KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
ņam ņam, burka neuzsprāgs, Jāņos man arī bija tādas burciņas zem kokiem saliktas un viss bija kārtībā, sveces pa visu lietu dega :D
16.07.2015 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mums būs tamborētas mežģīnes uz burciņām galda dekorācijās. Tādas mini vāzītes, jo svecēm būs koka svečturi :)
Rīt varēšu teikt, ka man atlikušas 2 nedēļas.... :)
16.07.2015 13:47 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Lusy, kleitu atdoshu mammai uz glabaashanu. Kad man bus liels skapis,nemshu atpakal.
16.07.2015 13:47 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Lusy - es biju pilnībā parliecinata ka pardosu, bet nu kautko bremzēju :-D jau gandrīz 2 gadus stav skapī neaiztikta, nu nevaru savakties un pardot, laikam iekšēji negribu, jo man ļoti patīk (l)
16.07.2015 13:54 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Beidzot esmu atpakaļ savā reālajā pasaulē un varu sniegt savu skatījumu uz sestdien notikušajām kāzām!

Pirmkārt, esmu neizsakāmi laimīga, abi ar līgavaini bijām starojoši un laimīgi un pat lietus netraucēja. Mums pat ir viena romantiska fotosesija lietū, ahh!

Bet jums noteikti interesē visas organizatoriskās lietas. Tātad:

1) Mums bija brīnišķīgs fotogrāfs, kurš pavilkās līdzi viesiem un viesi viņu dievināja, mēģināja pierunāt palikt utt. Pats viņš bija oriģināls, atraktīvs, pozitīvs un smīdināja mūs bez gala.
2) Mums bija drausmīga vakara vadītāja, kas sabojāja man mazliet garastāvokli vismaz nākamajai dienai. Jo pirmajā dienā biju eiforijā un neņēmu pie sirds, bet vispār trīs dienas vēlāk gribējās raudat. Bet labi, ka mums ir fantastiski draugi un brīnišķīgi radinieki, kas to visu padarīja neredzamu un mazsvarīgu.
3) Make - up un frizūra bija vienkārši fantastiska, man pat vīrs (nu jau :D ) fanoja par to!
4) Mūsu mācītājs bija vienkārši superīgs - oriģināls, smieklīgs, mīļš un nevilka neko garumā. mūsu satraukumu centās mazināt ar tiešām labiem jokiem :D
5) Kāzu kūkas vietā nekad mūžā vairs neņemtu vienu lielu kūku un pārējos maffinus. Mācība ir gūta. Bet kūka bija smuka un garšīga kopumā, pazuda pa tīro!
6) Dekorētaji bija fanmtastiski un savu uzdevumu augstumos. Noteikti viņus visiem iesaku!
7) Floriste mums bija baigi laba - puķes no mašīnas rokturiem vēl šodien stāv perfektas :D
8) Mēs tradīcijas negribējām, bet vispār viņas ir baigi foršas, iesaku apsvērt tomēr dažu izmantošanu savā perfektajā dienā :)

Bet vispār - kāzas ir forša lieta, iesaku visiem :D
Tik pacilāta, laimīga, smaidīga, mierīga un mīlēta vienlaikus nebiju jutusies nekad! (l)

Protams, ir lietas, kas pagrauza sirsniņu, bet labās lietas izcēlās vairāk un vispār man ir brīnišķīgs vīrs, vislabākie vecāki pasaulē un bija brīnišķīga kāzu diena par spīti lietum (l)

Kā mums teica, ka esot tāds ticējums - jo dažādāki laikapstākļi kāzu dienā, jo bagātāka laulības dzīve. Tad nu mūsējā būs pārbagāta, jo dabūjam sauli, lietu, zibeni, pērkonu un pat krusu :D
16.07.2015 15:10 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Gabija,apsveicu ar skaisto notikumu! :)
Pastāsti,kas kūkai un mafiniem vainas bija!
16.07.2015 15:19 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
The..one, paldies! :)

Vaina jau it kā nekāda, bet mēs bijām pasūtījuši mazas kūciņas, kam ir pildījums iekšā tāds pats kā galvenajai kūkai, bet beigās dabūjām vienkāršus kēksiņus ar ekstra daudz krēmu pa virsu. Vienkārši vilšanās, ka nebija tas ko sūtījām. Garšīga jau bija bezgala, bet nu tie bija kēksiņi nevis mazas kūciņas kā bija paredzēts.
16.07.2015 15:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Gabija - apsveicu!! :)

Padalies arī ar vārdiem pie ieteikumiem un sūdzībām. Jā, un kas vainas mafiniem? Man tas liekas daudz foršāks variants par vienu lielu kūku.
16.07.2015 15:28 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Gabija, pec cenas nenojautāt,ka būs keksiņi? Mēs arī mazās kūciņas gribējām, bet cena par kg uzreiz ir 3x dārgāka.
16.07.2015 15:32 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Gabija, sirsnīgs apsveiciens arī no manis!
16.07.2015 15:39 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Gabija, cik jauki dzirdēt tik priecīgu noskaņojumu. Ceru ka man būs līdzīgas sajūtas pēc kāzām)))

Jā, un kas bij vainas vadītājai?
16.07.2015 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Gabija, sveicieni :)
16.07.2015 16:04 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Gabija-apsveicu (l)

Un paldies par ieteikumiem un par dalishanos pieredzee :-)

Interesanti dzirdet par to vaditaju. No taa ari man bija bail, Jo man nepatiik ja mani kaads gruuz un stumj dariit ko taadu ko es negribu. Tapec nolemam bez vakara vaditaja.

Man masica kura palidz planot kaazas ir tada dikti aktiiva/forsha un vinja ari parupesies par dazam izklaideem :-)

Kuuku ar sakuma domaju vienu kuuku un tad cupcakes, bet pedejaa gadaa kaa kkur jaiet visur cupcakes tapec nolemam par labu tradicionalai daudzstavu kuukai. Bus katrs stavs savadakaa garsha. 1 medus un mellenes, 2 snicker, 3 kirshi, 4 citronu :-) (l)
16.07.2015 16:17 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.04.2015


Koka amatu medaļas.

Ja interesē, raksti. :)
16.07.2015 16:20 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Gabija, patiess prieks, ka Tava diena bija izdevusies (l) Lai saticīga laulības dzīve! :-)
16.07.2015 16:39 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Tā, meitenes - pirmkārt, paldies visām par laba vēlējumiem (l)
Otrkārt - sveicieni pārējām nu jau sieviņām!

jautājums par muffiniem - Pēc cenas mums sanāca ļoooooti dārgi kēksiņi, tāpēc arī neko nenojautām :D

Par vārdiem - varat jautāt privāti, jo negribas tā atklāti visus saukt, jo nu visādi dzīvē gadās!

Bet par labajiem piemēriem:
Fotogrāfs - Kristaps Bergs
Dekorētāji - AM dizains ar foršo Aivi priekšgalā :)

Vispār man ir ieteikums līgaviņām - tiešām pasmejaties, ja kas noiet greizi; visu uztvert ar smaidu, ari ja līst, kāds kko sajauc vai jebkas cits - tā diena ir tik īsa un ātri paiet, ka negatīvajam vienkārši nav vietas (l) Mans vīrs visu to dienu bija tik mierīgs, smaidīgs un pozitīvs, ka tas pielipa visiem un ļāva par neveiksmēm tikai pasmieties. + neviens jau arī nezina kā bija jābūt, ja kaut kas notiek citādāk :D

Mums arī bija problēmas ar viesu namu, bet nu kas bijis, tas pagājis. Tomēr citiem neieteiktu vairs ne viesu namu, ne vadītāju. Bet kas bijis - izbijis un laulības dzīvi tas nemaina ne mazākajā mērā (l)

Vēlu veiksmi visām topošajām sieviņām un lai diena paiet bez stresiem :)

Ja ir vēl kādi jautājumi, ar prieku atbildēšu un centīšos palīdzēt :)
16.07.2015 20:25 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Kas ir šīs nedēļas topošā/s? Noteikti ka šonedēļ ar kāda jau gaida ar nepacietību rītdienu..
17.07.2015 09:23 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man piektdienas vakaram raksturīgs darbiņš priekš kāzām. Atlasīt pāris dziesmas, ko aizsūtīt Dj priekš ballītes. Tā kā viņš teica, ka viņam esot gandrīz viss, tad iecienītākās latviešu un angļu dziesmas nesūtīšu. Vācu dziesmas viņam noteikti nav pietiekošā daudzumā. Tā nu klausos vācu valodā ballīšu dziesmas uz pilnu klapi. (l)
Tik mūzikas centriņam viena tumba neskan, nesaprotu, kas noticis :-D
17.07.2015 20:22 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.07.2014
Lasu šo diskusiju ar smaidu uz sejas. Sveicieni visām, kas nu jau ir sievas statusā! (l)
Gribēju pajautāt, vai kāda no Jums nav sarakstījusies Rīgas pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļā. Šobrīd man liekas, ka tā ir vieta kur nākošgad es varētu kļūt par sievu, tikai gribēju dzirdēt kādu pieredzi, vai viss patika, vai tomēr kaut kas nepatika.
Varbūt kāda var man arī pastāstīt kā tas vispār viss notiek, jo ar kāzām un to organizēšanu saskaros pirmo reizi. Cik saprotu tad apmēram pusgadu pirma izvēlētā datuma mums jāiet uz turieni ar aizpildītiem iesniegumiem un samaksātu valsts nodevu. (Tā vismaz es no mātes googles sapratu) Visas pārējās sarunas jau notiks tur uz vietas, par datumu, laiku un pasākuma norisi, vai ne? Kā tas vispār ir naudas ziņā, cik daudz viņi prasa par ceremoniju, varbūt kāda vismaz aptuveno summu var pateikt, jo es šo informāciju neatradu.
Ceru, ka kāda varēs man visu nedaudz pasakaidrot. :)
Paldies jau iepriekš. (l)
18.07.2015 11:11 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Heartkiller lai Tev super izdevusies vecmeitu ballite :-) Jauku un atminjaam pilnu Tev dienu
18.07.2015 11:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits