KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Heartkiller izklausās vareni :-) ja būs iespēja, vai detaļas arī atrādīsi kādās bildītēs? :-)
24.07.2015 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vilionata, domāju, ka kādu detaļu kadru varētu iemest :)
24.07.2015 14:22 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Par tam tradīcījām - es arī metu savu īsto pušķi un priecājos par meiteni, kas to noķēra. Viņa ar draugu jau esot izlēmuši, ka ja tiešām precēsies, tad mūs ņems par vedējiem, jo pušķis esot uz to pamudinājis vēl vairāk (l)

Bet vispār - man notiek karš ar manu vecomammu par to, ka es esot iegājusi viesu namā bez plīvura un vispār kā es atļāvos viņu noņemt pirms pusnakts :D
Uz jautājumu - kāda starpība? Atbilde bija, ka bez tā tās nemaz neesot īstas kāzas un bla bla bla! Mēs ar mammu un vīru par šito normāli ierēcām, bet viņa bija tādā šokā, ka atteicās pusi vakara jebko ēst un dzert :D

Aaaa un vēl - mēs izdomājām, ka mums negribas lielo auto dekoru priekšā automašīnai. Mammas šausmīgi gribēja. Tad nu mēs viņām pateicām, ka mēs par to padomāsim, bet paši pasūtījām dekoru tikai rokturiem un tā. Bija neliels šoks kā mēs tā varējām. Tā pati vecomamma teica, ka tas vispār neesot kāzu auto bez tā dekora :D
Tāpat par mūsu deju - mums bija iestudēta deja ar valša atliecieniem, griezieniem utt, bet bez valša pamatsoļa. Principā 70 % viesu apraudājās dejas laikā, pat mans tētis. Bet bija divi cilvēki kas pateica, ka bez tā pamatsoļa nevarot iztikt un tā uzreiz neesot jaunā pāra pirmā deja, bet gan kkas cits :D

Nu smieklīgi tak! :D
Bet mēs vienkārši tādas lietas neņēmām galvā. Par daļu ideju, kas mums likās absurdas un pat stulbas, vienkārši mājām ar galvu un teicām ka padomāsim. Tā taktika strādāja :D
24.07.2015 14:50 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
wow, mums laikam jāpriecājas, ka vispār neviens ne par ko mums neaizrāda, kas un kā jādara. :-D

Par kāzu krāsu un tēmu - mums ir hipsterkāzas šķūnī. :D Nekādas krāsas nav, nekādas īpašās puķes arī nē, nu, vairāk tikai sanāk tādi pasteļtoņi un tādas vintage blāvās. Vispār nevaru sagaidīt, kad redzēšu, kā viss kopā izskatās, jo ļoti daudz ko taisām paši. Īpaši gaidu, kad ieraudzīšu arku ceremonijai. (l)
24.07.2015 16:27 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
ņam ņam izklausās skaisti :-)
24.07.2015 16:33 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Mums krāsa ir zaļa, tāda baltu rožu zaļa, kā es saku :D
mums ar paldies dievam neviens nekoriģē, tik kad kaut ko pastāstam, tad visi smaida un sāk pūst cik skaisti :D Nez, vai nu mums visi draugi un radi tādi uz viena viļņa kā mēs, vai nu pēc kāzām visu dzirdēsim cik viss bijis slikti :D
pušķi metīšu savējo, jo nu priekš kam man naudu tērēt vēl kaut kādam pušķim..plīvurs ir nopirkts, bet nu vai es viņu uzlikšu, to redzēs kāzu rītā..es kaut kā neiespringstu vispār uz tādām lietām. Nākam sestdien jau kāzas, bet pa lielam satraukuma nav, jo nu kā būs tā būs, galvenais ka es precu Viņu, to ko mīlu visvairāk uz visas pasaules..un godīgi sakot, pie d..sas ko domā citi par mūsu kāzām, jo tās ir MŪSU kāzas! Kad paši taisīs, tad lai taisa kā grib..
Foxgirl šitā mātes dara bieži vien, jo vai nu pašām mātes sabojāja gatavošanās prieku vai arī nebija tādas iespējas tā plānot, tad nu tāpēc ķerās bērnu kāzām klāt!
24.07.2015 17:35 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Ak, meitenes, dzelžainu jums pacietību ar radiem, it sevišķi tuvākajiem :D
No manis visi "viedokli izteikt" gribošie, dabūja dzirdēt vārdus, skarbus, bet tajā pat laikā pieklājīgus!
Tas pats bija, kas gaidīju bebīti un tagad, kad jau esmu mamma, uzreiz apstādinu cilvēku, kad saprotu, ka negribu tajā klausîties. Un galvenais vēl apvainojās un lūpu uzmet :D
24.07.2015 18:03 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
khkh vari arī neatbildēt uz jautājumu, bet tu jau biji stāvoklī kad precējies? Man kaut kā tā liekas ka pēc laikiem sanāk, vai arī es kaut ko spēcīgi jaucu :D
24.07.2015 18:16 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Vecāki neko nesponsorē, vismaz par to nav bijusi mekāda runa.

Un tā vēlme ielūgt pat kaimiņu ģimeni ( ne tikai bērnus, kuri ir mūsu vecumā un kuri arī manā sarakstā bija, bet arī viņu vecākus) ... Un vēl tādus, kas īsti ir "ne pa ķeksi" .

Tad pat jau jāgaida komentāri par manu par daudz kuplo kleitu būs :D
24.07.2015 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Foxgirl, mums arī bija bišku pŗoblēmas ar idejām no vīramātes puses.. Sākās ar to, ka fotogrāfs dārgs un "onkulis tāds un šitāds taču ar savu labo kameru var pabildēt" un beidzās ar to, ka tad, kad mēs bijām mazā ceļojumā ar vedējiem aizbraukuši un viesiem bija doti citi uzdevumi, viņa visu laiku zvanīja vīram un prasīja kur mēs esam, kad būsim. Vedējtēvs beigās paņēma telefonu un ielika mašīnas "bardačokā" un pārējie vienkārši necēlām telefonu, kad viņa zvanīja :D Neviens cits nestresoj, tikai viņai kkāds nemiers visu laiku. Ā un no rīta mājās, kad vīrs brauca man pakaļ, viņa ievēroja, ka man nav kakla rotas un pārliecīgā laipnībā gribēja man uztiept savas pērļu krelles. Es teicu nē, jo negribēju nekādu kakla rotu, bet viņa nelikās mierā līdz vīrs pateica "mammu, lūdzu nomierinies" :D

Bet idejām, kas mums nepatika un nevajadzīgiem visiem, mēs stingri teicām NĒ. Un viss beidzās laimīgi.
24.07.2015 18:48 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Matilde, nope, mēs precējāmies pagājušā gadā, bebītis pieteicās pēc kāzām :)
24.07.2015 19:04 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Mums vienīgais sašutums bija par to, ka gredzeni varētu būt sudraba, bet tas bija no manas mammas. Es vienkārši pateicu, ka tik un tā darīsim kā paši gribēsim.
Tagad gan uzradies viens labvēlis, kas sūta idejas, jo viņai redz griboties. Lai jau sūta, es paskatos un viss.
Pārējie liekas mierā ar to, kas un kā varētu notikt.
Ja kāds kaut ko teiks vai mēģinās uzspiest, tad vienkārši izmantosim šeit jau pieminēto taktiku - teiksim, ka padomāsim, bet darīsim kā paši uzskatām par vajadzīgu.
Gan jau kāzu dienā arī būs kāds gudrais, kuram redz vajadzēs pateikt savu repliku - nu lai jau. Laipni norādīšu, ka nākšana nebija spiesta lieta.
24.07.2015 19:05 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
khkh bāc, laiks tā skrien..likās ka gada sākumā precējāties :)
24.07.2015 21:00 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Ehh...manas dāmas ir nepārspējamas, atsūta draudzenes meitu, noliek pie durvīm kasti ar uzrakstu, atvērt rīt 8:00 un vēstulīti :)
Mans vecmeitu ballītes piedzīvojums var sākties :)
24.07.2015 21:13 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Heartkiller, Tu laikam vel nezini,ka pushki nevar izlaist no rokaam! Un nedod Dievs dot kaadai draudzenei paturet:D par sho man visu laiku trallinaja:D

Man bija fake puskis. Es vienkarshi gribeju ilgak papriecaties par pukjeem. Nedelu notureju vaazee,tagad beninos karaajas un nezinu,ko darit ar to,jo protams tik ilgi stavot vaazee rozeem vidus saaka peleet. Labak butu isto metusi.

Zakis,mums ari volga bija! Skaisti un katra centa veerts :)
24.07.2015 21:22 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Matilde, lai forša ballīte!:-)

Ak, es savējo arī tik ļoti gaidu! Esmu jau dzirdējusi nostāstus, ka manējās baigi iespringušas uz plānošanu..(l)(l)
24.07.2015 21:35 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Vīrietim bija šodien, nez kad mājās pārradīsies :D
Man jau arī meičas visu laiku sapulces taisīja, visu ko domāja, tad jau manīs kā rīt izvērtīsies diena! Bet zinot manas draudzenes, vienozīmīgi rītdiena man paliks atmiņā visu mūžu (l)
24.07.2015 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Matilde, lai forša ballīte :)
Mums ar draugu bija vienā dienā(tikai dažādās valstīs). Manējā bija mierīga un jautra. Baigi žēl, ka sāka līt, jo tas izbojāja meitenēm dažus plānus un bija fiksi jādomā kkas cits :( Bet vienalga - pozitīvas emocijas netrūka.
Draugs savējā dabūja zilumus :D:D Bet nu...tā gadās, ja nezin datumus :D
24.07.2015 23:20 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Varbūt kādai bijusi vecmeitu ballīte ziemā? Man draudzene ziemā precas un jārīko vecmeitu ballīte, bet vēl nekas izcils nav prātā ienācis :D
25.07.2015 14:25 |
 
Reitings 85
Reģ: 07.09.2010
Es ar aktīvi Jums sekoju līdzi :) Šogad palīdzu draudzenei organizēt, nākamgad pati būšu līgavas godā :)
Pirmā vilśanās mums jau bija-uz nakama gada juliju aiznjemti jau muzikji ko gribejam!Mes pat vel neesam sakushi planot,bet izradas, ka citas vairak ka gadu uz priekshu domaa :-/
Tagad bail par datumu un viesu namu, laikam japarvar doma"vel ir daudzlaika" un jasak kusteties.
Jautajums man ari Jums-ja es esmu katole, draugs nav kristits, bet gribam laulaties baznica un abi but luteranji-ar ko saakt? :D vrb kadai ir bijusi shada pieredze?
25.07.2015 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits