KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Bet pa lielam- nu,kāda nozīme,būs tas puisis reizē vai nebūs. Viņš taču neskries nopakaļ un necentīsies maksimāli sabojāt kāzas. Māsīcu uzaicinājāt,jo vēlaties,lai viņa ir līdzās Jums,šajā jaukajā dienā,bet saucat viņu par egoisti,jo nevēlas doties viena. Manā uztverē,šis ir pieskaitāms pie kāzu niekiem,par kuriem nav jāuztraucas.
29.07.2015 13:49 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, būs labi, jābūt, savādāk nevar!:-D Jātur īkšķi, lai šitās dienas viss nogāž tā, ka piektdienai vairs nekas nepaliek, ko līt.

Brr, Matilde, neforši. Man arī biš bail, ka tie cilvēki, kuri atsijājas pēc ceremonijas pēkšķi neizdomā to nedarīt un braukt vienk līdzi. Tas gan būtu varen stulbi.:-D

cheeky*, kurš bija Tavs datums? Pēc nedēļas? :-)
29.07.2015 13:52 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Haskij, kā nav jāuztraucas? Un kā, piem, ar ēdināšanu u.tml.? Viss taču saplānots uz konkrētu cilvēku skaitu. Tik neilgi pirms tomēr būtu jāzina jau konkrēts skaits, nevis plus mīnus. Protams, tagad kaut ko vēl var sabīdīt, bet, nu...pfff, tikai taisa lieku stresu jaujam pārim. Piemēram, mums ir padaudz lietu, kas ir atkarīgas no cilvēku skaita. Turklāt tā attieksme arī izklausās labā - pateica jau iepriekš, ka viņai vienai pašai tas ielūgums, a, tagad melo, ka viņai bijis +1. No vienas puses tas ir nieks, bet no otras - ļoti kaitinoši, ja Tev jau tā netrūkst lietu, par kurām domāt tik tuvu tam datumam. :-D
29.07.2015 13:57 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.02.2013
Ja nu kādai varbū tieši kā reiz noder - izgatavojam personalizētas kāzu dekorācijas ar lielformāta lāzergriezēju :) - kūku toperus, pakaramos, iniciāļu burtus, ornamentus u.tml.



Šeit vēl bildes iedvesmai . Sazināties pagaidām var caur FB lapu :)
29.07.2015 14:09 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.02.2013
Pakalpojuma lapa šeit :)
29.07.2015 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Paldies meitenes, par uzmundrinājumu :). Mums vnk arī ceremonija ir ārā un lietus sacūkotu pilnīgi visu. Par ballīti nesatraucos - tā būs zem jumta. Bet tieši ceremonija - vieta fantastiska un gribas, lai ir tā forši, nevis visi slapji kā žurkas ķer baigo fīlingu :(
Cerams, ka šodien un rīt nolīs viss un tad 5dien būs normāls. Man nevajag nez kādu žaru - vnk lai nelīst.

Man arī neliekas nekāds sīkums vēl kaut kāds svešs cilvēks, kurš sataisījies ierasties kāzās, uz kurām vispār nav aicināts. Viss taču ir saskaņos uz konkrētu cilvēku skaitu - ēdināšana, gulēšana, dāvaniņas. Ja es ielūgumā rakstu, ka aicinu, piemēram, Ilzi, tad es aicinu Ilzi, nevis Ilzi un viņas kaut kādu tur boifrendu, kuru es nekad dzīvē neesmu redzējusi.
Matilde, es noteikti paliktu pie sava - viņš nav aicināts un punkts. Kā var ienākt prātā dažas dienas pirms kāzām izdomāt, ka ņems sazin ko tur līdzi.
Palūdz, lai vīrietis parunā ar savu māsīcu un paskaidro viņai, kas un kā, ja viņa nav sapratusi.
29.07.2015 14:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Heartkiller turēšu īkšķus, lai piektdien nelīst un viss izdodās (l)

Kad mēs rīkojām kāzas, visus aicinājām pa pārīšiem, man kaut kā liekas nepieklājīgi aicināt bez otras pusītes. Bet no otras puses saprotu arī līgavas, un ja vēl pēdējās dienās, kad viss jau sarunāts, kāds kaut ko maina, nav baigi patīkami. Kaut gan mums bija, kas mainīja, un es baigi to nepārdzīvoju, jo saprotu, ka var gadīties visādi. Un es arī gribētu iet uz kāzām ar savu otru pusīti, nevis viena.
Bet protams, gala vārds ir jaunajam pārim, galu galā tā ir viņu diena, ja negrib redzēt savās kāzās kādu, tad negrib un viss.

ņam ņam , kad jūsu datums? tu citus aicināji tikai uz ceremoniju un citus arī uz svinīgo?
29.07.2015 14:49 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kampanella, jap, mums ir cilvēki, kas ierodas tikai uz ceremoniju.
29.07.2015 14:54 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.12.2012
Sveikas.
Varbūt kādai ir aktuāli!

Izīrēju kāzu dekoratīvos āķus. Atrodas Valmierā.
Cena ir 20 Eiro par 10 āķiem. (Pieejamais āķu daudzums 20gb.)

29.07.2015 17:24 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Njam njam- mums 08/08 (l)

Kad Jums ir?

Par to masicas draugu. Neuzskatu par siikumu. Ja man taads kaads uzrastos man gan galda kartinas jau butu izprinteetas gan galda plaans, ediens pasutiits un wedding favours arii. Nu nebutu man tam vienam extra cilveekam nekas! Gan jau puishiem shadas lietas nemaz neuztrauc , bet man loti nepatiktu vnk skiivi uzlikt bez parejiem niekiem
29.07.2015 17:24 |
 
Reitings 186
Reģ: 29.01.2009
Matilde es Tevi pilnîbā saprotu. Tikko labākajai draudzenei bija kāzas un viņas vīramāte bija pēkšņi izdomāja, ka ņems līdzi savu draugu, kuru neviens, pat viņas radi nav redzējuši. Tomēr beigās saprata, un nepaņēma līdzi, bet draudzene bija dikti nikna, jo kāzas bija nelielas un viņa pat nevarēja atļauties visus uzaicināt kurus būtu gribējusi tur redzēt.
29.07.2015 17:35 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Japiebilst mes gan aicinajam viesi+1 pat ja nav otras pusites.

Tad nu vinji vareja izlemt vai atrast sev bruutgaanu/bruuti vai naakt vieni.

Citi uzreiz pateica, ka bus vieni citi teica +1. Vienam ir tagad otra pusite otraa njems vnk draugu lidzi :-)
29.07.2015 17:38 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
nu mēs neaicinājām viņas puisi, jo pat nezinājām ka tāds ir! tas tā pirmāmkārtām
otrkārt, mēs vēlējāmies lai tie kas ir mūsu kāzās ir mums tuvi un pazīstami cilvēki, bez neviena svešā un to pateicām jau pašā sākumā visiem! Mums atkrita tāpēc viens puisis, ko vīrietis jau no bērnības pazīst, bet nu viņam jauna meitene, kuru nezinām, tāpēc neaicinājām..A te pēkšņi princese izdomāja ka nē, grib un viss! Viņai bija visas iespējas mums zvanīt līdz 1.07 un nokārtot cilvēcīgi šo jautājumu, jo mums bija ielūgumos norādīts ka lūdzu līdz 1.07 apstiprināt ierašanos, tad nu lūk, ne pazvanīja neko! Tāpēc jau es te cepos..
Lieki piebilst, ka vīrietis mīļā miera labad pateicis jā! Tad nu redzēsim vai viņa vispār man acīs varēs paskatīties..lai pat nedomā baigi smaidīt mani sveicot!
29.07.2015 20:37 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Matilde- smuki jau nau no masicas neuzzvanit, bet nu tu jau par daudz iespringusi.

Nu nav tak vinja neko tik loti traku Tev nodarijusi, ka sveicot pat smaidiit nedrikstot. Tut-tut!

Mes te visas liigavas. Visas zinam cik stresaini visu to planot, un nav forshi ja kkas neiet kaa gribetos , bet nu tachu nesaj tam bojat savu dienu. Tu tiesham tagad verosi vai vinja smaida Tevi sveicot un dusmisies par to?
29.07.2015 23:08 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Es kaazu dienaa smaidiju kaa negudra. Matilde, gribedama nespeesi pukoties:) kad naaks visi sveikt un tai skaitaa tas chalis,par to aizmirsisi.
vienigi kaa to galda jautajumu risinaat..
29.07.2015 23:23 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es iespringstu par to ka svešs, tas man nepatīk! Un kāpēc es nevarētu svinēt savas kāzas kā es gribēju? Man vienkārši ir tāds raksturs, ja man nepatīk, tad es uzreiz arī pasaku, un nešaubos ka vakara gaitā es kaut ko dzēlīgu pateikšu :D Tikko rakstījām galda kārtojumu, nu, stulbi nu! goda vārds ilgi štukojām kā lai tagad saliek, bezmaz vai uz stūrīša jāliek, smieklīgi jau izklausās, ka par vienu cilvēku šitā, bet nu mums vienkārši jau tā visi saspiesti visi un vēl viens jāieliek kaut kur! Goda vārds, precos pēdējo reizi :D :D :D
30.07.2015 00:01 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.05.2013
Klau, vajadzīga palīdzība. Tātad pasūtīju rožu ziedlapiņas,bet nezinu cik apmēram likt katrā tajā turziņā iekšā katram cilvēkam (7 cilvēki). Visu izlikt neiespējami,jo 1000 rožlapiņu par daudz uz 7 cilvēkiem. Kāda varbūt ir likusi noteiktu skaitu vai kādas 2 saujas? Es nevaru īsti saprast kā darīt! Ir kādi ieteikumi? (t)
30.07.2015 00:59 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Dottie, bet tās turziņas taču ir dažādas. Ieliec un skaties, cik daudz labāk izskatās, nedomāju, ka kāda ir tiešām skaitījusi. Es arī likšu vienkārši tā, lai labi izskatās. :-)
30.07.2015 10:05 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
HomēraSieva ehh, kur tu biji ātrāk ar tiem āķiem? :D Gribējām viņus mūsu kāzās :)
30.07.2015 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vakar savedām lielāko daļu dekoru uz ballītes vietu. Pamazām piezogas tāāāā sajūta :D
Šodien bijām ar draugu pie friziera. Viņš nokrāsoja uz šoku(apkārtējiem), bet es...beigās tiku nevis pie rudiem, bet sarkanīgiem matiem, bet man vienalga patīk :D
30.07.2015 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits