KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vai kāda ir bijusi kāzās, kas ir notikušas pilnībā ārā?

Bijām tādās kāzās. Ceremonija mājas pagalmā, turpat arī tusiņš. Pa dienu ar laikapstākļiem bija paveicies, bet naktī lija - tad visi spiedās zem lielās telts. Galvenais, lai viesi ir informēti, ka kāzas notiks ārā. Daudzi viesi uz ceremoniju bija uzposušies, bet pēc tās uzvilka vienkāršākas drēbes un galvenais - apavus.
23.08.2016 21:54 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
gaidu kāzu stāstus no pārējām līgaviņām, kurām kāzas bija pagājušonedēļ (l) prieks lasīt
24.08.2016 15:19 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Mums balviņās bija šampanieši, vīni. Mazajos konkursos tie mazie tika dāvināti, vakara beigās uzvarētājiem lielie zelta šampji. Vēl konfektes bija kā balvas. Nekas cits ne.
24.08.2016 15:24 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Feline, man bija kāzas divātā + liecinieki! :)
Ko Tu vēlies zināt? :)
Mēs pieteicām fotogrāfu, ceremoniju, rotājām mašīnu utt. Viss kā "normālās" kāzās, bet bijām tikai mēs. Ceremonija bija kādas 10 minūtes. Pēc tam 4 stundas gara fotosesija. Pēc tam ballēšanās ar lieciniekiem. Otrā dienā bija ballīte ar manu ģimeni. Pēc tam draugu ballīte. Pēc tam ar vīra ģimeni :)
24.08.2016 15:24 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jackie Es atkal esmu palaidusi garām, pa kuru laiku saderinājies un jau apprecējies.
Bet nu sirsnīgi apsveicu (l)
24.08.2016 15:30 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Vakar mana māsīca apprecējās - viņa, liecinieki, meitas un mamma. Tik forši, klusi un mierīgi. Man arī tā gribētos. (l)
Ceremonija zagsā, tad fotosesija un ekskursija viņiem bija. Nekas liels.
24.08.2016 15:32 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Kampanella, jaa, tas viss notika loooti aatri, pashai neticaas! Paldies!:)
catana, mums bija sviniibas aaraa, bez nekaada tenta/nojumes.:-D Kaadas 2 ieprieksheejaa nedeelas lija, peec tam arii, bet tajaa un naakamajaa dienaa vienkaarshi perfekts laiks! Liela veiksme! Bet mees kaut kaa pat baigi nestresojaam, laikam iekshaa bija sajuuta, ka buus labi:-)
24.08.2016 19:42 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Ray, pirmkārt sveiciens ar lielo dienu tev un pārējām meitenēm! :)
Gribēju tev un tām meitenēm, kurām bija DJ Jānis Fabriks, uzrakstiet, lūdzu, man privāti nelielu atsauksmi un izcenojumu! Šobrīd izskatu viņu kā variantu savām kāzām. :)
Paldies!
25.08.2016 09:44 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tā. Es tikko sapratu, ka man ir problēma. :D
Tikko bijām uzrakstīt iesniegumu un tā dzimtsarakstu tante runāja tik pacilājoši, ka es jau tikai zāli apskatot sāku raudāt, kas tad būs ceremonijas laikā? :D
Vai te ir vēl kāda emocionālā? Kā cīnījāties ar asarām ceremonijas laikā? Man šķiet, es sākšu kaukt jau nedēļu pirms tam - kā mani varēs nogrimmēt, ja es visu laiku raudāšu :D
25.08.2016 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Meitenes,kaa ir ar maksaashanu dzimsarakstu nodaljaa?Jaamaksaa uzreiz,kad raksta iesniegumu?
25.08.2016 13:24 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Uzreiz jāsamaksā tikai 14eur.
25.08.2016 13:26 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Mës,Liepājā,maksājām uz vietas. Uzreiz.
Feline,es vnm ķiķināju,kad filmás raudāja kāzu laikā,bet...Draudzenes kāzās bimboju kā aizkauta.:-DCeremonijā vēl tā,bet,kad bija jāsveic,tad vnk šņukstēju un nespēju izvest ne vārda.
Savàs kāzās turējos. Bet tā dzeja...:-DAtlika pateikt,ka pasludina mūs par vìru un sievu un aizgāja. Es vnk raudāju!
(s)
25.08.2016 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
veel viens mulkiigs jautaajums-cik maksaa ceremonija?Mees veelamies vnk sarakstiites un viss.Maajaslapaa rakstiits,ka jaamaksaa 35 eiro,tas ir neatkariigi no taa kaada ceremonija?
25.08.2016 13:35 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Es vispār gribētu bez visām tām dzejām utt, jo zinu, ka tas man būtu daaaudz par daudz :D
25.08.2016 13:36 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Feline, mums jau bija tikai viens dzejolis :D
Vīrs ar saviem brāļiem pēc tam ilgi ķiķināja par mani :D Dzejas laikā mana sejas esot bijusi tāda, ka tūlīt atslēgšos :D Tiik nopietnu viņi mani vsp nebija redzējuši.
Būs labi! Nu paraudāsi! A ko darīt? :)
25.08.2016 13:41 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja grib tikai sarakstīties bez ceremonijas, tad būtu jāmaksā tikai 14 ar kaut ko tikai.
Man Liepājas dzimtsarakstos ceremonija ar viņu mūziku maksāja 60 eiro.
čalis ar ģitāru spēlēja un dziedāja manis izvēlēto Mazā bilžu rāmīti, tajā brīdī domāju nu kāpēc es to izvēlējos, jo man vienmēr pie tās dziesmas velk uz raudāšanu. Ceremonijā vairākas reizes vilka uz bimbi, bet nu es turējos, jo ja sāktu raudāt, tad laikam kauktu kā nelabā. :D turējos, lai nesabojātu savu skaisto make-up. Kad nāca raudiens, tad apskatījos apkārt un izbolījos, skatījos uz fotogrāfu, tad vismaz atkal nebija jāraud. :D
25.08.2016 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Bāc,lasu un domāju. Kāpēc es neizvēlējos mūziku? :) Nebūtu ļavusi skudru spēlēt. Muzikanti arī bija tādi,kas varētu arī kaut ko citu nospēlēt. :)
26.08.2016 10:19 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Mums bija klāt nodevai jāmaksā 50€ par to, ka vēlējāmies ceremoniju kultūras namā, jo dzimtsarakstos nebija tik daudz vietas viesiem. Bija "Kāzu maršs", pie altāra veda tētis.
26.08.2016 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Vakar bijām ar vīru Jelgavā. Biju pārsteigta un bija iespēja redzēt trīs vecmeitu ballītes un vienas kāzas. Tas nozīmē, ka šogad kāzas iet uz urrāā. Man šogad daudzi paziņas apprecējās. Tās ir meitenes no manas vieglatlētikas komandas, kursa biedrenes tehnikuma,klasesbiedrenes un t.t. Kopumā jau kādas 20 kāzas savā facebook kontā esmu redzējusi. :)
Precēties ir forši (l) Joprojām esmu starā par to,ka man arī bija šāds piedzīvojums(l)
Starp citu Jelgava tiešām ir super vieta vecmeitu ballītēm.
28.08.2016 10:32 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Nedēļa jau pagājusi, kopš esmu sievas statusā (l)
Tad nu padalīšos ar stāstu. :)
Piektdienas vakarā braucām rotāt viesu namu. Ārā riktīgi gāza, ducināja pērkons, mašīnu piekrāmējām līdz malām ar kāzu dekoriem, apģērbu un visu vajadzīgo. Pa ceļam uz viesu namu izdomāju pazvanīt floristei, pajautāt cikos rīt būs klāt ar ziediem. Zvanu, saku, kas esmu, un viņa par mani aizmirsa!! Ļoti atvainojās, teica, ka nozaudējusi savu pierakstu kladi, un jau ir sarunāta rītdienai citai līgavai. Biju šokā, domāju, ko lai dara! Biju viņu sarunājusi jau ziemā. Viņa mani nomierināja, teica, ka pa nakti rukās, un visu sataisīs, lai neuztraucos. Uztraukums, protams, bija, bet nu labi.
Aizbraucām, izrotājām viesu namu kopā ar maniem vecākiem, kārām pompomus, burciņas ar peldošajām svecēm, galda kartes, aizkarus, krēslu pārvalkus un bantes un protams lielo dekoru. Palikām divatā pa nakti viesu namā. Biju nedaudz noskumusi, jo ārā tā gāza, viss zālājs bija pielījis, ka aiziet līdz mazajām mājiņām (kur viesiem gulēt) sausām kājām nebija iespējams. No rīta pamodos jau 5 no rīta, nevarēju pagulēt, uztraukums, nedaudz bail... Likās, pats Dieviņš mums vēl izbaudīt šo dienu, jo saulīte spīdēja spoži jo spoži un ārā +23! Pat neticās, jo visu nedēļu gāza, bija drēgns, bet šeku reku! Nogājām viesu namā pirmajā stāvā, kur ir viesu zāle, izmēģinājām deju, uz sapratām, nebūs :D līgavainis galīgi nav dejotājs, tad nu mīņājāmies uz vietas tā teikts. Viesu nama saimniecīte mums uzsauca brokastis, tas bija tiiik jauki :) Tad jau sāku krāsoties (krāsojos pati), atbrauca frizierīte, sapucēja manus matus un manas mammas. Ziedi, puškis, dekori bija ļoti skaisti (l) Līdz baznīcai līgavainis mani neredzēja, braucu kopā ar vecākiem. Uztraukums, sirds sitās, bail, BET.. ienākot baznīcā radās pilnīgs miers. Mācītājs teica ļoti skaistu runu, pāris lūgšanas un jau mijām gredzenus. Pēctam fotografēšanās parkā, iepazīšanās spēle vakara vadītājas pavadībā. Vēlāk trīs tilti (lai gan sākumā biju kategoriski pret, priecājos, ka mani pierunāja, jo uzdevumi bija super!), pēc tiltiem devāmies ar vedējiem fotosesijā viršos un kāpās, nedaudz arī mežā. Viesu namā ballējāmies līdz rīta gaismai, gulētas bija vien 2 stundas, bet ballīte bija ideāla. (l) joprojām gaidu bildes, fotogrāfs sola pēc mēneša, pēctam arī padalīšos, ja kāda vēlēsies :)
28.08.2016 18:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits