KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Mums būs pusgadu vecs bērns un man tas netraucē. ja bērnam niķis uzskatu,ka tad jāiziet ārā ar bērnu un cik es esmu redzējusi tad tā manā ģimenē dara. ja bērns raud mamma vai tētis iziet ārā,lai netraucētu.
28.06.2016 09:26 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Marjory- man tieši tas pats, visi tādi vienaldzīgi, neko nejautā, mazliet tracina :-D sākšu viesiem uzgrūst mazos darbiņus, man vienalga, lai iesaistās un palīdz.
28.06.2016 09:36 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Vai tad ar plīvuru nav arī tā, ka tad ir jābūt apsegtai arī sejai, lai ļaunos garus aizgaiņātu?
Pēcpusdienā iešu pakaļ gredzeniem ar gravējumiem. Ceru, ka būs labi. :)
Jāatrod vēl kāju lente tādu, kādu vēlos.
Kā jums būs ar atslēgas likšanu pie tilta, būs? Mums nekā tāda nebūs, jo līgavainim uzskats, ka tas ir mūsu austrumu kaimiņvalsts stilā, kas neiet pie sirds. Vedēji arī tā bija ierosinājuši, bet tā vietā būs kas cits. Vedējmātei šī nedēļa ir atvaļinājums, tad ar kāzu plānošanu nodarbojas, man nesaka pilnīgi NEKO. Man tas liekas ļoti interesanti! (l) vienīgais, ko pateica, kas mums būs fotografs.
28.06.2016 09:50 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es māsas kāzās biju aicināta bez drauga, jo viņai viņš ļoti nepatika, bet, tā kā mums attiecības vairāk nebija īsti tādas, kā vajag, uz izjukuma robežas, nepārdzīvoju, tikai bija vienai pašai garlaicīgi, jo visu bija pa pāriem. Bet ir pat labi, ka biju viena, jo tagad precēšos ar to kāzu fotogrāfu, kurš bija mani pamanījis. :) (l)
28.06.2016 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
LaLaLa, nu tā ir. jābūt virsū, bet lielākā daļa tādus nevelk.
28.06.2016 09:53 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Mums nemaz nav draugu pāri pa 1, lai būtu jāliek +1, līdz ar to atkrita visa domāšna par papildus viesiem.
Par bērniem runājot - aicinājām visus kopā kā ģimeni, ja tajā ir bērns. Tomēr vairākums izvēlējās ierasties bez bērniem, lai var atpūsties. Mums kāzās tādi mazi bērni būs 1-2 (vēl nav konkrēta garantija, ka otrais pāris ieradīsies). Un pārējies 3 bērni jau ir virs 8 gadiem.

Man toties sāk besīt, ka lielākā daļā draudzenes sāk prasīt - vai esmu sagatavojusies būt sieva? Es tikai nesaprotu kā man jāgatavojas?!?
Ah, un tie jautājumi - kleita ir, kurpes ir, kas notiks, kā palīdzēt (kaut gan visiem jau izdalīts, kas kur jāpalīdz). Tāpēc man negribas nemaz atbildēt uz mulķīgiem jautājumiem.
Parasti saku, ka palicis vien mazliet, lai paciešas.

Vakar viena draudzene vispār bija šokā kā man kleita vēl neesot gatava. Un kāpēc kurpes nav.
Bet es esmu no tiem cilvēkiem, kas nemeklē lieku stresu un viss tāpat notiks.

Un jā, gaidu piektdienu, kad sāksies atvaļinājums un būs palikušas tieši 7 dienas līdz lielajam notikumam.
28.06.2016 09:59 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Es arī būtu priecīgāka, ja bērnu manās kāzās nebūtu, bet laikam nevarēs no tā izvairīties, jo pēdējā laikā daudziem ģimenē sadzimuši sīkie. Iespējams jau ka neņems līdzi, bet lai vai kā, samierināšos, jo tuvinieku bērni tomēr mīļi. Citādāk ir ar svešiem bērniem, ja viņi nemācēs uzvesties, tad gan dusmošos.
28.06.2016 09:59 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
LaLaLa, vai tad tādas lietas kā fotogrāfs neorganizē pats jaunais pāris? Tas taču pašu ziņā, kuru grib un par kādām izmaksām. Vai es kļūdos?
28.06.2016 10:06 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Elza_Elza pēdējā izlaidumā, kur biju, tie vecāki nepratās. Mazais tā raudāja, bet šie tik ar vienaldzīgu sejas izteiksmi turpināja sēdēt :-|
28.06.2016 10:06 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
acita, noorganizēt fotogrāfu uzņēmās vedēji. Viņiem arī vairāki ir pazīstami, kad ar to nodarbojas, nekā mums.
28.06.2016 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Kechupinsh, jā man arī besī tie jautājumi,jo sievas pienākumus es pildu jau ilgu laiku,vnk šī savienība nav oficiālā. man arī daudz kas nebija laicīgi un es par to neuztraucos. man nav dekoru. nu un? man būs atvaļinājums no rīta un tad ar vienu meiteni taisīsim.

man nav auskaru. nu un? atradīšu nopirkšu, neatradīšu nepirkšu. :D
28.06.2016 10:18 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Elza_Elza oj, es priecājos, ka neviens vēl neprasa par aksesuāriem, jo par tiem es vispār neesmu domājusi :D Labi, ka man tieši uz dzimšanas dienu viena draudzene uzdāvināja auskarus un viena cita kuloniņu, tad to arī vilkšu. Neko speciāli pat netaisos meklēt :D

Oj, par dekorācijām vispār bija smieklīgi, jo visiem liekas, ka mums visu vajag. Es gan skaidri pateicu, ka viss vairs neko, bet turpina tik visādas lietas ieteikt.
28.06.2016 10:21 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vispār es ielūgumos aizmirsu ierakstīt par bez bērniem un dāvanu aploksnē, nevarēju ar tekstu tur diži izvērsties. :D

Bet dodot ielūgumus pieteicām klāt, tad redzējām cilvēku reakciju un visi saprotoši bija par bērniem un daļa pat nebija domājusi ņemt līdzi, lai var atpūsties. Nu tagad iespējams būs vienam pārim bērns, ja nevarēs atstāt kādam, jo mazajai ap gadu un nav radusi būt prom no vecākiem, tad tādu gadījumu pieļauju, bet citiem ir mana bērna vecuma jau un lielāki, bet ar manējo parasti vienaudži nevar sadalīt mantas, tad es negribu bērnu kautiņus un bļaušanu kāzās. Man jau galva sāp par to domājot, kā mans uzvedīsies un vai visu neizbojās, :D

Man no vienas puses viss pa lielam ir izdarīts, bet no otras puses tik daudz sīkumi, ka drīz būs panika, jo man vēl no gaisa uzradās super iespēja, kur jau vien būšu prom uz nedēļu, tad mazāk laika paliks.
28.06.2016 10:25 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
es esmu bijusi līdzi kā viesis uz kāzām puisim ar kuru nesen biju sākusi draudzēties un tās bija vienas no foršākajām kāzām, kurās esmu bijusi! un galīgi nebija sajūta, ka jaunais pāris kaut cik satrauktos par to,ka mani ieraudzīja pirmoreiz - svarīgāk bija, ka visi viesi jūtas brīvi, labi, visur iesaistās un nav stīvi. :)

manās kāzās noteikti arī būs līgavaiņa draugu otrās pusītes, kuras neesmu redzējusi, bet mani tas galīgi nesatrauc - galvenais,ka tiek ielūgti tie cilvēki, kurus vēlos es un mans līgavainis un,ja viņiem ir otrā pusīte, tad aicinām abus. :)

arī bērni tuvāko draugu lokā ir sadzimuši, arī māsai ir, bet nenorādīsim ar/bez bērniem, ja gribēs ņemt līdzi un paši vaktēt, tad lai ņem! tikai palūgsim, lai laikus mūs par to informē, lai zinām, ko darīt ar ēdināšanu :)

un plīvurs man arī pie kleitas būs - ļoti patīk un gribas piepildīt savu sapni :)
28.06.2016 10:33 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Jā, mani arī pārņem neliels stresiņš, 9 nedēļas vēl(s)
šodien cakināšu mežģīni pie burciņām un sākšu locīt pomponus.
No darāmajiem darbiem palicis: noprecizēt kurš dekorēs baznīcu, iešūt līgavainim uzvalku, atrast man kurpes, pabeigt dekorācijas, satikties ar vakara vadītāju un apspriest visu plānu, nopirkt manai mātei kleitu. (l)
28.06.2016 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Kechupinsh, nu es ar neuztraucos :D jo man kaut kā vienalga. protams būs skaisti tā. bet nu nevajag arī baigo traģēdiju taisīt.
man arī besī jautājumi par matiem un ko es likšu matos. manuprāt,ja es to visu izstāstīšu nebūs taču interesanti tad ieraudzīt mani :D
a un kronis visam bija,kad man draudene atļāvās parpasīt jūs arī pēc kāzām uzreiz plānojat bērnu? :D :D :D Jā, zagsā pa taisno :D
par dekoriem ar nodomāju,ka nedrīkst pārspīlēt :)
28.06.2016 10:39 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vai, man dekori ir tieši tagad tas stresa radītājs, jo aizmugurē liekamie ziedi vēl jātaisa, burciņas jau pati pa vakariem, bet tiem ziediem man vajag vedējmāti, bet viņa nenormāli aizņemta. :D

Ā, jā, matiem jāatrod vēl kkas, labi, ka te kāda pieminēja, jāiet vēl sameklēt. :)
28.06.2016 10:47 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Mums uz baznicu visiem bija lidz berni, tai skaita viram bernibas draugan 4men veca meitina, kas ka saka raudat cerimonijas vidu, ta gandriz lidz galam, un pats labakais tas, ka ta mamma neiedomajas ka vajadzetu iziet ara, vina pofiga turpinaja sedet. Par to gan es biju dusmiga..bet uz viesu namu bija pieteikts ka labak bez berniem, visi bija saprotosi un jau bija izdomajusi ka pasi grib atpusties. Vienigi bralim puika bija lidz, bet vins jau tads 8 gadigs diezgan pieaudzis un zin kad var un kad nevar jaukties pa vidu un vel man labakajai draudzenei meita lidzi bija, jo nebija kur atstat..
28.06.2016 11:27 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Es gan labprāt stāstu cilvēkiem, kā veicas plānošana. Par kleitu tā arī pasaku, ka tas ir pārsteigums, un tur arī jautājumi apstājas. Par bērniem atjokojam, ka mēs trenējamies. :D
28.06.2016 11:31 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
O jā, jautājums par bērniem. Mums ar tas aktuāls.
Es parasti saku, ka plānojam, bet nevar zināt kā sanāks.

Par matiem es pateicu, ka viss atkarīgs no laikapstākļiem un es pati nezinu, kas būs, jo to visu domā friziere.

Kleitu visi grib redzēt, un neder pat atrunas, ka tas pārsteigums. Tāpat prasa vai parādīšu bildi.

Eh, man liekas, ka citiem lielāks stress nekā mums. Mana mamma katru dienu atgādina cik maz laika palicis.
28.06.2016 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits