KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 123
Reģ: 29.01.2009
Esmu baltos sporta apavus tīrījusi, ļoti labi pat zoli notīra. Pirms tīrīšanas birstīti samitrini ar ūdeni un birstē. Man nekad pleķaini nav palikuši.
04.08.2015 19:40 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Paldies par ieteikumiem, bet draugam apavi neder. Sūtīsim vien abus prom un meklēsim citas. Varbūt sestdien izbrīvēsim laiku un aizbrauksim līdz veikaliem. Ja nē, tad riskēsim un sūtīsim citas kedas.
04.08.2015 20:27 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
powerpopgirl, tev PM :-)
04.08.2015 22:28 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Šovasar jau esmu bijusi 2 kāzās un vienas uz rudens pusi priekšā. Visas dažādu tautību pāri, ļoti interesanti arī pavērot citas tradīcijas, rituālus, maltītes. Vispār kāzas šķiet tāds maģisks pasākums, ar burvīgu gaisotni un vienmēr lieliskiem cilvēkiem apkārt :)
Prieks palasīt meiteņu stāstus, un gatavošanās darbus, lai viss izdodas :)
cheeky* atceros senāk mēdzu te tavus blogu ierakstus palasīt, kā jūs visu uzsākāt ar tavu līgavaini, ļoti patika lasīt, kā saderinājāties un nu jau kāzas, kā laiks skrien. Veiksmīgi! ;)
04.08.2015 22:39 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Dāmas, kā jūs rotājāt sienu/logus kas bija pie jaunā pāra galda?(t)
05.08.2015 14:26 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Dāmas kādi jums plāni ar kāzu auto?īrēsit limuzīnu, vai vnk mašīnu, vai radiņi/draugi aizdos?


Sarunājām ar vienu paziņu, ka iedos...pie mūsu kāzu tematikas tā īpaši nepiestāvēs, bet pie mana topošā vīra piestāvēs pārāk ļoti.:-D:-D Man pašai arī nav nekādu iebildumu, galvenais šādu bildi uztaisīt, jo vienmēr iesmeju par tiem "galdiņiem".


gazele, Tu man toreiz tā arī neatbildēji - ko Tu iesāki ar tiem Love is.. papīrīšiem?:-)
05.08.2015 14:28 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
powerpopgirl, draudzenes pieteicās uztaisīt virtenes, nu, kaut ko šādu:


Neko īpaši vairāk negribu, manam šķūnim neies klāt tik ļoti.
05.08.2015 14:32 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Runājot par Love is... . Es draugam dāvināju, nopirku klāt vēl rāmīti, kur tos smukos papīrīšus pēc tam saglabāt...

Kā tad, attēli maziņi, citiem vispār puses tik no bildītēm un nekāda prieka rāmītī likt viņas nebija.
Nav vairs, kā agrāk, kad bija smuki lieli papīrīši ar normāla izmēra bildītēm.
05.08.2015 14:35 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
powerpopgirl Mums bija nedaudz tāds standartiņs - Chrysler 300C Jo mums diezgan garš ceļš bija braucams, tad nu lai forši var izplesties :)
Bija paredzēts balts, bet tieši iepriekšējās dienas vakarā viņam iepriekšējie uztaisījuši tieši pa vidu buklti. :D
Tā kā mums tika melns. Šo visu uzzināju tikai pēc kāzām, jo par to rūpējās vedēji. Lieki teikt, ka vedējmātei bija panika iepriekšējā dienā par šo visu.
05.08.2015 14:46 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Un aiz mums neko baigi nerotājām, jo galdi jau bija pietiekoši krāšņi. Floriste mums bija uz visiem 110% :)
05.08.2015 14:55 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Mums bija melns jaunais BMW x5 - vīrs tā izdomāja, pats sarunāja un pats bija ļoti apmierināts :D

Vispār man bija vienalga par mašīnu, vienīgais ko negribēju bija retro mašīnas, galīgi nesaista. Ja nu vienīgi tas nav 1969. gada mustangs :D

Mēs neīrējām, aizņēmāmies manas mammas, jo tā sagadījās, ka viņa nopirka tieši pirms kāzām, pat nezinot, ka vīrs jau meklēja nomās tieši tādu mašīnu. Paveicās!
05.08.2015 15:39 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Lai gan sākotnēji, plānojot finanses, ielikām pāris simtus arī mašīnas nomai, tomēr pieņēmām lēmumu mašīnu nenomāt, ņemsim to no mīļotā māsas. Kāzu auto man nav svarīgs, galvenais lai blakus mīļotais (l) un mašīna novaskota :-D

Pagaidām šķiet ka sienu aiz mums nerotāsim, jo visā sienas garumā ir paredzētas drapērijas (sienas krāsa galīgi nepiestāv).
05.08.2015 16:00 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Man ar gribās atrast smuku mašīnu un paņemt īrē, bet mīļotais grib limuzīnu (e).bet nu man nav tādas vēlmes uz limuzīnu + cena arī uzreiz lielāka,nekā vnk mašīnu izīrējot.
Laikam jau tad kad būsim izlēmuši par vedējiem būs vieglāk domāt par auto.Jo ja man atmiņa neviļ atd vienam no izvēlētajiem vedēju pāriem nav tiesību, otram ir.Un gribētos jau ar vedējiem vienā mašīnā braukt.

ai un tā vedēju lieta liek man justies bezspēcīgai.
Kā jūs darīt šādā situācijā?
Mums pagaidām ir divi varianti tikai padomā, citu nespēju izdomāt.

Pirmais variants ir ņemt topošā vīra māsu un topošā vīra draugu.Bet māsa ir precējusies, un nezinu ko viņas vīrs teiktu par to ka viņu neizvēlamies par vedēju.

un otrs variants ir ņemt topošā vīriņa tēta brāli un viņa sievu.Bet viņus pati esmu redzējusi tikai vienu reizi, un mīļotais kopš viņa tētis nav šai saulē ar daudz ar viņu nav kontaktējies.
Un kā lai tad viņiem tā smuki piedāvā kļūt par vedējiem?
05.08.2015 16:02 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Mašīna mums būs volga. Man nekad nav patikuši limuzīni vai kaut kādas glaunās mašīnas. Vienmēr biju iedomājusies par žiguli, volgu vai kaut ko tamlīdzīgu. Un sanāca tā, ka pa blatu draugs tieši volgu varēja dabūt. Un melnu vēl pie tam! Tā kā mums ļoti nepatīk baltas mašīnas, tad tieši tas, ko vajag! (l)

Aiz muguras mums būs lentīšu-mežģīņu-pērlīšu backdrops (googlē ir "ribbon backdrop" varianti visvisādi). Tieši vakar taisīju un priecājos, cik smuks sanāks! :-)

powerpopgirl - trešā varianta nav? Precētos dalīt man neliktos riktīgi laba doma, bet viss atkarīgs no tā māsas vīra, ja sapratīs, tad viss ok. Onkuļus un tantes es negribētu ņemt, jo man gribas vedējus, kas ir draugi, jauni un dulli. :)
05.08.2015 16:08 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Man arī bija ļoti sāpīgi ar vedējiem.. gribējām laulātu pāri, kas mums ir tuvs! Piedāvājām - mums atteica (man likās ka to nekad neviens nevarētu izdarīt, bet izdarīja)! Un pēc tādiem kritērijiem mums bija tikai viens pāris, ko gribētu kā vedējus!
Uzrunājām tuvu, neprecētu pāri (manu māsu).. un tagad jau priecājos par mūsu vedējiem, zinu ka viss būs forši un labi.
Mums vedēji nav tādā klasiskā izpratnē, mums viņi ir vairāk kā liecinieki, jo ar ierašanos viesu namā viss darbs ir vakara vadītāja rokās.

powerpopgirl, ar nomātu auto neļaus pašiem braukt, tur noteikti būs auto ar šoferi! Tā kā tiesības nav kritērijs. ;-) Un es laikam negribētu jaukt pāri. :-)
05.08.2015 16:12 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
bai-bai, bet ir jau mašīnas ko vnk var izīrēt ,ne kāzām.tās jau nau ar šoferiem.
05.08.2015 16:18 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
05.08.2015 16:20 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
jā, par to neaizdomājos! ;-)
05.08.2015 16:20 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
trešā varianta diemžēl nav :(.
ar gribētu tādus jaunus un dullus, bet nav mums tādu draugu (tikai drauga tēta brālsi ar sievu atraktīvi un nav diži veci :D).Tā kā dzīvojam uk tad draugu mums gandrīz vispār nav.Un tie kas ir ir tādi neaktīvi :D, nu nespēju viņus iedomāties vadot kāzas :(.

(Vēl biju domājusi par svau brālēnu un viņa sieviņu.bet tā kā brālēns strādā ārpus lv, tad nevaru visus pienākumus uzgrūzt viņa sievai).

jo vaurāk domāju jo bezcerīgāk viss liekas :(.
05.08.2015 16:24 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Šodien varu teikt, ka līdz kāzām vairs TIKAI mēnesis, bāc, kur aizskrēja laiks? Nenormāli, nenormāli ātri. Esmu neaprakstāmi priecīga, ka vairs tik mēnesis, gribu ātrāk to dienu. Gribu to izbaudīt un pēc tam ar mierīgu prātu dzīvot kā sieva. Pēc tam būs citas lietas, kas jāplāno, bet vairs neviens turēs aizdedzinātu sērkociņu, kas lēnām sadegs. :-D

Par vedējiem iesaku izdomāt tā tiešām, tiešām kārtīgi. Lai nav jāviļas un jāpārdzīvo pēc tam.
Mums sanāca ļoti nesmuki. Bijām paņēmuši jauniegūtus draugus šeit no Vācijas. Gribējām, lai vedēji mums ikdienā ir blakus un var palīdz gatavoties. Pagāja vairāki mēneši un šie vedēji nespēja līdz galam šo godu novērtēt, laikam nebija patiesā vēlme tādiem būt. 4 mēnešus pirms kāzām mums sanāca nopietns strīds par šo un tā nu mēs zaudējām gan draugus, gan vedējus. Es biju izmisumā, bet mīļotais noreaģē zibenīgi un lūdza savai māsīcai ar vīru (10gadu stāžs laulībā) kļūt par mūsu vedējiem. Par laimi viņi piekrita un viss būs perfekti, mums ir lieliski vedēji, kuri mūsu kāzas padarīs par vienu no skaistākajām dienu mūžā. (l)
05.08.2015 17:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits