KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Lavandas lauks, varbūt pasaki, ka viesu skaits jau ir nokomplektēts un ierobežots (vietas dēļ, vai kāda cita iemesla dēļ), ka tāpēc prasījāt jau sākumā vai viņš būs viens :-)
Elza_Elza, laimīgā, es arī jau nevaru sagaidīt, bet man vēl gandrīz 2 mēneši (l)
27.06.2016 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
acita, jūtos normāli. gribu,lai tas ātrāk šis murgs beidzās,jo mums ir līdzīgi kā te rakstīja par to viesu aicināšanu. jo vairāk lasu,jo labāk saprotu,ka man ir taisnība par to,ka kāzās jābūt tos ko Tu gribi redzēt. mums diemžēl bija asas situācijas atkal. un mēs tomēr aicinām cilvēkus,kas ir līgavaiņa māsa,kas mūs it kā neieredz. vecāki tā uzspiež un pat draud,ka nenāks uz kāzam. māte visu laiku visiem saka,mana meita nebūs kāzās, es arī tad neiešu (e)
es jau esmu rakstījusi,ka iemesls kāpēc negribam šo clvēku ri tāds,ka viņa mani nosauca par palaistuvi,piegulētāju, mēs viens otru nemīlam,jo mums nav bērnu un lai brālis kaut nosprāgtu. un mēs ar šo cilvēku nerunājām, bet mums jāaicina.
es nezin nu tā nav spiesta lieta,grib neej!!!
es jau vairākas reizes līgavainim teicu,ka tās kāzas ir mums vai viņa māsai?????kas ir galvenie???
bet viņš tik atcirt,ka es neko nesaprotu,jo vnk vecāki grib abus bērnus kāzās. un arī citi man ir apgalvojuši,ka vecākiem ir kauns ja kāzās nav kāds no bērniem,jo viņi nevar sadzīvot. bet neviens tiešām to nejautās kāpēc nav.jo uz kāzām nāk taču pie jaunā pārā. es pat neiedomātos jautāt,jo man dziļi vienalga,ko pāris aicina,neaicina.
man šī gaidšāna ir tikai sabojāta.. un nekāda prieka nav vairs. ātrāk,lai tikai beidzas.
27.06.2016 09:21 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Ak, šausmas! Cik traki ko tādu piedzīvot :'-(

Par laimi, mums nekādu negāciju nav ģimenē, visi viesi būs mīļi gaidīti
27.06.2016 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
acita, lai kāda būtu situācija, bet es tomēr to uzskatu,ka tas ir egoisms. tā tomēr ir diena mums. vajadzēja palikt pie pirmā varianta.neaicināt nevienu.
līgavainis jau gribēja teikt,ja jums tā nepatīk,ka mēs precamies un nemākat priecāties tad nenāciet vispār.
mums tā svinēšana bija paredzēta maza un mājās, bet ja ir tāda situācija tad sanāks,ka mums būs plika ceromonija ar muzeja tradīcijam un uzkodām parkā.
mēs jau tā neko šiku tik paēst kopā un vakarā prom ar vedējiem.
27.06.2016 09:38 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Lavandas lauks, tā arī pasaki visim,ka nevēlies savās kāzās Tev svešus cilvēkus. Es vēl saprastu, ja ielūgumā būtu norāde +1, tad var ņemt līdzi, ko vēlas, bet ja nav, tad laipni aizrādi, lai apskatās ielūgumu.
27.06.2016 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Lavandas lauks, es tevi saprotu. :-D Mums ir kādi 4 viesi, kuriem ir uzradušās draudzenes, kuras nemaz neesmu satikusi, bet šie prasa +1 uz kāzām... dooh, un divi no viņiem jau paspēja atkal izšķirties. :-D Pateicam visiem stingru nē. Nav te nekāda disene, kura vajag izrādīties ar to, ka ir otrās pusītes. Mēs tomēr rīkojam svētkus un tur vēlamies redzēt tādus cilvēkus, kas mums ir tuvi, nevis kaut kādus svešiniekus.
27.06.2016 11:43 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Man šķiet, ka atbilde būtu vienkārši, ka viesu skaits nokomplektēts - vietas pie galda sarēķinātas, ēdinātāji pabrīdināti par cilv.skaitu un ka diemžēl nav iespējams ņemt līdzi +1.

Mums gan visi viesi ir pa pāriem.. iedomājaties, kāda sakritība? :) Labi vēl, ka nav visi precēti, būs kam mest pušķi :D
27.06.2016 12:23 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Man bija situācija, kad vīra draugs gribēja ņemt līdzi savu jauno draudzeni (tās viņš tiešām mainīja "kā zeķes") ar kuru nebijām pazīstami.
Lai gan man ļoti, ļoti negribējās kāzās redzēt "jaunas" sejas (svešus cilvēkus), tomēr beigās piekāpos.
Viņa bija mūsu kāzās. Noķēra manu pušķi (e) :-D Šovasar ejam uz viņu kāzām.
27.06.2016 12:29 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es arī teiktu, ka galda klājējiem jau ir pateikts viesu skaits, ka nu jau ir par vēlu.

Ko jūs gredzenos gravējāt vai plānojat iegravēt? Nevaru izdomāt, vai vārdu un datumu vai vārda iniciāļus un datumu, mūsu gadījumā līgavainim vārds sākas ar patskani, man- ar līdzskani. Šonedēļ gribu aiznest iegravēt, bet neesmu vēl izdomājusi. Man vēl bail, ka manu vārdu nepreizi iegravēs. Kaut arī dokumenti ir acu priekšā, tik un tā vārds tiek uzrakstīts ļoooti bieži nepareizi.
27.06.2016 12:33 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Mums gredzenos ir iegravēti vārdu iniciāļi un datums, piemēram, A&A 27.06.2016.
27.06.2016 12:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu man nav problēmu pateikt nē kādām, tāpēc pie ielūgumiem arī teicu dažiem čaļiem, ka nu ja tev būs kādās 3 mēnešu attiecības, tad izdarīsim izņēmumu, bet nu pāris nedēļu attiecību gadījumā brauks viens, jo nu mums netiek daži tuvāki aicināti, jo kontakts zudis, tad kur nu vēl sveši cilvēki.

Un mūsu gredzenos iegravēts otra vārds uz kāzu datums, lai var atcerēties kā laulāto sauc. :D
27.06.2016 12:52 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Paldies, meitenes, par viedokļiem. Noteikti runāšu ar to puisi, lai saprot, ka man tas ir svarīgi (kāzas bez svešām sejām). Un tad jau būs divi gala iznākumi - vai nu būs saprotošs vai arī būs kašķis. Tā jau mums nav dikti siltas attiecības, negribas vēl vairāk tās pasliktināt.
Vispār ar tām kāzām viens liels trakums - visiem tik ļoti patīk aizrādīt, dot gudrus padomus, apvainoties, bojāt foršo gatavošanās prieku, utt. Labi, ka kāzas tikai 1xdzīvē. :-D
27.06.2016 12:53 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Jā, man arī krustmātei uzradies draugs, bet to jau paziņoja 5 mēnešus pirms kāzām, tā kā iekļāvu. Man ir termiņš 2 mēneši pirms, kad vairs nepieļaušu +1. Jau jūtu, ka draudzene gribēs ņemt līdzi nesen iepazītu puisi, bet viņai atteikšu.
Vajag paskaidrot tam puisim, ka viss jau saplānots un nav paredzēts +1. No malas jau liekas, ka kas tur tāds pielikt papildus ķebli un šķīvi klāt. :D grrrr.
27.06.2016 13:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man bija situācija, kad vīra draugs gribēja ņemt līdzi savu jauno draudzeni (tās viņš tiešām mainīja "kā zeķes") ar kuru nebijām pazīstami.
Lai gan man ļoti, ļoti negribējās kāzās redzēt "jaunas" sejas (svešus cilvēkus), tomēr beigās piekāpos.
Viņa bija mūsu kāzās. Noķēra manu pušķi Šovasar ejam uz viņu kāzām.

Cik jauka un pozitīva pieredze attiecībā uz mazāk zināmu viesi (l)
27.06.2016 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Cecīlija, it kā jau nekas tiešām, bet ja jāmaksā papildus gan ir kaut kas.
manā gadījumā ir tā,ka mums vienam draugam uzrādās draudzene un atbalstot viņu mēs atļāvam viņam ņemt līdzi,jo mums tāptat galds ir pasūtīts uz mājām. :) Tas mums ir svarīgi tā kā viņu atbalstīt,lai viņam tā kā būtu forši ar viņu. Jo mums viņš tāds frošs, bet ar meitenēm nevedās. :)
27.06.2016 13:55 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man ari bija si problema ar vira masicu, vina pie tam nedelu pirms kazam pazinoja ka nems lidzi..ui traki bija,ka garstavokli bojaja, bet nu beigas piekapamies, lai gan jau ta bija visus gruti sasedinat..pie tam galda kartes es jau biju sataisijusi un vinam galda karte bija bez varda..tur ari bija jautri. Sis iet un mekle un neatrod, beigas vira labakais draugs apzelojas un pateica ka vinam kartina bez varda :-D ta teikt
, bikin paradiju savu nostaju :D
27.06.2016 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 964
Reģ: 23.04.2014
Mūsu kāzās bija viens svešāks cilvēks-draudzenes toreizējais draugs. Man viņš galīgi netraucēja! Tajā dienā bija tikai pozitīvas emocijas, apkārtējos nemanīju un vispār nekas nevarēja sabojāt garastāvokli.
Man liekas,ka kāzas ir pasākums, kur pa vienam īsti neapmeklē, jo visi ir pa pāriem. Es pati negribētu uz kāzām ierasties viena.
27.06.2016 17:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tad jau vientuļie uz kāzām nevar iet un jāīrē eskorta meiteņu/ puišu pakalpojumi?? :D

Nu nezinu, es pati neesmu aicināta savam draugam līdzi uz kāzām, un viņš man nenāca līdzi uz kolēģa kāzām, man kādi 4-5 tiešām būs pa vienam, neskaitot vēl mūsu vecākus, kuri šķīrušies un bez otrajām pusēm, tāpēc, ka vieni līdzi kādu nestieps un svešus nemeklēs. :) man un maniem viesiem tā nav problēma, jo visi saprot, ka kāzās ir arī naudas jautājums.
27.06.2016 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 964
Reģ: 23.04.2014
Tad jau vientuļie uz kāzām nevar iet un jāīrē eskorta meiteņu/ puišu pakalpojumi??


Kāpēc uzreiz eskortu? Ja nav uz doto brīdi mīļotā cilvēka, var arī paņemt draugu līdzi. Tā nav obligāta prasība, bet ja uz doto brīdi viesim ir romantiskās attiecības, man šķiet normāli,ka to paņem līdzi. Katrs taču dara kā grib. Es izstāstīju savu redzējumu.
27.06.2016 17:44 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man atkal viesi šokā par to, ka pateicu "kāzas bez bērniem". Kā tā varot utt :-/ bet nu, neuzskatu, ka kāzas būtu kāds bērnu pasākums, tāpēc arī neaicināsim.

Bet nu par priecīgo (l) biju šodien uz pēdējo iešušanu kleitai, nopirku plīvuru (riktīgi garu), bet man patīk (l)

Elza, Tev maz laika atlicis, laimīgā :-)
27.06.2016 17:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits