KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Endy* kā jums ar ziediem ?Jo jūs ar lv nedzīvojat,tad sanāk visus ziedus pie kāda atstāt un pašiem daudz no tā prieks netiek .
01.08.2015 17:26 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
powerpopgirl, mēs LV uzturēsimies vēl nedēļu pēc kāzām. Esam lūguši viesiem dāvināt ziedus noteiktos krāsu toņos. Uzdāvinātos ziedus izmantosim dekorējot svinību zāli.
Pēc tam visus ņemsim uz mājām un priecāsimies tālāk :-D
01.08.2015 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu, ko... :)
Vispirms - paldies, paldies pilnīgi visām meitenēm, kuras vēlēja laimes, turēja īkšķus un piedomāja, lai būtu labs laiks. Cosmo(un instagram) ir spēks - mums tiešām nelija tad, kad nebūtu bijis ieteicams līt :) Pirms tam, no rīta lija un brīdī, kad braucām uz ceremoniju vienā brīdī gāza tā, ka vispār nevarēja redzēt neko caur stikliem(nav pārspīlējums) un bija nenormāla krusa. Taču,ceremonijas vietā vispār nebija lijis. Tur spīdēja saule :)
Es nezinu, cik garos stāstos izplūst(cik daudz vispār interesē, kas un kā notika).
Mašīna izrādījās skaists, zaļš, retro Ford Grand Torino, kurš atstāja uz pakaļas daudzus no viesiem(vīriešiem) :D Es arī biju sajūsmā.
Protams, kad čellistes sāka spēlēt un mēs ar krusttēvu, pamazām virzījāmies uz drupām, es sāku pinkšķēt. Nopinkšķēju lielāko daļu no ceremonijas. Mācītājs bija super. Brīdī, kad viņš sāka citēt Tolkīnu par mīlestību, mēs vispār bijām lielām acīm(galvenais, atklājās pēc tam, ka neviens viņam nebija lūdzis kko tādu iepīt. Tas nebija sarunāts. Viņš vnk laikam bija intuitīvi ļāvies sajūtai, zinot, kur būs ceremonija un tā).
Kleita koptēlā ar visu mani vnk sajūūūūsmināja(un draugu arī). Makeup meistare Laura - fantastiska.
Viesu grāmata ar polaroīdu bija hits. Viesi reāli aizrāvās no sirds un ierakstījās pilnīgi visi. Mums vēl bija tāds amats ''bibliotekārs'' - čalis, kurš zināja, kā aparāts darbojas, varēja visu paskaidrot, ja kāds nezināja, nofočēt, ja vajadzēja un vispār - nopietni uzmanīja, lai viss būtu labi :)
Pirmā deja - ovācijas. Ugunsšovs - super. Pusnakts deju es nevaru pārdzīvot - viss bija skaisti domāts, bet..protams man paslīdēja kāja griežoties un es nolikos uz acīm. So, no skaistuma tur maz bija :(
Vakarā ballīti iegriezām līdz gandrīz 04:00. Pēc tam vēl mēnesgaismā, ar sveču burciņām vedēju pavadībā airējām(ok, draugs airēja) uz ezera vidu, uz mājiņu. Es neticēju, ka tā būs, bet no rīta tiešām ''rīta gailis'' kopā ar vedējiem airēja mūs modināt(tas nav 5 min airējiens).
Kad būs fotogrāfes bildes, tad noteikti kko ielikšu. Pagaidām tikai ar savu sajūsmu izvēršos instagram :D
01.08.2015 22:48 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Heartkiller -nācu tieši skatīties vai neesi ko ierakstījusi! Super! Apsveicu ar jauko dienu! Viss izklausās lieliski (l)
01.08.2015 22:52 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, stāsti vēl - vienalga ko! :D

Kāda bija līgavaiņa reakcija, kad Tevi ieraudzīja? kā tagad jūties? utt. :)
01.08.2015 23:29 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Tik skaisti Heartkiller! (l) Man jau tāda ainiņa uzbūrās acu priekšā! (l)
Pastāsti kaut ko vairāk par ugunsšovu! :)
01.08.2015 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Lavandas lauks, viņam ļoti patika. Pēc tam man teica, ka gandrīz sācis raudāt, bet tomēr noturējies :)
Mēs abi vispār tagad ik pa laikam uz gredzeniem skatāmies. Nevis tāpēc, ka būtu baigi smukie, bet vnk...tā sajūta tāda...savāda. It kā ikdienā nekas nemainīsies, bet tajā pašā laikā ir sajūta, ka viss ir mainījies.
Peka, ugunsšovs mums bija no ''Radām Uguni''. Tādi jauni cilvēki no Daugavpils(ja es nemaldos). Tumsā izskatījās ļoti efektīvi un mazliet maģiski. Viņi tur darbojās ar visādiem tiem saviem pričendāļiem, ko aizdedzina un tad visādas kustības veic, bija uguns pūšana utt. Viņi uzstājās pēc tam, kad mēs bijām nodejojuši savu feilerīgo(mana kritiena dēļ) deju pie Ed Sheeran - I see fire dziesmas, ko mums ar akustisko ģitāru nodziedāja un nospēlēja mūsu DJ. Vēl viņi tās dejas beigu daļā arī mums fonā uzpūta uguni.
Vārdu sakot, pusnakts padarīšana mums rotēja ap uguni :)
01.08.2015 23:54 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nu tik skaisti izklausās (l) (noteikti,ka arī bija :) ) Kāzu ceļojumā dosieties?
Ar nepacietību gaidīšu vēl bildes instagram ,kā man patīk viss par un ap kāzām (l)
Vēlreiz ,Heartkiller, no sirds apsveicu! (l) Lai saticīga, izdevusies un mīlestības pilna kopdzīve! (l)
02.08.2015 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Peka, paldies :) Kaut kad noteikti dosimies. Vispirms tikai gribam īsti izplānot - kur, kad, kā. Vienīgi, tagad zinām, ka kkad augustā gribam aizbraukt uz Liepāju. Vnk tādos miera vējos atpūsties no visa un visiem. :)

Ak, vēl, nevar nepieminēt - attiecībā uz naudas dāvināšanu, mīļā darba kolēģi palika nepārspēti. Saņēmām kko vnk unikālu - oriģinālākais un interesantākais iesaiņošanas veids, kādu esmu redzējusi. Saņēmām mašīnas amortizatoru(ar visu parakstiem virsū), kurā ielikta kapsula ar naudu. Vnk bravo ideja :) Vakar ar to neņēmāmies, bet šodien dārgais izdomāja kā dabūt vaļā to amortizatoru un tikt pie kapsulas(jo tas jau nebija tā vnk, atver un paņem :D). Visi viņi tādi tehniskie čaļi un tāpēc tas viss vnk tik perfekti saderēja. Man likās vnk super. :)
02.08.2015 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Heartkiller! (l) Izklausās perfekti, milzīgi sveicini jaunajā statusā! (l) (l) Lai mīlestība vairojas no dienas uz dienu! (l) UN gribu redzēt instagram :D :-P
02.08.2015 01:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
switched on,paldies :) Uzraksti man privāti par instagram :)
02.08.2015 08:28 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Heartkiller, sirsnīgi sveicieni jūsu brīnišķīgajā dienā :) (l)
02.08.2015 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
khkh, mīļš paldies :)
02.08.2015 11:58 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.01.2015
Heartkiller, super! lasu un priecājos, kā tev viss ir izdevies! lai laimīga jaunā ģimene! (l)
02.08.2015 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
krita, liels paldies par vēlējumiem :)
02.08.2015 19:29 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Ja kāda vēl ir lietussargu meklējumos, šobrīd PērkamKopā ir varavīksnes lietusargs pa 9.60$
02.08.2015 22:29 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Sveikas :).
Man jautājusm par vedējiem.
Mēs esam tagad lielas izvēles priekšā, esam itkā ieplānojuši par vedējtēvu topošā vīra draugu , bet par vedējmāti topošā vīriņa māsu.Bet māsa ir precējusies, tad nu liekas vai tā vsp var ka tāds jaukts vedēju pāris.Un kā pateikt to ka viņa māsu gribam kā vedēju, bet viņas vīru nē?
Un vai vispār vai tā drīkst/var darīt?(t)
03.08.2015 11:05 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller - sveicieni jaunajā statusā! :)

Uhh, mana vecmeitu ballīte bija vnk nereāli superīga! Meitenes bija pacentušās - no mājām mani savāca draudzenes čalis ar moci un izvizināja pa Rīgu, pēc tam mani palaida debesīs deltaplānā. (l) Biju pārbijusies kā diegs, bet bija tiiiik forši, ka tagad šķiet visiem ieteikšu to pamēģināt. :D Nemaz nezināju, ka esmu tāds ekstrēmists! :D
Bija pikniks, fotosesija, sarunas, smiekli, vakariņas, daaaudz vīna, bišķi šņabis, utt.... :-D

powerpopgirl - varēt jau visu var.. esmu arī bijusi kāzās, kur viens no vedējiem ir precējies, bet sieva/vīrs nav otrs vedējs. Pašai īpaši tā nepatiktu dalīt, jo tad šķiet tas precētais nejūtas īsti brīvi. Tāpēc ideālākais variants ir vai nu precēts pāris vedējos vai arī vnk divi single cilvēki.
Bet nu - jūs jau savējos labāk pazīstat un apmēram varat nojaust, vai viņiem tas neliktu justies neērti.
03.08.2015 11:10 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Man ir daži pilnīgi stulbi jautājumi, bet, lai iet :D
1.Kā ir ar pasi...Ja es apprecos, tad jau nevaru tajā pašā dienā laist prom? Nekur tālu gan nē. Tikai Palanga, Klaipēda, bet nu tāpat. Kā ir?
2. Saprotu, ka bez vedējiem to visu nevar izdarīt ja? Nevar tā es + viņš un viss? Vajag tak lieciniekus ja?
3.āāā! Kas ir ar Valteru Korāli? Nesaprotu vai viņa noslēgtā laulība ir likumīga vai nav? (s)
Paldies! (l)
03.08.2015 11:29 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Zakjis, nu es pat nezinu vai īsti gribētu daruga māsu par vedējmāti :(, jo iepriekšējo reiz kad palūdzām lai palīdz mums vienu pasākumu saorganizēt, tad tur vis stika padomāts tikai par viņas ģimeni ne manu .pēc tās reizes vairs kautkā nav tās uzticības.
bet tad atkal par visām gulēšnām un citām lietām vairāk pati domāšu.

ehh, būtu izvēlētais vedējtēvs vēl kopā ar savu bijušo draudzeni nebūtu tādu problēmu.Tāpat nav mums nevienas single sievietes kas tiktu aicinātas.
03.08.2015 11:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits