KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Zakjii, apsveicu ar ieiešanu sievas kārtā (l) Laimīgu dzīvi :) Man arī netīšām sanāca tevi nostalkot, forša kleita :-P Piesekoju tev instagramā (s) :)
20.08.2015 15:36 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
Ja kādai aktuāli, tad pieejams komplekts - līgavas matu rota, līgavaiņa piespraude un vedējmātes piespraude. Uzmeistaroju divus variantus pasūtījumam, tad nu šis viss pieejams :)
20.08.2015 16:47 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
bai-bai
Kāda ir nomājusi Cotton balls garās virtenes? šobrīd esmu meklējumos, laika vairs nav daudz, būtu ļoti nepieciešama palīdzība meklējumos.
Zakjis*, varbūt Tev kādas gaismas virtenes ir? Man vajag baltas.


FB ir grupa - Ballīšu dekorāciju andele. Tur meitenes gan pārdod gan nomā dažādas dekorācijas. Kā reiz uz nomu bija arī baltas virtenes. ;-)
https://www.facebook.com/groups/774551412658222/
20.08.2015 21:51 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
khkh - paldies! :)

Ahh, tikko dabūju atmiņas karti no viena viesa, kas filmēja. Mums gan oficiālais video meistars nebija, bet tagad visām iesaku - dabonat kādu no viesiem, kas pafilmē. Ir tiiiik forši paskatīties no malas gan ieiešanu baznīcā, gan zvērestu, gan ballītes epizodes. (l)(l) Tikko stundu nosēdēju pie kompja, vnk smaidot, to visu skatoties! :-)
20.08.2015 22:07 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
KristinA! Man ir solitas kurpju bildes. Kur sutit?
20.08.2015 22:19 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Tiina, super, paldies! it kā sarunāju chepi nomu, bet varbūt šeit atradīšu vēl kaut ko noderīgu!
Gaidīšu kad mani apstiprinās, lai varu izčekot! :-)
21.08.2015 09:08 |
 
Reitings 166
Reģ: 05.04.2010
Meitenes - lūdzu padalieties ar info par vakara vadītājiem/ DJ! Šobrīd cītīgi meklējam vakara vadītāju, bet neesam atraduši vēl īsto. Noderēs jebkura atsauksme. Paldies :-)
21.08.2015 10:15 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Ehh, atradu tik skaistas kurpes, bet tie papēži...

:-/
21.08.2015 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ar vakara vadītāju baigi jāskatās. Tur vnk vai nu ir klikšķis vai nav :) Baigi jāatrod savējais. Tas pats, man liekas, arī ar fotogrāfu.
Mums vakara vadītājs bija Raimonds Dunke no Fortitudes(http://www.fortitude.lv/)
Kopā ar DJ puisi Ansi. Man bija svarīgi, lai nebūtu nekādu jēlo, ar seksu saistīto spēļu, nekādu stulbību, kas liktu justies neērti mums vai viesiem. Tāpat svītrojām no saraksta arī kaut kādas šķīvju kāpšanas, ābolos košanas, leļļu ģērbšanas un tamlīdzīgas lietas. Un nekas no tā tiešām arī neparādījās - lietas bija izdomātas, apejot to, ko mēs nevēlamies. Viss bija labi izdomāts, interesanti. Ļoti patika, ka viņš nebija uzbāzīgs un netrenkāja visus ik pēc piecām minūtēm kārtējā atrakcijā utt.
Ja par Fortitudi, tad esmu darbībā redzējusi arī Emīlu, kurš manuprāt, arī ir lielisks.
Taču, tas ir ļoti atkarīgs no kāzām, no pāra vēlmēm utt.
21.08.2015 18:20 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Sodien atgeiezamies no medus menesha :-(
Tagad taa skumji.

Bet forshi atskatities uz bildeem no kaazam. Tagad tik nevaru sagaidit profesionaalaas (l)


Te tik smukas bildes meitenem saliktas. Forshi skatities(l)
23.08.2015 14:09 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Nu kura šonedēļ jau kļuva par sieviņu?

Mēs tūlīt, tūlīt jau braucam uz LV! Ahhh.. vēl mazāk kā divas nedēļas. Esmu sajūsmā! (l)
23.08.2015 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 225
Reģ: 17.01.2011
Kāds jums bija pieturvietu maršruts?
23.08.2015 19:39 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Mums nebija liels marshrurs. Pec baznicas braucam ar viesiem uz svinibu vietu 5min attaluma no baznicas. Sabildejamies tur ar viesiem , pagaidam gaisaa duujas. Pateicam viesiem, ka esam noorganizejusi motorlaivu prieksh vinjiem kamer mes bildejamies divataa. Pateicam kur pasniegs uzkodas un shampi un mukaam prom uz stundinju. Aizbtaucaam uz plavu pec tam taadu kaa mezinu un tad iebridam juraa. Pec juras devamies atpakal uz svinibu vietu (l)

Es jau vairs nevaru sagaidit kad redzeshu iznakumu.
23.08.2015 20:00 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Cheeky, ar visu kleitu bridi ieksa? Vai kaut ko parvilki?
23.08.2015 20:09 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Matilde- pacelu uz augshu un bridu iekshaa :-P
23.08.2015 20:45 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
cheeky*, cerams, ka instagram arī kādu profesionālo iemetīsi, lai var "pamielot acis". Noteikti būs superīgas bildes. :)
23.08.2015 20:52 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Vispar izdomaju , ka pastastastushu par musu dienu nedaudz.

Sakuma atvainojos par gramatiku. Rakstu no telefona.

Sakshu ar lidojumu. Pec kapteinja ierasta pazinjojuma bija neliels klusums. Tad saka runat atkal un teica "we would like to pay attention to two very special guests on our flight today Russell and Maija. They are going to latvija to get married and we wish them all the best." Pec aplausiem man mute bija valjaa vel paris minutes. Pec pacelshanas tikam pardedinati vietaa kur 3 sedeklu rindaa bijam tikai mes un neviens nesedeja mums blakus. Un lai gan seatbelt signs vel nemaz nebija izslegtas mums tika atnests shampis. Vnk idals sakums visam.


Tagad par pashu kaazu dienu- no rita, listus lija, perkons ducinaja un zibenjus ar debesis vareja manit. Bet pec sarunas ar mammu vispar neuztraucos par to. Nomierinaja mani ar vardiem, ka Dievinsh vnk aizskalo visu negativo pirms musu lielas dienas.

Uztraukums no rita bija tads, ka sirds pa muti kapa laukaa. Rokas un kaajas triceja.

Sakrasojos/sataisijos un bija laiks doties uz baznicu. Tieshi pirms izbraukshanas pardomaju, ka neieshu papeezos un teetis un ligavas masas palidzeja kapt laukaa no papeziem un uzvilt laivinjas. Jutos kaa pelnruskite :-P

Noejot leja mani un Teti sagaidija balts vecaa stila limuzins bez jumta un sarkanu interjeri. Vnk perfekta mashina.

Piebraucot pie baznicas es uzreiz attalumaa pamaniju Russellu stavot pie altaara. Sakot iet neredzeju nevienu seju tikai vinja. Nekas neaizmirsishu vinja seju. Pec tam viesi naaca mums klat un teica, ka esot bijushi emocionaali deel taa kaa mes abi reageejam kad viens otru ieraudzijam.

Ceremonija bija iisa un loti sirsniiga.

Pec tam sekoju bildeshanaas. To jau aprakstiju ieprieksh.

Pec bildeshanaas atgriezamies viesnicaa un gaajam pie galda. Russ, vinja bralis un mans teetis sniedza runas (l) atkal loti emocionals pasakums.

Pec vakarinjam mes nodejojam pirmo deju. Lai gan nebijam neko macijusjies bija vnk ideali . Izgrieza mani pa smuko (l) lai gan parasti mes viens otram minam uz kaajam viss bija ideali shoreiz. Ceru, ka kads viesis nofilmeja.

Pec tam visi viesi forshi dejoja /eeda izklaidejas, dzeera utt

Bija mums viena speele (ta ko parasti spele pacelot kurpi). Bet mums masica/kazu vaditaja bija sarikojusi mazas mantinjas kuras jacel gaisaa. Jautajumi bija vnk ideali un viesi bija nosmejusjies. Sho iesaku speelet , tiesam interesanti.

Vienaa mirklii visiem arii tika iemacita Skotu tradicionalaa deja. Loti palidzeja tas , ka gan latvieshu gan Skotu viesi bija visam loti atverti.

Kuuka kad atnaca biju sajusmaa. Musu cepeja bija lieliska un kuuka esot bijusi pasakaini garshiga. Es gan nepagarshoju. No uztraukumiem pazaudeju apetiti.


Tieshi pirms michoshanas manas meitenes (klases biedrenes kopa ar savam otram pusitem) bija noorganizejusi manis nozagshanu. Labi, ka es pirms kazam biju par to ieminejusies jo kad Rassam tika prasits "kur ir Tava sieva" vinsh saprata ka esmu nozagta un bus jaizperk. Mani par to laiku mans zaglis aizveda uz fontain uz kokteiliti :-D
Kad Russ beidzot lidz manim tika izejot cauri dazadiem uzdevumiem pedejais uzdevums bija nodziedat man dziesmu. To vinsh godam pilnaa balsii, fontain baara viduu izdarija. Pacela mani uz rokaam un aiznesa atpakal uz promenadi.


Michoshanaa man vnk nonema pliivuru iedeva priekshautu. Rassam iedeva piipi. Visi viesi sastaajas divas rindaas. Meitenes vienaa puishi otraa un mums bija jaizdancina visi viens pec otra. Katrs paris sekumdes kaa atvadas no "brivas" dzives.

Es kadreiz domaju, ka negribu ne michoshanu, ne zagshanu, bet tas viss bija vnk ideali. Pilnigi neko nemainitu.

Visa diena bija perfekta un atceriesimies to visu muzu , kaa tiesam labako dienu musu muzaa.


Loooti liels paldies bija jasaka musu viesiem jo visi 70 kaa viens bija atsaucigi, sirsnigi, priecigi , lustiigi utt valodas barjeras pilnigi nekadas. Viens otram patulkoja, ja kads kko nesaprata. Un vienmer pa virsu visam bija smaids un apskaviens.


Mums loti patika arii "ruugts" padarishana jo buchoties divreiz nebija japrasa.

Pec tam otraja dienaa visi kuriem bija laika devamies uz viesu maaju. Sedejam saulitee/cepam saslikus un atputamies.

Pirmdien sakam musu medus menesi. Pasakainakas brivdienas musu dzives lidz shim. 4 dienas austrijaa/4 slovenijaa un 4 italijaa. Visas 3 valstis pasakainas un tik daudz ko redzet un darit. Un paspejam ari nosauloties un izpeldeties.

Vispar tam kuras vel plaano kaazas/ veiksmi un izturibu un galvenais nepadodieties! Visas asaras un sviedri del planoshanas ir taa verti!

Nemainitu pilnigi neko viss bija tieshi taa kaa biju izplanojusi un iecerejusi. Ziedi visur bija kaa no pasakas, dekoracijas perfektas, muzika ideala musu gaumee, dienas norise noriteja bez aizkershanas, kuuka un mashina ka no maniem sapniem, viesu gramata vnk perfekta tagad mums ir tik loti daudz instant-bildes no kuram taisishu kolazu un likshu pie sienas, ediens un dzeriens daudz un piemerots visam gaumem(l) tiesam planoshana ir taa verta !


Ja nu kada izlasija sho visu un vel plano savu dienu un ir kadi jautajumi droshi vaicaa. Katrai ligavinjai novelu pasakainu dienu! Taa tiesham ir labaka diena muuzaa (neko nezinu par bernu dzimshanu utt tas man vel priekshaa)
23.08.2015 20:58 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
:-D oops!!!! Parlieku gari sanaca :-D tas bija manas kazas un pat man butu slinkums lasit :'-(

MoonLady - kad bus pavisam noteikti ielikshu
23.08.2015 20:59 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
cheeky*, es izlasīju. Paldies, ka padalījies ;-)
23.08.2015 21:04 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Aaww Cheeky* tik skaisti (l)(l) Gaidu ar nepacietību bildes instagram :)
Man jautājums : kad viesi no Skotijas brauca uz Latviju? Cik dienas iepriekš? Kur pa nakti palika? :)
Vispār man tavas kāzas liekas tuvas (ja tā var teikt :) ) ,jo man draugs ir anglis, neesam ne saderinājušies, ne ko plānojam, bet nu jā... :) jā man kāds jautājums nākotnē radīsies (if you know what i mean haha), tad ceru,ka būsi ar mieru sniegt kādu padomu :)
23.08.2015 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits