KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
vai esat domājušas par dāvaniņām viesiem, vai jums tādas būs?
09.06.2015 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
bai-bai, mums būs dāvaniņas. Ir jau gatavas un man pašai liekas tiiik skaisti. Tagad pamazām top papīra kastītes un draugam jādodas ekspedīcijā pēc sūnām(viņš man apsolīja, ka sadabūs), kuras liksim kastītēs iekšā, lai dāvaniņa nav jāliek vnk ''plikā'' kastītē :)
09.06.2015 11:38 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
šorīt pamostoties, pirmais, ko man draugs pateica - jāsāk taisīt ielūgumus, tā ir zīme, ka es jau sāku bremzēt.. pārāk esmu atslābusi :-D
tāpēc aizdomājos par dāvaniņām viesiem, kaut ko gribas, bet nevaru saprast ko.. gribu pasmelties idejas :-)


starp citu, ļoti labas sūnas aug uz akmeņiem - tādas kā paklājs! :-)
09.06.2015 11:43 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Brīvdienās beidzot bijām savā fotosesijā. (l) Vakarā tikšu pie bildēm, jāizvēlas atbilstošākās un beidzot varēs drukāt ielūgumus. Esam labi novilkuši garumā. Tad jāķeras klāt galda kartēm. Un tad jau vēl visu vasaru jāčibina dekorācijas.

Par dāvaniņām es arī lauzu galvu - ir viena ideja par apēdamām dāvaniņām, laikam jau neko citu arī neizdomāšu.
09.06.2015 14:06 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Mums nebija baigās dāvanas, jo neatbalstu lietas, ko pēc tam izmetīs miskastē. Numuros bija personalizētās ūdens pudeles un tic tac otrajam rītam. Tas arī viss.
09.06.2015 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Ehh, tik jauki te ik pa laikam ielīst un palasīt:-)
Kāzas tas ir kaut kas tik netverami skaista, tā sirreālā sajūta(l)
Un īstenībā tik forši, ka mūsdienās tiek piedomāts pie dazādām kāzu niansēm, tas ļauj izbaudīt to īpašu gatavošanās burvību, patīkamo kņudoņu pakrūtē! Jo agrāk taču viss bija daudz vienkāršāk- neviens nedomāja par kaut kādām tēmām, krāsām, lentītē, dāvaniņām,utt:-P

Lai jums viss, viss izdodās un Mīlestības svētki vēl ilgi liek lidināties virs zemes!(l)

Kaut kad rakstījāt par neizdošanos, laikapstākļiem, problēmām,utt. Te tāds viedoklis ja pavīdēja un piekrītu- es arī sevi nenoslogoju ar kaut kādām ķibelēm, nu būs-būs, nav ko satraukties par lietām, kuras TĀPAT NEVAR MAINĪT:-)
nu būs lietus! Un?! To nevar ietekmēt un kas tad, galu galā, ir primārais? Lai jūsu dienā ir tik daudz pozitīvo emociju, lai mīlestība virmo gaisā, lai ir pacilāti viesi- tad viss pārējais šķitīs pilnīgs sīkums, jo galvenais- jūs ar savu mīļoto cilvēku kļūsiet par vienu veselu, par ģimeni:-)

Aizgāja man sentimentālais:-D

Nesen arī diskutējāt par pirmajām dejām- kad es domāju par mūsēji, meklēju dziesmas.. Mēs gan dikti galvu nelauzām, jo mums ir, tā teikt, "sava dziesma", bet es uzgāju kādu, manuprāt, ļoti skaistu dziesmu (video pat jau deja priekšā!);-)
http://youtu.be/FjQTHhNusNE

Varbūt kādai par saldu un romantisku, bet es pilnīgi iztēlojos, kā Jaunais pāris to dejo:-P
Varbūt kādai tiesi šī dziesma iekritīs sirdī kā īstā;-)
09.06.2015 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
bai-bai, kad tev skaistās dienas datums?
Un paldies par to sūnu ieteikumu :) Mums dāvaniņās būs ar roku apgleznoti koka magnētiņi. Ceru, ka neviens neko ārā neizmetīs. Ja nebūtu šī ideja, tad varbūt domātu kaut kādus īpašus saldumus. Tādus, ko veikalos nevar nopirkt - mēģinātu varbūt kko sarunāt ar kādu cilvēku, kam ir tāds mazais biznesiņš(gadatirgos ir kaudzēm tādu cilvēku, kuri tirgo visādus gardumus, ko taisa paši un lielveikalos netirgo).

Šodien beidzot pasūtījām gredzenus. Kariņš bija, bet nu...viens no diviem komplektiem, par kuriem spējām vienoties. Ciešami izskatījās, tādu(sieviešu versiju) es piekritu nēsāt.
Un draugs tika pie melna uzvalka, īstajā melnajā tonī, kur blakus arī kleita labi izskatīsies(tāds koši melns, jo es tur redzēju arī tādus blāvāki melnus, tādus, kur sit cauri tumši zilo noskaņu, lai gan it kā uz aci liekas melns utt).
09.06.2015 16:29 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
mums ir pašas augusta beigas - 29.! :-)
visas "lielās" pozīcijas ir, palikuši tikai ielūgumi, galda kartes un citi sīkumi..

man ir ideja par kaltētām avenēm (pašas lasītām un kaltētām), ķirbju/ dzērveņu sukādēm vai ko tamlīdzīgu.. kaut ko ēdamu. Vīratēvs ir bitenieks, varētu medu, bet.. ai, sarežģīti! :-D
meklējot idejas i-netā arī iedomājos par magnētiņiem, bet negribas sevi ieguldīt priekšmetos, jo baidos ka tie tiks nogrūsti tālākajā stūrī..
09.06.2015 16:36 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Heartkiller, kāpēc neņēmāt katrs savādāku gredzenu, ja katram bija savas vēlmes? :)


Runājot par viesu dāvaniņām, tad mums būs gardas tējiņas smukos iepakojumos. Nevēlamies uz to baigi tērēties, tā kā viena radiniece strādā tējas veikaliņā, tad dabūsim atlaidīti.
09.06.2015 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Endy*, tā būtu atkal gara epopeja un draugs nelokāmi uzstāja uz to, ka tiem jābūt līdzīgiem(nu, tjipa, kā nāk tie komplekti, kur ir sieviešu un vīriešu versija) nevis katram no savas operas. Un es jau arī neiešu ar viņu pa maktis strīdēties, jo iepriekšējās idejas arī nāca kā komplekti. Teicu, ka labi, tad komplekts, bet tāds, par ko spēsim vienoties. No visas čupas, divi tādi bija.Beigās paņēmām vienus, pasūtījām un pielikām punktu šim jautājumam. Tāpat nevarējām jau vairs daudz ilgāk vilcināties - tāpat šomēnes būtu kaut kas jāizvēlas.
09.06.2015 17:06 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Heartkiller, cerams, ka tiešām abi esat apmierināti ar izvēli un nebūs pārmetumi vēlāk. Vienkārši lasot bija uzreiz doma - kāpēc jābūt vienādiem, ja katram savas vēlmes?!

Bet noteikti viss būs lieliski! :)
09.06.2015 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nē, nē, mēs tā arī vienojāmies - viss, ja pasūtam, samaksājam, tad pēc tam vairs nekādu uzbraucienu, pārmetumu utt. :)
09.06.2015 17:24 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Mums šodien atrisinājās epopeja ar vīrieša gredzenu..aizgāja pie meistara izrunāt, izrādās 1,5 izmēra lielāku gredzenu vajadzēja, pie tam mums tāds modelis ka tikai pārtaisīt no jauna var, neko citu. Iespējams ka meistars nebija īsti sapratis mūs, jo krievu tautības, un ne tādu izmēru sadzirdēja. Nu neko, taisīs pa jaunam, par to 30,- jāmaksā..nu vismaz nav tie paši 115,-
09.06.2015 17:46 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Shodien uzrakstiju viesniicai par muusu izveeleto eedienu.

Ceru, ka viss bus ok jo nedaudz pamainiju piedaavaatas edien kartes.
09.06.2015 17:57 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
šodien izrunāta līdz galam ēdienkarte,viss apstiprināts un pašlaik ir divas lietas,kas noteikti būs kāzās- ēst un dj. Reāli pat nezinu,kādu smailiju te ielikt.. Nav pat spēja dusmoties.Esmu vnk šokā par attieksmi no pakalpojumu sniedzējiem. Visam,ko es sarunāju vai atrodu,ir problēmas.Viss,ko sarunā līgavainis, ir kārtībā.
Kāzu dāvaniņu firma atrakstīja,ka diemžēl to nebūs,jo iekārta salūza. 2 dienas pirms termiņa beigām!!! Šodien vajadzēja saņemt,bet aizvakar paziņoja- nebūs! Nu kāaaaa??? Naudu vēl gaidu atpakaļ. Kastītes jau nopirktas tieši tām dāvanām!
Torte. Aizgāju uz beķereju,aprunājos,sarunājām,ka atsūtīšu bildi.Aizsūtu bildi, nedēļu neviens neatbild.Zvanu un saku,ka gaidu atbildi par gala cenām utt. Atnāk e pasts,ka piezvanīs rīt man konditors.Nedēļu gaidu.Protams,ka sarunāju tagad citu, un paldies Dievam. Kas tā par attieksmi?! Naudas par daudz vai kas ir?
Reāli panika iestājusies! Visu laiku domas jaucās par frizūru un make up. Heartkiller, Tu jau biji uz izmēģinājumu?Kā patika?
09.06.2015 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Varbūt ir kāda, kas pārdod, vai zina kur nopirkt sudrabotu diadēmu vai stīpiņu, kas piestāvētu kāzu frizūrai?
09.06.2015 23:02 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
The...one, kad Tev lielā diena?

Es ļoti ceru, ka viss tomēr nokārtosies un viss izplānotais izdosies :)
09.06.2015 23:03 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Endy*, pēc 10 dienām jau.
09.06.2015 23:06 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
The one, kas Tev kastītes bija plānots likt iekšā? Varbūt kāda no mums pados labu ideju, kam citam :)
09.06.2015 23:10 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
khkh, pag,es vēl neatmetu ideju pasūtīt to pašu pie citiem. Notiek pārrunas. Man jau termiņš tāds,kas ir problēma. Izdomāt ta es izdomāju ko vietā varētu, bet īsti negribu to.Gribu to,kas plānots.
09.06.2015 23:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits