KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Vittel
Ja nav noslēpums, cik izmaksā Volgas īre - gan ar pečku, gan bez :D Un Jūs ņemsiet uz divām dienām vai tik uz to vienu - kāzu dienu? Arī jau palēnām laikam jāsāk domāt par auto īri, es gan ceru, ka tos tik ātri nerezervē kā svinību vietas un fotogrāfus :D

Jūs ielūgumus domājat gatavot pašas vai sūtīt? Man jau šķiet, ka tīri izmaksu ziņā, neko īsti neatmaksājas pašiem taisīt, jo tur, kur esmu redzējusi, cenas par ielūgumu ir 1-2eur...
17.12.2015 16:47 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
tas pāris ko mičojām kāzās saderinājās

laikam stulbs jautājums, bet man šķita, ka mičo pāri, kas precās, ne?! :D
17.12.2015 16:48 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Nu tad es nezinu ka sauc tos kurus ieliek par nakamajiem..(t)
Es ielugumus pati taisiju un izmaksas uz vienu bija zem 0.7,-
ja rokas aug no pareizas vietas un zin kur var iepirkt letak materealus, tad manuprat izdevigak ir pasai taisit...plus, man tas liekas daudz personigak un mīļāk..bet nu katram jau savs, citi par pastaisitiem ielugumiem tik degunu mak saraukt..
17.12.2015 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
KAĶI, pēc kāzu tradīcijām mičošanā izvēlas nākamo jauno pāri. Tagad jau šī tradīcija mazākumā gājusi. Es ar savu mammu par šo sastrīdējos, jo viņa teica, ka obligāti mičošanā tas ir jādara, bet es teicu, ka plīvuru atdos tikai un vienīgi manai māsai un nekāds jaunais pāris netiks iecelts.. :-D
17.12.2015 17:14 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Marķīze,
esmu šokā, man šķita, ka mūs mičos!! jo tur taču dzied - raudiet meitas, raudiet meitas, viena meita mazumā, dziediet sievas - viena sieva vairumā. kkā tā... tad nu es sapratu, ka tiešām par to pāri, kas precās. Esmu tagad lielā šokā, ka mičo kādu citu pāri?! :D un plīvuru, ja man tāds būs, arī negribu prom dot :D hahaha
17.12.2015 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Mičo jau tos, kuri precās, bet mičošanā pēc tam ieceļ jauno pāri, kuriem nākamajiem jāprecās. Bet bez tā var iztikt, jo mūsdienās daudzās kāzās iztiek :-D
17.12.2015 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Kaķi, tavas kāzas un tiesības ir izlemt tev pašai, vai gribi kādam plīvuru dot vai nē.. ;-)
Ome teica, ka plīvuru it kā iedeva tai izvēlētajai jaunajai līgavai un pēc tam ir bijis vēlāk vai nākamajā dienā jādod atpakaļ..:-D
17.12.2015 17:33 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
KAĶI, viss kārtībā, mičo pāri, kas apprecējies, pēc tam ieceļ jauno pāri - tos, kuriem jābūt it kā nākošajiem. Realitātē visa mičošana ir ap galvenajiem tajā dienā, un neliels gabaliņš no tās ir par to jauno pāri. Mums mičošanā dziesmā bija iepīts jaunā pāra meitenes vārds, un viņa vispār nepiefiksēja, kaut gan pirms tam pārlasīja vārdus un pati dziedāja līdzi, viņai normāls pārsteigums sanāca, kad devām vainadziņu. :-D:-D
17.12.2015 17:45 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Man vispār jau lēnām izmisums ieslēdzas, jo pat neesmu vēl izdomājusi kāzu tematiku un vispār nezinu, ko gribu.

Cik dīvaina būtu spalvu tematika kāzām Augusta mēnesī?

Ja esat kādreiz bijušas Spīķeros restorānā "Dārzs", tad aptuveni saprotiet par kādiem dekoriem ir runa.

17.12.2015 18:18 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
cacao
es laikam esmu briesmīga līgava. man kāzu tematika pagaidām plānota - kāzas. :D :D
bet, manuprāt, ja jums ar līgavaini tā patīk, tad nekas nav pārāk dīvaini (nu, ok, saprāta robežās haha)

ņam ņam, Marķīze
paldies, nomierinājāt! citādi padomāju, ka esmu ko smagi pārpratusi :D
18.12.2015 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cacaō, man personīgi liekas, ka galvenais, lai jums patīk. Paskatoties uz to, cik drosmīgas un skaistas kāzas cilvēki taisa ārzemēs... spalvas augustā vispār nav nekas dīvains. Ja jums abiem patīk - uz priekšu, jo tā ir jūsu diena! :) Nopietni. Nav jēgas taisīt kkādas tjipa klasiskās vasaras kāzas, kas varbūt būs tantes Līzes gaumē, bet nebūs tas, ko jūs vēlaties.
Līdz ar to - ja jums patīk un gribas spalvas un sudrabu - es neredzu iemeslu, kāpēc to neizvēlēties. Nav jau tā, ka jūs gribētu Ziemassvētku eglīti augustā(lai gan, arī tajā gadījumā - jūsu kāzas un jūsu izvēle :) ).

piparene
, tā bija tāda spēle, kur tika izveidots it kā boksa rings, ieceltas karsējmeitenes, ''treneri/stratēģi'' un divi čempioni. Abiem tika sataisīti improvizēti boksa cimdi un tad iedots katram žurnāls, kurš jāizšķirsta - kurš pirmais to izdara, tas uzvar. Bija smieklīgi, jo čaļi riktīgi iegāja azartā :D
18.12.2015 13:22 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Sveikas! Diskusijai sekoju jau kādu laiku, lielāko daļu esmu izlasījusi. Pirms mēneša ceļojuma saņēmu bildinājumu un esam nolēmuši tad nākamgad rīkot kāzas - domājam, ka nav ko vilkt garumā. (l)
Tātad datums ir nolikt, par viesu namu viss samaksāts un rezervētas 3 dienas, arī ceremonijas vieta, fotogrāfs un vedēji sarunāti. Viesi tikai ap 25 cilvēkiem, jo gribam mazas un mīļas kāzas tuvākās ģimenes un draugu vidū. :-)

Gribēju vaicāt, vai būtu pieklājīgi ielūgumos rakstīt, ka ir noteikts dresskods - būtībā mana ideja nav kaut kāds tur īpašs stils, bet vienkārši, lai visi viesi būtu pasteļtoņu krāsas apģērbā - bēša, laškrāsa, gaiši rozā,zaļš utt. (vienalga kāda krāsa, tikai lai nav kaut kas pārāk spilgts, melns utt), jo kā kāzu krāsas esmu izvēlējusies baltu, red rose un maigi rozā. Šāda ideja radās, skatoties bildes, kur visi kazu viesi bija saskaņojušies vienās krāsās un bija sanākuša ļoti skaistas bildes. Cerēju, ka varu arī kaut ko tādu noorganizēt, par cik ir tik maz viesu. Iespējams nevajag to rakstīt ielūgumos, bet vienkārši katram pateikt personīgi. :-)
18.12.2015 13:31 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Isana

Ja vēlies, vari droši rakstīt ka ļoti priecātos ja mūsu dienu izkrāsotu pasteļtoņos, manu prāt tas ir forši, protams ka būs kāda tante kas papukstēs, bet tā ir jūsu diena un jūs tā vēlaties..
Mums kāzu krāsa bija baltu rožu zaļais tonis, un bija viesi kuri bija pieskaņojušies šai krāsai un man tas likās tik mīļi, jo viņi bija piedomājuši, lai gan nevienam nebijām to lūguši.
18.12.2015 13:40 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Un pat dāvanu aploksnes un kastītes bija tādas krāsās un niansēs..vispār pašiem viesiem ir interesantāk...par cik mums visi draugi un radi bija gandrīz no mūsu pilsētas, tad visi jau zināja kāda krāsa un kā izskatīsies.
18.12.2015 13:43 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Ahh, super, paldies par atbalstu, nomierinājāt! (l) Un patiesība breinstormojot un vandoties pa pinterest, sapratu, kā mēs varam uztaisīt tematiku vasarīgāku. (l)
Esmu sajūsmā, un, šķiet, kāzu koncepts gatavs. :)

Isana, es par dresskodu arī biju aizdomājusies, taču laikam atturēšos, jo tomēr ir cilvēki, kuriem nepiestāv tie paši pasteļtoņi un nebūtu pārāk priecīgi ko tādu vilkt.

Ja izlemšu par labu labākajām draudzenēm kā līgavas māsām, tad noteikti vienosimies par vienotu krāsu. :-)
18.12.2015 13:45 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Paldies par atbildi Matilde.
Vienkārši domāju, vai tā prasīt ir maz pieklājīgi. Cerēšu uz ģimenes atsaucību un to, ka ome negribēs vilkt savu spilgtāko kleitu skapī :-D
18.12.2015 13:45 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Man viena no aktualitātēm tagad ir arī saprast, kādus gredzenus gribam.
No vienas puses jau saprotu, ka gredzenam vajadzētu būt klasiskam, vienkāršam un izturīgam.
Bet no otras puses, gribētos kaut ko īpašāku, tādu kā mantojamu ģimenes relikviju.

Šis baltā zelta gredzens ar pērli ir vnk (l)



Bet nu nezinu, cik pati būtu ilgtermiņā apmierināta ar tādu izvēli.
Visticamāk paliksim pie klasiskā varianta, un draugs solīja tādu uzdāvināt kādā no gada dienām. :-)
18.12.2015 13:51 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Nu vot ar Omi gan var būt problēmas :D Ir jau tādas ka paklausa un ir atvērtas uz visu, bet nu jā..citām vajag kaut ko līdzīgu šim, lai izceltos, jo tak redz mazmeitas kāzas :D
Es par tiem spilgtajiem toņiem..
Protams visu cieņu karalienei..bet nu visas omes var tā atļauties :D
18.12.2015 13:56 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
bet nu visas omes var nevar tā atļauties
18.12.2015 13:57 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Gan jau mēs kaut ko sarunāsim. Domāju, ka ome būs priecīga, ka vispār mēs ar līgavaini rīkojam tādu pasākumu ar ceremoniju, viesu namu un ģimeni, jo pēdējie 2 pāri, kas mūsu ģimenē apprecējās visu izdarīja pa kluso un tikai ar lieciniekiem, pārējiem parādot tikai pāris bildes. Par to, protams, bija diezgan liels skandāls :-D ,tāpēc mūsu gadījumā visi būs sapriecājušies un darīs visu tā, kā mēs gribām :-D
18.12.2015 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits