsies atstumts, ja viņš netiks tajā brīdī iemūžināts :D
20.02.2017 13:44 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Piedzerties noteikti netaisāmies, bet iedzersim gan. Mēs vispār esam tādi diezgan prātīgi ar alkoholu, reti gadās dzert :)
Man par kāzu dienu ir dilemma. Gribu, lai braucam kopā uz ceremonijas vietu, bet no otras puses, gribu, lai viņš mani ierauga tikai ceremonijas laikā. To noteikti vēl apdomāšu.
20.02.2017 14:12 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Un cik jocīgi būtu gatavoties vienā dzīvoklī, bet katrs savā istabā? Un norunāt, ka viens otru neredzēsim līdz jādodas uz ceremoniju? :-D līgavas izpirkšanas mums nebūs. Jo gribas, lai klāt būtu gan vedēji, gan vecāki. Kā arī make up/frizierei būtu vieglāk nokļūt tur, nevis uz vecāku māju.. ehhh.... Nezinu.:-/
20.02.2017 14:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man šķiet pilnīgi normāli. Galvenais, lai ir pa jūsu prātam. :)
Es arī gribētu pucēties muižā, bet makeup meitenei būtu ļoti tālu jābrauc, tāpēc taisīšos vecāku mājās. Draugs mūsu mājās, kuras ir tieši pretī manu vecāku mājai :D
Tikai nevaru izdomāt, kurš ar kuru mašīnu brauks, ja mēs brauksim atsevišķi..
20.02.2017 14:50 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Freshdrop, var jau arī vienā mājā, bet netiekoties - ja māja ir gana liela. Jo varētu būt diegzan grūti visu rītu nesatikties, ja jāstaigā apkārt utt. :) Bet galvenais, lai paši apmierināti. :-) (l) Mēs darījām tā, ka līgavainis taisījās savu vecāku mājās, bet es - mūsu dzīvoklī. Jo gribējām arī iepriekšējo vakaru pavadīt atsevišķi un tad redzēties tikai pie altāra. Tā ka viņam no rīta gatavošanās procesa skaisto bilžu nav (fotogrāfs un video no rīta bija pie manis), bet viņš par to vairāk priecājās, jo tā jau visu dienu pēc tam bija jābildējas, fotosesija utt. Tad nu no rīta varēja pilnīgi mierīgi gatavoties, kas viņam patika labāk. :-)
20.02.2017 14:57 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mums līgavainis brauks ar vedēju mašīnu uz baznīcu, bet es ar kāzu auto, kuru īrēsim. Jau sarunājām šādu (l)(l)(l)
20.02.2017 15:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Wallee, prieks, stilīgs auto! :-) Es sākumā vēlējos ļoti līdzīgu, bet līgavainim nepatika. Tad nu mums ieteica pavisam citādāku (retro jaguāru), par kuru abi bijām vienkārši sajūsmā. (l) Atgādināja Getsbiju. :-D
20.02.2017 15:32 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Mēs taisījāmies atsevišķās vietās - es pie māsas mājās netālu no ceremonijas vietas, viņš Rīgā barbershopā, tāpēc foto un video ir mums abiem no pucēšanās. Foto un video pusstundiņu bija pie viņa un tad brauca tālāk pie manis.
20.02.2017 15:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kā jums šķiet, kāds cipars uz cilvēku ir ok par ēdināšanu?
Kāzas plānojas mazpilsētā un tur arī vienā foršā kafejnīcā painteresējos par ēdināšanu kāzās, viesu nams tieši ar viņiem bieži sadarbojas. Bet man atsūtīja tādu tāmi, ka nu raudāt gribas. Negribam mēs rosolu/karbonāžu/vārītu kartupeļu variantus (it īpaši ja vārīti kartupeļi ir vienīgā piedeva, ne dārzeņi grillēti nekā) nu tik vienkārši, ka mums šķiet, ka kāzām neder. Plus vēl līgavainis pats ir pavārs restorānā un viņš vispār sāka lamāties ieraugot to tāmi.
Un jā, prasa 27 eiro no cilvēka (ieskaitot brokastis un apkalpošanu abas dienas), BET tā taču nav Rīga! Un piedāvājums tiešām gaužām nabadzīgs un prasts.
20.02.2017 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Un cik jocīgi būtu gatavoties vienā dzīvoklī, bet katrs savā istabā? Un norunāt, ka viens otru neredzēsim līdz jādodas uz ceremoniju?

Nav jocīgi. Galvenais, lai jums ir labi un ērti. :)
Mēs taisījāmies katrs savā vietā. Es biju savās mājās, pie mammas, bet viņš - pie maniem vecvecākiem. Nekādas izpirkšanas nebija. Viņš uz ceremoniju aizbrauca kopā ar vedējtēvu, bet mēs ar vedējmāti braucām ar retro mašīnu, jo bijām runājuši, ka iepriekš netiksimies un viņš mani gaidīs pie ''altāra''.
Bildes bija no abām gatavošanās vietām, jo mums bija fotogrāfu duets, so - viena gatavošanās laikā bija pie manis, bet otra - pie vīra.
20.02.2017 16:33 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Wallee,
mums gan svinības vienas dienas un Rīgā, bet gribam, lai iekļaujamies 25eur/pers. Tas būtu tikai par ēdināšanu, apkalpošana iet atsevišķi un brokastu arī nav..
Bet atsūtīja mums cenu update 2017. gadam un biški esam uz pauzes.. laikam būs jāņem par 30eur/pers.
Bet mazpilsētā 27eur no cilvēka ir padaudz. Zinu pāri, kam ēdināšana bija kādi 18-20eur/pers, bet tur pat viss bija bagātīgi un garšīgi! Jums jārunā vai nu ar tiem pašiem ēdinātājiem, bet lai uztaisa adekvātu piedāvājumu vai arī jāmeklē cits pakalpojuma sniedzējs.
20.02.2017 16:38 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Labi tie 27 eiro būtu pilnīgi pieņemama cena, it īpaši ja vēl iekļauta ir apkalpošana abas dienas. Bet nu mani šokē tas piedāvājums. Īpašniece rakstīja, ka šo to var pamainīt, bet tur būtu jāmaina vismaz puse un tas uzreiz noteikti to prieku sadārdzinātu. Es protams vēl par to ar viņu parunāšu, bet es īsti negribu tādu ēdināšanu kāda bija principā manu vecāku kāzās, kotlešu un karbonāžu variantu ar vārītiem kartupeļiem. Es varbūt izklausos tagad kā izlepusi, bet nu tās taču ir kāzas! :-D
20.02.2017 16:52 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
es tevi ļoti labi saprotu, jo nu man arī gribas lai nav gluži ikdienas vakariņu variants kāzās :D
man arī negribētos par kotleti, karbonādi un vienkārši vārītiem kartupeļiem maksāt tādu summu.
Lai vismaz ir tvaicēti/grillēti dārzeņi, ceptas kartupeļu daiviņas, piemēram, dažādi interesanti salāti un tml.. bet no tā grib uztaisīt arī nez kādu ciparu visi!
20.02.2017 17:05 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un plus vēl manuprāt jau ir jāpiedomā arī par veģetāriešiem un vegāniem. Manai draudzenei, kura ir vegāne, būtu jāēd tikai vārīti kartupeļi ar svaigiem dārzeņiem. :-D
20.02.2017 17:24 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Wallee, 27 Eur par personu mazpilsētā IR daudz, īpaši jau par tādu "piedāvājumu". Man draugi precējās Rīgas Botāniskajā dārzā, kur bija kkas ap 25 Eur par personu (bez brokastīm). Es pati, savukārt, precējos pag.gadā un ēdinātāji arī bija no mazpilsētas, kas mums izmaksāja 19 EUR par cilvēku (iekļautas brokastis, bet bez apkalpošanas pie galdiņiem). Un bija visādas inčīgas ēdamlietas, kā piemēram, mocarella ar tomātiem un baziliku, tvaicēti dārzeņi, visādas mēŗcītes, gaļinas, zivis, utt. Protams, bija arī tradicionālie vārītie kartupeļi, bet nu mani tas maz uztrauca. :D Tā, kā meklē vien citus ēdinātājus. :)
20.02.2017 21:20 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man arī šķiet par dārgu. Saprastu, ja vēl piedāvājumā būtu laši, visādi salāti, siltais..
Mums būs aptuveni 25eur par cilvēku. Ēdienkarti vēl neesam sastādījuši, bet rēķinamies par dārgāko variantu.
Izvēlē ir visādi gaļas ēdieni, zivis, piedevas, salāti, saldie.. augļi un sulas pašas par sevi. Atliek tikai savilkt, ko gribēsim.
20.02.2017 21:35 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nē nē mums arī ir iekļautas gan sagaidīšanas uzkodas kas ir Ok, siltais galds gan tāds nekāds, man īsti nepatīk un aukstais galds, kur ir salāti utt. Bet nu tik vienkārši viss kopumā, ka par tādu naudu nav vērts. Ēdienu izcēlu itkā ir un ja varētu pamainīt bez uzcenojuma augšanas tad jau vūs Ok.
20.02.2017 22:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Meitenes, kā ar muzikantiem/dj, kaut ko jau esat atradušas? Kādu mūziku vēlaties?
Mēs beigu beigās izdomājām, ka vajag, aizrunājām grupu, no kuras viens pārstāvis spēlēs arī ceremonijā. Šķiet, ka ar muzikantiem būs lustīgājs baļļuks :)
21.02.2017 13:51 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
mums būs DJ. ar līgavaini esam sagatavojuši playlisti spotify, ko viņam parādījām, lai viņš saprastu mūsu gaumi un vēlmes un tad jau kāzās redzēs kā būs. :)
izvēlējos pēc atsauksmēm šeit forumā no meitenēm un citur!
23.02.2017 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Kur jūs pirkāt/pirksiet kurpes un apakšveļu? Neatrodu kurpes ne Rīgā veikalos, ne internetā - asos, ebay, aliexpress, nekur nav, lai gan vēlos klasiskas, vienkāršas baltas laiviņas uz vidēji augsta papēža. Tas pats ar apakšveļu. Varbūt jūs zināt kādu internetveikalu?
28.02.2017 10:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits